Fremantle Ocean Classic
30 Jan 2021
Results
Details
 
Contact
1600m Swim
3200m Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (177 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
Wave
151
71
Georgia LAW
Georgia LAW #71
Female 16-19
01:15:50.8
01:15:50.8
6
(59)
16-19
6
00:23:42.4
Female
59
23:42 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
152
47
Kate FORRESTER
Kate FORRESTER #47
Female 20-29
01:16:07.8
01:16:07.8
10
(60)
20-29
10
00:32:44.4
Female
60
23:47 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
153
26
David CLYNE
David CLYNE #26
Male 70-79
01:16:23.0
01:16:23.0
2
(93)
70-79
2
00:10:34.5
Male
93
City of Perth SLSC
4
23:52 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
154
414
Rebecca SAYERS
Rebecca SAYERS #414
Female 30-39
01:16:26.1
01:16:26.1
21
(61)
30-39
21
00:29:13.5
Female
61
23:53 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
155
97
Leon NORMORE
Leon NORMORE #97
Male 40-49
01:17:42.4
01:17:42.4
29
(94)
40-49
29
00:31:52.6
Male
94
24:17 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
156
68
Cori LAMBERT
Cori LAMBERT #68
Female 40-49
01:18:13.9
01:18:13.9
14
(62)
40-49
14
00:26:59.7
Female
62
24:26 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
157
57
Harriet HOWEY
Harriet HOWEY #57
Female 30-39
01:18:20.1
01:18:20.1
22
(63)
30-39
22
00:31:07.5
Female
63
24:28 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
158
7
Andrea BENNETT
Andrea BENNETT #7
Female 30-39
01:18:43.3
01:18:43.3
23
(64)
30-39
23
00:31:30.7
Female
64
24:36 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
159
23
Kevin CHRISTENSEN
Kevin CHRISTENSEN #23
Male 50-59
01:20:03.2
01:20:03.2
18
(95)
50-59
18
00:34:23.2
Male
95
25:01 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
160
160
Glenda WRIGHT
Glenda WRIGHT #160
Female 50-59
01:20:17.9
01:20:17.9
10
(65)
50-59
10
00:22:57.2
Female
65
25:05 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
161
15
Nick BRETLAND
Nick BRETLAND #15
Male 60-69
01:20:58.9
01:20:58.9
9
(96)
60-69
9
00:28:38.9
Male
96
25:18 min/km
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
162
159
Ashley WRIGHT
Ashley WRIGHT #159
Female 50-59
01:21:06.9
01:21:06.9
11
(66)
50-59
11
00:23:46.2
Female
66
25:20 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
163
411
Lynn O'DRISCOLL
Lynn O'DRISCOLL #411
Female 30-39
01:21:12.4
01:21:12.4
24
(67)
30-39
24
00:33:59.8
Female
67
25:22 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
164
93
Paul MURRAY
Paul MURRAY #93
Male 30-39
01:21:44.2
01:21:44.2
24
(97)
30-39
24
00:36:00.9
Male
97
Fremantle SLSC
14
25:32 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
165
89
Natalie METCALFE
Natalie METCALFE #89
Female 40-49
01:22:21.9
01:22:21.9
15
(68)
40-49
15
00:31:07.7
Female
68
25:44 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
166
45
Bridget FERRANTE
Bridget FERRANTE #45
Male 50-59
01:22:30.2
01:22:30.2
19
(98)
50-59
19
00:36:50.2
Male
98
25:46 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
167
66
Rebecca KIRKE
Rebecca KIRKE #66
Female 30-39
01:25:16.5
01:25:16.5
25
(69)
30-39
25
00:38:03.9
Female
69
26:38 min/km
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
12
Callum BRENNAN
Callum BRENNAN #12
Male 30-39
DNS
DNS
30-39
Male
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
18
Kirsten CADLE
Kirsten CADLE #18
Female 50-59
DNS
DNS
50-59
Female
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
44
Linda FAWCETT
Linda FAWCETT #44
Male 50-59
DNS
DNS
50-59
Male
Wave 2 Green
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
59
Ben JOHNSON
Ben JOHNSON #59
Male 20-29
DNS
DNS
20-29
Male
North Cottesloe SLSC
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
85
Bill MCKENZIE
Bill MCKENZIE #85
Male 50-59
DNS
DNS
50-59
Male
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
120
Lila ROBERTS
Lila ROBERTS #120
Female Under 16
DNS
DNS
Under 16
Female
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
125
Troy SANTEN
Troy SANTEN #125
Male 40-49
DNS
DNS
40-49
Male
City of Perth SLSC
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
128
Emily SIERAKOWSKI
Emily SIERAKOWSKI #128
Female 40-49
DNS
DNS
40-49
Female
North Cottesloe SLSC
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
150
Mark WALLIS
Mark WALLIS #150
Male 40-49
DNS
DNS
40-49
Male
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
158
Tilly WITTENOOM
Tilly WITTENOOM #158
Female Under 16
DNS
DNS
Under 16
Female
Cottesloe SLSC
Wave 1 Pink
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (177 items)