South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
54
1034
Jonah KENNY
Jonah KENNY #1034
Male Y10
00:23:00.09
00:23:00.09
23
(45)
Y10
23
00:04:38.84
Male
45
Newton Moore SHS
57
10
2
4:36 min/km
00:10:40.14
4:16 min/km
35
14
33
00:12:19.95
4:55 min/km
68
30
55
42
842
Darcy CRAVEN
Darcy CRAVEN #842
Male Open
00:22:15.83
00:22:15.83
21
(37)
Open
21
00:03:36.75
Male
37
Manjimup SHS
51
8
2
4:27 min/km
00:10:37.58
4:15 min/km
34
19
32
00:11:38.25
4:39 min/km
47
20
39
19
238
Chase MARTINSON
Chase MARTINSON #238
Male Y10
00:21:07.91
00:21:07.91
8
(18)
Y10
8
00:02:46.66
Male
18
Bunbury SHS
20
2
4
4:13 min/km
00:10:35.90
4:14 min/km
33
13
31
00:10:32.01
4:12 min/km
15
8
15
35
335
Ryder HEYS
Ryder HEYS #335
Male Y10
00:21:57.78
00:21:57.78
14
(31)
Y10
14
00:03:36.53
Male
31
Cape Naturaliste College
54
9
1
4:23 min/km
00:10:35.11
4:14 min/km
32
12
30
00:11:22.67
4:33 min/km
39
16
34
31
1149
Emilio PORTER
Emilio PORTER #1149
Male Open
00:21:48.65
00:21:48.65
16
(28)
Open
16
00:03:09.57
Male
28
Our Lady of Mercy
26
3
6
4:21 min/km
00:10:32.47
4:12 min/km
31
18
29
00:11:16.18
4:30 min/km
33
15
28
34
1150
Taj TIMEWELL
Taj TIMEWELL #1150
Male Open
00:21:52.71
00:21:52.71
17
(30)
Open
17
00:03:13.62
Male
30
Our Lady of Mercy
26
3
8
4:22 min/km
00:10:30.08
4:12 min/km
30
17
28
00:11:22.62
4:33 min/km
38
18
33
38
650
Ashley WOODS
Ashley WOODS #650
Male Open
00:22:07.68
00:22:07.68
20
(34)
Open
20
00:03:28.60
Male
34
Georgiana Molloy AS
33
7
10
4:25 min/km
00:10:28.09
4:11 min/km
29
16
27
00:11:39.59
4:39 min/km
49
22
41
21
646
Jack BROCKLISS
Jack BROCKLISS #646
Male Open
00:21:13.56
00:21:13.56
11
(19)
Open
11
00:02:34.48
Male
19
Georgiana Molloy AS
33
7
2
4:14 min/km
00:10:27.65
4:11 min/km
28
15
26
00:10:45.91
4:18 min/km
19
9
18
26
648
Justin HODDER
Justin HODDER #648
Male Open
00:21:35.06
00:21:35.06
13
(24)
Open
13
00:02:55.98
Male
24
Georgiana Molloy AS
33
7
3
4:19 min/km
00:10:27.45
4:10 min/km
27
14
25
00:11:07.61
4:27 min/km
30
14
26
36
649
Mathew HUNT
Mathew HUNT #649
Male Open
00:22:03.06
00:22:03.06
18
(32)
Open
18
00:03:23.97
Male
32
Georgiana Molloy AS
33
7
8
4:24 min/km
00:10:23.59
4:09 min/km
26
13
24
00:11:39.47
4:39 min/km
48
21
40
16
843
Valentin KAY
Valentin KAY #843
Male Open
00:20:53.11
00:20:53.11
8
(15)
Open
8
00:02:14.02
Male
15
Manjimup SHS
51
8
1
4:10 min/km
00:10:19.93
4:07 min/km
25
12
23
00:10:33.17
4:13 min/km
16
8
16
24
136
Riley HEARNE
Riley HEARNE #136
Male Y10
00:21:18.66
00:21:18.66
11
(22)
Y10
11
00:02:57.40
Male
22
Bunbury Catholic College
30
4
4
4:15 min/km
00:10:19.39
4:07 min/km
24
11
22
00:10:59.26
4:23 min/km
23
10
22
27
246
Jack BUSWELL
Jack BUSWELL #246
Male Open
00:21:38.85
00:21:38.85
14
(25)
Open
14
00:02:59.77
Male
25
Bunbury SHS
20
2
9
4:19 min/km
00:10:18.31
4:07 min/km
23
11
21
00:11:20.54
4:32 min/km
37
17
32
25
251
Jacob VAN NOORT
Jacob VAN NOORT #251
Male Open
00:21:21.47
00:21:21.47
12
(23)
Open
12
00:02:42.39
Male
23
Bunbury SHS
20
2
6
4:16 min/km
00:10:16.67
4:06 min/km
22
10
20
00:11:04.80
4:25 min/km
29
13
25
23
37
Cohen MCLENNAN
Cohen MCLENNAN #37
Male Y10
00:21:17.37
00:21:17.37
10
(21)
Y10
10
00:02:56.12
Male
21
Australind SHS
31
5
2
4:15 min/km
00:10:14.20
4:05 min/km
21
10
19
00:11:03.17
4:25 min/km
27
11
23
15
1250
Maddy LUSCOMBE
Maddy LUSCOMBE #1250
Female Open
00:20:46.25
00:20:46.25
1
(1)
Open
1
Female
1
School Sport WA
3
1
2
4:09 min/km
00:10:11.86
4:04 min/km
20
1
2
00:10:34.39
4:13 min/km
18
1
1
18
147
Zakariah IVEY
Zakariah IVEY #147
Male Open
00:21:06.45
00:21:06.45
10
(17)
Open
10
00:02:27.37
Male
17
Bunbury Catholic College
30
4
2
4:13 min/km
00:10:11.59
4:04 min/km
19
9
18
00:10:54.86
4:21 min/km
22
12
21
20
1238
Christi BESTRY
Christi BESTRY #1238
Female Y10
00:21:11.05
00:21:11.05
1
(2)
Y10
1
Female
2
School Sport WA
3
1
1
4:14 min/km
00:10:10.66
4:04 min/km
18
1
1
00:11:00.39
4:24 min/km
25
1
3
13
250
Kade SZYSZKA
Kade SZYSZKA #250
Male Open
00:20:27.12
00:20:27.12
7
(13)
Open
7
00:01:48.04
Male
13
Bunbury SHS
20
2
3
4:05 min/km
00:10:07.52
4:03 min/km
17
8
17
00:10:19.60
4:07 min/km
13
7
13
17
938
Taj MURPHY
Taj MURPHY #938
Male Open
00:20:58.95
00:20:58.95
9
(16)
Open
9
00:02:19.86
Male
16
Margaret River SHS
31
6
1
4:11 min/km
00:10:04.90
4:01 min/km
16
7
16
00:10:54.05
4:21 min/km
21
11
20
33
1243
Owen HEWITT
Owen HEWITT #1243
Male Y10
00:21:51.29
00:21:51.29
13
(29)
Y10
13
00:03:30.04
Male
29
School Sport WA
3
1
25
4:22 min/km
00:10:03.39
4:01 min/km
15
9
15
00:11:47.90
4:43 min/km
55
22
45
14
240
Aiden WRIGHT
Aiden WRIGHT #240
Male Y10
00:20:34.37
00:20:34.37
7
(14)
Y10
7
00:02:13.11
Male
14
Bunbury SHS
20
2
2
4:06 min/km
00:10:02.84
4:01 min/km
14
8
14
00:10:31.52
4:12 min/km
14
7
14
11
1375
James HART
James HART #1375
Male Open
00:19:49.82
00:19:49.82
6
(11)
Open
6
00:01:10.74
Male
11
School Sport WA
3
1
22
3:57 min/km
00:09:54.72
3:57 min/km
13
6
13
00:09:55.09
3:58 min/km
8
4
8
22
639
Ben VALLVE
Ben VALLVE #639
Male Y10
00:21:13.80
00:21:13.80
9
(20)
Y10
9
00:02:52.55
Male
20
Georgiana Molloy AS
33
7
1
4:14 min/km
00:09:48.03
3:55 min/km
12
7
12
00:11:25.77
4:34 min/km
42
18
36
12
239
Hamish MELVIN
Hamish MELVIN #239
Male Y10
00:20:06.44
00:20:06.44
6
(12)
Y10
6
00:01:45.19
Male
12
Bunbury SHS
20
2
1
4:01 min/km
00:09:47.64
3:55 min/km
11
6
11
00:10:18.79
4:07 min/km
12
6
12
9
1260
Jack CRAGO
Jack CRAGO #1260
Male Open
00:19:37.46
00:19:37.46
4
(9)
Open
4
00:00:58.38
Male
9
School Sport WA
3
1
15
3:55 min/km
00:09:32.47
3:48 min/km
10
5
10
00:10:04.99
4:01 min/km
9
5
9
10
1359
Daniel GLEESON
Daniel GLEESON #1359
Male Open
00:19:49.12
00:19:49.12
5
(10)
Open
5
00:01:10.03
Male
10
School Sport WA
3
1
18
3:57 min/km
00:09:31.97
3:48 min/km
9
4
9
00:10:17.14
4:06 min/km
11
6
11
7
1244
Noah HUMBERSTONE
Noah HUMBERSTONE #1244
Male Y10
00:19:14.57
00:19:14.57
4
(7)
Y10
4
00:00:53.32
Male
7
School Sport WA
3
1
13
3:50 min/km
00:09:28.78
3:47 min/km
8
5
8
00:09:45.79
3:54 min/km
7
4
7
8
1409
Jessie HOLLINS
Jessie HOLLINS #1409
Male Y10
00:19:31.59
00:19:31.59
5
(8)
Y10
5
00:01:10.34
Male
8
School Sport WA
3
1
19
3:54 min/km
00:09:26.35
3:46 min/km
7
4
7
00:10:05.24
4:02 min/km
10
5
10
1
1257
Bob ABDELRAHIM
Bob ABDELRAHIM #1257
Male Y10
00:18:21.25
00:18:21.25
1
(1)
Y10
1
Male
1
School Sport WA
3
1
3
3:40 min/km
00:09:20.64
3:44 min/km
6
3
6
00:09:00.61
3:36 min/km
1
1
1
2
1403
Ky HEHIR
Ky HEHIR #1403
Male Y10
00:18:25.04
00:18:25.04
2
(2)
Y10
2
00:00:03.79
Male
2
School Sport WA
3
1
7
3:41 min/km
00:09:20.40
3:44 min/km
5
2
5
00:09:04.64
3:37 min/km
2
2
2
6
1136
Thomas CROSS
Thomas CROSS #1136
Male Y10
00:19:00.98
00:19:00.98
3
(6)
Y10
3
00:00:39.72
Male
6
Our Lady of Mercy
26
3
1
3:48 min/km
00:09:20.25
3:44 min/km
4
1
4
00:09:40.72
3:52 min/km
5
3
5
5
1358
Henry DAVIS
Henry DAVIS #1358
Male Open
00:18:59.33
00:18:59.33
3
(5)
Open
3
00:00:20.25
Male
5
School Sport WA
3
1
11
3:47 min/km
00:09:18.22
3:43 min/km
3
3
3
00:09:41.11
3:52 min/km
6
3
6
3
1259
Oscar CLEMENTS
Oscar CLEMENTS #1259
Male Open
00:18:39.08
00:18:39.08
1
(3)
Open
1
Male
3
School Sport WA
3
1
4
3:43 min/km
00:09:14.07
3:41 min/km
2
2
2
00:09:25.01
3:46 min/km
3
1
3
4
1438
Nathan TAYLOR
Nathan TAYLOR #1438
Male Open
00:18:44.05
00:18:44.05
2
(4)
Open
2
00:00:04.97
Male
4
School Sport WA
3
1
8
3:44 min/km
00:09:13.66
3:41 min/km
1
1
1
00:09:30.39
3:48 min/km
4
2
4
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
© 2023