Mercy College Cross Country
26 Mar 2021
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (138 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
Wave
2
Achen ODERA
Achen ODERA #2
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Augustine
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
3
Lucey WATSON
Lucey WATSON #3
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Augustine
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
8
David NGUYEN
David NGUYEN #8
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
Augustine
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
70
Manyuon JOK
Manyuon JOK #70
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
Augustine
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
79
Mattia ARACE
Mattia ARACE #79
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
82
Zlaner LOMBAYE
Zlaner LOMBAYE #82
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Augustine
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
83
Philip MUSTAFA
Philip MUSTAFA #83
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
86
Dexter HARD
Dexter HARD #86
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
87
Dyarnedha KRIEGETA
Dyarnedha KRIEGETA #87
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
88
Christian RAMOS
Christian RAMOS #88
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
90
Paulo TIGTIG
Paulo TIGTIG #90
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Augustine
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
4
80
Jayden HOAREAU
Jayden HOAREAU #80
Male Y12
00:12:46.46
00:12:46.46
2
(4)
Y12
2
00:00:37.47
Male
4
Augustine
1
3:38 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
8
85
Samuel CASLEY
Samuel CASLEY #85
Male Y12
00:15:05.95
00:15:05.95
3
(8)
Y12
3
00:02:56.97
Male
8
Augustine
2
4:18 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
10
43
Ali ALMOSAWI
Ali ALMOSAWI #43
Male Y09
00:15:51.65
00:15:51.65
2
(10)
Y09
2
00:02:02.86
Male
10
Augustine
3
4:31 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
11
54
Reuben CASLEY
Reuben CASLEY #54
Male Y10
00:15:55.90
00:15:55.90
2
(11)
Y10
2
00:01:34.40
Male
11
Augustine
4
4:33 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
12
44
Amia-Marie HOAREAU
Amia-Marie HOAREAU #44
Female Y09
00:15:56.80
00:15:56.80
1
(1)
Y09
1
Female
1
Augustine
5
4:33 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
14
71
Prem PATEL
Prem PATEL #71
Male Y11
00:16:15.28
00:16:15.28
3
(13)
Y11
3
00:03:46.52
Male
13
Augustine
6
4:38 min/km
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
21
5
Alanna HUKE
Alanna HUKE #5
Female Y07
00:16:43.84
00:16:43.84
1
(3)
Y07
1
Female
3
Augustine
7
4:46 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
22
25
David ALAM
David ALAM #25
Male Y08
00:16:46.79
00:16:46.79
3
(19)
Y08
3
00:02:20.21
Male
19
Augustine
8
4:47 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
24
6
Damien JALLAH
Damien JALLAH #6
Male Y07
00:16:52.96
00:16:52.96
1
(21)
Y07
1
Male
21
Augustine
9
4:49 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
37
89
Aditya SHARMA
Aditya SHARMA #89
Male Y12
00:18:21.26
00:18:21.26
11
(30)
Y12
11
00:06:12.28
Male
30
Augustine
10
5:14 min/km
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
38
56
Henry RAM ER
Henry RAM ER #56
Male Y10
00:18:34.22
00:18:34.22
5
(31)
Y10
5
00:04:12.72
Male
31
Augustine
11
5:18 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
45
57
Patrick OO
Patrick OO #57
Male Y10
00:19:59.93
00:19:59.93
7
(38)
Y10
7
00:05:38.43
Male
38
Augustine
12
5:42 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
48
26
Desiree OO
Desiree OO #26
Female Y08
00:20:18.69
00:20:18.69
3
(9)
Y08
3
00:03:55.50
Female
9
Augustine
13
5:48 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
52
81
Truong KHUU
Truong KHUU #81
Male Y12
00:20:43.28
00:20:43.28
17
(42)
Y12
17
00:08:34.30
Male
42
Augustine
14
5:55 min/km
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
55
84
Marvin AUNG AYE
Marvin AUNG AYE #84
Male Y12
00:21:05.79
00:21:05.79
20
(45)
Y12
20
00:08:56.81
Male
45
Augustine
15
6:01 min/km
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
56
9
Angel SHARMA
Angel SHARMA #9
Female Y07
00:21:10.30
00:21:10.30
3
(11)
Y07
3
00:04:26.46
Female
11
Augustine
16
6:02 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
63
69
Jasmine DE NICOLIS
Jasmine DE NICOLIS #69
Female Y11
00:22:32.54
00:22:32.54
2
(15)
Y11
2
00:04:48.19
Female
15
Augustine
17
6:26 min/km
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
64
55
Dalaurice JALLAH
Dalaurice JALLAH #55
Female Y10
00:23:17.22
00:23:17.22
1
(16)
Y10
1
Female
16
Augustine
18
6:39 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
68
4
Michael BASSETT
Michael BASSETT #4
Male Y07
00:23:27.50
00:23:27.50
4
(51)
Y07
4
00:06:34.54
Male
51
Augustine
19
6:42 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
71
10
Dora TANEVSKA
Dora TANEVSKA #10
Female Y07
00:23:37.37
00:23:37.37
5
(18)
Y07
5
00:06:53.53
Female
18
Augustine
20
6:44 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
74
1
Hiba MOHAMMED
Hiba MOHAMMED #1
Female Y07
00:24:30.56
00:24:30.56
7
(20)
Y07
7
00:07:46.72
Female
20
Augustine
21
7:00 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
82
7
Grace KWADAR
Grace KWADAR #7
Female Y07
00:30:12.22
00:30:12.22
9
(25)
Y07
9
00:13:28.38
Female
25
Augustine
22
8:37 min/km
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
11
Marija KOCOVSKA
Marija KOCOVSKA #11
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Flynn
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
12
Maggie-Jean POLLARD
Maggie-Jean POLLARD #12
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
Flynn
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
46
Lachlan PLEITNER
Lachlan PLEITNER #46
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
Flynn
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
72
Kale MOWTSCHAN
Kale MOWTSCHAN #72
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
Flynn
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
61
Tai NGUYEN
Tai NGUYEN #61
Male Y10
DNS
DNS
Y10
Male
Flynn
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
91
Tri DAO
Tri DAO #91
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
92
Vu LAM
Vu LAM #92
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
93
Santo NAGMA
Santo NAGMA #93
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Flynn
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
95
Joanne PHAN
Joanne PHAN #95
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
96
Aloeel SANTINOW WOOL
Aloeel SANTINOW WOOL #96
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 3 - Girls
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
97
Naw SOE
Naw SOE #97
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
98
Vicki TRINH
Vicki TRINH #98
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
99
Peniel DESTA
Peniel DESTA #99
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
100
Yashika KUMAR
Yashika KUMAR #100
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
101
Abu MUSA
Abu MUSA #101
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
Flynn
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
102
Huynh NGUYEN
Huynh NGUYEN #102
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
Flynn
Wave 1 - Selected
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
6
136
Jonas NESANI
Jonas NESANI #136
Male Y10
00:14:21.50
00:14:21.50
1
(6)
Y10
1
Male
6
Flynn
1
4:06 min/km
Wave 2 - Boys
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
[1]
2
3
Page 1 of 3 (138 items)
© 2023