Champs of the Bay
23 Feb 2020

     
     

Page 1 of 1 (40 items)
PosRace NoNameNameTimeTimeCat Pos
(Gen Pos)
CategoryCat PosTime Behind CatGenderGen PosTeamPos In TeamPace
120Amy JOYCEAmy JOYCE
#20 Female Under 15
00:03:1000:03:101
(1)
Under 151Female1Rossmoyne121:06 min/km
228Jesse OLDFIELDJesse OLDFIELD
#28 Male Under 15
00:03:1300:03:131
(1)
Under 151Male121:26 min/km
37Ryder CAMPBELLRyder CAMPBELL
#7 Male Under 15
00:03:1800:03:182
(2)
Under 15200:00:05Male2Scotch College122:00 min/km
487Luis NAYLOR ZAMBRANOLuis NAYLOR ZAMBRANO
#87 Male Under 10
00:03:3300:03:331
(3)
Under 101Male323:40 min/km
5103Samuel ANDERSONSamuel ANDERSON
#103 Male Under 15
00:03:4600:03:463
(4)
Under 15300:00:33Male425:06 min/km
63Hamish BRIDGEHamish BRIDGE
#3 Male Under 10
00:03:5200:03:522
(5)
Under 10200:00:19Male5Madeley Primary125:46 min/km
731Courtney WALDOCKCourtney WALDOCK
#31 Female Under 15
00:03:5400:03:542
(2)
Under 15200:00:44Female226:00 min/km
84Noah BRIDGESNoah BRIDGES
#4 Male Under 10
00:03:5500:03:553
(6)
Under 10300:00:22Male6Applecross Primary126:06 min/km
916Luke FORDLuke FORD
#16 Male Under 15
00:03:5700:03:574
(7)
Under 15400:00:44Male7St Andrews Catholic Primary School126:19 min/km
1011Chloe CRAMPChloe CRAMP
#11 Female Under 15
00:03:5800:03:583
(3)
Under 15300:00:48Female326:26 min/km
112Jace BETTESWORTHJace BETTESWORTH
#2 Male Under 10
00:04:0100:04:014
(8)
Under 10400:00:28Male8Singelton126:46 min/km
1225Kaiarahi MORRISONKaiarahi MORRISON
#25 Male Under 10
00:04:0300:04:035
(9)
Under 10500:00:30Male9North Beach Primary School127:00 min/km
1324Emely MILLEREmely MILLER
#24 Female Under 10
00:04:0500:04:051
(4)
Under 101Female4Carey Baptist College127:13 min/km
14100Aja BETHJWORTHAja BETHJWORTH
#100 Female Under 10
00:04:1000:04:102
(5)
Under 10200:00:05Female527:46 min/km
1526Willow MUSCAWillow MUSCA
#26 Female Under 15
00:04:1300:04:134
(6)
Under 15400:01:03Female628:06 min/km
1690Sam O'BEIRNESam O'BEIRNE
#90 Male Under 10
00:04:1700:04:176
(10)
Under 10600:00:44Male1028:33 min/km
1792Max O'BEIRNEMax O'BEIRNE
#92 Male Under 15
00:04:2000:04:205
(11)
Under 15500:01:07Male1128:53 min/km
189Millie CLARKEMillie CLARKE
#9 Female Under 10
00:04:2300:04:233
(7)
Under 10300:00:18Female7Yanchep surf lifesaving129:13 min/km
1910Nicholas COOPERNicholas COOPER
#10 Male Under 10
00:04:2600:04:267
(12)
Under 10700:00:53Male12Cottesloe Primary School129:33 min/km
2015Anthony FORDAnthony FORD
#15 Male Under 15
00:04:2800:04:286
(13)
Under 15600:01:15Male13St Andrews Catholic Primary School229:46 min/km
218Rhys CAWLEYRhys CAWLEY
#8 Male Under 10
00:04:3300:04:338
(14)
Under 10800:01:00Male1430:20 min/km
2295Louise THOMSONLouise THOMSON
#95 Female Under 10
00:04:3500:04:354
(8)
Under 10400:00:30Female830:33 min/km
2313Janae FABIOJanae FABIO
#13 Female Under 15
00:04:3700:04:375
(9)
Under 15500:01:27Female930:46 min/km
2432Ella WYATTElla WYATT
#32 Female Under 15
00:04:4000:04:406
(10)
Under 15600:01:30Female10CBC Fremantle131:06 min/km
2522Ethan MARANGONIEthan MARANGONI
#22 Male Under 15
00:04:4300:04:437
(15)
Under 15700:01:30Male15CBC Fremantle231:26 min/km
2612Fergus DEVLINFergus DEVLIN
#12 Male Under 10
00:04:4600:04:469
(16)
Under 10900:01:13Male16York District High School131:46 min/km
2796Samara PORTEOUSSamara PORTEOUS
#96 Female Under 10
00:04:5000:04:505
(11)
Under 10500:00:45Female1132:13 min/km
2818Rebekah HENDYRebekah HENDY
#18 Female Under 10
00:04:5200:04:526
(12)
Under 10600:00:47Female12Helen Hendy132:26 min/km
2933Luke WYATTLuke WYATT
#33 Male Under 15
00:04:5400:04:548
(17)
Under 15800:01:41Male17CBC Fremantle332:40 min/km
3014Ameleah FORDAmeleah FORD
#14 Female Under 10
00:04:5700:04:577
(13)
Under 10700:00:52Female13St Andrews Catholic Primary School333:00 min/km
3194Jack BROWNJack BROWN
#94 Male Under 10
00:05:0800:05:0810
(18)
Under 101000:01:35Male1834:13 min/km
3219Frances HILLFrances HILL
#19 Female Under 10
00:05:1000:05:108
(14)
Under 10800:01:05Female1434:26 min/km
331Lee BARTONLee BARTON
#1 Male Under 15
00:05:1500:05:159
(19)
Under 15900:02:02Male19Joondalup Primary School135:00 min/km
3430Stacey SCHOLTEStacey SCHOLTE
#30 Female Under 10
00:05:1900:05:199
(15)
Under 10900:01:14Female15State swim Butler135:26 min/km
3559Julian MARTINEZ-PFAARJulian MARTINEZ-PFAAR
#59 Male Under 10
00:05:3100:05:3111
(20)
Under 101100:01:58Male20Peter Carnley Anglican Community School136:46 min/km
3683Jack TOMAZJack TOMAZ
#83 Male Under 15
00:16:4800:16:4810
(21)
Under 151000:13:35Male21Homeschool152:00 min/km
29Remy PETERSRemy PETERS
#29 Female Under 10
Not startedNot startedUnder 10Female
17Jack GAHANJack GAHAN
#17 Male Under 10
DNSDNSUnder 10MaleSutherland Dianella Primary School
21Cohen MARANGONICohen MARANGONI
#21 Male Under 15
DNSDNSUnder 15MaleSt Jerome's
23Noah MARANGONINoah MARANGONI
#23 Male Under 15
DNSDNSUnder 15MaleSt Jerome's
Page 1 of 1 (40 items)
   

fb