South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
33
1243
Owen HEWITT
Owen HEWITT #1243
Male Y10
00:21:51.29
00:21:51.29
13
(29)
Y10
13
00:03:30.04
Male
29
School Sport WA
3
1
25
4:22 min/km
00:10:03.39
4:01 min/km
15
9
15
00:11:47.90
4:43 min/km
55
22
45
64
1254
Mary-June QUINN
Mary-June QUINN #1254
Female Y10
00:23:32.63
00:23:32.63
8
(13)
Y10
8
00:02:21.57
Female
13
School Sport WA
3
1
24
4:42 min/km
00:11:22.59
4:33 min/km
66
9
14
00:12:10.03
4:52 min/km
61
8
12
18
147
Zakariah IVEY
Zakariah IVEY #147
Male Open
00:21:06.45
00:21:06.45
10
(17)
Open
10
00:02:27.37
Male
17
Bunbury Catholic College
30
4
2
4:13 min/km
00:10:11.59
4:04 min/km
19
9
18
00:10:54.86
4:21 min/km
22
12
21
93
141
Holly BILCICH
Holly BILCICH #141
Female Open
00:26:18.91
00:26:18.91
9
(19)
Open
9
00:05:32.66
Female
19
Bunbury Catholic College
30
4
1
5:15 min/km
00:12:28.99
4:59 min/km
96
8
17
00:13:49.92
5:31 min/km
98
9
22
75
34
Georgia HENDEN
Georgia HENDEN #34
Female Y10
00:24:26.68
00:24:26.68
9
(14)
Y10
9
00:03:15.63
Female
14
Australind SHS
31
5
1
4:53 min/km
00:11:22.26
4:32 min/km
64
8
13
00:13:04.42
5:13 min/km
84
10
18
13
250
Kade SZYSZKA
Kade SZYSZKA #250
Male Open
00:20:27.12
00:20:27.12
7
(13)
Open
7
00:01:48.04
Male
13
Bunbury SHS
20
2
3
4:05 min/km
00:10:07.52
4:03 min/km
17
8
17
00:10:19.60
4:07 min/km
13
7
13
14
240
Aiden WRIGHT
Aiden WRIGHT #240
Male Y10
00:20:34.37
00:20:34.37
7
(14)
Y10
7
00:02:13.11
Male
14
Bunbury SHS
20
2
2
4:06 min/km
00:10:02.84
4:01 min/km
14
8
14
00:10:31.52
4:12 min/km
14
7
14
22
639
Ben VALLVE
Ben VALLVE #639
Male Y10
00:21:13.80
00:21:13.80
9
(20)
Y10
9
00:02:52.55
Male
20
Georgiana Molloy AS
33
7
1
4:14 min/km
00:09:48.03
3:55 min/km
12
7
12
00:11:25.77
4:34 min/km
42
18
36
82
732
Ella MCGUIRE
Ella MCGUIRE #732
Female Open
00:25:09.77
00:25:09.77
7
(16)
Open
7
00:04:23.52
Female
16
Kearnan College
58
11
1
5:01 min/km
00:12:27.78
4:59 min/km
94
7
16
00:12:41.99
5:04 min/km
76
6
14
60
1247
Talia EDGAR
Talia EDGAR #1247
Female Y10
00:23:13.21
00:23:13.21
7
(12)
Y10
7
00:02:02.15
Female
12
School Sport WA
3
1
23
4:38 min/km
00:11:21.81
4:32 min/km
62
7
12
00:11:51.40
4:44 min/km
57
7
11
17
938
Taj MURPHY
Taj MURPHY #938
Male Open
00:20:58.95
00:20:58.95
9
(16)
Open
9
00:02:19.86
Male
16
Margaret River SHS
31
6
1
4:11 min/km
00:10:04.90
4:01 min/km
16
7
16
00:10:54.05
4:21 min/km
21
11
20
79
1251
Alyssa MCKEAN
Alyssa MCKEAN #1251
Female Open
00:24:31.57
00:24:31.57
6
(15)
Open
6
00:03:45.32
Female
15
School Sport WA
3
1
21
4:54 min/km
00:11:44.58
4:41 min/km
75
6
15
00:12:46.99
5:06 min/km
78
7
15
55
1240
Nicole CHAMBERLAIN
Nicole CHAMBERLAIN #1240
Female Y10
00:23:04.43
00:23:04.43
6
(10)
Y10
6
00:01:53.37
Female
10
School Sport WA
3
1
20
4:36 min/km
00:11:20.47
4:32 min/km
61
6
11
00:11:43.96
4:41 min/km
53
6
10
11
1375
James HART
James HART #1375
Male Open
00:19:49.82
00:19:49.82
6
(11)
Open
6
00:01:10.74
Male
11
School Sport WA
3
1
22
3:57 min/km
00:09:54.72
3:57 min/km
13
6
13
00:09:55.09
3:58 min/km
8
4
8
12
239
Hamish MELVIN
Hamish MELVIN #239
Male Y10
00:20:06.44
00:20:06.44
6
(12)
Y10
6
00:01:45.19
Male
12
Bunbury SHS
20
2
1
4:01 min/km
00:09:47.64
3:55 min/km
11
6
11
00:10:18.79
4:07 min/km
12
6
12
45
1255
Pyper WARREN
Pyper WARREN #1255
Female Y10
00:22:23.45
00:22:23.45
3
(6)
Y10
3
00:01:12.39
Female
6
School Sport WA
3
1
10
4:28 min/km
00:11:14.55
4:29 min/km
59
5
10
00:11:08.90
4:27 min/km
31
2
5
9
1260
Jack CRAGO
Jack CRAGO #1260
Male Open
00:19:37.46
00:19:37.46
4
(9)
Open
4
00:00:58.38
Male
9
School Sport WA
3
1
15
3:55 min/km
00:09:32.47
3:48 min/km
10
5
10
00:10:04.99
4:01 min/km
9
5
9
50
1249
Velvet GOODWIN
Velvet GOODWIN #1249
Female Open
00:22:34.91
00:22:34.91
4
(9)
Open
4
00:01:48.66
Female
9
School Sport WA
3
1
14
4:30 min/km
00:10:54.32
4:21 min/km
48
5
7
00:11:40.59
4:40 min/km
51
4
9
7
1244
Noah HUMBERSTONE
Noah HUMBERSTONE #1244
Male Y10
00:19:14.57
00:19:14.57
4
(7)
Y10
4
00:00:53.32
Male
7
School Sport WA
3
1
13
3:50 min/km
00:09:28.78
3:47 min/km
8
5
8
00:09:45.79
3:54 min/km
7
4
7
47
1239
Isabella BIDESI
Isabella BIDESI #1239
Female Y10
00:22:28.13
00:22:28.13
4
(7)
Y10
4
00:01:17.07
Female
7
School Sport WA
3
1
12
4:29 min/km
00:10:56.30
4:22 min/km
51
4
9
00:11:31.83
4:36 min/km
44
4
7
56
1246
Eva CZISLOWSKI
Eva CZISLOWSKI #1246
Female Open
00:23:05.73
00:23:05.73
5
(11)
Open
5
00:02:19.48
Female
11
School Sport WA
3
1
17
4:37 min/km
00:10:53.45
4:21 min/km
47
4
6
00:12:12.28
4:52 min/km
65
5
13
10
1359
Daniel GLEESON
Daniel GLEESON #1359
Male Open
00:19:49.12
00:19:49.12
5
(10)
Open
5
00:01:10.03
Male
10
School Sport WA
3
1
18
3:57 min/km
00:09:31.97
3:48 min/km
9
4
9
00:10:17.14
4:06 min/km
11
6
11
8
1409
Jessie HOLLINS
Jessie HOLLINS #1409
Male Y10
00:19:31.59
00:19:31.59
5
(8)
Y10
5
00:01:10.34
Male
8
School Sport WA
3
1
19
3:54 min/km
00:09:26.35
3:46 min/km
7
4
7
00:10:05.24
4:02 min/km
10
5
10
5
1358
Henry DAVIS
Henry DAVIS #1358
Male Open
00:18:59.33
00:18:59.33
3
(5)
Open
3
00:00:20.25
Male
5
School Sport WA
3
1
11
3:47 min/km
00:09:18.22
3:43 min/km
3
3
3
00:09:41.11
3:52 min/km
6
3
6
1
1257
Bob ABDELRAHIM
Bob ABDELRAHIM #1257
Male Y10
00:18:21.25
00:18:21.25
1
(1)
Y10
1
Male
1
School Sport WA
3
1
3
3:40 min/km
00:09:20.64
3:44 min/km
6
3
6
00:09:00.61
3:36 min/km
1
1
1
49
1242
Beth KILGALLON
Beth KILGALLON #1242
Female Y10
00:22:33.59
00:22:33.59
5
(8)
Y10
5
00:01:22.53
Female
8
School Sport WA
3
1
16
4:30 min/km
00:10:55.69
4:22 min/km
49
3
8
00:11:37.90
4:39 min/km
46
5
8
32
1248
Elizabeth EDWARDS
Elizabeth EDWARDS #1248
Female Open
00:21:51.10
00:21:51.10
3
(4)
Open
3
00:01:04.85
Female
4
School Sport WA
3
1
9
4:22 min/km
00:10:50.65
4:20 min/km
44
3
5
00:11:00.45
4:24 min/km
26
3
4
29
1245
Matilda BANFIELD
Matilda BANFIELD #1245
Female Open
00:21:48.28
00:21:48.28
2
(3)
Open
2
00:01:02.02
Female
3
School Sport WA
3
1
5
4:21 min/km
00:10:48.18
4:19 min/km
41
2
4
00:11:00.10
4:24 min/km
24
2
2
40
1252
Cassiana PAPADOULIS
Cassiana PAPADOULIS #1252
Female Y10
00:22:09.70
00:22:09.70
2
(5)
Y10
2
00:00:58.65
Female
5
School Sport WA
3
1
6
4:25 min/km
00:10:45.06
4:18 min/km
38
2
3
00:11:24.64
4:33 min/km
41
3
6
3
1259
Oscar CLEMENTS
Oscar CLEMENTS #1259
Male Open
00:18:39.08
00:18:39.08
1
(3)
Open
1
Male
3
School Sport WA
3
1
4
3:43 min/km
00:09:14.07
3:41 min/km
2
2
2
00:09:25.01
3:46 min/km
3
1
3
2
1403
Ky HEHIR
Ky HEHIR #1403
Male Y10
00:18:25.04
00:18:25.04
2
(2)
Y10
2
00:00:03.79
Male
2
School Sport WA
3
1
7
3:41 min/km
00:09:20.40
3:44 min/km
5
2
5
00:09:04.64
3:37 min/km
2
2
2
4
1438
Nathan TAYLOR
Nathan TAYLOR #1438
Male Open
00:18:44.05
00:18:44.05
2
(4)
Open
2
00:00:04.97
Male
4
School Sport WA
3
1
8
3:44 min/km
00:09:13.66
3:41 min/km
1
1
1
00:09:30.39
3:48 min/km
4
2
4
15
1250
Maddy LUSCOMBE
Maddy LUSCOMBE #1250
Female Open
00:20:46.25
00:20:46.25
1
(1)
Open
1
Female
1
School Sport WA
3
1
2
4:09 min/km
00:10:11.86
4:04 min/km
20
1
2
00:10:34.39
4:13 min/km
18
1
1
20
1238
Christi BESTRY
Christi BESTRY #1238
Female Y10
00:21:11.05
00:21:11.05
1
(2)
Y10
1
Female
2
School Sport WA
3
1
1
4:14 min/km
00:10:10.66
4:04 min/km
18
1
1
00:11:00.39
4:24 min/km
25
1
3
6
1136
Thomas CROSS
Thomas CROSS #1136
Male Y10
00:19:00.98
00:19:00.98
3
(6)
Y10
3
00:00:39.72
Male
6
Our Lady of Mercy
26
3
1
3:48 min/km
00:09:20.25
3:44 min/km
4
1
4
00:09:40.72
3:52 min/km
5
3
5
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
© 2023