School Sport WA Triathlon Championship
4 Nov 2021
Results
Details
 
Contact
Senior
Intermediate
Junior
Novice
Teams
Primary
Aquathlon
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (121 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
Run1 0.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
Run1 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
T1
O/Pos
C/Pos
Swim
Pace
O/Pos
C/Pos
T2
O/Pos
C/Pos
Run2 0.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
Run2 1km
Pace
O/Pos
C/Pos
101
1108
Alexis YIEND
Alexis YIEND #1108
Female Primary
00:20:22.43
00:20:22.43
44
(44)
Primary
44
00:08:59.68
Female
44
Gooseberry Hill Primary School
6
2.3
8:51 min/km
00:02:34.77
5:09 min/km
97
45
00:05:39.18
5:39 min/km
100
45
00:00:13.85
47
27
00:07:10.19
35:50 min/km
99
44
00:00:29.29
78
38
00:03:36.18
7:12 min/km
101
45
00:06:49.90
6:49 min/km
100
44
102
1102
Sophie BROZICEVICH
Sophie BROZICEVICH #1102
Female Primary
00:23:06.75
00:23:06.75
45
(45)
Primary
45
00:11:43.99
Female
45
The Beehive Montessori
1
2.3
10:02 min/km
00:02:24.32
4:48 min/km
77
33
00:05:13.80
5:13 min/km
88
38
00:00:21.30
93
43
00:10:13.59
51:07 min/km
102
45
00:01:54.99
102
45
00:02:30.59
5:01 min/km
68
26
00:05:23.05
5:23 min/km
78
30
1069
Ryan SUCHER
Ryan SUCHER #1069
Male Primary
DNF
DNF
Primary
Male
Kapinara Primary School
2.3
00:02:15.37
4:30 min/km
00:04:45.59
4:45 min/km
00:00:18.47
00:05:32.43
27:42 min/km
00:00:22.73
1081
Abigail DUDLEY
Abigail DUDLEY #1081
Female Primary
DNF
DNF
Primary
Female
Rosalie Primary School
2.3
00:02:23.62
4:47 min/km
00:05:13.62
5:13 min/km
00:00:20.91
00:01:39.82
8:19 min/km
1031
Khan MOFFITT
Khan MOFFITT #1031
Male Primary
DNF
DNF
Primary
Male
Guildford Grammar Preparatory School
2.3
00:02:42.63
5:25 min/km
00:05:30.90
5:30 min/km
00:00:22.33
00:01:39.01
8:15 min/km
1021
Bastion FINKEL
Bastion FINKEL #1021
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Frederick Irwin Anglican School
2.3
1022
Mitchell WARRILOW
Mitchell WARRILOW #1022
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Frederick Irwin Anglican School
2.3
1023
Mitchell BELL
Mitchell BELL #1023
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Frederick Irwin Anglican School
2.3
1024
Morgan DAVID
Morgan DAVID #1024
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Frederick Irwin Anglican School
2.3
1004
Heidi PALMER
Heidi PALMER #1004
Female Primary
DNS
DNS
Primary
Female
Ardross Primary School
2.3
1016
Rustin ROGERS
Rustin ROGERS #1016
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Frederick Irwin Anglican School
2.3
1068
Fynn ROBERTS
Fynn ROBERTS #1068
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Kapinara Primary School
2.3
1073
Jed PETHICK
Jed PETHICK #1073
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Kapinara Primary School
2.3
1074
Max THOM
Max THOM #1074
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Kapinara Primary School
2.3
1075
Lucy HENVILLE
Lucy HENVILLE #1075
Female Primary
DNS
DNS
Primary
Female
Kyilla Primary School
2.3
1053
Mila GLASS
Mila GLASS #1053
Female Primary
DNS
DNS
Primary
Female
Kapinara Primary School
2.3
00:14:15.72
1061
Mila JOHNSON
Mila JOHNSON #1061
Female Primary
DNS
DNS
Primary
Female
Kapinara Primary School
2.3
1091
Lily MARCHESI
Lily MARCHESI #1091
Female Primary
DNS
DNS
Primary
Female
St Mark's Anglican Community School
2.3
1087
Brodie CROOME
Brodie CROOME #1087
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Sorrento Primary School
2.3
1089
Deagan HOPKINS
Deagan HOPKINS #1089
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
St James Anglican School
2.3
1111
Toby WINTER
Toby WINTER #1111
Male Primary
DNS
DNS
Primary
Male
Gooseberry Hill Primary School
2.3
1
2
[3]
Page 3 of 3 (121 items)
© 2023