South West Bunbury Interschool XC
4 Aug 2020
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Advanced
Advanced
1
2
3
4
5
6
7
8
[9]
Page 9 of 9 (422 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
20
26
Leith MCWHRITER
Leith MCWHRITER #26
Male Y09
00:10:06.86
00:10:06.86
12
(20)
Y09
12
00:01:25.04
Male
20
Australind SHS
7
4:02 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
80
8
Jesse WALKER
Jesse WALKER #8
Male Y07
00:11:14.54
00:11:14.54
15
(74)
Y07
15
00:01:25.65
Male
74
Australind SHS
8
4:29 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
193
13
Arnya PICKSTON
Arnya PICKSTON #13
Female Y08
00:12:25.72
00:12:25.72
19
(46)
Y08
19
00:01:32.66
Female
46
Australind SHS
9
4:58 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
205
24
Jacinta MARRIOT
Jacinta MARRIOT #24
Female Y09
00:12:37.15
00:12:37.15
19
(56)
Y09
19
00:02:16.72
Female
56
Australind SHS
10
5:02 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
35
29
Emmett TEMPLETON
Emmett TEMPLETON #29
Male Y09
00:10:27.95
00:10:27.95
19
(34)
Y09
19
00:01:46.14
Male
34
Australind SHS
11
4:11 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
40
28
Kray REEVES
Kray REEVES #28
Male Y09
00:10:30.19
00:10:30.19
20
(38)
Y09
20
00:01:48.37
Male
38
Australind SHS
12
4:12 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
211
23
Charli HUGHES
Charli HUGHES #23
Female Y09
00:12:43.15
00:12:43.15
22
(61)
Y09
22
00:02:22.72
Female
61
Australind SHS
13
5:05 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
69
16
Logan LAWTY
Logan LAWTY #16
Male Y08
00:11:02.48
00:11:02.48
24
(65)
Y08
24
00:01:34.06
Male
65
Australind SHS
14
4:24 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
124
7
Kaydon PANETTA
Kaydon PANETTA #7
Male Y07
00:11:42.01
00:11:42.01
28
(110)
Y07
28
00:01:53.12
Male
110
Australind SHS
15
4:40 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
129
6
Elai BENNETTS
Elai BENNETTS #6
Male Y07
00:11:44.43
00:11:44.43
30
(113)
Y07
30
00:01:55.54
Male
113
Australind SHS
16
4:41 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
288
1
Lauren BISCH
Lauren BISCH #1
Female Y07
00:14:02.34
00:14:02.34
33
(123)
Y07
33
00:02:53.94
Female
123
Australind SHS
17
5:36 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
293
3
Julie GEURTJENS
Julie GEURTJENS #3
Female Y07
00:14:08.82
00:14:08.82
36
(127)
Y07
36
00:03:00.42
Female
127
Australind SHS
18
5:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
258
14
Dakota SEXTON
Dakota SEXTON #14
Female Y08
00:13:21.08
00:13:21.08
37
(94)
Y08
37
00:02:28.02
Female
94
Australind SHS
19
5:20 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
266
12
April MCLENNAN
April MCLENNAN #12
Female Y08
00:13:31.01
00:13:31.01
40
(102)
Y08
40
00:02:37.95
Female
102
Australind SHS
20
5:24 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
116
18
John MANUEL
John MANUEL #18
Male Y08
00:11:36.33
00:11:36.33
40
(104)
Y08
40
00:02:07.91
Male
104
Australind SHS
21
4:38 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
118
15
Kingston MCGIRR
Kingston MCGIRR #15
Male Y08
00:11:38.77
00:11:38.77
41
(105)
Y08
41
00:02:10.34
Male
105
Australind SHS
22
4:39 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
284
10
Abbeygail JONES
Abbeygail JONES #10
Female Y08
00:13:59.78
00:13:59.78
47
(119)
Y08
47
00:03:06.72
Female
119
Australind SHS
23
5:35 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
197
9
Tom WARD
Tom WARD #9
Male Y07
00:12:29.04
00:12:29.04
49
(148)
Y07
49
00:02:40.15
Male
148
Australind SHS
24
4:59 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
163
19
Taj MCLENNAN
Taj MCLENNAN #19
Male Y08
00:12:06.73
00:12:06.73
51
(136)
Y08
51
00:02:38.30
Male
136
Australind SHS
25
4:50 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
330
4
April SCHRODER
April SCHRODER #4
Female Y07
00:15:50.81
00:15:50.81
52
(158)
Y07
52
00:04:42.41
Female
158
Australind SHS
26
6:20 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
332
5
Ella SOULOS
Ella SOULOS #5
Female Y07
00:15:53.84
00:15:53.84
54
(160)
Y07
54
00:04:45.44
Female
160
Australind SHS
27
6:21 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
342
2
Tatiena COYLE- LOCKEY
Tatiena COYLE- LOCKEY #2
Female Y07
00:16:26.07
00:16:26.07
61
(170)
Y07
61
00:05:17.66
Female
170
Australind SHS
28
6:34 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
1
2
3
4
5
6
7
8
[9]
Page 9 of 9 (422 items)
© 2023