SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
6
294
Chalise PRATT
Chalise PRATT #294
Female U17
00:26:10.0
00:26:10.0
1
(1)
U17
1
Female
1
13:05 min/km
Wave 1
7
235
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #235
Female U17
00:26:27.0
00:26:27.0
2
(2)
U17
2
00:00:16.9
Female
2
Trigg Island SLSC
U/17
13:13 min/km
Wave 1
15
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U15
00:27:19.0
00:27:19.0
1
(3)
U15
1
Female
3
Trigg Island SLSC
U/15
13:39 min/km
Wave 3
16
160
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #160
Female U19
00:27:23.0
00:27:23.0
1
(4)
U19
1
Female
4
Trigg Island SLSC
U/18
13:41 min/km
Wave 2
17
241
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #241
Female U19
00:27:29.0
00:27:29.0
2
(5)
U19
2
00:00:06.0
Female
5
Busselton SLSC
U/18
13:44 min/km
Wave 2
18
156
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #156
Female U17
00:27:31.0
00:27:31.0
3
(6)
U17
3
00:01:21.0
Female
6
COTTESLOE SLSC
U/17
13:45 min/km
Wave 1
20
244
Emma WARBURTON
Emma WARBURTON #244
Female U19
00:27:54.0
00:27:54.0
3
(7)
U19
3
00:00:31.0
Female
7
North Cottesloe SLSC
U/19
13:57 min/km
Wave 2
24
208
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #208
Female U17
00:28:29.0
00:28:29.0
4
(8)
U17
4
00:02:18.9
Female
8
MULLALOO SLSC
U/17
14:14 min/km
Wave 1
27
193
Ella PACKER
Ella PACKER #193
Female U15
00:28:38.0
00:28:38.0
2
(9)
U15
2
00:01:19.0
Female
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
14:19 min/km
Wave 3
28
107
Jane HARWOOD
Jane HARWOOD #107
Female U15
00:28:40.0
00:28:40.0
3
(10)
U15
3
00:01:20.9
Female
10
Scarboro SLSC Inc
U/15
14:20 min/km
Wave 3
30
105
Mia HARRISON
Mia HARRISON #105
Female U15
00:28:43.0
00:28:43.0
4
(11)
U15
4
00:01:24.0
Female
11
Trigg Island SLSC
U/15
14:21 min/km
Wave 3
36
138
Hannah JONES
Hannah JONES #138
Female U17
00:29:33.0
00:29:33.0
5
(12)
U17
5
00:03:22.9
Female
12
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:46 min/km
Wave 1
37
222
Lauren SMANIOTTO
Lauren SMANIOTTO #222
Female Open
00:29:34.0
00:29:34.0
1
(13)
Open
1
Female
13
Trigg Island SLSC
U/20
14:47 min/km
Wave 1
39
59
Hannah CRISP
Hannah CRISP #59
Female U17
00:29:38.0
00:29:38.0
6
(14)
U17
6
00:03:27.9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/17
14:49 min/km
Wave 1
40
42
Jessica CAKE
Jessica CAKE #42
Female U17
00:29:39.0
00:29:39.0
7
(15)
U17
7
00:03:29.0
Female
15
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:49 min/km
Wave 1
41
167
Michaela MAYNARD
Michaela MAYNARD #167
Female U17
00:29:40.0
00:29:40.0
8
(16)
U17
8
00:03:30.0
Female
16
MULLALOO SLSC
U/17
14:50 min/km
Wave 1
42
245
Meg WARNE
Meg WARNE #245
Female U19
00:29:45.0
00:29:45.0
4
(17)
U19
4
00:02:22.0
Female
17
Trigg Island SLSC
U/18
14:52 min/km
Wave 2
43
28
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #28
Female Open
00:29:52.0
00:29:52.0
2
(18)
Open
2
00:00:18.0
Female
18
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/32
14:56 min/km
Wave 1
45
166
Jo-Anna MAYNARD
Jo-Anna MAYNARD #166
Female Open
00:30:25.0
00:30:25.0
3
(19)
Open
3
00:00:51.0
Female
19
MULLALOO SLSC
U/19
15:12 min/km
Wave 2
46
219
Tracey SHAW
Tracey SHAW #219
Female 50-54
00:30:37.0
00:30:37.0
1
(20)
50-54
1
Female
20
Fremantle SLSC
U/53
15:18 min/km
Wave 2
48
48
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #48
Female 40-44
00:30:45.0
00:30:45.0
1
(21)
40-44
1
Female
21
City of Perth SLSC
U/43
15:22 min/km
Wave 2
50
234
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #234
Female U15
00:30:50.0
00:30:50.0
5
(22)
U15
5
00:03:31.0
Female
22
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
15:25 min/km
Wave 3
51
80
Aysha FERGUSON
Aysha FERGUSON #80
Female U14
00:31:02.0
00:31:02.0
1
(23)
U14
1
Female
23
Trigg Island SLSC
U/14
15:31 min/km
Wave 3
54
239
Sophie TURNER
Sophie TURNER #239
Female U14
00:31:16.0
00:31:16.0
2
(24)
U14
2
00:00:14.0
Female
24
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
15:38 min/km
Wave 3
56
159
Neve MACLEOD
Neve MACLEOD #159
Female U15
00:31:21.0
00:31:21.0
6
(25)
U15
6
00:04:01.9
Female
25
MULLALOO SLSC
U/15
15:40 min/km
Wave 3
57
81
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #81
Female U17
00:31:31.0
00:31:31.0
9
(26)
U17
9
00:05:21.0
Female
26
Trigg Island SLSC
U/17
15:45 min/km
Wave 1
58
8
Alicia ANDERSON
Alicia ANDERSON #8
Female 30-34
00:31:40.0
00:31:40.0
1
(27)
30-34
1
Female
27
North Cottesloe SLSC
U/32
15:50 min/km
Wave 2
59
220
India-Rose SHEPPARD
India-Rose SHEPPARD #220
Female U15
00:31:42.0
00:31:42.0
7
(28)
U15
7
00:04:23.0
Female
28
MULLALOO SLSC
U/15
15:51 min/km
Wave 3
60
151
Amanda LEE
Amanda LEE #151
Female 45-49
00:31:56.0
00:31:56.0
1
(29)
45-49
1
Female
29
MULLALOO SLSC
U/48
15:58 min/km
Wave 2
62
53
Susan COLLINS
Susan COLLINS #53
Female 50-54
00:32:22.0
00:32:22.0
2
(30)
50-54
2
00:01:45.0
Female
30
North Cottesloe SLSC
U/55
16:11 min/km
Wave 2
63
12
Phoebe ASHWORTH
Phoebe ASHWORTH #12
Female U14
00:32:22.0
00:32:22.0
3
(31)
U14
3
00:01:20.0
Female
31
Fremantle SLSC
U/14
16:11 min/km
Wave 3
64
147
Ellen KOZLOWSKA
Ellen KOZLOWSKA #147
Female U17
00:32:23.0
00:32:23.0
10
(32)
U17
10
00:06:12.9
Female
32
Scarboro SLSC Inc
U/16
16:11 min/km
Wave 1
65
40
Heather BYTHEWAY
Heather BYTHEWAY #40
Female U15
00:32:36.0
00:32:36.0
8
(33)
U15
8
00:05:16.9
Female
33
MULLALOO SLSC
U/15
16:18 min/km
Wave 3
68
77
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #77
Female U17
00:32:55.0
00:32:55.0
11
(34)
U17
11
00:06:45.0
Female
34
Trigg Island SLSC
U/16
16:27 min/km
Wave 1
69
201
Amy PROSSER
Amy PROSSER #201
Female 30-34
00:32:58.0
00:32:58.0
2
(35)
30-34
2
00:01:18.0
Female
35
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/33
16:29 min/km
Wave 2
70
211
Carolyn RYAN
Carolyn RYAN #211
Female 50-54
00:33:01.0
00:33:01.0
3
(36)
50-54
3
00:02:23.9
Female
36
Trigg Island SLSC
U/52
16:30 min/km
Wave 2
71
3
Elise AIREY
Elise AIREY #3
Female U17
00:33:04.0
00:33:04.0
12
(37)
U17
12
00:06:53.9
Female
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
16:32 min/km
Wave 1
72
192
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #192
Female Open
00:33:25.0
00:33:25.0
4
(38)
Open
4
00:03:50.9
Female
38
Trigg Island SLSC
U/22
16:42 min/km
Wave 1
73
94
Charlotte GIBBONS
Charlotte GIBBONS #94
Female U14
00:34:33.0
00:34:33.0
4
(39)
U14
4
00:03:30.9
Female
39
Fremantle SLSC
U/14
17:16 min/km
Wave 3
74
110
Caitlin HIDE
Caitlin HIDE #110
Female U15
00:34:42.0
00:34:42.0
9
(40)
U15
9
00:07:23.0
Female
40
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
17:21 min/km
Wave 3
76
179
Lily MOORE
Lily MOORE #179
Female U15
00:35:26.0
00:35:26.0
10
(41)
U15
10
00:08:07.0
Female
41
North Cottesloe SLSC
U/15
17:43 min/km
Wave 3
77
162
Leah MARTIN
Leah MARTIN #162
Female U14
00:35:53.0
00:35:53.0
5
(42)
U14
5
00:04:50.9
Female
42
MULLALOO SLSC
U/14
17:56 min/km
Wave 3
79
203
Annika RASMUSSEN
Annika RASMUSSEN #203
Female U14
00:36:29.0
00:36:29.0
6
(43)
U14
6
00:05:27.0
Female
43
MULLALOO SLSC
U/14
18:14 min/km
Wave 3
80
112
Lucy HILL
Lucy HILL #112
Female U15
00:37:01.0
00:37:01.0
11
(44)
U15
11
00:09:41.9
Female
44
Busselton SLSC
U/15
18:30 min/km
Wave 3
81
122
Kate HUTCHINSON
Kate HUTCHINSON #122
Female 30-34
00:37:06.0
00:37:06.0
3
(45)
30-34
3
00:05:25.9
Female
45
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/31
18:33 min/km
Wave 2
82
113
Naomi HILL
Naomi HILL #113
Female U15
00:37:32.0
00:37:32.0
12
(46)
U15
12
00:10:12.9
Female
46
Busselton SLSC
U/15
18:46 min/km
Wave 3
83
145
Emilie KERMATH
Emilie KERMATH #145
Female U15
00:37:37.0
00:37:37.0
13
(47)
U15
13
00:10:18.0
Female
47
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
18:48 min/km
Wave 3
84
33
Harriet BROWN
Harriet BROWN #33
Female U15
00:37:43.0
00:37:43.0
14
(48)
U15
14
00:10:24.0
Female
48
MULLALOO SLSC
U/15
18:51 min/km
Wave 3
86
4
Fiona AIREY
Fiona AIREY #4
Female 45-49
00:38:19.0
00:38:19.0
2
(49)
45-49
2
00:06:23.0
Female
49
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/48
19:09 min/km
Wave 2
87
87
Jennifer FORD
Jennifer FORD #87
Female 50-54
00:38:19.0
00:38:19.0
4
(50)
50-54
4
00:07:42.0
Female
50
North Cottesloe SLSC
U/58
19:09 min/km
Wave 2
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
© 2023