NIPSSA Regional Cross Country
26 Jun 2015
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4-5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4-5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
4
5
6
Page 3 of 6 (264 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
164
443
Morven JOHNSTON
Morven JOHNSTON #443
Female Y5
00:07:10.10
00:07:10.10
34
(47)
Y5
34
Female
47
St Simon Peter
4:46 min/km
163
33
Caitlin THOMAS
Caitlin THOMAS #33
Female Y5
00:07:09.98
00:07:09.98
33
(46)
Y5
33
Female
46
FRANCIS JORDAN
4:46 min/km
162
504
Cassandra ISLES
Cassandra ISLES #504
Female Y5
00:07:09.57
00:07:09.57
32
(45)
Y5
32
Female
45
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:46 min/km
161
510
Isabella QUINN-SCHOFIELD
Isabella QUINN-SCHOFIELD #510
Female Y5
00:07:09.16
00:07:09.16
31
(44)
Y5
31
Female
44
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:46 min/km
160
244
Caitlyn SHEEDY
Caitlyn SHEEDY #244
Female Y5
00:07:09.11
00:07:09.11
30
(43)
Y5
30
Female
43
PADBURY CATHOLIC
4:46 min/km
159
179
Meg MCAULLAY
Meg MCAULLAY #179
Female Y4
00:07:08.67
00:07:08.67
13
(42)
Y4
13
Female
42
LIWARA
4:45 min/km
158
127
Alyssa GOWREA
Alyssa GOWREA #127
Female Y5
00:07:06.10
00:07:06.10
29
(41)
Y5
29
Female
41
Lake Joondalup Baptist
4:44 min/km
157
65
Rylee DAVIES
Rylee DAVIES #65
Female Y5
00:07:05.49
00:07:05.49
28
(40)
Y5
28
Female
40
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:43 min/km
156
285
Isabella HENKEL
Isabella HENKEL #285
Female Y5
00:07:05.29
00:07:05.29
27
(39)
Y5
27
Female
39
PETER MOYES
4:43 min/km
155
406
Rivah SCADDEN
Rivah SCADDEN #406
Female Y4
00:07:05.19
00:07:05.19
12
(38)
Y4
12
Female
38
St Mark's ACS
4:43 min/km
154
503
Sarah IRVINE
Sarah IRVINE #503
Female Y5
00:07:05.10
00:07:05.10
26
(37)
Y5
26
Female
37
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:43 min/km
153
330
Riley BROWNE
Riley BROWNE #330
Male Y4
00:07:04.83
00:07:04.83
56
(117)
Y4
56
Male
117
QUINNS BAPTIST
4:43 min/km
152
176
Thalia LEMUS
Thalia LEMUS #176
Female Y5
00:07:04.28
00:07:04.28
25
(36)
Y5
25
Female
36
LIWARA
4:42 min/km
151
240
Emily MAXWELL
Emily MAXWELL #240
Female Y4
00:07:02.56
00:07:02.56
11
(35)
Y4
11
Female
35
PADBURY CATHOLIC
4:41 min/km
150
139
Isabella THORBY
Isabella THORBY #139
Female Y5
00:07:02.44
00:07:02.44
24
(34)
Y5
24
Female
34
Lake Joondalup Baptist
4:41 min/km
149
329
Araleah BROWN
Araleah BROWN #329
Female Y5
00:07:02.24
00:07:02.24
23
(33)
Y5
23
Female
33
QUINNS BAPTIST
4:41 min/km
148
173
Brendan HEATH
Brendan HEATH #173
Male Y4
00:07:00.87
00:07:00.87
55
(116)
Y4
55
Male
116
LIWARA
4:40 min/km
147
294
Haydn PEACOCK
Haydn PEACOCK #294
Male Y4
00:07:00.75
00:07:00.75
54
(115)
Y4
54
Male
115
PETER MOYES
4:40 min/km
146
495
Stephanie BRYCE
Stephanie BRYCE #495
Female Y4
00:07:00.31
00:07:00.31
10
(32)
Y4
10
Female
32
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:40 min/km
145
344
Blake WILLIAMS
Blake WILLIAMS #344
Male Y4
00:07:00.13
00:07:00.13
53
(114)
Y4
53
Male
114
QUINNS BAPTIST
4:40 min/km
144
144
Eva WOODS
Eva WOODS #144
Female Y5
00:06:59.80
00:06:59.80
22
(31)
Y5
22
Female
31
Lake Joondalup Baptist
4:39 min/km
143
121
Edward AMOR
Edward AMOR #121
Male Y4
00:06:59.56
00:06:59.56
52
(113)
Y4
52
Male
113
Lake Joondalup Baptist
4:39 min/km
142
143
Jett WALTON
Jett WALTON #143
Male Y4
00:06:58.30
00:06:58.30
51
(112)
Y4
51
Male
112
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
141
293
Amber NORTON
Amber NORTON #293
Female Y4
00:06:57.92
00:06:57.92
9
(30)
Y4
9
Female
30
PETER MOYES
4:38 min/km
140
122
Luke BENNETT
Luke BENNETT #122
Male Y4
00:06:57.78
00:06:57.78
50
(111)
Y4
50
Male
111
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
139
141
Holly VINCENT
Holly VINCENT #141
Female Y5
00:06:57.00
00:06:57.00
21
(29)
Y5
21
Female
29
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
138
393
Crestin EVANS
Crestin EVANS #393
Female Y5
00:06:56.95
00:06:56.95
20
(28)
Y5
20
Female
28
St Mark's ACS
4:37 min/km
137
16
Billy COMMINS
Billy COMMINS #16
Male Y4
00:06:56.75
00:06:56.75
49
(110)
Y4
49
Male
110
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
136
229
Sophie AXWORTHY
Sophie AXWORTHY #229
Female Y5
00:06:56.36
00:06:56.36
19
(27)
Y5
19
Female
27
PADBURY CATHOLIC
4:37 min/km
135
20
Molly DRAYCOTT
Molly DRAYCOTT #20
Female Y5
00:06:56.10
00:06:56.10
18
(26)
Y5
18
Female
26
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
134
400
Imogen LEES
Imogen LEES #400
Female Y4
00:06:55.56
00:06:55.56
8
(25)
Y4
8
Female
25
St Mark's ACS
4:37 min/km
133
237
Jemima HIGNETT
Jemima HIGNETT #237
Female Y5
00:06:54.85
00:06:54.85
17
(24)
Y5
17
Female
24
PADBURY CATHOLIC
4:36 min/km
132
390
Maddie COX
Maddie COX #390
Female Y5
00:06:54.73
00:06:54.73
16
(23)
Y5
16
Female
23
St Mark's ACS
4:36 min/km
131
15
Joshua CAMPBELL
Joshua CAMPBELL #15
Male Y4
00:06:54.58
00:06:54.58
48
(109)
Y4
48
Male
109
FRANCIS JORDAN
4:36 min/km
130
408
Mahina W-SMITH
Mahina W-SMITH #408
Female Y4
00:06:54.56
00:06:54.56
7
(22)
Y4
7
Female
22
St Mark's ACS
4:36 min/km
129
562
Liam DRAPER
Liam DRAPER #562
Male Y5
00:06:53.32
00:06:53.32
61
(108)
Y5
61
Male
108
WHITFORDS CATHOLIC
4:35 min/km
128
448
Emma MCLAUGHLIN
Emma MCLAUGHLIN #448
Female Y5
00:06:53.30
00:06:53.30
15
(21)
Y5
15
Female
21
St Simon Peter
4:35 min/km
127
391
Oscar DEES
Oscar DEES #391
Male Y4
00:06:52.81
00:06:52.81
47
(107)
Y4
47
Male
107
St Mark's ACS
4:35 min/km
126
175
Sebastian JANSEN
Sebastian JANSEN #175
Male Y4
00:06:52.81
00:06:52.81
46
(106)
Y4
46
Male
106
LIWARA
4:35 min/km
125
444
Jessica LEA
Jessica LEA #444
Female Y5
00:06:51.26
00:06:51.26
14
(20)
Y5
14
Female
20
St Simon Peter
4:34 min/km
124
188
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS #188
Female Y4
00:06:51.21
00:06:51.21
6
(19)
Y4
6
Female
19
LIWARA
4:34 min/km
123
567
Edward JONES
Edward JONES #567
Male Y4
00:06:50.78
00:06:50.78
45
(105)
Y4
45
Male
105
WHITFORDS CATHOLIC
4:33 min/km
122
498
Lauren GALLAGER
Lauren GALLAGER #498
Female Y5
00:06:50.46
00:06:50.46
13
(18)
Y5
13
Female
18
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:33 min/km
121
67
Harrison FARMER
Harrison FARMER #67
Male Y4
00:06:49.77
00:06:49.77
44
(104)
Y4
44
Male
104
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:33 min/km
120
169
Ben CARMIGNANI
Ben CARMIGNANI #169
Male Y4
00:06:49.77
00:06:49.77
43
(103)
Y4
43
Male
103
LIWARA
4:33 min/km
119
337
Mackenzie SCHOLES
Mackenzie SCHOLES #337
Female Y4
00:06:49.31
00:06:49.31
5
(17)
Y4
5
Female
17
QUINNS BAPTIST
4:32 min/km
118
281
Ella COWUP
Ella COWUP #281
Female Y5
00:06:49.24
00:06:49.24
12
(16)
Y5
12
Female
16
PETER MOYES
4:32 min/km
117
81
Vivian TRAN
Vivian TRAN #81
Female Y5
00:06:48.63
00:06:48.63
11
(15)
Y5
11
Female
15
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
116
63
Samuel COOPER
Samuel COOPER #63
Male Y4
00:06:48.10
00:06:48.10
42
(102)
Y4
42
Male
102
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
115
493
Jed BACKX
Jed BACKX #493
Male Y4
00:06:47.94
00:06:47.94
41
(101)
Y4
41
Male
101
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:31 min/km
1
2
[3]
4
5
6
Page 3 of 6 (264 items)
© 2023