Bibra Lake Fun Run
15 Sep 2019
Results
Details
 
Contact
Advanced
Advanced
1
2
3
...
5
[6]
7
8
...
11
12
13
Page 6 of 13 (616 items)
Fav
Pos
Net Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Net Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Net Gender Pos
Team
Pos In Team
Pace
251
252
496
Charlotte BATT
Charlotte BATT #496
Female 18-54
00:43:55.64
00:43:55.64
(00:43:36.82)
60
(112)
00:43:36.82
18-54
60
61
00:43:55.64
Female
112
113
7:19 min/km
252
255
94
Branka MANDIC
Branka MANDIC #94
Female 55 & Over
00:44:03.36
00:44:03.36
(00:44:03.36)
13
(113)
00:44:03.36
55 & Over
13
13
00:13:23.54
Female
113
116
7:20 min/km
253
254
151
Jaimie VLASIC
Jaimie VLASIC #151
Female 12 & Under
00:44:17.98
00:44:17.98
(00:43:48.66)
31
(114)
00:43:48.66
12 & Under
31
31
00:44:17.98
Female
114
115
Yangebup Primary School
19
7:22 min/km
254
253
148
Sara DOWNER
Sara DOWNER #148
Female 18-54
00:44:18.19
00:44:18.19
(00:43:48.38)
61
(115)
00:43:48.38
18-54
61
62
00:44:18.19
Female
115
114
Yangebup Primary School
20
7:23 min/km
255
250
316
Cassandra DAWES
Cassandra DAWES #316
Female 18-54
00:44:19.20
00:44:19.20
(00:43:25.85)
62
(116)
00:43:25.85
18-54
62
60
00:44:19.20
Female
116
111
7:23 min/km
256
259
396
Ava HANDYSIDE
Ava HANDYSIDE #396
Female 12 & Under
00:44:35.94
00:44:35.94
(00:44:25.32)
32
(117)
00:44:25.32
12 & Under
32
33
00:44:35.94
Female
117
119
7:25 min/km
257
256
301
Vincent MAZZONE
Vincent MAZZONE #301
Male 12 & Under
00:44:40.89
00:44:40.89
(00:44:04.97)
47
(140)
00:44:04.97
12 & Under
47
47
00:44:40.89
Male
140
140
7:26 min/km
258
257
307
Sophia GOODWIN
Sophia GOODWIN #307
Female 12 & Under
00:44:41.44
00:44:41.44
(00:44:11.27)
33
(118)
00:44:11.27
12 & Under
33
32
00:44:41.44
Female
118
117
Yangebup Primary School
21
7:26 min/km
259
258
306
Kimberlie GOODWIN
Kimberlie GOODWIN #306
Female 18-54
00:44:41.91
00:44:41.91
(00:44:12.07)
63
(119)
00:44:12.07
18-54
63
63
00:44:41.91
Female
119
118
Yangebup Primary School
22
7:26 min/km
260
261
207
Kylie BLACK
Kylie BLACK #207
Female 18-54
00:44:53.07
00:44:53.07
(00:44:53.07)
64
(120)
00:44:53.07
18-54
64
64
00:44:53.07
Female
120
120
7:28 min/km
261
260
266
Christopher BOOTH
Christopher BOOTH #266
Male 55 & Over
00:45:07.19
00:45:07.19
(00:44:42.77)
16
(141)
00:44:42.77
55 & Over
16
16
00:20:35.01
Male
141
141
Y Striders
13
7:31 min/km
262
262
77
Emily CRIBB
Emily CRIBB #77
Female 12 & Under
00:45:11.74
00:45:11.74
(00:45:04.76)
34
(121)
00:45:04.76
12 & Under
34
34
00:45:11.74
Female
121
121
Coogee Primary School
43
7:31 min/km
263
263
694
Clare BENNELL
Clare BENNELL #694
Female 18-54
00:45:28.94
00:45:28.94
(00:45:22.16)
65
(122)
00:45:22.16
18-54
65
65
00:45:28.94
Female
122
122
Coogee Primary School
44
7:34 min/km
264
265
565
Chloe LIPSCOMB
Chloe LIPSCOMB #565
Female 17 & Under
00:45:41.14
00:45:41.14
(00:45:30.53)
11
(123)
00:45:30.53
17 & Under
11
11
00:22:52.10
Female
123
124
Coogee Primary School
45
7:36 min/km
265
264
192
Lisa BRANSGROVE
Lisa BRANSGROVE #192
Female 55 & Over
00:45:43.94
00:45:43.94
(00:45:24.34)
14
(124)
00:45:24.34
55 & Over
14
14
00:15:04.12
Female
124
123
7:37 min/km
266
266
583
Gabrielle STREET
Gabrielle STREET #583
Female 18-54
00:45:49.04
00:45:49.04
(00:45:49.04)
66
(125)
00:45:49.04
18-54
66
66
00:45:49.04
Female
125
125
7:38 min/km
267
268
566
Rebecca LIPSCOMB
Rebecca LIPSCOMB #566
Female 18-54
00:46:10.94
00:46:10.94
(00:46:00.34)
67
(126)
00:46:00.34
18-54
67
68
00:46:10.94
Female
126
127
Coogee Primary School
46
7:41 min/km
268
267
135
Emma GEDDES
Emma GEDDES #135
Female 18-54
00:46:12.16
00:46:12.16
(00:46:00.08)
68
(127)
00:46:00.08
18-54
68
67
00:46:12.16
Female
127
126
7:42 min/km
269
269
323
Paula DA HORTA
Paula DA HORTA #323
Female 18-54
00:46:19.26
00:46:19.26
(00:46:03.51)
69
(128)
00:46:03.51
18-54
69
69
00:46:19.26
Female
128
128
7:43 min/km
270
270
475
Bongiwe NGWENYA
Bongiwe NGWENYA #475
Female 18-54
00:46:23.94
00:46:23.94
(00:46:23.94)
70
(129)
00:46:23.94
18-54
70
70
00:46:23.94
Female
129
129
7:43 min/km
271
271
466
Nicholas MAHER
Nicholas MAHER #466
Male 18-54
00:46:50.31
00:46:50.31
(00:46:37.82)
61
(142)
00:46:37.82
18-54
61
61
00:46:50.31
Male
142
142
7:48 min/km
272
278
46
Kimberley LOVRIC
Kimberley LOVRIC #46
Female 18-54
00:47:31.19
00:47:31.19
(00:47:21.80)
71
(130)
00:47:21.80
18-54
71
75
00:47:31.19
Female
130
134
Coogee Primary School
47
7:55 min/km
273
272
476
Jaimee PORTER
Jaimee PORTER #476
Female 18-54
00:47:36.17
00:47:36.17
(00:47:05.11)
72
(131)
00:47:05.11
18-54
72
71
00:47:36.17
Female
131
130
7:56 min/km
274
273
678
Jodie TOTTEN
Jodie TOTTEN #678
Female 18-54
00:47:36.94
00:47:36.94
(00:47:05.52)
73
(132)
00:47:05.52
18-54
73
72
00:47:36.94
Female
132
131
Coogee Primary School
48
7:56 min/km
275
274
414
Stefan RADJENOVIC
Stefan RADJENOVIC #414
Male 12 & Under
00:47:38.14
00:47:38.14
(00:47:10.96)
48
(143)
00:47:10.96
12 & Under
48
48
00:47:38.14
Male
143
143
7:56 min/km
276
275
470
Milos GOLUB
Milos GOLUB #470
Male 12 & Under
00:47:38.39
00:47:38.39
(00:47:11.63)
49
(144)
00:47:11.63
12 & Under
49
49
00:47:38.39
Male
144
144
7:56 min/km
277
279
235
Jennifer TURNER
Jennifer TURNER #235
Female 55 & Over
00:47:39.61
00:47:39.61
(00:47:23.27)
15
(133)
00:47:23.27
55 & Over
15
15
00:16:59.79
Female
133
135
Y Striders
14
7:56 min/km
278
276
469
Tatjana GOLUB
Tatjana GOLUB #469
Female 18-54
00:47:40.62
00:47:40.62
(00:47:14.05)
74
(134)
00:47:14.05
18-54
74
73
00:47:40.62
Female
134
132
7:56 min/km
279
280
586
Jorjiana MONEY
Jorjiana MONEY #586
Female 12 & Under
00:47:47.10
00:47:47.10
(00:47:41.21)
35
(135)
00:47:41.21
12 & Under
35
35
00:47:47.10
Female
135
136
7:57 min/km
280
277
413
Natalija RADJENOVIC
Natalija RADJENOVIC #413
Female 18-54
00:47:47.69
00:47:47.69
(00:47:20.33)
75
(136)
00:47:20.33
18-54
75
74
00:47:47.69
Female
136
133
7:57 min/km
281
284
90
Oliver GRIFFITHS
Oliver GRIFFITHS #90
Male 12 & Under
00:47:58.89
00:47:58.89
(00:47:58.89)
50
(145)
00:47:58.89
12 & Under
50
50
00:47:58.89
Male
145
147
Bibra Lake Primary School
2
7:59 min/km
282
281
553
Regine Angelika APA
Regine Angelika APA #553
Female 17 & Under
00:48:01.93
00:48:01.93
(00:47:43.01)
12
(137)
00:47:43.01
17 & Under
12
12
00:25:12.89
Female
137
137
8:00 min/km
283
286
537
Michelle HOWELL
Michelle HOWELL #537
Female 18-54
00:48:20.38
00:48:20.38
(00:48:20.38)
76
(138)
00:48:20.38
18-54
76
77
00:48:20.38
Female
138
139
Coogee Primary School
49
8:03 min/km
284
282
477
John PORTER
John PORTER #477
Male 18-54
00:48:21.73
00:48:21.73
(00:47:48.81)
62
(146)
00:47:48.81
18-54
62
62
00:48:21.73
Male
146
145
8:03 min/km
285
287
14
Dominique CHAPMAN
Dominique CHAPMAN #14
Female 18-54
00:48:22.94
00:48:22.94
(00:48:22.94)
77
(139)
00:48:22.94
18-54
77
78
00:48:22.94
Female
139
140
8:03 min/km
286
288
502
Dexter NEWTON
Dexter NEWTON #502
Male 12 & Under
00:48:25.06
00:48:25.06
(00:48:25.06)
51
(147)
00:48:25.06
12 & Under
51
51
00:48:25.06
Male
147
148
Yangebup Primary School
23
8:04 min/km
287
285
500
Cordelia NEWTON
Cordelia NEWTON #500
Female 18-54
00:48:25.19
00:48:25.19
(00:48:00.56)
78
(140)
00:48:00.56
18-54
78
76
00:48:25.19
Female
140
138
Yangebup Primary School
24
8:04 min/km
288
283
65
Joe WOLLIN
Joe WOLLIN #65
Male 18-54
00:48:30.13
00:48:30.13
(00:47:52.21)
63
(148)
00:47:52.21
18-54
63
63
00:48:30.13
Male
148
146
8:05 min/km
289
289
319
Elissa MORAN
Elissa MORAN #319
Female 18-54
00:48:42.10
00:48:42.10
(00:48:29.32)
79
(141)
00:48:29.32
18-54
79
79
00:48:42.10
Female
141
141
Perth Licensed Surveys
3
8:07 min/km
290
292
278
Sam WEST
Sam WEST #278
Male 12 & Under
00:49:17.80
00:49:17.80
(00:49:17.80)
52
(149)
00:49:17.80
12 & Under
52
53
00:49:17.80
Male
149
151
Coogee Primary School
50
8:12 min/km
291
290
276
Brian PETERS
Brian PETERS #276
Male 55 & Over
00:49:26.93
00:49:26.93
(00:49:03.51)
17
(150)
00:49:03.51
55 & Over
17
17
00:24:54.76
Male
150
149
Y Striders
15
8:14 min/km
292
295
241
Sonia KOHLER
Sonia KOHLER #241
Female 18-54
00:49:48.64
00:49:48.64
(00:49:34.34)
80
(142)
00:49:34.34
18-54
80
82
00:49:48.64
Female
142
144
8:18 min/km
293
299
464
Ella GUMINA
Ella GUMINA #464
Female 17 & Under
00:49:54.90
00:49:54.90
(00:49:54.90)
13
(143)
00:49:54.90
17 & Under
13
16
00:27:05.87
Female
143
148
8:19 min/km
294
293
427
Georgina TAGLIAFERRI
Georgina TAGLIAFERRI #427
Female 18-54
00:49:57.14
00:49:57.14
(00:49:24.22)
81
(144)
00:49:24.22
18-54
81
80
00:49:57.14
Female
144
142
8:19 min/km
295
294
512
Sophie MINUTA
Sophie MINUTA #512
Female 18-54
00:49:57.35
00:49:57.35
(00:49:24.25)
82
(145)
00:49:24.25
18-54
82
81
00:49:57.35
Female
145
143
8:19 min/km
296
300
545
Chamonix TERBLANCHE
Chamonix TERBLANCHE #545
Female 18-54
00:49:58.45
00:49:58.45
(00:49:58.45)
83
(146)
00:49:58.45
18-54
83
83
00:49:58.45
Female
146
149
EMBC
1
8:19 min/km
297
291
547
Monaco TERBLANCHE
Monaco TERBLANCHE #547
Male 12 & Under
00:49:58.69
00:49:58.69
(00:49:13.63)
53
(151)
00:49:13.63
12 & Under
53
52
00:49:58.69
Male
151
150
EMBC
2
8:19 min/km
298
296
242
Jordan KOHLER
Jordan KOHLER #242
Female 17 & Under
00:50:06.69
00:50:06.69
(00:49:44.31)
14
(147)
00:49:44.31
17 & Under
14
13
00:27:17.65
Female
147
145
8:21 min/km
299
298
356
Tia KESTER
Tia KESTER #356
Female 17 & Under
00:50:06.89
00:50:06.89
(00:49:44.51)
15
(148)
00:49:44.51
17 & Under
15
15
00:27:17.85
Female
148
147
8:21 min/km
300
297
373
Caitlin COOPER
Caitlin COOPER #373
Female 17 & Under
00:50:07.51
00:50:07.51
(00:49:44.51)
16
(149)
00:49:44.51
17 & Under
16
14
00:27:18.48
Female
149
146
8:21 min/km
1
2
3
...
5
[6]
7
8
...
11
12
13
Page 6 of 13 (616 items)