South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
5
6
7
[8]
9
Page 8 of 9 (445 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
374
701
Imogen JACOB
Imogen JACOB #701
Female Y07
00:15:50.46
00:15:50.46
72
(173)
Y07
72
00:05:23.11
Female
173
Kearnan College
203
14
2
6:20 min/km
375
402
Jean COYLE
Jean COYLE #402
Female Y07
00:15:50.66
00:15:50.66
73
(174)
Y07
73
00:05:23.31
Female
174
Collie SHS
127
10
4
6:20 min/km
376
403
Mereana EMERY
Mereana EMERY #403
Female Y07
00:15:52.28
00:15:52.28
74
(175)
Y07
74
00:05:24.93
Female
175
Collie SHS
127
10
5
6:20 min/km
377
704
Amelie WINDBERG
Amelie WINDBERG #704
Female Y07
00:16:07.69
00:16:07.69
75
(176)
Y07
75
00:05:40.35
Female
176
Kearnan College
203
14
3
6:27 min/km
378
703
Ashleigh TERRIGNO
Ashleigh TERRIGNO #703
Female Y07
00:16:08.07
00:16:08.07
76
(177)
Y07
76
00:05:40.73
Female
177
Kearnan College
203
14
4
6:27 min/km
385
562
Tara Rae STRAND
Tara Rae STRAND #562
Female Y07
00:17:03.05
00:17:03.05
77
(184)
Y07
77
00:06:35.71
Female
184
Donnybrook DHS
214
16
2
6:49 min/km
386
561
Omi CALNAN MORTENSON
Omi CALNAN MORTENSON #561
Female Y07
00:17:03.45
00:17:03.45
78
(185)
Y07
78
00:06:36.10
Female
185
Donnybrook DHS
214
16
3
6:49 min/km
403
504
Zoe STONE
Zoe STONE #504
Female Y07
00:21:07.27
00:21:07.27
79
(195)
Y07
79
00:10:39.93
Female
195
Dalyellup College
203
15
3
8:26 min/km
404
505
Lexi TURNER
Lexi TURNER #505
Female Y07
00:21:08.02
00:21:08.02
80
(196)
Y07
80
00:10:40.68
Female
196
Dalyellup College
203
15
4
8:27 min/km
405
502
Elly ROCCI
Elly ROCCI #502
Female Y07
00:21:08.72
00:21:08.72
81
(197)
Y07
81
00:10:41.37
Female
197
Dalyellup College
203
15
5
8:27 min/km
406
Stevi TOWNSEND
Stevi TOWNSEND #406
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Collie SHS
127
10
52
Marley MARGRAF
Marley MARGRAF #52
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Bunbury Baptist College
109
9
1001
Jaymillah HANSEN
Jaymillah HANSEN #1001
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Newton Moore SHS
144
12
5
1222
Benjamin O'SULLIVAN
Benjamin O'SULLIVAN #1222
Male Y07
00:09:42.07
00:09:42.07
1
(5)
Y07
1
Male
5
School Sport WA
8
1
1
3:52 min/km
9
8
Ziggy FREEMANTLE
Ziggy FREEMANTLE #8
Male Y07
00:09:45.73
00:09:45.73
2
(9)
Y07
2
00:00:03.66
Male
9
Australind SHS
89
5
1
3:54 min/km
10
1215
Connor HOGGART
Connor HOGGART #1215
Male Y07
00:09:50.17
00:09:50.17
3
(10)
Y07
3
00:00:08.10
Male
10
School Sport WA
8
1
2
3:56 min/km
11
1223
Samuel O'SULLIVAN
Samuel O'SULLIVAN #1223
Male Y07
00:09:53.01
00:09:53.01
4
(11)
Y07
4
00:00:10.93
Male
11
School Sport WA
8
1
3
3:57 min/km
13
1221
Lewis O'HARE
Lewis O'HARE #1221
Male Y07
00:09:58.44
00:09:58.44
5
(13)
Y07
5
00:00:16.37
Male
13
School Sport WA
8
1
4
3:59 min/km
14
907
Samuel JOYCE
Samuel JOYCE #907
Male Y07
00:09:59.30
00:09:59.30
6
(14)
Y07
6
00:00:17.22
Male
14
Margaret River SHS
50
2
1
3:59 min/km
17
1218
Archer JOUANA
Archer JOUANA #1218
Male Y07
00:10:00.91
00:10:00.91
7
(17)
Y07
7
00:00:18.84
Male
17
School Sport WA
8
1
5
4:00 min/km
20
1226
Harrison SKIPPER
Harrison SKIPPER #1226
Male Y07
00:10:05.58
00:10:05.58
8
(20)
Y07
8
00:00:23.51
Male
20
School Sport WA
8
1
6
4:02 min/km
22
1216
Cooper HORNBLOW
Cooper HORNBLOW #1216
Male Y07
00:10:06.80
00:10:06.80
9
(22)
Y07
9
00:00:24.73
Male
22
School Sport WA
8
1
7
4:02 min/km
24
210
Nayte WRIGHT
Nayte WRIGHT #210
Male Y07
00:10:07.36
00:10:07.36
10
(24)
Y07
10
00:00:25.29
Male
24
Bunbury SHS
52
3
1
4:02 min/km
25
1217
Jaison JASCHINSKY
Jaison JASCHINSKY #1217
Male Y07
00:10:07.72
00:10:07.72
11
(25)
Y07
11
00:00:25.65
Male
25
School Sport WA
8
1
8
4:03 min/km
28
1225
Eli SARATSIS
Eli SARATSIS #1225
Male Y07
00:10:10.66
00:10:10.66
12
(28)
Y07
12
00:00:28.59
Male
28
School Sport WA
8
1
9
4:04 min/km
31
1227
Bo WATTERS
Bo WATTERS #1227
Male Y07
00:10:15.72
00:10:15.72
13
(31)
Y07
13
00:00:33.65
Male
31
School Sport WA
8
1
10
4:06 min/km
42
1224
Austin SARATSIS
Austin SARATSIS #1224
Male Y07
00:10:25.23
00:10:25.23
14
(40)
Y07
14
00:00:43.15
Male
40
School Sport WA
8
1
11
4:10 min/km
55
208
Felix RANSOME MARIN
Felix RANSOME MARIN #208
Male Y07
00:10:35.39
00:10:35.39
15
(50)
Y07
15
00:00:53.32
Male
50
Bunbury SHS
52
3
2
4:14 min/km
60
911
Oliver STEWART
Oliver STEWART #911
Male Y07
00:10:40.04
00:10:40.04
16
(55)
Y07
16
00:00:57.97
Male
55
Margaret River SHS
50
2
2
4:16 min/km
62
1219
Charlie KILLOH
Charlie KILLOH #1219
Male Y07
00:10:43.47
00:10:43.47
17
(56)
Y07
17
00:01:01.39
Male
56
School Sport WA
8
1
12
4:17 min/km
72
1106
Tristan DUNCAN
Tristan DUNCAN #1106
Male Y07
00:10:47.95
00:10:47.95
18
(64)
Y07
18
00:01:05.88
Male
64
Our Lady of Mercy
94
7
1
4:19 min/km
74
409
Wylie MORTON
Wylie MORTON #409
Male Y07
00:10:50.39
00:10:50.39
19
(66)
Y07
19
00:01:08.31
Male
66
Collie SHS
137
10
1
4:20 min/km
77
1214
Elijah GRIFFITHS
Elijah GRIFFITHS #1214
Male Y07
00:10:51.41
00:10:51.41
20
(69)
Y07
20
00:01:09.33
Male
69
School Sport WA
8
1
13
4:20 min/km
80
1220
Lucas METCALF
Lucas METCALF #1220
Male Y07
00:10:57.89
00:10:57.89
21
(71)
Y07
21
00:01:15.82
Male
71
School Sport WA
8
1
14
4:23 min/km
84
308
William FRANCIS
William FRANCIS #308
Male Y07
00:11:00.33
00:11:00.33
22
(74)
Y07
22
00:01:18.25
Male
74
Cape Naturaliste College
79
4
1
4:24 min/km
86
1109
Andrew RONEY
Andrew RONEY #1109
Male Y07
00:11:00.95
00:11:00.95
23
(76)
Y07
23
00:01:18.87
Male
76
Our Lady of Mercy
94
7
2
4:24 min/km
87
665
Alby BACH
Alby BACH #665
Male Y07
00:11:01.14
00:11:01.14
24
(77)
Y07
24
00:01:19.07
Male
77
Hope Christian College
152
12
1
4:24 min/km
89
106
Taj ALLAN
Taj ALLAN #106
Male Y07
00:11:02.35
00:11:02.35
25
(79)
Y07
25
00:01:20.28
Male
79
Bunbury Catholic College
93
6
1
4:24 min/km
91
307
Kleyton DARNELL
Kleyton DARNELL #307
Male Y07
00:11:02.76
00:11:02.76
26
(81)
Y07
26
00:01:20.68
Male
81
Cape Naturaliste College
79
4
2
4:25 min/km
92
209
Giles WEST
Giles WEST #209
Male Y07
00:11:03.37
00:11:03.37
27
(82)
Y07
27
00:01:21.29
Male
82
Bunbury SHS
52
3
3
4:25 min/km
94
910
Taj PRENDERGAST
Taj PRENDERGAST #910
Male Y07
00:11:05.71
00:11:05.71
28
(84)
Y07
28
00:01:23.64
Male
84
Margaret River SHS
50
2
3
4:26 min/km
95
510
Jake URSINO
Jake URSINO #510
Male Y07
00:11:07.42
00:11:07.42
29
(85)
Y07
29
00:01:25.35
Male
85
Dalyellup College
169
13
1
4:26 min/km
96
809
Declan PINELLI
Declan PINELLI #809
Male Y07
00:11:08.65
00:11:08.65
30
(86)
Y07
30
00:01:26.57
Male
86
Manjimup SHS
115
8
1
4:27 min/km
98
310
Lawrence WATTS
Lawrence WATTS #310
Male Y07
00:11:10.46
00:11:10.46
31
(87)
Y07
31
00:01:28.39
Male
87
Cape Naturaliste College
79
4
3
4:28 min/km
100
107
Carter BAILEY
Carter BAILEY #107
Male Y07
00:11:10.68
00:11:10.68
32
(88)
Y07
32
00:01:28.61
Male
88
Bunbury Catholic College
93
6
2
4:28 min/km
103
607
Riley MORGAN
Riley MORGAN #607
Male Y07
00:11:11.46
00:11:11.46
33
(91)
Y07
33
00:01:29.39
Male
91
Georgiana Molloy AS
116
9
1
4:28 min/km
106
810
Sebastian WALTER
Sebastian WALTER #810
Male Y07
00:11:13.97
00:11:13.97
34
(92)
Y07
34
00:01:31.90
Male
92
Manjimup SHS
115
8
2
4:29 min/km
107
207
Cooper MATTABONI
Cooper MATTABONI #207
Male Y07
00:11:14.13
00:11:14.13
35
(93)
Y07
35
00:01:32.05
Male
93
Bunbury SHS
52
3
4
4:29 min/km
109
110
Lochlan NEIL
Lochlan NEIL #110
Male Y07
00:11:15.14
00:11:15.14
36
(95)
Y07
36
00:01:33.07
Male
95
Bunbury Catholic College
93
6
3
4:30 min/km
110
610
Kyle WILSON
Kyle WILSON #610
Male Y07
00:11:15.71
00:11:15.71
37
(96)
Y07
37
00:01:33.64
Male
96
Georgiana Molloy AS
116
9
2
4:30 min/km
1
2
3
4
5
6
7
[8]
9
Page 8 of 9 (445 items)
© 2023