John Septimus Roe Secondary Cross Country
17 Apr 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
4
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 3 of 22 (1058 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
101
557
Amelia WU
Amelia WU #557
Female Y07
00:18:26.35
00:18:26.35
1
(13)
Y07
1
Female
13
PARM
16
3.5
5:16 min/km
Wave 2 Yr07
102
356
Anthony DELANY
Anthony DELANY #356
Male Y07
00:18:27.00
00:18:27.00
15
(89)
Y07
15
00:04:24.39
Male
89
NEWB
19
3.5
5:16 min/km
Wave 2 Yr07
103
636
Amanda JOHNSON
Amanda JOHNSON #636
Female Y10
00:18:30.82
00:18:30.82
2
(14)
Y10
2
00:02:45.12
Female
14
PARM
17
3.5
5:17 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
104
900
Veer PATEL
Veer PATEL #900
Male Y07
00:18:43.01
00:18:43.01
16
(90)
Y07
16
00:04:40.41
Male
90
SAND
14
3.5
5:20 min/km
Wave 2 Yr07
105
981
Vanessa CHEBET
Vanessa CHEBET #981
Female Y10
00:18:45.82
00:18:45.82
3
(15)
Y10
3
00:03:00.12
Female
15
SAND
15
3.5
5:21 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
106
649
William BALLA
William BALLA #649
Male Y11
00:18:49.06
00:18:49.06
30
(91)
Y11
30
00:05:08.19
Male
91
PARM
18
3.5
5:22 min/km
Wave 6 Yr11
107
1004
Zak BERTONCINI
Zak BERTONCINI #1004
Male Y11
00:18:55.10
00:18:55.10
31
(92)
Y11
31
00:05:14.23
Male
92
SAND
16
3.5
5:24 min/km
Wave 6 Yr11
108
830
Brandon FRANCIS
Brandon FRANCIS #830
Male Y11
00:18:55.55
00:18:55.55
32
(93)
Y11
32
00:05:14.68
Male
93
ROEB
19
3.5
5:24 min/km
Wave 6 Yr11
109
20
Isaac LAM
Isaac LAM #20
Male Y07
00:18:55.84
00:18:55.84
17
(94)
Y07
17
00:04:53.24
Male
94
DURH
18
3.5
5:24 min/km
Wave 2 Yr07
110
745
Matthew KARALIS
Matthew KARALIS #745
Male Y08
00:19:07.00
00:19:07.00
7
(95)
Y08
7
00:04:47.45
Male
95
ROEB
20
3.5
5:27 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
111
31
Ellashaye ADAMOS
Ellashaye ADAMOS #31
Female Y08
00:19:07.56
00:19:07.56
4
(16)
Y08
4
00:04:14.98
Female
16
DURH
19
3.5
5:27 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
112
943
Benjamin WONG
Benjamin WONG #943
Male Y08
00:19:10.06
00:19:10.06
8
(96)
Y08
8
00:04:50.51
Male
96
SAND
17
3.5
5:28 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
113
46
Hudson HORT
Hudson HORT #46
Male Y08
00:19:10.74
00:19:10.74
9
(97)
Y08
9
00:04:51.18
Male
97
DURH
20
3.5
5:28 min/km
Wave 3 Yr08
114
938
Lachy ROGERS
Lachy ROGERS #938
Male Y08
00:19:10.74
00:19:10.74
10
(98)
Y08
10
00:04:51.18
Male
98
SAND
18
3.5
5:28 min/km
Wave 3 Yr08
115
915
Stella BAINBRIDGE
Stella BAINBRIDGE #915
Female Y08
00:19:11.33
00:19:11.33
5
(17)
Y08
5
00:04:18.74
Female
17
SAND
19
3.5
5:28 min/km
Wave 3 Yr08
116
738
Zyra COX
Zyra COX #738
Female Y08
00:19:13.77
00:19:13.77
6
(18)
Y08
6
00:04:21.19
Female
18
ROEB
21
3.5
5:29 min/km
Wave 3 Yr08
117
955
Ethan JACKDEVSINGH DOOBREE
Ethan JACKDEVSINGH DOOBREE #955
Male Y09
00:19:14.56
00:19:14.56
18
(99)
Y09
18
00:05:43.46
Male
99
SAND
20
3.5
5:29 min/km
Wave 4 Yr09
118
230
Rory SIU-DICK
Rory SIU-DICK #230
Male Y08
00:19:20.09
00:19:20.09
11
(100)
Y08
11
00:05:00.54
Male
100
KELM
20
3.5
5:31 min/km
Wave 3 Yr08
119
1036
Laith AL SAIDI
Laith AL SAIDI #1036
Male Y12
00:19:22.41
00:19:22.41
8
(101)
Y12
8
00:05:45.04
Male
101
SAND
21
3.5
5:32 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
120
169
Nick HART
Nick HART #169
Male Y12
00:19:22.56
00:19:22.56
9
(102)
Y12
9
00:05:45.19
Male
102
DURH
21
3.5
5:32 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
121
781
Hayden LEE STEERE
Hayden LEE STEERE #781
Male Y09
00:19:25.72
00:19:25.72
19
(103)
Y09
19
00:05:54.63
Male
103
ROEB
22
3.5
5:33 min/km
Wave 4 Yr09
122
155
Milla BARRETT
Milla BARRETT #155
Female Y12
00:19:27.81
00:19:27.81
2
(19)
Y12
2
00:02:30.97
Female
19
DURH
22
3.5
5:33 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
123
862
Ben FINLEY
Ben FINLEY #862
Male Y12
00:19:28.06
00:19:28.06
10
(104)
Y12
10
00:05:50.69
Male
104
ROEB
23
3.5
5:33 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
124
158
Jett BISHOP
Jett BISHOP #158
Male Y12
00:19:28.29
00:19:28.29
11
(105)
Y12
11
00:05:50.92
Male
105
DURH
23
3.5
5:33 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
125
375
Michael PYLE
Michael PYLE #375
Male Y07
00:19:33.34
00:19:33.34
18
(106)
Y07
18
00:05:30.73
Male
106
NEWB
20
3.5
5:35 min/km
Wave 2 Yr07
126
123
Jayden ABRAHAMS
Jayden ABRAHAMS #123
Male Y11
00:19:33.34
00:19:33.34
33
(107)
Y11
33
00:05:52.47
Male
107
DURH
24
3.5
5:35 min/km
Wave 6 Yr11
127
1038
Pranav CHANGRA
Pranav CHANGRA #1038
Male Y12
00:19:35.48
00:19:35.48
12
(108)
Y12
12
00:05:58.11
Male
108
SAND
22
3.5
5:35 min/km
Wave 7 Yr12
128
685
Jaxon FERNANDO
Jaxon FERNANDO #685
Male Y12
00:19:37.89
00:19:37.89
13
(109)
Y12
13
00:06:00.51
Male
109
PARM
19
3.5
5:36 min/km
Wave 7 Yr12
129
1037
Abi BERHE
Abi BERHE #1037
Male Y12
00:19:41.65
00:19:41.65
14
(110)
Y12
14
00:06:04.28
Male
110
SAND
23
3.5
5:37 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
130
86
Uma NORRIS
Uma NORRIS #86
Female Y09
00:19:42.05
00:19:42.05
2
(20)
Y09
2
00:01:56.97
Female
20
DURH
25
3.5
5:37 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
131
285
Eva MACGREGOR
Eva MACGREGOR #285
Female Y10
00:19:46.60
00:19:46.60
4
(21)
Y10
4
00:04:00.90
Female
21
KELM
21
3.5
5:39 min/km
Wave 5 Yr10
132
97
Cayden BLACK
Cayden BLACK #97
Male Y10
00:19:48.82
00:19:48.82
16
(111)
Y10
16
00:07:25.22
Male
111
DURH
26
3.5
5:39 min/km
Wave 5 Yr10
133
271
Jayden BINGHAM
Jayden BINGHAM #271
Male Y10
00:19:49.82
00:19:49.82
17
(112)
Y10
17
00:07:26.22
Male
112
KELM
22
3.5
5:39 min/km
Wave 5 Yr10
134
325
Jamie TZAICOS
Jamie TZAICOS #325
Male Y11
00:19:51.85
00:19:51.85
34
(113)
Y11
34
00:06:10.98
Male
113
KELM
23
3.5
5:40 min/km
Wave 6 Yr11
135
79
Lily JOVICH
Lily JOVICH #79
Female Y09
00:19:52.23
00:19:52.23
3
(22)
Y09
3
00:02:07.15
Female
22
DURH
27
3.5
5:40 min/km
Wave 4 Yr09
136
1019
Cameron LORENCS
Cameron LORENCS #1019
Male Y11
00:20:00.04
00:20:00.04
35
(114)
Y11
35
00:06:19.17
Male
114
SAND
24
3.5
5:42 min/km
Wave 6 Yr11
137
1008
Liam CUNNINGHAM
Liam CUNNINGHAM #1008
Male Y11
00:20:01.06
00:20:01.06
36
(115)
Y11
36
00:06:20.19
Male
115
SAND
25
3.5
5:43 min/km
Wave 6 Yr11
138
486
Riley HARDY
Riley HARDY #486
Male Y11
00:20:02.59
00:20:02.59
37
(116)
Y11
37
00:06:21.72
Male
116
NEWB
21
3.5
5:43 min/km
Wave 6 Yr11
139
132
Amelia BUSSEMAKER
Amelia BUSSEMAKER #132
Female Y11
00:20:02.68
00:20:02.68
7
(23)
Y11
7
00:05:42.31
Female
23
DURH
28
3.5
5:43 min/km
Wave 6 Yr11
140
947
Ashley CONGRENE
Ashley CONGRENE #947
Female Y09
00:20:03.22
00:20:03.22
4
(24)
Y09
4
00:02:18.14
Female
24
SAND
26
3.5
5:43 min/km
Wave 4 Yr09
141
207
Nate WILLIAMSON
Nate WILLIAMSON #207
Male Y07
00:20:05.53
00:20:05.53
19
(117)
Y07
19
00:06:02.92
Male
117
KELM
24
3.5
5:44 min/km
Wave 2 Yr07
142
181
Emily BINGHAM
Emily BINGHAM #181
Female Y07
00:20:06.09
00:20:06.09
2
(25)
Y07
2
00:01:39.73
Female
25
KELM
25
3.5
5:44 min/km
Wave 2 Yr07
143
9
Jake DRIZEN
Jake DRIZEN #9
Male Y07
00:20:08.55
00:20:08.55
20
(118)
Y07
20
00:06:05.95
Male
118
DURH
29
3.5
5:45 min/km
Wave 2 Yr07
144
77
Alicia HILLS
Alicia HILLS #77
Female Y09
00:20:11.55
00:20:11.55
5
(26)
Y09
5
00:02:26.47
Female
26
DURH
30
3.5
5:46 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
145
645
Sujan RAJIVANAND
Sujan RAJIVANAND #645
Male Y10
00:20:15.99
00:20:15.99
18
(119)
Y10
18
00:07:52.40
Male
119
PARM
20
3.5
5:47 min/km
Wave 5 Yr10
146
615
Sachi REED
Sachi REED #615
Female Y09
00:20:17.97
00:20:17.97
6
(27)
Y09
6
00:02:32.89
Female
27
PARM
21
3.5
5:47 min/km
Wave 4 Yr09
147
921
Apajok DUOT
Apajok DUOT #921
Female Y08
00:20:22.61
00:20:22.61
7
(28)
Y08
7
00:05:30.02
Female
28
SAND
27
3.5
5:49 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
148
804
Leo FRANK
Leo FRANK #804
Male Y10
00:20:24.50
00:20:24.50
19
(120)
Y10
19
00:08:00.91
Male
120
ROEB
24
3.5
5:49 min/km
Wave 5 Yr10
149
108
Royce FONG
Royce FONG #108
Male Y10
00:20:28.55
00:20:28.55
20
(121)
Y10
20
00:08:04.96
Male
121
DURH
31
3.5
5:51 min/km
Wave 5 Yr10
150
996
Callum MOYLE
Callum MOYLE #996
Male Y10
00:20:29.57
00:20:29.57
21
(122)
Y10
21
00:08:05.97
Male
122
SAND
28
3.5
5:51 min/km
Wave 5 Yr10
1
2
[3]
4
5
6
7
...
19
20
21
22
Page 3 of 22 (1058 items)
© 2023