Channel 7 Port to Pub 2021
20 Mar 2021
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Austral Fisheries 25km Ultra
West Australian Solo 19.7km
Rottnest Express Duo
KC Australia Team of 4
KC Australia Team of 6
Rottnest Express Duo Assisted
KC Australia Team of 4 Assisted
KC Australia Team of 6 Assisted
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (18 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
AvAge
Swimmer1
Swimmer2
Swimmer3
Swimmer4
Pace
17
407
Archie's Mermaids
Archie's Mermaids #407
Mixed Prime Mixed
06:16:40.4
06:16:40.4
1
(6)
Prime Mixed
1
Mixed
6
35.00
Charlotte O'Beirne
Archie Obeirne
Samara Rogers
Lucy Gibson
19:04 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
32
485
Quokka Arms Express
Quokka Arms Express #485
Mixed Prime Mixed
06:56:23.0
06:56:23.0
2
(8)
Prime Mixed
2
00:39:42.6
Mixed
8
33.25
Tayla Lewis
Luke Farmer
Gavin Statham
Britt Pethick
21:04 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
34
524
What's That Shadow
What's That Shadow #524
Mixed Prime Mixed
07:01:07.3
07:01:07.3
3
(9)
Prime Mixed
3
00:44:26.9
Mixed
9
37.25
Sharae Glendinning
Chris Yates
Tim Coote
Tom Hockley
21:19 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
38
506
Team Mandurah
Team Mandurah #506
Mixed Prime Mixed
07:06:37.1
07:06:37.1
4
(11)
Prime Mixed
4
00:49:56.7
Mixed
11
39.75
Charlee Sheppard
Alex Shorter
Karl Winrow
Brad Wardrope
21:36 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
51
416
Billy's Balls Iii
Billy's Balls Iii #416
Mixed Prime Mixed
07:26:10.4
07:26:10.4
5
(13)
Prime Mixed
5
01:09:30.0
Mixed
13
39.50
Britt Spencer
John Kirkpatrick
Bill Mckenzie
Daniel Rumenos
22:35 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
54
522
Under Over
Under Over #522
Mixed Prime Mixed
07:31:58.3
07:31:58.3
6
(15)
Prime Mixed
6
01:15:17.9
Mixed
15
31.25
Kara Mcdermott
Michael Johnson
Kelly Aitken-Fox
Amy Mcdermott
22:53 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
55
423
Bubbles
Bubbles #423
Mixed Prime Mixed
07:32:23.7
07:32:23.7
7
(16)
Prime Mixed
7
01:15:43.3
Mixed
16
38.25
Geraldine Reilly
Teresa Wilkinson
Thomas Doggart
Henry Cook
22:54 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
64
533
Swim Faster
Swim Faster #533
Mixed Prime Mixed
07:44:47.2
07:44:47.2
8
(18)
Prime Mixed
8
01:28:06.8
Mixed
18
34.75
Nicholas Bond
Robert John De Laeter
Crosby Jayne Brandis
Emma De Laeter
23:32 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
66
496
Shamwari
Shamwari #496
Mixed Prime Mixed
07:47:03.7
07:47:03.7
9
(19)
Prime Mixed
9
01:30:23.3
Mixed
19
33.75
Stephen Tidman
Angela Spence
Carly Brade
Annie Halse
23:38 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
70
519
The Red Stripes
The Red Stripes #519
Mixed Prime Mixed
07:49:59.4
07:49:59.4
10
(21)
Prime Mixed
10
01:33:19.0
Mixed
21
30.75
Scott Gibbings
Adrian Clarke
Bridgette Buller
Jeremy Carman
23:47 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
76
446
Generals Fish
Generals Fish #446
Mixed Prime Mixed
07:58:32.9
07:58:32.9
11
(24)
Prime Mixed
11
01:41:52.5
Mixed
24
32.75
Kerryn Grant
Andriu Dodson
Kurt Winter
Katherine Winter
24:13 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
86
488
Salty Boiz
Salty Boiz #488
Mixed Prime Mixed
08:16:45.8
08:16:45.8
12
(29)
Prime Mixed
12
02:00:05.4
Mixed
29
30.00
Eaton Lee
Ben Clydesdale
Cameron Lynch
Ally Lynch
25:09 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
89
467
Nora Creina Captains
Nora Creina Captains #467
Mixed Prime Mixed
08:21:04.2
08:21:04.2
13
(31)
Prime Mixed
13
02:04:23.8
Mixed
31
39.00
Kate Hage
Lettie Thwaites
James Abbott
Al Duckett
25:22 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
92
441
Feelin' Nauti
Feelin' Nauti #441
Mixed Prime Mixed
08:28:48.6
08:28:48.6
14
(33)
Prime Mixed
14
02:12:08.2
Mixed
33
30.00
Megan Depiazzi
Craig Wale
Linden Blair
Laura Barnes
25:45 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
95
415
Bg&E Belugas
Bg&E Belugas #415
Mixed Prime Mixed
08:32:03.7
08:32:03.7
15
(35)
Prime Mixed
15
02:15:23.3
Mixed
35
34.25
Matthew Kenny
Clive Allen
Rachel Van Der Velden
Thomas Robinson
25:55 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
97
452
High Distinction
High Distinction #452
Mixed Prime Mixed
08:35:33.6
08:35:33.6
16
(37)
Prime Mixed
16
02:18:53.2
Mixed
37
35.50
Tobias Wilson
Alan Ramsay
Luke Campbell
Nicola Panetta
26:06 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
122
472
Pats Rafters
Pats Rafters #472
Mixed Prime Mixed
09:42:24.2
09:42:24.2
17
(50)
Prime Mixed
17
03:25:43.8
Mixed
50
37.50
Lauren Jenkins
Damon Tidmarsh
Anton Tidmarsh
Nick Tidmarsh
29:29 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
124
409
Argonauts
Argonauts #409
Mixed Prime Mixed
10:11:26.3
10:11:26.3
18
(52)
Prime Mixed
18
03:54:45.9
Mixed
52
31.50
Robert Allen
Jason Sloan
Frank Mastrantonio
Kyla Myers
30:57 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Page 1 of 1 (18 items)
© 2023