School Sport WA Triathlon Championship
2 Nov 2023
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Senior
Intermediate
Junior
Novice
Teams
Primary
Aquathlon
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (15 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
Run1 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
T1
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
T2
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Run2 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
4
411
Harry WLLIAMS
Harry WLLIAMS #411
Male Boys 12
00:11:30.08
00:11:30.08
1
(1)
Boys 12
1
Male
1
Rosalie Primary School
1
2.4
4:47 min/km
00:03:49.48
3:49 min/km
11
3
5
00:00:25.52
43
6
16
00:02:57.74
14:48 min/km
1
1
1
00:00:29.29
19
3
8
00:03:48.04
3:48 min/km
5
2
2
6
405
Finn HEWSON
Finn HEWSON #405
Male Boys 12
00:11:40.22
00:11:40.22
2
(2)
Boys 12
2
00:00:10.13
Male
2
Mullaloo Beach Primary School
1
2.4
4:51 min/km
00:03:35.28
3:35 min/km
4
1
1
00:00:15.08
1
1
1
00:03:46.07
18:50 min/km
27
5
8
00:00:21.73
3
2
3
00:03:42.04
3:42 min/km
4
1
1
7
427
Troy KINGMA
Troy KINGMA #427
Male Boys 12
00:11:41.82
00:11:41.82
3
(3)
Boys 12
3
00:00:11.74
Male
3
St Brigid's Primary School
1
2.4
4:52 min/km
00:03:43.30
3:43 min/km
7
2
3
00:00:18.06
3
2
2
00:03:29.79
17:28 min/km
16
4
6
00:00:21.44
1
1
1
00:03:49.22
3:49 min/km
6
3
3
12
434
Jonathon BOOTH
Jonathon BOOTH #434
Male Boys 12
00:12:27.84
00:12:27.84
4
(6)
Boys 12
4
00:00:57.76
Male
6
St Mark's Anglican Community School
1
2.4
5:11 min/km
00:04:10.95
4:10 min/km
23
4
13
00:00:23.79
31
4
12
00:02:59.05
14:55 min/km
3
2
2
00:00:59.79
56
7
21
00:03:54.25
3:54 min/km
7
4
4
16
421
Tom PEEBLES
Tom PEEBLES #421
Male Boys 12
00:12:40.09
00:12:40.09
5
(9)
Boys 12
5
00:01:10.00
Male
9
Rosalie Primary School
2
2.4
5:16 min/km
00:04:25.16
4:25 min/km
38
6
18
00:00:25.28
41
5
15
00:03:11.46
15:57 min/km
8
3
4
00:00:33.09
31
4
10
00:04:05.07
4:05 min/km
15
5
8
34
409
Dylan PRUE
Dylan PRUE #409
Male Boys 12
00:14:03.33
00:14:03.33
6
(14)
Boys 12
6
00:02:33.24
Male
14
Peter Carnley ACS
1
2.4
5:51 min/km
00:04:19.14
4:19 min/km
31
5
16
00:00:23.78
30
3
11
00:04:29.46
22:27 min/km
49
7
15
00:00:38.46
42
5
13
00:04:12.48
4:12 min/km
19
6
11
45
377
Jean-Pierre ROUX
Jean-Pierre ROUX #377
Male Boys 12
00:14:54.63
00:14:54.63
7
(17)
Boys 12
7
00:03:24.55
Male
17
Frederick Irwin Anglican School
3
2.4
6:12 min/km
00:04:36.79
4:36 min/km
47
8
21
00:00:35.88
54
7
20
00:04:03.57
20:17 min/km
40
6
12
00:00:51.07
51
6
18
00:04:47.31
4:47 min/km
40
8
19
51
382
Hayden JOHNSON
Hayden JOHNSON #382
Male Boys 12
00:15:30.81
00:15:30.81
8
(20)
Boys 12
8
00:04:00.73
Male
20
Gooseberry Hill Primary School
1
2.4
6:27 min/km
00:04:32.29
4:32 min/km
43
7
20
00:00:40.17
58
8
21
00:04:42.47
23:32 min/km
51
8
17
00:01:06.38
57
8
22
00:04:29.48
4:29 min/km
29
7
17
387
Elroy SPODNIEWSKI
Elroy SPODNIEWSKI #387
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
Hale School
2.4
393
Elliot MALESIC
Elliot MALESIC #393
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
Kapinara Primary School
2.4
394
Xavier MOLLICA
Xavier MOLLICA #394
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
Kapinara Primary School
2.4
413
Max WIJNS
Max WIJNS #413
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
Rosalie Primary School
2.4
436
Zeph COOPER
Zeph COOPER #436
Male Boys 12
DNF
DNF
Boys 12
Male
St Mark's Anglican Community School
2.4
437
Zac NEAME
Zac NEAME #437
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
St Mark's Anglican Community School
2.4
440
Alex DUGUID
Alex DUGUID #440
Male Boys 12
DNS
DNS
Boys 12
Male
St Mark's Anglican Community School
2.4
Page 1 of 1 (15 items)
© 2023