Bibra Lake Fun Run
15 Sep 2019
Results
Details
 
Contact
Advanced
Advanced
1
2
3
...
6
[7]
8
9
...
11
12
13
Page 7 of 13 (616 items)
Fav
Pos
Net Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Net Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Net Gender Pos
Team
Pos In Team
Pace
257
256
301
Vincent MAZZONE
Vincent MAZZONE #301
Male 12 & Under
00:44:40.89
00:44:40.89
(00:44:04.97)
47
(140)
00:44:04.97
12 & Under
47
47
00:44:40.89
Male
140
140
7:26 min/km
404
410
302
Ann ROBINSON
Ann ROBINSON #302
Female 55 & Over
01:10:20.71
01:10:20.71
(01:10:20.71)
28
(213)
01:10:20.71
55 & Over
28
29
00:39:40.89
Female
213
216
Y Striders
28
11:43 min/km
405
411
303
John WILDMAN
John WILDMAN #303
Male 55 & Over
01:10:24.00
01:10:24.00
(01:10:24.00)
25
(192)
01:10:24.00
55 & Over
25
27
00:45:51.82
Male
192
195
Y Striders
29
11:44 min/km
304
Dagneris ALONZO
Dagneris ALONZO #304
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
226
224
305
Ilaria CAPMPBELL- CLAUSE
Ilaria CAPMPBELL- CLAUSE #305
Female 17 & Under
00:41:44.38
00:41:44.38
(00:41:38.82)
10
(98)
00:41:38.82
17 & Under
10
10
00:18:55.34
Female
98
96
6:57 min/km
259
258
306
Kimberlie GOODWIN
Kimberlie GOODWIN #306
Female 18-54
00:44:41.91
00:44:41.91
(00:44:12.07)
63
(119)
00:44:12.07
18-54
63
63
00:44:41.91
Female
119
118
Yangebup Primary School
22
7:26 min/km
258
257
307
Sophia GOODWIN
Sophia GOODWIN #307
Female 12 & Under
00:44:41.44
00:44:41.44
(00:44:11.27)
33
(118)
00:44:11.27
12 & Under
33
32
00:44:41.44
Female
118
117
Yangebup Primary School
21
7:26 min/km
59
58
308
Leith GOODWIN
Leith GOODWIN #308
Male 12 & Under
00:28:30.40
00:28:30.40
(00:28:22.18)
10
(45)
00:28:22.18
12 & Under
10
10
00:28:30.40
Male
45
44
Yangebup Primary School
5
4:45 min/km
14
13
309
James KJELLGREN-LEWIS
James KJELLGREN-LEWIS #309
Male 17 & Under
00:23:23.50
00:23:23.50
(00:23:15.12)
6
(12)
00:23:15.12
17 & Under
6
6
00:03:55.57
Male
12
11
3:53 min/km
138
140
310
Kalinda SIMS
Kalinda SIMS #310
Female 18-54
00:33:52.93
00:33:52.93
(00:33:52.93)
23
(48)
00:33:52.93
18-54
23
24
00:33:52.93
Female
48
49
5:38 min/km
373
373
311
Tanya O CONNOR
Tanya O CONNOR #311
Female 18-54
01:02:54.12
01:02:54.12
(01:02:32.54)
103
(196)
01:02:32.54
18-54
103
103
01:02:54.12
Female
196
196
10:29 min/km
374
374
312
Donna HEYWARD
Donna HEYWARD #312
Female 18-54
01:02:54.52
01:02:54.52
(01:02:35.59)
104
(197)
01:02:35.59
18-54
104
104
01:02:54.52
Female
197
197
10:29 min/km
313
Charlotte BAILEY
Charlotte BAILEY #313
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
All Saints' College
314
Aedan BAILEY
Aedan BAILEY #314
Male 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Male
All Saints' College
42
36
315
Gavin FIELD
Gavin FIELD #315
Male 18-54
00:26:31.69
00:26:31.69
(00:26:05.70)
12
(31)
00:26:05.70
18-54
12
12
00:26:31.69
Male
31
28
Yangebup Primary School
4
4:25 min/km
255
250
316
Cassandra DAWES
Cassandra DAWES #316
Female 18-54
00:44:19.20
00:44:19.20
(00:43:25.85)
62
(116)
00:43:25.85
18-54
62
60
00:44:19.20
Female
116
111
7:23 min/km
317
Ayesha SMITH
Ayesha SMITH #317
Female 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Female
318
Jessica SMITH
Jessica SMITH #318
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
289
289
319
Elissa MORAN
Elissa MORAN #319
Female 18-54
00:48:42.10
00:48:42.10
(00:48:29.32)
79
(141)
00:48:29.32
18-54
79
79
00:48:42.10
Female
141
141
Perth Licensed Surveys
3
8:07 min/km
218
218
320
William MORAN
William MORAN #320
Male 18-54
00:40:52.66
00:40:52.66
(00:40:52.66)
55
(127)
00:40:52.66
18-54
55
55
00:40:52.66
Male
127
127
Perth Licensed Surveys
1
6:48 min/km
229
231
321
Wesley MORAN
Wesley MORAN #321
Male 12 & Under
00:42:03.85
00:42:03.85
(00:42:03.85)
41
(129)
00:42:03.85
12 & Under
41
43
00:42:03.85
Male
129
131
Perth Licensed Surveys
2
7:00 min/km
322
Georgie MORAN
Georgie MORAN #322
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Perth Licensed Surveys
269
269
323
Paula DA HORTA
Paula DA HORTA #323
Female 18-54
00:46:19.26
00:46:19.26
(00:46:03.51)
69
(128)
00:46:03.51
18-54
69
69
00:46:19.26
Female
128
128
7:43 min/km
324
Peter DUFF
Peter DUFF #324
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
Running Works
325
Deanna BAUTISTA
Deanna BAUTISTA #325
Female 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Female
326
Kurt DE JESUS
Kurt DE JESUS #326
Male 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Male
327
Alexander DE JESUS
Alexander DE JESUS #327
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
60
60
328
Jarrah BENSON
Jarrah BENSON #328
Male 12 & Under
00:28:42.78
00:28:42.78
(00:28:41.82)
11
(46)
00:28:41.82
12 & Under
11
11
00:28:42.78
Male
46
46
4:47 min/km
215
213
329
Rachel FAULKNER
Rachel FAULKNER #329
Female 18-54
00:40:21.00
00:40:21.00
(00:39:51.80)
49
(89)
00:39:51.80
18-54
49
48
00:40:21.00
Female
89
87
Yangebup Primary School
16
6:43 min/km
109
112
330
Jesse PARRY
Jesse PARRY #330
Male 18-54
00:32:18.51
00:32:18.51
(00:32:11.16)
30
(74)
00:32:11.16
18-54
30
32
00:32:18.51
Male
74
77
5:23 min/km
96
95
331
Thomas CHEESEMAN
Thomas CHEESEMAN #331
Male 18-54
00:31:16.53
00:31:16.53
(00:31:08.36)
27
(68)
00:31:08.36
18-54
27
27
00:31:16.53
Male
68
67
5:12 min/km
332
Duke MOON
Duke MOON #332
Male 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Male
Coogee Primary School
333
Jodi MEGGS
Jodi MEGGS #333
Female 18-54
(00:00:00.00)
00:00:00.00
18-54
Female
Coogee Primary School
67
67
334
Tom WIDENBAR
Tom WIDENBAR #334
Male 18-54
00:29:18.28
00:29:18.28
(00:29:10.94)
19
(51)
00:29:10.94
18-54
19
19
00:29:18.28
Male
51
51
4:53 min/km
335
Bryce COYNE
Bryce COYNE #335
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
336
Lance COCKAYNE
Lance COCKAYNE #336
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
337
Ella MATTHEWS
Ella MATTHEWS #337
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
Cockburn Athletics Club
338
Hugo PEREZ
Hugo PEREZ #338
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
347
348
339
Faye HALMA
Faye HALMA #339
Female 55 & Over
00:57:20.57
00:57:20.57
(00:56:56.44)
19
(178)
00:56:56.44
55 & Over
19
18
00:26:40.75
Female
178
179
Y Striders
20
9:33 min/km
340
Naomi OMACINI
Naomi OMACINI #340
Female 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Female
341
Jason OMACINI
Jason OMACINI #341
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
342
Saige OMACINI
Saige OMACINI #342
Female 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Female
343
Chase OMACINI
Chase OMACINI #343
Male 12 & Under
Not started
Not started
(Not started)
Not started
12 & Under
Male
344
Daniel HAWKINS
Daniel HAWKINS #344
Male 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Male
345
Maiko HAWKINS
Maiko HAWKINS #345
Female 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Female
187
186
346
Michael HO
Michael HO #346
Male 18-54
00:37:36.85
00:37:36.85
(00:37:28.53)
49
(116)
00:37:28.53
18-54
49
48
00:37:36.85
Male
116
115
6:16 min/km
65
65
347
Jeanne ONG
Jeanne ONG #347
Female 18-54
00:29:14.43
00:29:14.43
(00:29:06.61)
5
(16)
00:29:06.61
18-54
5
5
00:29:14.43
Female
16
16
4:52 min/km
348
Alessandra HO
Alessandra HO #348
Female 18-54
Not started
Not started
(Not started)
Not started
18-54
Female
36
37
349
Isaac HO
Isaac HO #349
Male 17 & Under
00:26:08.42
00:26:08.42
(00:26:06.69)
14
(28)
00:26:06.69
17 & Under
14
14
00:06:40.50
Male
28
29
4:21 min/km
63
63
350
Lucas HO
Lucas HO #350
Male 17 & Under
00:29:06.32
00:29:06.32
(00:28:59.13)
16
(48)
00:28:59.13
17 & Under
16
16
00:09:38.39
Male
48
48
4:51 min/km
1
2
3
...
6
[7]
8
9
...
11
12
13
Page 7 of 13 (616 items)