SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
16
160
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #160
Female U19
00:27:23.0
00:27:23.0
1
(4)
U19
1
Female
4
Trigg Island SLSC
U/18
13:41 min/km
Wave 2
17
241
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #241
Female U19
00:27:29.0
00:27:29.0
2
(5)
U19
2
00:00:06.0
Female
5
Busselton SLSC
U/18
13:44 min/km
Wave 2
20
244
Emma WARBURTON
Emma WARBURTON #244
Female U19
00:27:54.0
00:27:54.0
3
(7)
U19
3
00:00:31.0
Female
7
North Cottesloe SLSC
U/19
13:57 min/km
Wave 2
42
245
Meg WARNE
Meg WARNE #245
Female U19
00:29:45.0
00:29:45.0
4
(17)
U19
4
00:02:22.0
Female
17
Trigg Island SLSC
U/18
14:52 min/km
Wave 2
213
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #213
Female U19
DNF
DNF
U19
Female
Trigg Island SLSC
U/18
Wave 2
13
172
Lachlan MELDRUM
Lachlan MELDRUM #172
Male U19
00:27:07.0
00:27:07.0
1
(11)
U19
1
Male
11
Trigg Island SLSC
U/18
13:33 min/km
Wave 2
171
Sam MCGOVERN
Sam MCGOVERN #171
Male U19
Not started
Not started
U19
Male
City of Perth SLSC
U/18
Wave 2
104
Sam HARLICK
Sam HARLICK #104
Male U19
Not started
Not started
U19
Male
North Cottesloe SLSC
U/19
Wave 2
6
294
Chalise PRATT
Chalise PRATT #294
Female U17
00:26:10.0
00:26:10.0
1
(1)
U17
1
Female
1
13:05 min/km
Wave 1
7
235
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #235
Female U17
00:26:27.0
00:26:27.0
2
(2)
U17
2
00:00:16.9
Female
2
Trigg Island SLSC
U/17
13:13 min/km
Wave 1
18
156
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #156
Female U17
00:27:31.0
00:27:31.0
3
(6)
U17
3
00:01:21.0
Female
6
COTTESLOE SLSC
U/17
13:45 min/km
Wave 1
24
208
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #208
Female U17
00:28:29.0
00:28:29.0
4
(8)
U17
4
00:02:18.9
Female
8
MULLALOO SLSC
U/17
14:14 min/km
Wave 1
36
138
Hannah JONES
Hannah JONES #138
Female U17
00:29:33.0
00:29:33.0
5
(12)
U17
5
00:03:22.9
Female
12
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:46 min/km
Wave 1
39
59
Hannah CRISP
Hannah CRISP #59
Female U17
00:29:38.0
00:29:38.0
6
(14)
U17
6
00:03:27.9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/17
14:49 min/km
Wave 1
40
42
Jessica CAKE
Jessica CAKE #42
Female U17
00:29:39.0
00:29:39.0
7
(15)
U17
7
00:03:29.0
Female
15
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:49 min/km
Wave 1
41
167
Michaela MAYNARD
Michaela MAYNARD #167
Female U17
00:29:40.0
00:29:40.0
8
(16)
U17
8
00:03:30.0
Female
16
MULLALOO SLSC
U/17
14:50 min/km
Wave 1
57
81
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #81
Female U17
00:31:31.0
00:31:31.0
9
(26)
U17
9
00:05:21.0
Female
26
Trigg Island SLSC
U/17
15:45 min/km
Wave 1
64
147
Ellen KOZLOWSKA
Ellen KOZLOWSKA #147
Female U17
00:32:23.0
00:32:23.0
10
(32)
U17
10
00:06:12.9
Female
32
Scarboro SLSC Inc
U/16
16:11 min/km
Wave 1
68
77
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #77
Female U17
00:32:55.0
00:32:55.0
11
(34)
U17
11
00:06:45.0
Female
34
Trigg Island SLSC
U/16
16:27 min/km
Wave 1
71
3
Elise AIREY
Elise AIREY #3
Female U17
00:33:04.0
00:33:04.0
12
(37)
U17
12
00:06:53.9
Female
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
16:32 min/km
Wave 1
32
Darcey BROOKS
Darcey BROOKS #32
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
MULLALOO SLSC
U/16
Wave 1
216
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #216
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Trigg Island SLSC
U/16
Wave 1
165
Sarah MAY
Sarah MAY #165
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
MULLALOO SLSC
U/16
Wave 1
149
Romi LAWLOR
Romi LAWLOR #149
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
City of Perth SLSC
U/16
Wave 1
218
Kalani SCOTT
Kalani SCOTT #218
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
City of Perth SLSC
U/17
Wave 1
4
126
Ethan JACKSON
Ethan JACKSON #126
Male U17
00:25:43.0
00:25:43.0
1
(4)
U17
1
Male
4
City of Perth SLSC
U/17
12:51 min/km
Wave 1
8
229
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #229
Male U17
00:26:41.0
00:26:41.0
2
(6)
U17
2
00:00:57.9
Male
6
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
13:20 min/km
Wave 1
32
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
00:29:10.0
00:29:10.0
3
(21)
U17
3
00:03:26.9
Male
21
Trigg Island SLSC
U/16
14:35 min/km
Wave 1
35
242
Eamon WALKER
Eamon WALKER #242
Male U17
00:29:31.0
00:29:31.0
4
(24)
U17
4
00:03:47.9
Male
24
North Cottesloe SLSC
U/17
14:45 min/km
Wave 1
85
246
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #246
Male U17
00:37:45.0
00:37:45.0
5
(37)
U17
5
00:12:01.9
Male
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
18:52 min/km
Wave 1
90
137
Cody JONES
Cody JONES #137
Male U17
00:39:16.0
00:39:16.0
6
(38)
U17
6
00:13:32.9
Male
38
SECRET HARBOUR SLSC
U/16
19:38 min/km
Wave 1
66
Alec DAVISON
Alec DAVISON #66
Male U17
DNF
DNF
U17
Male
Fremantle SLSC
U/17
Wave 1
54
Matthew COLLISS
Matthew COLLISS #54
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
Wave 1
136
Angus JOHNSTON-WALKER
Angus JOHNSTON-WALKER #136
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
Busselton SLSC
U/16
Wave 1
15
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U15
00:27:19.0
00:27:19.0
1
(3)
U15
1
Female
3
Trigg Island SLSC
U/15
13:39 min/km
Wave 3
27
193
Ella PACKER
Ella PACKER #193
Female U15
00:28:38.0
00:28:38.0
2
(9)
U15
2
00:01:19.0
Female
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
14:19 min/km
Wave 3
28
107
Jane HARWOOD
Jane HARWOOD #107
Female U15
00:28:40.0
00:28:40.0
3
(10)
U15
3
00:01:20.9
Female
10
Scarboro SLSC Inc
U/15
14:20 min/km
Wave 3
30
105
Mia HARRISON
Mia HARRISON #105
Female U15
00:28:43.0
00:28:43.0
4
(11)
U15
4
00:01:24.0
Female
11
Trigg Island SLSC
U/15
14:21 min/km
Wave 3
50
234
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #234
Female U15
00:30:50.0
00:30:50.0
5
(22)
U15
5
00:03:31.0
Female
22
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
15:25 min/km
Wave 3
56
159
Neve MACLEOD
Neve MACLEOD #159
Female U15
00:31:21.0
00:31:21.0
6
(25)
U15
6
00:04:01.9
Female
25
MULLALOO SLSC
U/15
15:40 min/km
Wave 3
59
220
India-Rose SHEPPARD
India-Rose SHEPPARD #220
Female U15
00:31:42.0
00:31:42.0
7
(28)
U15
7
00:04:23.0
Female
28
MULLALOO SLSC
U/15
15:51 min/km
Wave 3
65
40
Heather BYTHEWAY
Heather BYTHEWAY #40
Female U15
00:32:36.0
00:32:36.0
8
(33)
U15
8
00:05:16.9
Female
33
MULLALOO SLSC
U/15
16:18 min/km
Wave 3
74
110
Caitlin HIDE
Caitlin HIDE #110
Female U15
00:34:42.0
00:34:42.0
9
(40)
U15
9
00:07:23.0
Female
40
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
17:21 min/km
Wave 3
76
179
Lily MOORE
Lily MOORE #179
Female U15
00:35:26.0
00:35:26.0
10
(41)
U15
10
00:08:07.0
Female
41
North Cottesloe SLSC
U/15
17:43 min/km
Wave 3
80
112
Lucy HILL
Lucy HILL #112
Female U15
00:37:01.0
00:37:01.0
11
(44)
U15
11
00:09:41.9
Female
44
Busselton SLSC
U/15
18:30 min/km
Wave 3
82
113
Naomi HILL
Naomi HILL #113
Female U15
00:37:32.0
00:37:32.0
12
(46)
U15
12
00:10:12.9
Female
46
Busselton SLSC
U/15
18:46 min/km
Wave 3
83
145
Emilie KERMATH
Emilie KERMATH #145
Female U15
00:37:37.0
00:37:37.0
13
(47)
U15
13
00:10:18.0
Female
47
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
18:48 min/km
Wave 3
84
33
Harriet BROWN
Harriet BROWN #33
Female U15
00:37:43.0
00:37:43.0
14
(48)
U15
14
00:10:24.0
Female
48
MULLALOO SLSC
U/15
18:51 min/km
Wave 3
91
Nikita FREDONNET
Nikita FREDONNET #91
Female U15
Not started
Not started
U15
Female
Trigg Island SLSC
U/15
Wave 3
142
Anna JORGENSEN
Anna JORGENSEN #142
Female U15
Not started
Not started
U15
Female
City of Perth SLSC
U/15
Wave 3
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
© 2023