South West Bunbury Interschool XC
6 Aug 2019
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Advanced
Advanced
Favourites
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
287
351
Laynii HAEUSLER
Laynii HAEUSLER #351
Female Y07
00:19:40.30
00:19:40.30
56
(147)
Y07
56
00:08:44.58
Female
147
Donnybrook DHS
17
7:52 min/km
Remove From Favourites
   
Detailed Results
[1]
2
3
4
5
6
7
Page 1 of 7 (336 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
1
116
Thomas CROSS
Thomas CROSS #116
Male Y08
00:08:31.64
00:08:31.64
1
(1)
Y08
1
Male
1
Bunbury Catholic College
1
3:24 min/km
2
169
Hamish MELVIN
Hamish MELVIN #169
Male Y08
00:08:55.07
00:08:55.07
2
(2)
Y08
2
00:00:23.42
Male
2
Bunbury SHS
3
3:34 min/km
3
628
Liam VARDY
Liam VARDY #628
Male Y09
00:09:01.94
00:09:01.94
1
(3)
Y09
1
Male
3
Newton Moore SHS
1
3:36 min/km
4
129
William PEDLEY
William PEDLEY #129
Male Y09
00:09:13.48
00:09:13.48
2
(4)
Y09
2
00:00:11.53
Male
4
Bunbury Catholic College
2
3:41 min/km
5
526
Rylie CRAIG
Rylie CRAIG #526
Male Y09
00:09:14.95
00:09:14.95
3
(5)
Y09
3
00:00:13.00
Male
5
Manjimup SHS
1
3:41 min/km
6
416
Tom GOLDSMITH
Tom GOLDSMITH #416
Male Y08
00:09:19.63
00:09:19.63
3
(6)
Y08
3
00:00:47.98
Male
6
Georgiana Molloy AS
1
3:43 min/km
7
266
Jimmy BRADSHAW
Jimmy BRADSHAW #266
Male Y08
00:09:20.84
00:09:20.84
4
(7)
Y08
4
00:00:49.20
Male
7
Cape Naturaliste College
3
3:44 min/km
8
279
Brodie GOULD
Brodie GOULD #279
Male Y09
00:09:24.48
00:09:24.48
4
(8)
Y09
4
00:00:22.53
Male
8
Cape Naturaliste College
4
3:45 min/km
9
528
Memphis MAYERS
Memphis MAYERS #528
Male Y09
00:09:26.30
00:09:26.30
5
(9)
Y09
5
00:00:24.36
Male
9
Manjimup SHS
2
3:46 min/km
10
206
Tom BELL
Tom BELL #206
Male Y07
00:09:28.57
00:09:28.57
1
(10)
Y07
1
Male
10
Collie SHS
1
3:47 min/km
11
429
Ben SIMPSON
Ben SIMPSON #429
Male Y09
00:09:29.48
00:09:29.48
6
(11)
Y09
6
00:00:27.53
Male
11
Georgiana Molloy AS
6
3:47 min/km
12
530
Kearn UNDERWOOD
Kearn UNDERWOOD #530
Male Y09
00:09:37.05
00:09:37.05
7
(12)
Y09
7
00:00:35.11
Male
12
Manjimup SHS
3
3:50 min/km
13
17
Cohen MCLENNAN
Cohen MCLENNAN #17
Male Y08
00:09:37.28
00:09:37.28
5
(13)
Y08
5
00:01:05.64
Male
13
Australind SHS
5
3:50 min/km
14
156
Lucas ANDREWS
Lucas ANDREWS #156
Male Y07
00:09:38.52
00:09:38.52
2
(14)
Y07
2
00:00:09.94
Male
14
Bunbury SHS
2
3:51 min/km
15
256
Will BARKER
Will BARKER #256
Male Y07
00:09:38.72
00:09:38.72
3
(15)
Y07
3
00:00:10.15
Male
15
Cape Naturaliste College
1
3:51 min/km
16
419
Izaac TRAINER
Izaac TRAINER #419
Male Y08
00:09:41.33
00:09:41.33
6
(16)
Y08
6
00:01:09.69
Male
16
Georgiana Molloy AS
5
3:52 min/km
17
179
Pharellá KEATS
Pharellá KEATS #179
Male Y09
00:09:43.36
00:09:43.36
8
(17)
Y09
8
00:00:41.41
Male
17
Bunbury SHS
9
3:53 min/km
18
170
Theo MIRAGLIOTTA
Theo MIRAGLIOTTA #170
Male Y08
00:09:45.39
00:09:45.39
7
(18)
Y08
7
00:01:13.75
Male
18
Bunbury SHS
6
3:54 min/km
19
420
Ben VALLVE
Ben VALLVE #420
Male Y08
00:09:45.59
00:09:45.59
8
(19)
Y08
8
00:01:13.95
Male
19
Georgiana Molloy AS
9
3:54 min/km
20
118
Benjamin KING
Benjamin KING #118
Male Y08
00:09:45.80
00:09:45.80
9
(20)
Y08
9
00:01:14.15
Male
20
Bunbury Catholic College
9
3:54 min/km
21
229
Liam WILSON
Liam WILSON #229
Male Y09
00:09:46.73
00:09:46.73
9
(21)
Y09
9
00:00:44.78
Male
21
Collie SHS
3
3:54 min/km
22
519
Noah DELFANTE
Noah DELFANTE #519
Male Y08
00:09:47.01
00:09:47.01
10
(22)
Y08
10
00:01:15.36
Male
22
Manjimup SHS
4
3:54 min/km
23
119
Ned PEMBERTON
Ned PEMBERTON #119
Male Y08
00:09:47.16
00:09:47.16
11
(23)
Y08
11
00:01:15.51
Male
23
Bunbury Catholic College
12
3:54 min/km
24
14
Georgia HENDEN
Georgia HENDEN #14
Female Y08
00:09:47.84
00:09:47.84
1
(1)
Y08
1
Female
1
Australind SHS
1
3:55 min/km
25
408
Isaac NORMAN
Isaac NORMAN #408
Male Y07
00:09:48.06
00:09:48.06
4
(24)
Y07
4
00:00:19.48
Male
24
Georgiana Molloy AS
2
3:55 min/km
26
30
Riley WAKELING
Riley WAKELING #30
Male Y09
00:09:48.23
00:09:48.23
10
(25)
Y09
10
00:00:46.28
Male
25
Australind SHS
9
3:55 min/km
27
177
Will CATES
Will CATES #177
Male Y09
00:09:50.23
00:09:50.23
11
(26)
Y09
11
00:00:48.28
Male
26
Bunbury SHS
13
3:56 min/km
28
61
Alexander SMIT
Alexander SMIT #61
Male Y07
00:09:51.82
00:09:51.82
5
(27)
Y07
5
00:00:23.25
Male
27
Bunbury Baptist College
1
3:56 min/km
29
16
Ben JORDAN
Ben JORDAN #16
Male Y08
00:09:52.53
00:09:52.53
12
(28)
Y08
12
00:01:20.88
Male
28
Australind SHS
11
3:57 min/km
30
627
Aaron ROCHE-KAVANAGH
Aaron ROCHE-KAVANAGH #627
Male Y09
00:09:52.90
00:09:52.90
12
(29)
Y09
12
00:00:50.96
Male
29
Newton Moore SHS
4
3:57 min/km
31
281
Akka PAYNE
Akka PAYNE #281
Male Y09
00:09:53.71
00:09:53.71
13
(30)
Y09
13
00:00:51.77
Male
30
Cape Naturaliste College
5
3:57 min/km
32
19
Tane PAUL
Tane PAUL #19
Male Y08
00:09:54.52
00:09:54.52
13
(31)
Y08
13
00:01:22.87
Male
31
Australind SHS
12
3:57 min/km
33
167
Cooper HISCOX
Cooper HISCOX #167
Male Y08
00:09:56.75
00:09:56.75
14
(32)
Y08
14
00:01:25.10
Male
32
Bunbury SHS
15
3:58 min/km
34
558
Patrick LORD
Patrick LORD #558
Male Y07
00:09:57.39
00:09:57.39
6
(33)
Y07
6
00:00:28.81
Male
33
Margaret River SHS
3
3:58 min/km
35
651
Dillan JOUBERT
Dillan JOUBERT #651
Male Y08
00:09:58.15
00:09:58.15
15
(34)
Y08
15
00:01:26.50
Male
34
Bunbury Baptist College
3
3:59 min/km
36
409
Cam TAYLOR
Cam TAYLOR #409
Male Y07
00:09:58.58
00:09:58.58
7
(35)
Y07
7
00:00:30.00
Male
35
Georgiana Molloy AS
7
3:59 min/km
37
160
Zeke WALKER
Zeke WALKER #160
Male Y07
00:09:59.01
00:09:59.01
8
(36)
Y07
8
00:00:30.43
Male
36
Bunbury SHS
8
3:59 min/km
38
571
Koby VANDER BEEK
Koby VANDER BEEK #571
Male Y08
00:09:59.40
00:09:59.40
16
(37)
Y08
16
00:01:27.75
Male
37
Margaret River SHS
9
3:59 min/km
39
317
Tyler ASHE
Tyler ASHE #317
Male Y08
00:09:59.90
00:09:59.90
17
(38)
Y08
17
00:01:28.25
Male
38
Dalyellup College
2
3:59 min/km
40
321
Seth ROBINSON
Seth ROBINSON #321
Male Y08
00:10:00.00
00:10:00.00
18
(39)
Y08
18
00:01:28.36
Male
39
Dalyellup College
4
4:00 min/km
41
110
Archie PEMBERTON
Archie PEMBERTON #110
Male Y07
00:10:00.42
00:10:00.42
9
(40)
Y07
9
00:00:31.85
Male
40
Bunbury Catholic College
8
4:00 min/km
42
564
Kai-Anna PRENDERGAST
Kai-Anna PRENDERGAST #564
Female Y08
00:10:00.61
00:10:00.61
2
(2)
Y08
2
00:00:12.77
Female
2
Margaret River SHS
2
4:00 min/km
43
26
Zach ALLAN
Zach ALLAN #26
Male Y09
00:10:00.64
00:10:00.64
14
(41)
Y09
14
00:00:58.70
Male
41
Australind SHS
14
4:00 min/km
44
427
Callum GANNAWAY
Callum GANNAWAY #427
Male Y09
00:10:00.73
00:10:00.73
15
(42)
Y09
15
00:00:58.79
Male
42
Georgiana Molloy AS
12
4:00 min/km
45
111
Tanner REID
Tanner REID #111
Male Y07
00:10:01.03
00:10:01.03
10
(43)
Y07
10
00:00:32.46
Male
43
Bunbury Catholic College
11
4:00 min/km
46
426
Jack COLLINS
Jack COLLINS #426
Male Y09
00:10:02.23
00:10:02.23
16
(44)
Y09
16
00:01:00.28
Male
44
Georgiana Molloy AS
14
4:00 min/km
47
166
Henry BRIGINSHAW
Henry BRIGINSHAW #166
Male Y08
00:10:02.64
00:10:02.64
19
(45)
Y08
19
00:01:31.00
Male
45
Bunbury SHS
20
4:01 min/km
48
20
Jesse PENMAN
Jesse PENMAN #20
Male Y08
00:10:04.65
00:10:04.65
20
(46)
Y08
20
00:01:33.00
Male
46
Australind SHS
16
4:01 min/km
49
331
Zahn NITARSKI-BELL
Zahn NITARSKI-BELL #331
Male Y09
00:10:06.30
00:10:06.30
17
(47)
Y09
17
00:01:04.36
Male
47
Dalyellup College
3
4:02 min/km
50
8
Oliver MACKEAN
Oliver MACKEAN #8
Male Y07
00:10:07.53
00:10:07.53
11
(48)
Y07
11
00:00:38.95
Male
48
Australind SHS
10
4:03 min/km
[1]
2
3
4
5
6
7
Page 1 of 7 (336 items)