NIPSSA Regional Cross Country
24 Jun 2016
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (122 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
112
1000
Susannah CANO
Susannah CANO #1000
Female Y5
00:16:10.97
00:16:10.97
51
(51)
Y5
51
Female
51
ST JAMES' ANGLICAN
5
6:28 min/km
113
829
Stephanie RAZMOVSKI
Stephanie RAZMOVSKI #829
Female Y5
00:16:31.87
00:16:31.87
52
(52)
Y5
52
Female
52
OUR LADY OF MERCY
6
6:36 min/km
114
1050
Lauren MANGLESDORF
Lauren MANGLESDORF #1050
Female Y5
00:16:38.12
00:16:38.12
53
(53)
Y5
53
Female
53
ST JOHN PAUL II
4
6:39 min/km
115
1048
Sarah BINU
Sarah BINU #1048
Female Y5
00:16:55.37
00:16:55.37
54
(54)
Y5
54
Female
54
ST JOHN PAUL II
5
6:46 min/km
116
1191
St Anthonys
St Anthonys #1191
Female Y5
00:17:00.00
00:17:00.00
55
(55)
Y5
55
Female
55
ST ANTHONYS
2
6:48 min/km
117
1194
Alkimos
Alkimos #1194
Female Y5
00:17:01.00
00:17:01.00
56
(56)
Y5
56
Female
56
Alkimos Baptist
3
6:48 min/km
118
1192
St Anthonys
St Anthonys #1192
Female Y5
00:17:02.00
00:17:02.00
57
(57)
Y5
57
Female
57
ST ANTHONYS
3
6:48 min/km
119
1195
Alkimos
Alkimos #1195
Female Y5
00:17:03.00
00:17:03.00
58
(58)
Y5
58
Female
58
Alkimos Baptist
4
6:49 min/km
120
1193
St Anthonys
St Anthonys #1193
Female Y5
00:17:04.00
00:17:04.00
59
(59)
Y5
59
Female
59
ST ANTHONYS
4
6:49 min/km
1004
Freya MALONEY-ROSS
Freya MALONEY-ROSS #1004
Female Y5
Not Started
Not Started
Y5
Female
ST JAMES' ANGLICAN
min/km
1055
Princess RIONDA
Princess RIONDA #1055
Female Y5
Not Started
Not Started
Y5
Female
ST JOHN PAUL II
min/km
1
873
Bailey TAIG
Bailey TAIG #873
Male Y5
00:10:23.82
00:10:23.82
1
(1)
Y5
1
Male
1
QUINNS BAPTIST
1
4:09 min/km
2
956
Cameron MCHENRY
Cameron MCHENRY #956
Male Y5
00:10:42.26
00:10:42.26
2
(2)
Y5
2
Male
2
ST ANTHONYS
1
4:16 min/km
3
1117
Lucas NOONAN
Lucas NOONAN #1117
Male Y5
00:10:47.55
00:10:47.55
3
(3)
Y5
3
Male
3
ST LUKES
1
4:19 min/km
4
1002
James HODGSON
James HODGSON #1002
Male Y5
00:10:48.16
00:10:48.16
4
(4)
Y5
4
Male
4
ST JAMES' ANGLICAN
1
4:19 min/km
5
874
Cullen VAN DER WESTHUYZEN
Cullen VAN DER WESTHUYZEN #874
Male Y5
00:10:49.78
00:10:49.78
5
(5)
Y5
5
Male
5
QUINNS BAPTIST
2
4:19 min/km
6
920
Declan MORRISON
Declan MORRISON #920
Male Y5
00:11:11.64
00:11:11.64
6
(6)
Y5
6
Male
6
ST ANDREWS
1
4:28 min/km
7
831
Joshua VELKOVSKI
Joshua VELKOVSKI #831
Male Y5
00:11:16.33
00:11:16.33
7
(7)
Y5
7
Male
7
OUR LADY OF MERCY
1
4:30 min/km
8
1118
Mitchell TRIMBOLI
Mitchell TRIMBOLI #1118
Male Y5
00:11:20.39
00:11:20.39
8
(8)
Y5
8
Male
8
ST LUKES
2
4:32 min/km
9
728
Daniel LUMMIS
Daniel LUMMIS #728
Male Y5
00:11:22.63
00:11:22.63
9
(9)
Y5
9
Male
9
Lake Joondalup Baptist
1
4:33 min/km
10
1107
Seb CHIERA
Seb CHIERA #1107
Male Y5
00:11:23.38
00:11:23.38
10
(10)
Y5
10
Male
10
ST LUKES
3
4:33 min/km
11
1047
Jayson ALAHAKOON
Jayson ALAHAKOON #1047
Male Y5
00:11:29.94
00:11:29.94
11
(11)
Y5
11
Male
11
ST JOHN PAUL II
1
4:35 min/km
12
999
Edward AMOR
Edward AMOR #999
Male Y5
00:11:35.40
00:11:35.40
12
(12)
Y5
12
Male
12
ST JAMES' ANGLICAN
2
4:38 min/km
13
871
Bradley MUTSIKAMAHWE
Bradley MUTSIKAMAHWE #871
Male Y5
00:11:35.43
00:11:35.43
13
(13)
Y5
13
Male
13
QUINNS BAPTIST
3
4:38 min/km
15
1056
Griffin STURE
Griffin STURE #1056
Male Y5
00:11:37.24
00:11:37.24
14
(14)
Y5
14
Male
14
ST JOHN PAUL II
2
4:38 min/km
16
955
Alex MCHENRY
Alex MCHENRY #955
Male Y5
00:11:37.64
00:11:37.64
15
(15)
Y5
15
Male
15
ST ANTHONYS
2
4:39 min/km
17
1109
Sean DEVLIN
Sean DEVLIN #1109
Male Y5
00:11:42.89
00:11:42.89
16
(16)
Y5
16
Male
16
ST LUKES
4
4:41 min/km
20
671
Daniel LINDLEY
Daniel LINDLEY #671
Male Y5
00:11:48.39
00:11:48.39
17
(17)
Y5
17
Male
17
BRIGHTON
1
4:43 min/km
21
866
Joshua BARNES
Joshua BARNES #866
Male Y5
00:11:51.31
00:11:51.31
18
(18)
Y5
18
Male
18
QUINNS BAPTIST
4
4:44 min/km
22
914
Nicholas HENDRY
Nicholas HENDRY #914
Male Y5
00:11:57.51
00:11:57.51
19
(19)
Y5
19
Male
19
ST ANDREWS
2
4:47 min/km
23
774
Jake CUNAN
Jake CUNAN #774
Male Y5
00:12:01.58
00:12:01.58
20
(20)
Y5
20
Male
20
Mercy College
1
4:48 min/km
24
1110
Cole HANEY
Cole HANEY #1110
Male Y5
00:12:05.42
00:12:05.42
21
(21)
Y5
21
Male
21
ST LUKES
5
4:50 min/km
26
1108
Lachlan DALEY-GRAHAM
Lachlan DALEY-GRAHAM #1108
Male Y5
00:12:08.46
00:12:08.46
22
(22)
Y5
22
Male
22
ST LUKES
6
4:51 min/km
27
1053
Callum PRENDIVILLE
Callum PRENDIVILLE #1053
Male Y5
00:12:13.63
00:12:13.63
23
(23)
Y5
23
Male
23
ST JOHN PAUL II
3
4:53 min/km
28
730
Oliver MARTIN
Oliver MARTIN #730
Male Y5
00:12:14.38
00:12:14.38
24
(24)
Y5
24
Male
24
Lake Joondalup Baptist
2
4:53 min/km
31
923
Eoin VICKERY
Eoin VICKERY #923
Male Y5
00:12:22.68
00:12:22.68
25
(25)
Y5
25
Male
25
ST ANDREWS
3
4:57 min/km
33
867
Riley BROWNE
Riley BROWNE #867
Male Y5
00:12:25.31
00:12:25.31
26
(26)
Y5
26
Male
26
QUINNS BAPTIST
5
4:58 min/km
34
823
Benish FALAMA
Benish FALAMA #823
Male Y5
00:12:26.89
00:12:26.89
27
(27)
Y5
27
Male
27
OUR LADY OF MERCY
2
4:58 min/km
36
732
Emmett SHACKLETON
Emmett SHACKLETON #732
Male Y5
00:12:29.98
00:12:29.98
28
(28)
Y5
28
Male
28
Lake Joondalup Baptist
3
4:59 min/km
37
734
Jack TWEEN
Jack TWEEN #734
Male Y5
00:12:34.49
00:12:34.49
29
(29)
Y5
29
Male
29
Lake Joondalup Baptist
4
5:01 min/km
38
1007
Alfie OSBOURNE
Alfie OSBOURNE #1007
Male Y5
00:12:34.86
00:12:34.86
30
(30)
Y5
30
Male
30
ST JAMES' ANGLICAN
3
5:01 min/km
39
724
Charlie GRINDLEY
Charlie GRINDLEY #724
Male Y5
00:12:39.55
00:12:39.55
31
(31)
Y5
31
Male
31
Lake Joondalup Baptist
5
5:03 min/km
40
779
Noah MCKENNA
Noah MCKENNA #779
Male Y5
00:12:40.55
00:12:40.55
32
(32)
Y5
32
Male
32
Mercy College
2
5:04 min/km
41
1010
Matthew VAN DEN HAM
Matthew VAN DEN HAM #1010
Male Y5
00:12:42.89
00:12:42.89
33
(33)
Y5
33
Male
33
ST JAMES' ANGLICAN
4
5:05 min/km
43
1057
Tyler WOLSEY
Tyler WOLSEY #1057
Male Y5
00:12:54.36
00:12:54.36
34
(34)
Y5
34
Male
34
ST JOHN PAUL II
4
5:09 min/km
44
1005
Malachy MCHUGH
Malachy MCHUGH #1005
Male Y5
00:12:55.78
00:12:55.78
35
(35)
Y5
35
Male
35
ST JAMES' ANGLICAN
5
5:10 min/km
45
1001
Jay CLARKE
Jay CLARKE #1001
Male Y5
00:12:59.39
00:12:59.39
36
(36)
Y5
36
Male
36
ST JAMES' ANGLICAN
6
5:11 min/km
47
674
Thomas ROWE
Thomas ROWE #674
Male Y5
00:13:08.95
00:13:08.95
37
(37)
Y5
37
Male
37
BRIGHTON
2
5:15 min/km
48
725
Riley JACKSON
Riley JACKSON #725
Male Y5
00:13:11.38
00:13:11.38
38
(38)
Y5
38
Male
38
Lake Joondalup Baptist
6
5:16 min/km
50
826
Sureth KWADAR
Sureth KWADAR #826
Male Y5
00:13:15.64
00:13:15.64
39
(39)
Y5
39
Male
39
OUR LADY OF MERCY
3
5:18 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (122 items)