Swimming WA OWS 1718 #10 - Mandurah
5 Mar 2018
Results
Details
 
Contact
500m Swim
1.25km Swim
2.5km Swim
5km Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Under 11
Under 15
Under 18
Open (18-34)
Legends (35-49)
Super Legends (50+)
Chaperone
All clubs
Breakers WA Swim Club
Bunbury Swim Club
Busselton Swim Club
Central Aquatic Swim Club
Kwinana Swim Club
Mandurah Swim Club
Peel Aquatic Swim Club
PERTH CITY SWIM CLUB
Rockingham Swim Club
Thornlie Swim Club
Tuart Hill Swim Club
Wongan Hills Swim Club
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
[1]
2
Page 1 of 2 (77 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
State
Country
Points
Pace
1
881
Daniel BEALES
Daniel BEALES #881
Male Under 15
00:06:58.0
00:06:58.0
1
(1)
Under 15
1
Male
1
Western Australia
AUS
4
13:56 min/km
2
943
Hannah SOUTH
Hannah SOUTH #943
Female Under 15
00:07:11.1
00:07:11.1
1
(1)
Under 15
1
Female
1
Kwinana Swim Club
1
Western Australia
AUS
4
14:22 min/km
3
937
Jordan PREECE
Jordan PREECE #937
Female Under 18
00:07:18.1
00:07:18.1
1
(2)
Under 18
1
Female
2
Thornlie Swim Club
1
Western Australia
AUS
4
14:36 min/km
4
903
Sam PREECE
Sam PREECE #903
Male Under 15
00:07:31.9
00:07:31.9
2
(2)
Under 15
2
00:00:33.9
Male
2
Thornlie Swim Club
2
Western Australia
AUS
3.5
15:03 min/km
5
919
Alannah CAMERON
Alannah CAMERON #919
Female Under 15
00:07:37.1
00:07:37.1
2
(3)
Under 15
2
00:00:26.0
Female
3
Kwinana Swim Club
2
Western Australia
AUS
3.5
15:14 min/km
6
889
Lachlan GODFREY
Lachlan GODFREY #889
Male Under 15
00:07:42.5
00:07:42.5
3
(3)
Under 15
3
00:00:44.5
Male
3
Western Australia
AUS
3
15:25 min/km
7
887
Lucas FAZARI
Lucas FAZARI #887
Male Under 11
00:07:49.3
00:07:49.3
1
(4)
Under 11
1
Male
4
Tuart Hill Swim Club
1
Western Australia
AUS
4
15:38 min/km
8
313
Millie SALES
Millie SALES #313
Female Under 15
00:08:08.1
00:08:08.1
3
(4)
Under 15
3
00:00:57.0
Female
4
Western Australia
AUS
3
16:16 min/km
9
911
Taine WILLIAMS
Taine WILLIAMS #911
Male Under 11
00:08:21.5
00:08:21.5
2
(5)
Under 11
2
00:00:32.2
Male
5
Rockingham Swim Club
1
Western Australia
AUS
3.5
16:43 min/km
10
928
Heidi GSTAETTNER
Heidi GSTAETTNER #928
Female Under 11
00:08:24.9
00:08:24.9
1
(5)
Under 11
1
Female
5
Peel Aquatic Swim Club
1
Western Australia
AUS
4
16:49 min/km
11
902
Anwar MARENO
Anwar MARENO #902
Male Chaperone
00:08:25.0
00:08:25.0
1
(6)
Chaperone
1
Male
6
Western Australia
AUS
4
16:50 min/km
12
888
Harry GODFREY
Harry GODFREY #888
Male Under 15
00:08:34.4
00:08:34.4
4
(7)
Under 15
4
00:01:36.4
Male
7
Western Australia
AUS
2.5
17:08 min/km
13
939
Serena QUINN
Serena QUINN #939
Female Under 11
00:08:42.4
00:08:42.4
2
(6)
Under 11
2
00:00:17.5
Female
6
Rockingham Swim Club
2
Western Australia
AUS
3.5
17:24 min/km
14
917
Hannah BEANEY
Hannah BEANEY #917
Female Under 15
00:09:03.7
00:09:03.7
4
(7)
Under 15
4
00:01:52.6
Female
7
Thornlie Swim Club
3
Western Australia
AUS
2.5
18:07 min/km
15
886
Spencer DRUMMOND
Spencer DRUMMOND #886
Male Under 11
00:09:07.4
00:09:07.4
3
(8)
Under 11
3
00:01:18.1
Male
8
Busselton Swim Club
1
Western Australia
AUS
3
18:14 min/km
16
923
Ariane DIGGINS
Ariane DIGGINS #923
Female Under 11
00:09:11.1
00:09:11.1
3
(8)
Under 11
3
00:00:46.2
Female
8
Bunbury Swim Club
1
Western Australia
AUS
3
18:22 min/km
17
931
Tahlia JENSEN
Tahlia JENSEN #931
Female Chaperone
00:09:11.8
00:09:11.8
1
(9)
Chaperone
1
Female
9
Western Australia
AUS
4
18:23 min/km
18
936
Bronte MLADINEO
Bronte MLADINEO #936
Female Under 11
00:09:12.3
00:09:12.3
4
(10)
Under 11
4
00:00:47.4
Female
10
Peel Aquatic Swim Club
2
Western Australia
AUS
2.5
18:24 min/km
19
899
Finn LANDSBOROUGH
Finn LANDSBOROUGH #899
Male Under 15
00:09:13.2
00:09:13.2
5
(9)
Under 15
5
00:02:15.2
Male
9
Western Australia
AUS
2
18:26 min/km
20
908
Patrick STELLINO
Patrick STELLINO #908
Male Chaperone
00:09:13.9
00:09:13.9
2
(10)
Chaperone
2
00:00:48.9
Male
10
Western Australia
AUS
3.5
18:27 min/km
21
316
Tristan VAN WAAS
Tristan VAN WAAS #316
Male Under 11
00:09:15.1
00:09:15.1
4
(11)
Under 11
4
00:01:25.8
Male
11
Western Australia
AUS
2.5
18:30 min/km
22
925
Shannen EDWARDS
Shannen EDWARDS #925
Female Under 18
00:09:18.1
00:09:18.1
2
(11)
Under 18
2
00:02:00.0
Female
11
Kwinana Swim Club
3
Western Australia
AUS
3.5
18:36 min/km
23
317
Edwin VAN WAA
Edwin VAN WAA #317
Male Chaperone
00:09:21.4
00:09:21.4
3
(12)
Chaperone
3
00:00:56.4
Male
12
Western Australia
AUS
3
18:42 min/km
24
890
Aiden HILL
Aiden HILL #890
Male Under 15
00:09:25.4
00:09:25.4
6
(13)
Under 15
6
00:02:27.4
Male
13
Bunbury Swim Club
2
Western Australia
AUS
1.5
18:50 min/km
25
906
Raymond SALES
Raymond SALES #906
Male Under 15
00:09:43.8
00:09:43.8
7
(14)
Under 15
7
00:02:45.8
Male
14
Western Australia
AUS
1
19:27 min/km
26
898
Nicholas KRYACHOK
Nicholas KRYACHOK #898
Male Under 11
00:09:46.6
00:09:46.6
5
(15)
Under 11
5
00:01:57.3
Male
15
Tuart Hill Swim Club
2
Western Australia
AUS
2
19:33 min/km
27
882
Andy BEE
Andy BEE #882
Male Legends (35-49)
00:09:56.7
00:09:56.7
1
(16)
Legends (35-49)
1
Male
16
Western Australia
AUS
4
19:53 min/km
28
894
Toby HUGHES
Toby HUGHES #894
Male Under 11
00:10:01.0
00:10:01.0
6
(17)
Under 11
6
00:02:11.7
Male
17
Western Australia
AUS
1.5
20:02 min/km
29
930
Becky HUGHES
Becky HUGHES #930
Female Chaperone
00:10:01.4
00:10:01.4
2
(12)
Chaperone
2
00:00:49.6
Female
12
Western Australia
AUS
3.5
20:02 min/km
30
915
Madeleine ANSPACH
Madeleine ANSPACH #915
Female Under 18
00:10:02.0
00:10:02.0
3
(13)
Under 18
3
00:02:43.9
Female
13
Wongan Hills Swim Club
1
Western Australia
AUS
3
20:04 min/km
31
878
Liam ALEXANDER
Liam ALEXANDER #878
Male Open (18-34)
00:10:06.6
00:10:06.6
1
(18)
Open (18-34)
1
Male
18
Western Australia
AUS
4
20:13 min/km
32
927
Cath GODFREY
Cath GODFREY #927
Female Chaperone
00:10:07.1
00:10:07.1
3
(14)
Chaperone
3
00:00:55.3
Female
14
Western Australia
AUS
3
20:14 min/km
33
910
Ian WILLIAMS
Ian WILLIAMS #910
Male Chaperone
00:10:17.2
00:10:17.2
4
(19)
Chaperone
4
00:01:52.2
Male
19
Western Australia
AUS
2.5
20:34 min/km
34
879
Scott ALEXANDER
Scott ALEXANDER #879
Male Super Legends (50+)
00:10:19.6
00:10:19.6
1
(20)
Super Legends (50+)
1
Male
20
Western Australia
AUS
4
20:39 min/km
35
945
Keeley SOUTH
Keeley SOUTH #945
Female Under 11
00:10:23.8
00:10:23.8
5
(15)
Under 11
5
00:01:58.9
Female
15
Kwinana Swim Club
4
Western Australia
AUS
2
20:47 min/km
36
909
Lucas WHITE
Lucas WHITE #909
Male Under 15
00:10:31.2
00:10:31.2
8
(21)
Under 15
8
00:03:33.2
Male
21
Kwinana Swim Club
5
Western Australia
AUS
0.5
21:02 min/km
37
938
Kareena PRESTON
Kareena PRESTON #938
Female Chaperone
00:10:32.8
00:10:32.8
4
(16)
Chaperone
4
00:01:21.0
Female
16
Western Australia
AUS
2.5
21:05 min/km
38
918
Indi BUEDDEMANN
Indi BUEDDEMANN #918
Female Under 15
00:10:41.3
00:10:41.3
5
(17)
Under 15
5
00:03:30.2
Female
17
Breakers WA Swim Club
1
Western Australia
AUS
2
21:22 min/km
39
892
William HOPKINS
William HOPKINS #892
Male Under 11
00:10:42.5
00:10:42.5
7
(22)
Under 11
7
00:02:53.2
Male
22
Central Aquatic Swim Club
1
Western Australia
AUS
1
21:25 min/km
40
893
Christopher HOPKINS
Christopher HOPKINS #893
Male Chaperone
00:10:49.7
00:10:49.7
5
(23)
Chaperone
5
00:02:24.7
Male
23
Western Australia
AUS
2
21:39 min/km
41
880
Samuel ANSPACH
Samuel ANSPACH #880
Male Under 15
00:10:57.9
00:10:57.9
9
(24)
Under 15
9
00:03:59.9
Male
24
Wongan Hills Swim Club
2
Western Australia
AUS
0
21:55 min/km
42
912
Tarick WILSON
Tarick WILSON #912
Male Under 11
00:11:26.2
00:11:26.2
8
(25)
Under 11
8
00:03:36.9
Male
25
Kwinana Swim Club
6
Western Australia
AUS
0.5
22:52 min/km
43
940
Eleta RONSON
Eleta RONSON #940
Female Legends (35-49)
00:11:29.9
00:11:29.9
1
(18)
Legends (35-49)
1
Female
18
Western Australia
AUS
4
22:59 min/km
44
904
Hugh QUINN
Hugh QUINN #904
Male Chaperone
00:11:30.2
00:11:30.2
6
(26)
Chaperone
6
00:03:05.2
Male
26
Western Australia
AUS
1.5
23:00 min/km
45
324
Charlie BEE
Charlie BEE #324
Male Under 11
00:11:44.7
00:11:44.7
9
(27)
Under 11
9
00:03:55.4
Male
27
Western Australia
AUS
0
23:29 min/km
46
325
Amber BEE
Amber BEE #325
Female Chaperone
00:11:45.6
00:11:45.6
5
(19)
Chaperone
5
00:02:33.8
Female
19
Western Australia
AUS
2
23:31 min/km
47
934
Donna LOVE
Donna LOVE #934
Female Legends (35-49)
00:11:47.3
00:11:47.3
2
(20)
Legends (35-49)
2
00:00:17.4
Female
20
Western Australia
AUS
3.5
23:34 min/km
48
907
Brett SOUTH
Brett SOUTH #907
Male Chaperone
00:11:47.9
00:11:47.9
7
(28)
Chaperone
7
00:03:22.9
Male
28
Western Australia
AUS
1
23:35 min/km
49
914
Marina ABRASHKINA
Marina ABRASHKINA #914
Female Chaperone
00:12:00.4
00:12:00.4
6
(21)
Chaperone
6
00:02:48.6
Female
21
Western Australia
AUS
1.5
24:00 min/km
50
913
Tim WILSON
Tim WILSON #913
Male Chaperone
00:12:03.0
00:12:03.0
8
(29)
Chaperone
8
00:03:38.0
Male
29
Western Australia
AUS
0.5
24:06 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (77 items)