South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
169
1144
Mary WHITELEY
Mary WHITELEY #1144
Female Open
00:36:27.40
00:36:27.40
36
(72)
Open
36
00:15:41.15
Female
72
Our Lady of Mercy
26
3
14
7:17 min/km
00:16:14.58
6:29 min/km
168
36
69
00:20:12.82
8:05 min/km
173
37
77
170
1141
Paige ZABAJNIK
Paige ZABAJNIK #1141
Female Open
00:36:27.46
00:36:27.46
37
(73)
Open
37
00:15:41.21
Female
73
Our Lady of Mercy
26
3
15
7:17 min/km
00:16:15.11
6:30 min/km
169
37
70
00:20:12.34
8:04 min/km
172
36
76
178
1131
Nina BENNETT
Nina BENNETT #1131
Female Y10
00:38:50.79
00:38:50.79
41
(79)
Y10
41
00:17:39.73
Female
79
Our Lady of Mercy
26
3
16
7:46 min/km
00:17:03.66
6:49 min/km
175
38
76
00:21:47.13
8:42 min/km
178
43
81
179
1133
Calista HARVEY
Calista HARVEY #1133
Female Y10
00:39:35.24
00:39:35.24
42
(80)
Y10
42
00:18:24.19
Female
80
Our Lady of Mercy
26
3
17
7:55 min/km
00:18:09.58
7:15 min/km
180
43
81
00:21:25.66
8:34 min/km
177
42
80
180
1132
Isabella COMMONS
Isabella COMMONS #1132
Female Y10
00:39:35.25
00:39:35.25
43
(81)
Y10
43
00:18:24.19
Female
81
Our Lady of Mercy
26
3
18
7:55 min/km
00:17:03.45
6:49 min/km
174
37
75
00:22:31.79
9:00 min/km
182
45
83
114
1140
Henry KING
Henry KING #1140
Male Y10
00:27:28.46
00:27:28.46
46
(86)
Y10
46
00:09:07.21
Male
86
Our Lady of Mercy
26
3
19
5:29 min/km
00:13:40.90
5:28 min/km
125
50
93
00:13:47.56
5:31 min/km
97
42
76
1241
Sienna HATHRILL
Sienna HATHRILL #1241
Female Y10
DNF
DNF
Y10
Female
School Sport WA
3
1
00:10:28.90
4:11 min/km
1253
Ruby PATERSON
Ruby PATERSON #1253
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
School Sport WA
3
1
1256
Josie WILSON
Josie WILSON #1256
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
School Sport WA
3
1
1258
Dante ARMSTRONG
Dante ARMSTRONG #1258
Male Open
DNS
DNS
Open
Male
School Sport WA
3
1
20
1238
Christi BESTRY
Christi BESTRY #1238
Female Y10
00:21:11.05
00:21:11.05
1
(2)
Y10
1
Female
2
School Sport WA
3
1
1
4:14 min/km
00:10:10.66
4:04 min/km
18
1
1
00:11:00.39
4:24 min/km
25
1
3
15
1250
Maddy LUSCOMBE
Maddy LUSCOMBE #1250
Female Open
00:20:46.25
00:20:46.25
1
(1)
Open
1
Female
1
School Sport WA
3
1
2
4:09 min/km
00:10:11.86
4:04 min/km
20
1
2
00:10:34.39
4:13 min/km
18
1
1
1
1257
Bob ABDELRAHIM
Bob ABDELRAHIM #1257
Male Y10
00:18:21.25
00:18:21.25
1
(1)
Y10
1
Male
1
School Sport WA
3
1
3
3:40 min/km
00:09:20.64
3:44 min/km
6
3
6
00:09:00.61
3:36 min/km
1
1
1
3
1259
Oscar CLEMENTS
Oscar CLEMENTS #1259
Male Open
00:18:39.08
00:18:39.08
1
(3)
Open
1
Male
3
School Sport WA
3
1
4
3:43 min/km
00:09:14.07
3:41 min/km
2
2
2
00:09:25.01
3:46 min/km
3
1
3
29
1245
Matilda BANFIELD
Matilda BANFIELD #1245
Female Open
00:21:48.28
00:21:48.28
2
(3)
Open
2
00:01:02.02
Female
3
School Sport WA
3
1
5
4:21 min/km
00:10:48.18
4:19 min/km
41
2
4
00:11:00.10
4:24 min/km
24
2
2
40
1252
Cassiana PAPADOULIS
Cassiana PAPADOULIS #1252
Female Y10
00:22:09.70
00:22:09.70
2
(5)
Y10
2
00:00:58.65
Female
5
School Sport WA
3
1
6
4:25 min/km
00:10:45.06
4:18 min/km
38
2
3
00:11:24.64
4:33 min/km
41
3
6
2
1403
Ky HEHIR
Ky HEHIR #1403
Male Y10
00:18:25.04
00:18:25.04
2
(2)
Y10
2
00:00:03.79
Male
2
School Sport WA
3
1
7
3:41 min/km
00:09:20.40
3:44 min/km
5
2
5
00:09:04.64
3:37 min/km
2
2
2
4
1438
Nathan TAYLOR
Nathan TAYLOR #1438
Male Open
00:18:44.05
00:18:44.05
2
(4)
Open
2
00:00:04.97
Male
4
School Sport WA
3
1
8
3:44 min/km
00:09:13.66
3:41 min/km
1
1
1
00:09:30.39
3:48 min/km
4
2
4
32
1248
Elizabeth EDWARDS
Elizabeth EDWARDS #1248
Female Open
00:21:51.10
00:21:51.10
3
(4)
Open
3
00:01:04.85
Female
4
School Sport WA
3
1
9
4:22 min/km
00:10:50.65
4:20 min/km
44
3
5
00:11:00.45
4:24 min/km
26
3
4
45
1255
Pyper WARREN
Pyper WARREN #1255
Female Y10
00:22:23.45
00:22:23.45
3
(6)
Y10
3
00:01:12.39
Female
6
School Sport WA
3
1
10
4:28 min/km
00:11:14.55
4:29 min/km
59
5
10
00:11:08.90
4:27 min/km
31
2
5
5
1358
Henry DAVIS
Henry DAVIS #1358
Male Open
00:18:59.33
00:18:59.33
3
(5)
Open
3
00:00:20.25
Male
5
School Sport WA
3
1
11
3:47 min/km
00:09:18.22
3:43 min/km
3
3
3
00:09:41.11
3:52 min/km
6
3
6
47
1239
Isabella BIDESI
Isabella BIDESI #1239
Female Y10
00:22:28.13
00:22:28.13
4
(7)
Y10
4
00:01:17.07
Female
7
School Sport WA
3
1
12
4:29 min/km
00:10:56.30
4:22 min/km
51
4
9
00:11:31.83
4:36 min/km
44
4
7
7
1244
Noah HUMBERSTONE
Noah HUMBERSTONE #1244
Male Y10
00:19:14.57
00:19:14.57
4
(7)
Y10
4
00:00:53.32
Male
7
School Sport WA
3
1
13
3:50 min/km
00:09:28.78
3:47 min/km
8
5
8
00:09:45.79
3:54 min/km
7
4
7
50
1249
Velvet GOODWIN
Velvet GOODWIN #1249
Female Open
00:22:34.91
00:22:34.91
4
(9)
Open
4
00:01:48.66
Female
9
School Sport WA
3
1
14
4:30 min/km
00:10:54.32
4:21 min/km
48
5
7
00:11:40.59
4:40 min/km
51
4
9
9
1260
Jack CRAGO
Jack CRAGO #1260
Male Open
00:19:37.46
00:19:37.46
4
(9)
Open
4
00:00:58.38
Male
9
School Sport WA
3
1
15
3:55 min/km
00:09:32.47
3:48 min/km
10
5
10
00:10:04.99
4:01 min/km
9
5
9
49
1242
Beth KILGALLON
Beth KILGALLON #1242
Female Y10
00:22:33.59
00:22:33.59
5
(8)
Y10
5
00:01:22.53
Female
8
School Sport WA
3
1
16
4:30 min/km
00:10:55.69
4:22 min/km
49
3
8
00:11:37.90
4:39 min/km
46
5
8
56
1246
Eva CZISLOWSKI
Eva CZISLOWSKI #1246
Female Open
00:23:05.73
00:23:05.73
5
(11)
Open
5
00:02:19.48
Female
11
School Sport WA
3
1
17
4:37 min/km
00:10:53.45
4:21 min/km
47
4
6
00:12:12.28
4:52 min/km
65
5
13
10
1359
Daniel GLEESON
Daniel GLEESON #1359
Male Open
00:19:49.12
00:19:49.12
5
(10)
Open
5
00:01:10.03
Male
10
School Sport WA
3
1
18
3:57 min/km
00:09:31.97
3:48 min/km
9
4
9
00:10:17.14
4:06 min/km
11
6
11
8
1409
Jessie HOLLINS
Jessie HOLLINS #1409
Male Y10
00:19:31.59
00:19:31.59
5
(8)
Y10
5
00:01:10.34
Male
8
School Sport WA
3
1
19
3:54 min/km
00:09:26.35
3:46 min/km
7
4
7
00:10:05.24
4:02 min/km
10
5
10
55
1240
Nicole CHAMBERLAIN
Nicole CHAMBERLAIN #1240
Female Y10
00:23:04.43
00:23:04.43
6
(10)
Y10
6
00:01:53.37
Female
10
School Sport WA
3
1
20
4:36 min/km
00:11:20.47
4:32 min/km
61
6
11
00:11:43.96
4:41 min/km
53
6
10
79
1251
Alyssa MCKEAN
Alyssa MCKEAN #1251
Female Open
00:24:31.57
00:24:31.57
6
(15)
Open
6
00:03:45.32
Female
15
School Sport WA
3
1
21
4:54 min/km
00:11:44.58
4:41 min/km
75
6
15
00:12:46.99
5:06 min/km
78
7
15
11
1375
James HART
James HART #1375
Male Open
00:19:49.82
00:19:49.82
6
(11)
Open
6
00:01:10.74
Male
11
School Sport WA
3
1
22
3:57 min/km
00:09:54.72
3:57 min/km
13
6
13
00:09:55.09
3:58 min/km
8
4
8
60
1247
Talia EDGAR
Talia EDGAR #1247
Female Y10
00:23:13.21
00:23:13.21
7
(12)
Y10
7
00:02:02.15
Female
12
School Sport WA
3
1
23
4:38 min/km
00:11:21.81
4:32 min/km
62
7
12
00:11:51.40
4:44 min/km
57
7
11
64
1254
Mary-June QUINN
Mary-June QUINN #1254
Female Y10
00:23:32.63
00:23:32.63
8
(13)
Y10
8
00:02:21.57
Female
13
School Sport WA
3
1
24
4:42 min/km
00:11:22.59
4:33 min/km
66
9
14
00:12:10.03
4:52 min/km
61
8
12
33
1243
Owen HEWITT
Owen HEWITT #1243
Male Y10
00:21:51.29
00:21:51.29
13
(29)
Y10
13
00:03:30.04
Male
29
School Sport WA
3
1
25
4:22 min/km
00:10:03.39
4:01 min/km
15
9
15
00:11:47.90
4:43 min/km
55
22
45
1
2
3
4
[5]
Page 5 of 5 (235 items)
© 2023