Euroz Hartleys Port to Pub
16 Mar 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Euroz Hartleys 25km Ultra
Hotel Rottnest Solo 19.7km
KC Australia Duo
HiF Team of 4
Bhagwan Marine Team of 6
HiF Team of 4 Assisted
Bhagwan Marine Team of 6 Assisted
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Favourites
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Gen Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
Dist
Pace
Wave
4
38
Nathan PERRETT
Nathan PERRETT #38
Male 
06:52:13.06
06:52:13.06
2
Male
2
25
16:29 min/km
Wave 1
Remove From Favourites
   
Detailed Results
[1]
2
Page 1 of 2 (52 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Gen Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
Dist
Pace
Wave
1
23
Callum GREENSHIELDS
Callum GREENSHIELDS #23
Male 
05:51:57.63
05:51:57.63
1
Male
1
City Of Perth Swimming Club
25
14:04 min/km
Wave 1
2
37
Josie PAGE
Josie PAGE #37
Female 
06:01:03.39
06:01:03.39
1
Female
1
Westside Christchurch Aquatic Centre
25
14:26 min/km
Wave 1
3
21
Sofie FRICHOT
Sofie FRICHOT #21
Female 
06:39:55.66
06:39:55.66
2
Female
2
25
15:59 min/km
Wave 1
4
38
Nathan PERRETT
Nathan PERRETT #38
Male 
06:52:13.06
06:52:13.06
2
Male
2
25
16:29 min/km
Wave 1
5
12
James CLOTHIER
James CLOTHIER #12
Male 
06:53:32.55
06:53:32.55
3
Male
3
Positive Swim Squad
25
16:32 min/km
Wave 1
6
44
Philip SALTER
Philip SALTER #44
Male 
07:07:40.58
07:07:40.58
4
00:15:27.52
Male
4
Formidable Strength
25
17:06 min/km
Wave 1
7
29
Madoc LANFEAR-APPLEBY
Madoc LANFEAR-APPLEBY #29
Male 
07:10:32.89
07:10:32.89
5
01:18:35.26
Male
5
Western Sprint Swimming Club
25
17:13 min/km
Wave 1
8
14
Luke COLSTON
Luke COLSTON #14
Male 
07:17:15.35
07:17:15.35
6
00:23:42.80
Male
6
Positive Swim Squad
25
17:29 min/km
Wave 1
9
25
Alana HARPER
Alana HARPER #25
Female 
07:20:08.58
07:20:08.58
3
Female
3
Positive Swim Squad
25
17:36 min/km
Wave 1
10
10
Damon BROWN
Damon BROWN #10
Male 
07:31:16.30
07:31:16.30
7
00:37:43.75
Male
7
25
18:03 min/km
Wave 1
11
31
Matt MACKENZIE
Matt MACKENZIE #31
Male 
07:34:20.35
07:34:20.35
8
01:42:22.71
Male
8
25
18:10 min/km
Wave 1
12
43
Benjamin RUETT
Benjamin RUETT #43
Male 
07:37:56.81
07:37:56.81
9
00:44:24.26
Male
9
25
18:19 min/km
Wave 1
13
41
Sam RIX
Sam RIX #41
Male 
07:37:58.68
07:37:58.68
10
00:45:45.61
Male
10
25
18:19 min/km
Wave 1
14
42
Emily ROBERTS
Emily ROBERTS #42
Female 
07:40:15.60
07:40:15.60
4
00:20:07.02
Female
4
25
18:24 min/km
Wave 1
15
40
Andrew RIGG
Andrew RIGG #40
Male 
07:41:12.38
07:41:12.38
11
00:47:39.83
Male
11
Positive Swim Squad
25
18:26 min/km
Wave 1
16
2
Peter AITKEN
Peter AITKEN #2
Male 
07:41:27.78
07:41:27.78
12
00:47:55.23
Male
12
Positive Swim Squad
25
18:27 min/km
Wave 1
17
6
Andrew BARTLETT
Andrew BARTLETT #6
Male 
07:46:24.01
07:46:24.01
13
00:54:10.95
Male
13
Rick Turner Swimming
25
18:39 min/km
Wave 1
18
5
Robert BARTLETT
Robert BARTLETT #5
Male 
07:46:26.87
07:46:26.87
14
01:54:29.23
Male
14
Rick Turner Swimming
25
18:39 min/km
Wave 1
19
32
David MAGGS
David MAGGS #32
Male 
07:52:09.00
07:52:09.00
15
Male
15
25
18:53 min/km
Wave 1
20
18
Zen DURBIDGE
Zen DURBIDGE #18
Male 
07:57:08.71
07:57:08.71
16
01:03:36.16
Male
16
Positive Swim Squad
25
19:05 min/km
Wave 1
21
39
Megan REX
Megan REX #39
Female 
08:16:12.95
08:16:12.95
5
02:15:09.56
Female
5
Positive Swim Squad
25
19:50 min/km
Wave 1
22
3
Stuart ANDERSON
Stuart ANDERSON #3
Male 
08:22:01.57
08:22:01.57
17
01:29:48.50
Male
17
West Coast Masters
25
20:04 min/km
Wave 1
23
4
Dane BARRETT
Dane BARRETT #4
Male 
08:23:40.02
08:23:40.02
18
01:30:07.47
Male
18
25
20:08 min/km
Wave 1
24
20
Kate FORRESTER
Kate FORRESTER #20
Female 
08:25:20.02
08:25:20.02
6
01:05:11.44
Female
6
25
20:12 min/km
Wave 1
25
46
Tim SCOTT
Tim SCOTT #46
Male 
08:31:01.74
08:31:01.74
19
01:37:29.19
Male
19
Positive Swim Squad
25
20:26 min/km
Wave 1
26
52
Peter TRAEGER
Peter TRAEGER #52
Male 
08:35:12.60
08:35:12.60
20
00:43:03.60
Male
20
25
20:36 min/km
Wave 1
27
51
Rory THOMSON
Rory THOMSON #51
Male 
08:36:44.69
08:36:44.69
21
00:44:35.69
Male
21
Positive Swim Squad
25
20:40 min/km
Wave 1
28
1
Michael ADENDORFF
Michael ADENDORFF #1
Male 
08:44:02.63
08:44:02.63
22
01:50:30.08
Male
22
Pod Squad
25
20:57 min/km
Wave 1
29
17
Timothy DONOVAN
Timothy DONOVAN #17
Male 
08:46:02.09
08:46:02.09
23
01:52:29.54
Male
23
Vladswim
25
21:02 min/km
Wave 1
30
16
Gavin CRISP
Gavin CRISP #16
Male 
08:54:37.04
08:54:37.04
24
01:02:28.04
Male
24
25
21:23 min/km
Wave 1
31
13
Christopher COLALILLO
Christopher COLALILLO #13
Male 
09:03:26.51
09:03:26.51
25
02:11:13.45
Male
25
25
21:44 min/km
Wave 1
32
53
Ashleigh WEBB
Ashleigh WEBB #53
Female 
09:27:09.77
09:27:09.77
7
02:47:14.10
Female
7
25
22:41 min/km
Wave 1
33
45
Cherie SAVIN
Cherie SAVIN #45
Female 
09:27:32.22
09:27:32.22
8
02:07:23.64
Female
8
Rockingham Swimming Club
25
22:42 min/km
Wave 1
34
33
Kim MILLER
Kim MILLER #33
Female 
09:27:58.01
09:27:58.01
9
02:07:49.43
Female
9
Vladswim
25
22:43 min/km
Wave 1
35
27
Val KALMIKOVS
Val KALMIKOVS #27
Male 
09:39:29.78
09:39:29.78
26
01:47:20.78
Male
26
25
23:10 min/km
Wave 1
36
50
Joy SYMONS
Joy SYMONS #50
Female 
09:39:30.17
09:39:30.17
10
02:19:21.59
Female
10
25
23:10 min/km
Wave 1
37
30
Martin LAW
Martin LAW #30
Male 
09:39:42.32
09:39:42.32
27
02:46:09.77
Male
27
25
23:11 min/km
Wave 1
38
9
Gabriel BRENNAN
Gabriel BRENNAN #9
Male 
09:44:10.76
09:44:10.76
28
03:52:13.13
Male
28
25
23:22 min/km
Wave 1
39
47
Derek SEXTON
Derek SEXTON #47
Male 
09:52:58.18
09:52:58.18
29
Male
29
25
23:43 min/km
Wave 1
40
15
Scott CORCORAN
Scott CORCORAN #15
Male 
09:55:16.75
09:55:16.75
30
03:03:03.68
Male
30
Positive Swim Squad
25
23:48 min/km
Wave 1
41
35
Emma MOIR
Emma MOIR #35
Female 
10:09:19.84
10:09:19.84
11
Female
11
25
24:22 min/km
Wave 1
42
36
Julie O'CONNOR
Julie O'CONNOR #36
Female 
10:36:25.44
10:36:25.44
12
Female
12
25
25:27 min/km
Wave 1
43
24
Kate GURNEY
Kate GURNEY #24
Female 
10:46:58.10
10:46:58.10
13
03:26:49.52
Female
13
25
25:52 min/km
Wave 1
44
8
James BREED
James BREED #8
Male 
11:04:33.20
11:04:33.20
31
04:11:00.65
Male
31
25
26:34 min/km
Wave 1
7
Kayla BAXTER
Kayla BAXTER #7
Female 
DNF
DNF
Female
Wicked Swimmers
25
Wave 1
11
James CHRISTENSEN
James CHRISTENSEN #11
Male 
DNF
DNF
Male
City Of Perth Swim Club
25
Wave 1
26
Peter HOLLEY
Peter HOLLEY #26
Male 
DNF
DNF
Male
25
Wave 1
28
Colin KING
Colin KING #28
Male 
DNF
DNF
Male
25
Wave 1
34
Stephen MIRAMS
Stephen MIRAMS #34
Male 
DNF
DNF
Male
25
Wave 1
48
Cameron SKERMAN
Cameron SKERMAN #48
Male 
DNF
DNF
Male
25
Wave 1
[1]
2
Page 1 of 2 (52 items)
© 2023