School Sport WA Primary XC Championships
13 Aug 2020
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Y3 - 2km XC
Y4 Girls 2km XC
Y4 Boys 2km XC
Y5 Girls 2.5km XC
Y5 Boys 2.5km XC
Y6 Girls 2.5km XC
Y6 Boys 2.5km XC
Advanced
Advanced
1
2
3
4
5
6
7
[8]
Page 8 of 8 (375 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
1.05km
Pace
O/Pos
C/Pos
2km
Pace
O/Pos
C/Pos
93
343
Erin O'HARE
Erin O'HARE #343
Female Y03
00:08:42.70
00:08:42.70
14
(14)
Y03
14
00:00:56.17
Female
14
Carramar Primary School
4
4:21 min/km
00:04:42.75
4:29 min/km
103
20
00:03:59.95
4:12 min/km
89
13
74
360
Erin CONNOLLY
Erin CONNOLLY #360
Female Y03
00:08:34.75
00:08:34.75
12
(12)
Y03
12
00:00:48.22
Female
12
Halidon Primary School
1
4:17 min/km
00:04:35.62
4:22 min/km
72
13
00:03:59.12
4:11 min/km
86
12
17
512
Dominic MOORE
Dominic MOORE #512
Male Y03
00:07:51.17
00:07:51.17
16
(16)
Y03
16
00:00:35.77
Male
16
Springhill Primary School
1
3:55 min/km
00:04:15.91
4:03 min/km
23
19
00:03:35.25
3:46 min/km
12
12
16
295
Lucas BARRON
Lucas BARRON #295
Male Y03
00:07:51.09
00:07:51.09
15
(15)
Y03
15
00:00:35.69
Male
15
St Mark's Anglican Community School
1
3:55 min/km
00:04:17.55
4:05 min/km
26
22
00:03:33.53
3:44 min/km
11
11
65
530
Isabella EDMONDSTONE
Isabella EDMONDSTONE #530
Female Y03
00:08:29.53
00:08:29.53
10
(10)
Y03
10
00:00:43.00
Female
10
Baldivis Primary School
1
4:14 min/km
00:04:31.73
4:18 min/km
58
12
00:03:57.79
4:10 min/km
81
11
9
506
Jack HENDERSON
Jack HENDERSON #506
Male Y03
00:07:43.16
00:07:43.16
9
(9)
Y03
9
00:00:27.76
Male
9
Dunsborough Primary School
1
3:51 min/km
00:04:11.41
3:59 min/km
11
9
00:03:31.75
3:42 min/km
10
10
70
481
Rosie DAVEY
Rosie DAVEY #481
Female Y03
00:08:32.50
00:08:32.50
11
(11)
Y03
11
00:00:45.97
Female
11
Tapping Primary School
1
4:16 min/km
00:04:37.46
4:24 min/km
76
14
00:03:55.03
4:07 min/km
72
10
21
510
Mack MILLS
Mack MILLS #510
Male Y03
00:07:55.66
00:07:55.66
18
(18)
Y03
18
00:00:40.26
Male
18
Maida Vale Primary School
1
3:57 min/km
00:04:24.66
4:12 min/km
36
29
00:03:30.99
3:42 min/km
9
9
42
423
Imogen PHILLIPS
Imogen PHILLIPS #423
Female Y03
00:08:15.92
00:08:15.92
6
(6)
Y03
6
00:00:29.39
Female
6
Rosalie Primary School
2
4:07 min/km
00:04:23.73
4:11 min/km
33
7
00:03:52.18
4:04 min/km
61
9
44
341
Indy MALONE
Indy MALONE #341
Female Y03
00:08:16.50
00:08:16.50
8
(8)
Y03
8
00:00:29.98
Female
8
Carramar Primary School
2
4:08 min/km
00:04:24.81
4:12 min/km
37
8
00:03:51.69
4:03 min/km
59
8
5
322
Lucas METCALF
Lucas METCALF #322
Male Y03
00:07:38.92
00:07:38.92
5
(5)
Y03
5
00:00:23.52
Male
5
West Leederville Primary School
1
3:49 min/km
00:04:08.79
3:56 min/km
8
7
00:03:30.13
3:41 min/km
8
8
43
342
Ellie MURPHY
Ellie MURPHY #342
Female Y03
00:08:16.50
00:08:16.50
7
(7)
Y03
7
00:00:29.98
Female
7
Carramar Primary School
1
4:08 min/km
00:04:25.44
4:12 min/km
39
9
00:03:51.06
4:03 min/km
57
7
11
136
James KNOESEN
James KNOESEN #136
Male Y03
00:07:45.40
00:07:45.40
11
(11)
Y03
11
00:00:30.00
Male
11
Carramar Primary School
3
3:52 min/km
00:04:16.11
4:03 min/km
24
20
00:03:29.29
3:40 min/km
7
7
3
509
Archie KNIGHT
Archie KNIGHT #509
Male Y03
00:07:31.00
00:07:31.00
3
(3)
Y03
3
00:00:15.60
Male
3
St Simon Peter Catholic Primary School
2
3:45 min/km
00:04:02.17
3:50 min/km
5
5
00:03:28.83
3:39 min/km
6
6
33
535
Hannah LINDSAY-RAE
Hannah LINDSAY-RAE #535
Female Y03
00:08:11.27
00:08:11.27
5
(5)
Y03
5
00:00:24.74
Female
5
Homeschool
1
4:05 min/km
00:04:21.30
4:08 min/km
31
5
00:03:49.97
4:02 min/km
51
6
8
311
Hugh KRAUT
Hugh KRAUT #311
Male Y03
00:07:42.37
00:07:42.37
8
(8)
Y03
8
00:00:26.97
Male
8
St Stephen's School Duncraig
1
3:51 min/km
00:04:14.40
4:02 min/km
22
18
00:03:27.97
3:38 min/km
5
5
24
525
Georgie ANDERSON
Georgie ANDERSON #525
Female Y03
00:07:59.91
00:07:59.91
4
(4)
Y03
4
00:00:13.38
Female
4
Darlington Primary School
1
3:59 min/km
00:04:11.11
3:59 min/km
10
2
00:03:48.79
4:00 min/km
44
5
63
527
Kavroop BHANGU
Kavroop BHANGU #527
Female Y03
00:08:28.92
00:08:28.92
9
(9)
Y03
9
00:00:42.39
Female
9
Ashdale Primary School
1
4:14 min/km
00:04:41.96
4:28 min/km
99
19
00:03:46.95
3:58 min/km
40
4
7
315
Garrett BABON
Garrett BABON #315
Male Y03
00:07:41.75
00:07:41.75
7
(7)
Y03
7
00:00:26.35
Male
7
Swanbourne Primary School
1
3:50 min/km
00:04:14.30
4:02 min/km
21
17
00:03:27.45
3:38 min/km
4
4
4
276
Max WIJNS
Max WIJNS #276
Male Y03
00:07:34.46
00:07:34.46
4
(4)
Y03
4
00:00:19.06
Male
4
Rosalie Primary School
1
3:47 min/km
00:04:07.15
3:55 min/km
7
6
00:03:27.31
3:38 min/km
3
3
18
529
Sailor DOUGLAS
Sailor DOUGLAS #529
Female Y03
00:07:55.00
00:07:55.00
2
(2)
Y03
2
00:00:08.48
Female
2
Cottesloe Primary School
1
3:57 min/km
00:04:12.48
4:00 min/km
15
3
00:03:42.52
3:54 min/km
28
3
20
392
Mia WATTERS
Mia WATTERS #392
Female Y03
00:07:55.65
00:07:55.65
3
(3)
Y03
3
00:00:09.13
Female
3
Marmion Primary School
1
3:57 min/km
00:04:13.74
4:01 min/km
18
4
00:03:41.91
3:53 min/km
24
2
2
502
James BOURN
James BOURN #502
Male Y03
00:07:22.17
00:07:22.17
2
(2)
Y03
2
00:00:06.77
Male
2
Kensington Primary School
1
3:41 min/km
00:04:00.35
3:48 min/km
2
2
00:03:21.82
3:32 min/km
2
2
12
537
Harmony NARRIER
Harmony NARRIER #537
Female Y03
00:07:46.52
00:07:46.52
1
(1)
Y03
1
Female
1
St Simon Peter Catholic Primary School
1
3:53 min/km
00:04:06.64
3:54 min/km
6
1
00:03:39.88
3:51 min/km
18
1
1
517
Xander SCHOLES
Xander SCHOLES #517
Male Y03
00:07:15.40
00:07:15.40
1
(1)
Y03
1
Male
1
Quinns Baptist College
1
3:37 min/km
00:03:58.31
3:46 min/km
1
1
00:03:17.08
3:27 min/km
1
1
1
2
3
4
5
6
7
[8]
Page 8 of 8 (375 items)
© 2023