School Sport WA Triathlon Championship
4 Nov 2021
Results
Details
 
Contact
Senior
Intermediate
Junior
Novice
Teams
Primary
Aquathlon
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (121 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
Run1 0.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
Run1 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
T1
O/Pos
C/Pos
Swim
Pace
O/Pos
C/Pos
T2
O/Pos
C/Pos
Run2 0.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
Run2 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
19
1083
Eva SEABY
Eva SEABY #1083
Female Primary
00:14:05.28
00:14:05.28
12
(12)
Primary
12
00:02:42.53
Female
12
Rosalie Primary School
2
2.3
6:07 min/km
00:02:02.21
4:04 min/km
21
14
00:04:24.91
4:24 min/km
25
13
00:00:18.60
82
38
00:04:14.91
21:14 min/km
23
11
00:00:32.54
83
42
00:02:12.02
4:24 min/km
28
8
00:04:34.31
4:34 min/km
32
10
49
1019
Addisyn STARKEY
Addisyn STARKEY #1019
Female Primary
00:15:00.73
00:15:00.73
20
(20)
Primary
20
00:03:37.98
Female
20
Frederick Irwin Anglican School
4
2.3
6:31 min/km
00:02:15.96
4:31 min/km
51
24
00:04:49.35
4:49 min/km
58
26
00:00:13.48
43
23
00:04:14.75
21:13 min/km
22
10
00:00:20.67
39
23
00:02:32.55
5:05 min/km
72
27
00:05:22.47
5:22 min/km
77
29
20
1063
Ashton GALE
Ashton GALE #1063
Male Primary
00:14:05.60
00:14:05.60
8
(8)
Primary
8
00:01:12.31
Male
8
Kapinara Primary School
2
2.3
6:07 min/km
00:02:15.44
4:30 min/km
49
26
00:04:41.79
4:41 min/km
47
27
00:00:13.21
40
19
00:04:02.73
20:13 min/km
15
10
00:00:34.48
87
45
00:02:10.68
4:21 min/km
24
17
00:04:33.37
4:33 min/km
29
22
5
1013
Jai ROGERS
Jai ROGERS #1013
Male Primary
00:12:54.55
00:12:54.55
2
(2)
Primary
2
00:00:01.26
Male
2
Dalkieth Primary School
1
2.3
5:36 min/km
00:01:54.66
3:49 min/km
6
3
00:04:00.41
4:00 min/km
3
2
00:00:12.69
32
14
00:03:58.77
19:53 min/km
14
9
00:00:27.37
73
38
00:02:05.21
4:10 min/km
10
7
00:04:15.30
4:15 min/km
6
4
61
1090
Ebony BUEDDEMANN
Ebony BUEDDEMANN #1090
Female Primary
00:15:39.09
00:15:39.09
22
(22)
Primary
22
00:04:16.33
Female
22
St Mark's Anglican Community School
8
2.3
6:48 min/km
00:02:29.05
4:58 min/km
90
40
00:05:15.54
5:15 min/km
89
39
00:00:12.10
22
15
00:04:14.12
21:10 min/km
21
9
00:00:28.84
77
37
00:02:36.26
5:12 min/km
79
31
00:05:28.47
5:28 min/km
82
33
59
1160
Samanyu VALLABHANENI
Samanyu VALLABHANENI #1160
Male Primary
00:15:24.52
00:15:24.52
38
(38)
Primary
38
00:02:31.23
Male
38
All Saints' College
6
2.3
6:41 min/km
00:02:27.62
4:55 min/km
86
50
00:05:11.33
5:11 min/km
86
50
00:00:12.26
23
8
00:03:58.46
19:52 min/km
13
8
00:00:25.10
59
28
00:02:46.32
5:32 min/km
89
52
00:05:37.37
5:37 min/km
89
52
52
1029
Mia MCPHERSON
Mia MCPHERSON #1029
Female Primary
00:15:05.44
00:15:05.44
21
(21)
Primary
21
00:03:42.69
Female
21
Guildford Grammar Preparatory School
2
2.3
6:33 min/km
00:02:19.42
4:38 min/km
60
28
00:04:56.70
4:56 min/km
71
32
00:00:13.53
45
25
00:04:08.91
20:44 min/km
18
8
00:00:22.42
50
29
00:02:34.71
5:09 min/km
75
28
00:05:23.86
5:23 min/km
79
31
16
1025
Ellie NEERVOORT
Ellie NEERVOORT #1025
Female Primary
00:13:59.34
00:13:59.34
9
(9)
Primary
9
00:02:36.59
Female
9
Freshwater Bay Primary School
1
2.3
6:04 min/km
00:02:16.14
4:32 min/km
52
25
00:04:40.64
4:40 min/km
44
20
00:00:13.57
46
26
00:04:07.03
20:35 min/km
17
7
00:00:21.24
44
26
00:02:17.05
4:34 min/km
39
13
00:04:36.85
4:36 min/km
35
11
53
1040
Logan GASTEVSKI
Logan GASTEVSKI #1040
Male Primary
00:15:06.63
00:15:06.63
32
(32)
Primary
32
00:02:13.34
Male
32
Hale School
9
2.3
6:34 min/km
00:02:23.71
4:47 min/km
73
41
00:05:02.45
5:02 min/km
78
45
00:00:16.84
77
42
00:03:46.85
18:54 min/km
10
7
00:00:21.95
47
20
00:02:47.59
5:35 min/km
90
53
00:05:38.53
5:38 min/km
90
53
12
1155
Teagan BALSDON
Teagan BALSDON #1155
Female Primary
00:13:40.95
00:13:40.95
7
(7)
Primary
7
00:02:18.19
Female
7
All Saints' College
2
2.3
5:56 min/km
00:02:08.74
4:17 min/km
36
17
00:04:32.43
4:32 min/km
32
17
00:00:11.76
19
12
00:04:03.06
20:15 min/km
16
6
00:00:21.17
42
25
00:02:14.98
4:29 min/km
35
11
00:04:32.50
4:32 min/km
28
7
11
1098
Luke BOOTH
Luke BOOTH #1098
Male Primary
00:13:36.94
00:13:36.94
5
(5)
Primary
5
00:00:43.65
Male
5
St Mark's Anglican Community School
4
2.3
5:55 min/km
00:02:08.12
4:16 min/km
32
16
00:04:38.40
4:38 min/km
43
24
00:00:27.87
100
55
00:03:45.62
18:48 min/km
9
6
00:00:25.26
61
29
00:02:02.64
4:05 min/km
5
4
00:04:19.77
4:19 min/km
10
8
14
1101
Dylan PAAP
Dylan PAAP #1101
Male Primary
00:13:51.93
00:13:51.93
6
(6)
Primary
6
00:00:58.64
Male
6
St Mark's Anglican Community School
5
2.3
6:01 min/km
00:02:12.91
4:25 min/km
39
21
00:04:35.51
4:35 min/km
39
21
00:00:20.66
91
49
00:03:43.07
18:35 min/km
8
5
00:00:44.39
95
52
00:02:09.54
4:19 min/km
23
16
00:04:28.28
4:28 min/km
21
16
3
1157
Olivia SMITH
Olivia SMITH #1157
Female Primary
00:12:52.53
00:12:52.53
3
(3)
Primary
3
00:01:29.78
Female
3
All Saints' College
1
2.3
5:35 min/km
00:01:52.91
3:45 min/km
5
3
00:04:03.64
4:03 min/km
4
2
00:00:10.93
9
6
00:03:53.90
19:29 min/km
12
5
00:00:20.81
40
24
00:02:05.19
4:10 min/km
9
3
00:04:23.24
4:23 min/km
16
5
29
1104
Tyson CASS
Tyson CASS #1104
Male Primary
00:14:17.36
00:14:17.36
17
(17)
Primary
17
00:01:24.07
Male
17
Trinity College
2
2.3
6:12 min/km
00:02:08.62
4:17 min/km
34
18
00:04:35.07
4:35 min/km
38
20
00:00:14.90
54
25
00:03:38.69
18:13 min/km
6
4
00:00:29.38
79
41
00:02:15.53
4:31 min/km
37
26
00:05:19.32
5:19 min/km
75
48
7
1054
Milla TAN
Milla TAN #1054
Female Primary
00:13:16.55
00:13:16.55
5
(5)
Primary
5
00:01:53.80
Female
5
Kapinara Primary School
1
2.3
5:46 min/km
00:02:01.09
4:02 min/km
18
12
00:04:19.34
4:19 min/km
16
9
00:00:13.20
39
21
00:03:49.75
19:08 min/km
11
4
00:00:20.06
33
18
00:02:08.90
4:17 min/km
20
7
00:04:34.19
4:34 min/km
31
9
8
900
Seight SARAH
Seight SARAH #900
Male Primary
00:13:18.00
00:13:18.00
3
(3)
Primary
3
00:00:24.71
Male
3
Sacred Heart College
1
2.3
5:46 min/km
00:02:13.81
4:27 min/km
42
23
00:04:41.26
4:41 min/km
46
26
00:00:14.72
52
24
00:03:37.62
18:08 min/km
5
3
00:00:22.38
49
21
00:02:09.15
4:18 min/km
22
15
00:04:22.01
4:22 min/km
14
11
2
1076
Rachel O'MALLEY-SUDLOW
Rachel O'MALLEY-SUDLOW #1076
Female Primary
00:12:46.62
00:12:46.62
2
(2)
Primary
2
00:01:23.87
Female
2
Loreto Nedlands Primary School
1
2.3
5:33 min/km
00:01:57.67
3:55 min/km
13
8
00:04:14.00
4:14 min/km
13
6
00:00:11.81
20
13
00:03:42.10
18:30 min/km
7
3
00:00:17.65
20
10
00:02:04.42
4:08 min/km
7
2
00:04:21.04
4:21 min/km
13
3
4
1097
Oliver BROWNE
Oliver BROWNE #1097
Male Primary
00:12:53.29
00:12:53.29
1
(1)
Primary
1
Male
1
St Mark's Anglican Community School
1
2.3
5:36 min/km
00:02:08.18
4:16 min/km
33
17
00:04:34.66
4:34 min/km
37
19
00:00:13.09
38
18
00:03:30.55
17:32 min/km
4
2
00:00:15.85
16
7
00:02:04.90
4:09 min/km
8
6
00:04:19.12
4:19 min/km
9
7
1
1051
Isabella NEERVOORT
Isabella NEERVOORT #1051
Female Primary
00:11:22.75
00:11:22.75
1
(1)
Primary
1
Female
1
Iona Junior School
1
2.3
4:56 min/km
00:01:44.76
3:29 min/km
1
1
00:03:47.02
3:47 min/km
1
1
00:00:10.70
7
4
00:03:18.43
16:32 min/km
2
2
00:00:14.61
12
7
00:01:49.25
3:38 min/km
1
1
00:03:51.98
3:51 min/km
1
1
9
1096
Harry LINEHAN
Harry LINEHAN #1096
Male Primary
00:13:19.70
00:13:19.70
4
(4)
Primary
4
00:00:26.41
Male
4
St Mark's Anglican Community School
3
2.3
5:47 min/km
00:02:21.78
4:43 min/km
68
36
00:04:52.66
4:52 min/km
61
34
00:00:15.79
67
32
00:03:22.83
16:54 min/km
3
1
00:00:20.10
34
16
00:02:14.83
4:29 min/km
34
24
00:04:28.30
4:28 min/km
22
17
6
1094
Lua WILSON
Lua WILSON #1094
Female Primary
00:13:07.43
00:13:07.43
4
(4)
Primary
4
00:01:44.68
Female
4
St Mark's Anglican Community School
2
2.3
5:42 min/km
00:01:59.71
3:59 min/km
16
10
00:04:24.09
4:24 min/km
23
11
00:00:10.79
8
5
00:03:15.65
16:18 min/km
1
1
00:00:22.34
48
28
00:02:13.49
4:26 min/km
31
9
00:04:54.55
4:54 min/km
55
18
1
2
[3]
Page 3 of 3 (121 items)
© 2023