Champs of the Bay
27 Feb 2022
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
600m Olympic
450m Classic
300m Dash
150m Simmos Splash
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (51 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Pace
1
17
Zoe GUETTINGER
Zoe GUETTINGER #17
Female Under 15
00:02:49.77
00:02:49.77
1
(1)
Under 15
1
Female
1
18:51 min/km
2
381
Darcy BRAMWELL
Darcy BRAMWELL #381
Male Under 10
00:03:01.94
00:03:01.94
1
(1)
Under 10
1
Male
1
20:12 min/km
3
34
Daniel PYLE
Daniel PYLE #34
Male Under 15
00:03:03.26
00:03:03.26
1
(2)
Under 15
1
Male
2
20:21 min/km
4
10
Will DEVLIN
Will DEVLIN #10
Male Under 10
00:03:31.28
00:03:31.28
2
(3)
Under 10
2
00:00:29.33
Male
3
23:28 min/km
5
41
Rowan TOUZEL
Rowan TOUZEL #41
Male Under 10
00:03:36.28
00:03:36.28
3
(4)
Under 10
3
00:00:34.33
Male
4
24:01 min/km
6
45
Savannah WILBURN
Savannah WILBURN #45
Female Under 15
00:03:37.03
00:03:37.03
2
(2)
Under 15
2
00:00:47.26
Female
2
24:06 min/km
7
38
Jenna SMITH
Jenna SMITH #38
Female Under 10
00:03:42.23
00:03:42.23
1
(3)
Under 10
1
Female
3
24:41 min/km
8
35
Michael PYLE
Michael PYLE #35
Male Under 10
00:03:43.19
00:03:43.19
4
(5)
Under 10
4
00:00:41.25
Male
5
24:47 min/km
9
11
Madison EASTWELL
Madison EASTWELL #11
Female Under 10
00:03:45.45
00:03:45.45
2
(4)
Under 10
2
00:00:03.22
Female
4
25:03 min/km
10
27
Eden MORRIS
Eden MORRIS #27
Female Under 10
00:03:45.80
00:03:45.80
3
(5)
Under 10
3
00:00:03.57
Female
5
25:05 min/km
11
33
Anthea PALMER
Anthea PALMER #33
Female Under 10
00:03:47.30
00:03:47.30
4
(6)
Under 10
4
00:00:05.06
Female
6
25:15 min/km
12
1
Chloe ALLUM
Chloe ALLUM #1
Female Under 15
00:03:49.23
00:03:49.23
3
(7)
Under 15
3
00:00:59.46
Female
7
25:28 min/km
13
21
Alexandra LYDIAT
Alexandra LYDIAT #21
Female Under 15
00:03:49.25
00:03:49.25
4
(8)
Under 15
4
00:00:59.48
Female
8
25:28 min/km
14
14
Anthony FORD
Anthony FORD #14
Male Under 15
00:03:49.34
00:03:49.34
2
(6)
Under 15
2
00:00:46.08
Male
6
25:28 min/km
15
13
Ameleah FORD
Ameleah FORD #13
Female Under 15
00:03:49.43
00:03:49.43
5
(9)
Under 15
5
00:00:59.66
Female
9
25:29 min/km
16
9
Layla DEBNAM
Layla DEBNAM #9
Female Under 10
00:03:49.69
00:03:49.69
5
(10)
Under 10
5
00:00:07.46
Female
10
25:31 min/km
17
40
Savannah THOMPSON
Savannah THOMPSON #40
Female Under 10
00:03:50.02
00:03:50.02
6
(11)
Under 10
6
00:00:07.79
Female
11
25:33 min/km
18
379
Annalise MARON
Annalise MARON #379
Female Under 10
00:03:50.96
00:03:50.96
7
(12)
Under 10
7
00:00:08.73
Female
12
25:39 min/km
19
7
Freya CARTHY
Freya CARTHY #7
Female Under 15
00:03:51.53
00:03:51.53
6
(13)
Under 15
6
00:01:01.76
Female
13
25:43 min/km
20
12
Mikhail FEDOTOV
Mikhail FEDOTOV #12
Male Under 10
00:03:51.83
00:03:51.83
5
(7)
Under 10
5
00:00:49.88
Male
7
25:45 min/km
21
19
Ruby-Rose IRWIN
Ruby-Rose IRWIN #19
Female Under 15
00:03:52.58
00:03:52.58
7
(14)
Under 15
7
00:01:02.81
Female
14
25:50 min/km
22
103
Cameron WHITE
Cameron WHITE #103
Male Under 10
00:03:52.84
00:03:52.84
6
(8)
Under 10
6
00:00:50.89
Male
8
25:52 min/km
23
37
Ella ROBINSON
Ella ROBINSON #37
Female Under 10
00:03:52.94
00:03:52.94
8
(15)
Under 10
8
00:00:10.70
Female
15
25:52 min/km
24
20
Hugh KEATING
Hugh KEATING #20
Male Under 10
00:03:53.61
00:03:53.61
7
(9)
Under 10
7
00:00:51.67
Male
9
25:57 min/km
25
28
Imogen NEALE
Imogen NEALE #28
Female Under 15
00:03:54.30
00:03:54.30
8
(16)
Under 15
8
00:01:04.53
Female
16
26:02 min/km
26
2
Koby ALLUM
Koby ALLUM #2
Male Under 10
00:03:55.41
00:03:55.41
8
(10)
Under 10
8
00:00:53.46
Male
10
26:09 min/km
27
32
Bradley O'CONNOR
Bradley O'CONNOR #32
Male Under 10
00:03:57.44
00:03:57.44
9
(11)
Under 10
9
00:00:55.50
Male
11
26:22 min/km
28
47
Maxim YAKOVLEV
Maxim YAKOVLEV #47
Male Under 15
00:03:57.76
00:03:57.76
3
(12)
Under 15
3
00:00:54.49
Male
12
26:25 min/km
29
8
Evelyn CLARK
Evelyn CLARK #8
Female Under 10
00:03:59.27
00:03:59.27
9
(17)
Under 10
9
00:00:17.03
Female
17
26:35 min/km
30
29
Mia NEALE
Mia NEALE #29
Female Under 10
00:04:01.19
00:04:01.19
10
(18)
Under 10
10
00:00:18.96
Female
18
26:47 min/km
31
3
Emily ANDREWS
Emily ANDREWS #3
Female Under 10
00:04:01.82
00:04:01.82
11
(19)
Under 10
11
00:00:19.59
Female
19
26:52 min/km
32
48
Vladimir YAKSA
Vladimir YAKSA #48
Male Under 15
00:04:04.04
00:04:04.04
4
(13)
Under 15
4
00:01:00.78
Male
13
27:06 min/km
33
39
James STONE
James STONE #39
Male Under 10
00:04:05.95
00:04:05.95
10
(14)
Under 10
10
00:01:04.01
Male
14
27:19 min/km
34
42
Fiona WALLACE
Fiona WALLACE #42
Female Under 10
00:04:06.09
00:04:06.09
12
(20)
Under 10
12
00:00:23.86
Female
20
27:20 min/km
35
25
Chloe MARSHALL
Chloe MARSHALL #25
Female Under 10
00:04:08.68
00:04:08.68
13
(21)
Under 10
13
00:00:26.44
Female
21
27:37 min/km
36
26
Penny MARSHALL
Penny MARSHALL #26
Female Under 10
00:04:11.01
00:04:11.01
14
(22)
Under 10
14
00:00:28.77
Female
22
27:53 min/km
37
22
Violet MACARTHUR
Violet MACARTHUR #22
Female Under 10
00:04:14.53
00:04:14.53
15
(23)
Under 10
15
00:00:32.29
Female
23
28:16 min/km
38
44
Cole WILBURN
Cole WILBURN #44
Male Under 15
00:04:15.37
00:04:15.37
5
(15)
Under 15
5
00:01:12.10
Male
15
28:22 min/km
39
24
Elsa MARSH
Elsa MARSH #24
Female Under 15
00:04:16.34
00:04:16.34
9
(24)
Under 15
9
00:01:26.57
Female
24
28:28 min/km
40
46
Ella WYATT
Ella WYATT #46
Female Under 15
00:04:16.39
00:04:16.39
10
(25)
Under 15
10
00:01:26.62
Female
25
28:29 min/km
41
36
Maya RISELEY
Maya RISELEY #36
Female Under 10
00:04:17.62
00:04:17.62
16
(26)
Under 10
16
00:00:35.38
Female
26
28:37 min/km
42
6
Alyssa BRINDAL
Alyssa BRINDAL #6
Female Under 10
00:04:17.85
00:04:17.85
17
(27)
Under 10
17
00:00:35.62
Female
27
28:39 min/km
43
15
Taj FORD
Taj FORD #15
Male Under 10
00:04:19.12
00:04:19.12
11
(16)
Under 10
11
00:01:17.18
Male
16
28:47 min/km
44
30
Ainhoa O'BRIEN
Ainhoa O'BRIEN #30
Female Under 10
00:04:27.69
00:04:27.69
18
(28)
Under 10
18
00:00:45.46
Female
28
29:44 min/km
45
378
Alexis SMART
Alexis SMART #378
Female Under 10
00:04:30.64
00:04:30.64
19
(29)
Under 10
19
00:00:48.40
Female
29
30:04 min/km
46
31
Raff O'BRIEN
Raff O'BRIEN #31
Male Under 10
00:05:03.48
00:05:03.48
12
(17)
Under 10
12
00:02:01.53
Male
17
33:43 min/km
4
Penelope BLAINE
Penelope BLAINE #4
Female Under 10
DNS
DNS
Under 10
Female
16
Remy FULLER
Remy FULLER #16
Male Under 10
DNS
DNS
Under 10
Male
18
Freddie HEATON
Freddie HEATON #18
Male Under 10
DNS
DNS
Under 10
Male
23
Noah MARANGONI
Noah MARANGONI #23
Male Under 15
DNS
DNS
Under 15
Male
[1]
2
Page 1 of 2 (51 items)
© 2023