Fremantle Ports Swim Thru
11 Dec 2021
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
1.6km Classic
3.2km Challenge
250m Try-It Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
5
6
7
Page 4 of 7 (311 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Second Cat
Second Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
EstTime
Wetsuit
Pace
Wave
1063
Robyn HARRINGTON
Robyn HARRINGTON #1063
Female 65-69
DNS
DNS
65-69
65-74
Female
00:40:00
Wave 5 Yellow
1046
Ellie GIBSON
Ellie GIBSON #1046
Female 30-34
DNF
DNF
30-34
25-34
Female
01:00:00
Wave 6 Purple
953
Lisa BERGIN
Lisa BERGIN #953
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
45-54
Female
Westcoast Masters
00:26:37
Wave 3 Orange
1129
Sally MAUK
Sally MAUK #1129
Female 55-59
DNS
DNS
55-59
55-64
Female
00:33:00
Wave 4 Blue
952
Geraldine BELLOTTI
Geraldine BELLOTTI #952
Female 60-64
DNF
DNF
60-64
55-64
Female
00:55:00
Wave 6 Purple
1099
Niamh KEANE
Niamh KEANE #1099
Female 55-59
DNS
DNS
55-59
55-64
Female
00:37:50
Wave 5 Yellow
954
Donella BERRY
Donella BERRY #954
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
45-54
Female
00:35:00
Wave 5 Yellow
1137
Belinda MCKAY
Belinda MCKAY #1137
Female 50-54
DNS
DNS
50-54
45-54
Female
00:40:00
Onreg Yes
Wave 5 Yellow
1257
Camilla NUNN
Camilla NUNN #1257
Female 30-34
DNS
DNS
30-34
25-34
Female
00:44:02
Wave 6 Purple
1232
Stephanie THOMPSON
Stephanie THOMPSON #1232
Female 35-39
DNF
DNF
35-39
35-44
Female
01:00:00
Wave 6 Purple
1228
Julia TEMLETT
Julia TEMLETT #1228
Female 30-34
DNS
DNS
30-34
25-34
Female
01:00:00
Wave 6 Purple
1223
Emma SULLEY
Emma SULLEY #1223
Female 40-44
DNS
DNS
40-44
35-44
Female
Fremantle Masters
00:23:00
Wave 3 Orange
1214
Louise SMITH
Louise SMITH #1214
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
45-54
Female
00:28:17
Wave 3 Orange
960
Philippa BOURKE
Philippa BOURKE #960
Female 25-29
DNS
DNS
25-29
25-34
Female
00:40:00
Wave 5 Yellow
1203
Dianne SAUNDERS
Dianne SAUNDERS #1203
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
Superfins Masters
01:00:00
Wave 6 Purple
1207
Kara SESTICH
Kara SESTICH #1207
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
00:50:00
Wave 6 Purple
1195
Ermie ROBINSON
Ermie ROBINSON #1195
Female 65-69
DNS
DNS
65-69
65-74
Female
00:30:17
Wave 4 Blue
1174
Emilie PERROT
Emilie PERROT #1174
Female 30-34
DNS
DNS
30-34
25-34
Female
Fremantle Masters
00:27:00
Wave 3 Orange
1167
Niky PARRY
Niky PARRY #1167
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
01:00:00
Wave 6 Purple
1176
Isabelle PONTR╔
Isabelle PONTR╔ #1176
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
01:10:00
Wave 6 Purple
1197
Nola ROGERS
Nola ROGERS #1197
Female 60-64
DNS
DNS
60-64
55-64
Female
Bunbury Masters
00:50:00
Wave 6 Purple
1184
Daniele RABELO
Daniele RABELO #1184
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
00:59:00
Wave 6 Purple
1188
Kimberley REAY
Kimberley REAY #1188
Female 35-39
DNS
DNS
35-39
35-44
Female
00:58:00
Wave 6 Purple
959
Natasha BOSHARD
Natasha BOSHARD #959
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
45-54
Female
00:50:00
Onreg Yes
Wave 6 Purple
1236
Kirsten VAN DER WALT
Kirsten VAN DER WALT #1236
Female 25-29
DNS
DNS
25-29
25-34
Female
00:25:00
Wave 3 Orange
1240
Zoe WENDER
Zoe WENDER #1240
Female 25-29
DNS
DNS
25-29
25-34
Female
Fremantle Masters
00:34:00
Wave 4 Blue
937
Denness ALEXIS
Denness ALEXIS #937
Female 70-74
DNS
DNS
70-74
65-74
Female
00:43:05
Wave 6 Purple
996
Tze Quen CHUNG
Tze Quen CHUNG #996
Female 55-59
DNS
DNS
55-59
55-64
Female
01:00:00
Onreg Yes
Wave 6 Purple
1001
Sonya CLYNE
Sonya CLYNE #1001
Female 40-44
DNS
DNS
40-44
35-44
Female
00:40:00
Wave 5 Yellow
859
Julie MCLEAN
Julie MCLEAN #859
Female 40-44
DNF
DNF
40-44
35-44
Female
Beatty Park Masters
00:30:00
Wave 6 Purple
942
Julie ATTWOOD
Julie ATTWOOD #942
Female 50-54
DNS
DNS
50-54
45-54
Female
00:50:00
Wave 6 Purple
1015
Helen CURRAN
Helen CURRAN #1015
Female 50-54
DNS
DNS
50-54
45-54
Female
00:35:00
Wave 5 Yellow
1020
Geraldine DAY-PERKINS
Geraldine DAY-PERKINS #1020
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
45-54
Female
00:40:00
Wave 5 Yellow
1
1011
Max COTEN
Max COTEN #1011
Male 18-24
00:20:32.63
00:20:32.63
1
(1)
18-24
1
15-24
1
Male
1
00:18:30
12:50 min/km
Wave 3 Orange
2
958
Paul BLACKBEARD
Paul BLACKBEARD #958
Male 60-64
00:21:20.86
00:21:20.86
1
(2)
60-64
1
55-64
1
Male
2
Perth City Swim Club
1
00:20:00
13:20 min/km
Wave 3 Orange
3
1165
Zack PALANDRI
Zack PALANDRI #1165
Male Under 18
00:23:59.39
00:23:59.39
1
(3)
Under 18
1
Under 15
1
Male
3
00:17:30
14:59 min/km
Wave 3 Orange
4
1178
Jay PRCHAL
Jay PRCHAL #1178
Male 45-49
00:24:00.25
00:24:00.25
1
(4)
45-49
1
45-54
1
Male
4
Westcoast Masters
1
00:20:00
15:00 min/km
Wave 3 Orange
5
1130
Aaron MAXWELL
Aaron MAXWELL #1130
Male 50-54
00:24:09.77
00:24:09.77
1
(5)
50-54
1
45-54
2
Male
5
Perth City Swim Club
2
00:21:30
15:06 min/km
Wave 3 Orange
6
1052
Peter GRAY
Peter GRAY #1052
Male 55-59
00:24:50.19
00:24:50.19
1
(6)
55-59
1
55-64
2
Male
6
Sandgropers
1
00:23:00
15:31 min/km
Wave 3 Orange
10
1050
Phil GRAHAM
Phil GRAHAM #1050
Male 35-39
00:25:17.56
00:25:17.56
1
(7)
35-39
1
35-44
1
Male
7
00:24:00
15:48 min/km
Wave 3 Orange
11
976
Tadhg BRYAN
Tadhg BRYAN #976
Male Under 18
00:25:43.50
00:25:43.50
2
(8)
Under 18
2
00:01:44.10
Under 15
2
Male
8
00:25:30
16:04 min/km
Wave 3 Orange
12
1131
Neil MCALLISTER
Neil MCALLISTER #1131
Male 40-44
00:26:15.23
00:26:15.23
1
(9)
40-44
1
35-44
2
Male
9
00:23:00
16:24 min/km
Wave 3 Orange
13
1009
Arlo CORFIELD
Arlo CORFIELD #1009
Male Under 18
00:26:17.25
00:26:17.25
3
(10)
Under 18
3
00:02:17.85
15-24
2
Male
10
00:18:00
16:25 min/km
Wave 3 Orange
15
974
Stuart BROWN
Stuart BROWN #974
Male 35-39
00:27:05.96
00:27:05.96
2
(11)
35-39
2
00:01:48.39
35-44
3
Male
11
00:23:00
16:56 min/km
Wave 3 Orange
17
1013
Graham CROFT
Graham CROFT #1013
Male 70-74
00:27:10.02
00:27:10.02
1
(12)
70-74
1
65-74
1
Male
12
Claremont Masters
2
00:25:15
16:58 min/km
Wave 3 Orange
20
1007
Michael COOK
Michael COOK #1007
Male 75-79
00:27:24.80
00:27:24.80
1
(13)
75-79
1
75+
1
Male
13
00:25:30
17:08 min/km
Wave 3 Orange
21
1250
Creed YORKE
Creed YORKE #1250
Male 35-39
00:27:26.45
00:27:26.45
3
(14)
35-39
3
00:02:08.89
35-44
4
Male
14
01:02:00
17:09 min/km
Wave 6 Purple
22
1097
Michael JONES
Michael JONES #1097
Male 55-59
00:27:45.36
00:27:45.36
2
(15)
55-59
2
00:02:55.17
55-64
3
Male
15
Inglewood Masters
1
00:24:04
17:20 min/km
Wave 3 Orange
26
1183
Timothy QUINTAL
Timothy QUINTAL #1183
Male 25-29
00:27:53.31
00:27:53.31
1
(16)
25-29
1
25-34
1
Male
16
00:28:00
17:25 min/km
Wave 3 Orange
27
1042
Marsh FLOWER
Marsh FLOWER #1042
Male 55-59
00:28:23.41
00:28:23.41
3
(17)
55-59
3
00:03:33.22
55-64
4
Male
17
Beatty Park Masters
2
00:26:30
Onreg Yes
17:44 min/km
Wave 3 Orange
1
2
3
[4]
5
6
7
Page 4 of 7 (311 items)
© 2023