SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (135 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
69
201
Amy PROSSER
Amy PROSSER #201
Female 30-34
00:32:58.0
00:32:58.0
2
(35)
30-34
2
00:01:18.0
Female
35
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/33
16:29 min/km
Wave 2
75
144
Benjamin JUENGLING
Benjamin JUENGLING #144
Male 30-34
00:35:13.0
00:35:13.0
3
(35)
30-34
3
00:05:37.0
Male
35
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/34
17:36 min/km
Wave 2
81
122
Kate HUTCHINSON
Kate HUTCHINSON #122
Female 30-34
00:37:06.0
00:37:06.0
3
(45)
30-34
3
00:05:25.9
Female
45
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/31
18:33 min/km
Wave 2
89
143
Anne-Marie JUENGLING
Anne-Marie JUENGLING #143
Female Open
00:38:33.0
00:38:33.0
5
(52)
Open
5
00:08:59.0
Female
52
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/30
19:16 min/km
Wave 1
94
250
Bernadette WILLIAMS
Bernadette WILLIAMS #250
Female Open
00:42:59.0
00:42:59.0
6
(55)
Open
6
00:13:25.0
Female
55
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/30
21:29 min/km
Wave 1
5
214
Will SAVAGE
Will SAVAGE #214
Male U15
00:25:45.0
00:25:45.0
2
(5)
U15
2
00:00:07.9
Male
5
Trigg Island SLSC
U/15
12:52 min/km
Wave 3
7
235
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #235
Female U17
00:26:27.0
00:26:27.0
2
(2)
U17
2
00:00:16.9
Female
2
Trigg Island SLSC
U/17
13:13 min/km
Wave 1
9
120
Max HUNTER
Max HUNTER #120
Male U15
00:26:57.0
00:26:57.0
3
(7)
U15
3
00:01:20.0
Male
7
Trigg Island SLSC
U/15
13:28 min/km
Wave 3
11
65
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #65
Male U15
00:26:59.0
00:26:59.0
4
(9)
U15
4
00:01:22.0
Male
9
Trigg Island SLSC
U/15
13:29 min/km
Wave 3
10
129
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #129
Male Open
00:26:59.0
00:26:59.0
3
(8)
Open
3
00:02:00.0
Male
8
Trigg Island SLSC
U/21
13:29 min/km
Wave 1
13
172
Lachlan MELDRUM
Lachlan MELDRUM #172
Male U19
00:27:07.0
00:27:07.0
1
(11)
U19
1
Male
11
Trigg Island SLSC
U/18
13:33 min/km
Wave 2
15
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U15
00:27:19.0
00:27:19.0
1
(3)
U15
1
Female
3
Trigg Island SLSC
U/15
13:39 min/km
Wave 3
16
160
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #160
Female U19
00:27:23.0
00:27:23.0
1
(4)
U19
1
Female
4
Trigg Island SLSC
U/18
13:41 min/km
Wave 2
23
44
Tane CANTON
Tane CANTON #44
Male U15
00:28:29.0
00:28:29.0
6
(16)
U15
6
00:02:51.9
Male
16
Trigg Island SLSC
U/15
14:14 min/km
Wave 3
30
105
Mia HARRISON
Mia HARRISON #105
Female U15
00:28:43.0
00:28:43.0
4
(11)
U15
4
00:01:24.0
Female
11
Trigg Island SLSC
U/15
14:21 min/km
Wave 3
32
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
00:29:10.0
00:29:10.0
3
(21)
U17
3
00:03:26.9
Male
21
Trigg Island SLSC
U/16
14:35 min/km
Wave 1
34
161
Kai MARCHETTO
Kai MARCHETTO #161
Male U14
00:29:27.0
00:29:27.0
6
(23)
U14
6
00:01:25.9
Male
23
Trigg Island SLSC
U/14
14:43 min/km
Wave 3
37
222
Lauren SMANIOTTO
Lauren SMANIOTTO #222
Female Open
00:29:34.0
00:29:34.0
1
(13)
Open
1
Female
13
Trigg Island SLSC
U/20
14:47 min/km
Wave 1
39
59
Hannah CRISP
Hannah CRISP #59
Female U17
00:29:38.0
00:29:38.0
6
(14)
U17
6
00:03:27.9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/17
14:49 min/km
Wave 1
42
245
Meg WARNE
Meg WARNE #245
Female U19
00:29:45.0
00:29:45.0
4
(17)
U19
4
00:02:22.0
Female
17
Trigg Island SLSC
U/18
14:52 min/km
Wave 2
51
80
Aysha FERGUSON
Aysha FERGUSON #80
Female U14
00:31:02.0
00:31:02.0
1
(23)
U14
1
Female
23
Trigg Island SLSC
U/14
15:31 min/km
Wave 3
53
123
Robert INNOCENT
Robert INNOCENT #123
Male 45-49
00:31:11.0
00:31:11.0
1
(30)
45-49
1
Male
30
Trigg Island SLSC
U/48
15:35 min/km
Wave 2
55
55
Michael COOK
Michael COOK #55
Male 60+
00:31:20.0
00:31:20.0
1
(31)
60+
1
Male
31
Trigg Island SLSC
U/72
15:40 min/km
Wave 2
57
81
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #81
Female U17
00:31:31.0
00:31:31.0
9
(26)
U17
9
00:05:21.0
Female
26
Trigg Island SLSC
U/17
15:45 min/km
Wave 1
68
77
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #77
Female U17
00:32:55.0
00:32:55.0
11
(34)
U17
11
00:06:45.0
Female
34
Trigg Island SLSC
U/16
16:27 min/km
Wave 1
70
211
Carolyn RYAN
Carolyn RYAN #211
Female 50-54
00:33:01.0
00:33:01.0
3
(36)
50-54
3
00:02:23.9
Female
36
Trigg Island SLSC
U/52
16:30 min/km
Wave 2
72
192
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #192
Female Open
00:33:25.0
00:33:25.0
4
(38)
Open
4
00:03:50.9
Female
38
Trigg Island SLSC
U/22
16:42 min/km
Wave 1
213
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #213
Female U19
DNF
DNF
U19
Female
Trigg Island SLSC
U/18
Wave 2
128
Nicole JAHN
Nicole JAHN #128
Female 45-49
Not started
Not started
45-49
Female
Trigg Island SLSC
U/48
Wave 2
96
Ceris GRAHAM
Ceris GRAHAM #96
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Trigg Island SLSC
U/29
Wave 1
216
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #216
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Trigg Island SLSC
U/16
Wave 1
99
Jeff GREENFIELD
Jeff GREENFIELD #99
Male 45-49
Not started
Not started
45-49
Male
Trigg Island SLSC
U/47
Wave 2
212
Clem RYAN
Clem RYAN #212
Male 55-59
Not started
Not started
55-59
Male
Trigg Island SLSC
U/60
Wave 2
91
Nikita FREDONNET
Nikita FREDONNET #91
Female U15
Not started
Not started
U15
Female
Trigg Island SLSC
U/15
Wave 3
6
294
Chalise PRATT
Chalise PRATT #294
Female U17
00:26:10.0
00:26:10.0
1
(1)
U17
1
Female
1
13:05 min/km
Wave 1
1
2
[3]
Page 3 of 3 (135 items)
© 2023