Parkerville Spring Forward Kids Fun Run
26 Oct 2014
Results
Details
 
Contact
500m Run (U7)
1km Run (U/8)
2km Run (U/12)
2km Run (U/10)
3km Run (U/15)
5km Run (U/18)
Relay
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (64 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Lap1
Finish
201
Bailey ALCOCK
Bailey ALCOCK #201
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
CCGS
min/km
207
Edward BONIFACE
Edward BONIFACE #207
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
min/km
208
Poppy BROUSSON
Poppy BROUSSON #208
Female Under 10
Started
Started
Under 10
Female
min/km
00:06:34
209
Jocelyn BROWN
Jocelyn BROWN #209
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
Manning Primary School
min/km
212
Ethan CARUSO
Ethan CARUSO #212
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Wesley College
min/km
213
Monique CHALMERS
Monique CHALMERS #213
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
min/km
215
Jack COOK
Jack COOK #215
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Scotch College
min/km
220
Joshua D'SOUZA
Joshua D'SOUZA #220
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Forest Crescent Primary School
min/km
224
James GILCHRIST
James GILCHRIST #224
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
port kennedy primary
min/km
225
Katherine GOWER
Katherine GOWER #225
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
min/km
226
Anjela GRAY
Anjela GRAY #226
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
min/km
231
Shaun HAMMOND
Shaun HAMMOND #231
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Merriwa Primary
min/km
244
Lachlan MCKENZIE
Lachlan MCKENZIE #244
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Hollywood Primary
min/km
246
Tara MISHRA
Tara MISHRA #246
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
All Saints College
min/km
247
Sepanta MMOZAFFARI
Sepanta MMOZAFFARI #247
Male Under 10
Not started
Not started
Under 10
Male
Highgate Primary School
min/km
248
Kate NOLAN
Kate NOLAN #248
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
St Thomas Claremont
min/km
251
Madeleine PETERSON
Madeleine PETERSON #251
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
Manning Primary School
min/km
265
Holly PATTERSON
Holly PATTERSON #265
Female Under 10
Not started
Not started
Under 10
Female
Mundaring
min/km
47
69
Unknown
Unknown #69
Male Under 10
00:28:19
00:28:19
29
(29)
Under 10
29
Male
29
14:09 min/km
00:06:14
46
203
Dion APATHY
Dion APATHY #203
Male Under 10
00:15:07
00:15:07
28
(28)
Under 10
28
Male
28
7:33 min/km
00:06:37
00:08:29
45
202
Josie ALLEN
Josie ALLEN #202
Female Under 10
00:14:09
00:14:09
18
(18)
Under 10
18
Female
18
St Peters
7:04 min/km
00:06:09
00:07:59
44
218
Mikaela DE KOK
Mikaela DE KOK #218
Female Under 10
00:14:04
00:14:04
17
(17)
Under 10
17
Female
17
Divine Mercy College
7:02 min/km
00:06:43
00:07:21
43
239
Samuel LYCHO
Samuel LYCHO #239
Male Under 10
00:13:57
00:13:57
27
(27)
Under 10
27
Male
27
St Peters Primary School
6:58 min/km
00:05:56
00:08:01
42
205
Lilly BLAIR
Lilly BLAIR #205
Female Under 10
00:13:45
00:13:45
16
(16)
Under 10
16
Female
16
St Columba
6:52 min/km
00:06:29
00:07:15
41
229
Miles HAGAN
Miles HAGAN #229
Male Under 10
00:13:31
00:13:31
26
(26)
Under 10
26
Male
26
ISWA
6:45 min/km
00:06:01
00:07:29
40
233
Jaxon HUNT
Jaxon HUNT #233
Male Under 10
00:13:01
00:13:01
25
(25)
Under 10
25
Male
25
Ellenbrook Primary
6:30 min/km
00:05:40
00:07:20
39
262
Jade WHEELER
Jade WHEELER #262
Female Under 10
00:12:52
00:12:52
15
(15)
Under 10
15
Female
15
All Saints College
6:26 min/km
00:05:43
00:07:08
38
261
Talia VERGE
Talia VERGE #261
Female Under 10
00:11:58
00:11:58
14
(14)
Under 10
14
Female
14
Lake Joondalup Baptist College
5:59 min/km
00:05:45
00:06:12
37
211
Charlotte CARMAN
Charlotte CARMAN #211
Female Under 10
00:11:57
00:11:57
13
(13)
Under 10
13
Female
13
Lake Joondalup Baptist College
5:58 min/km
00:05:37
00:06:19
36
242
Chantrea MARSTEN
Chantrea MARSTEN #242
Female Under 10
00:11:31
00:11:31
12
(12)
Under 10
12
Female
12
Wesley College
5:45 min/km
00:11:31
35
266
Ethan SITA
Ethan SITA #266
Male Under 10
00:11:07
00:11:07
24
(24)
Under 10
24
Male
24
st Emilies catholic primary school
5:33 min/km
00:10:28
00:00:38
34
253
Rylie ROSS-CONOLLOY
Rylie ROSS-CONOLLOY #253
Male Under 10
00:11:01
00:11:01
23
(23)
Under 10
23
Male
23
Wesley College
5:30 min/km
00:10:22
00:00:38
33
204
Olivia AVES
Olivia AVES #204
Female Under 10
00:10:59
00:10:59
11
(11)
Under 10
11
Female
11
St Peters primary school Bedford
5:29 min/km
00:10:19
00:00:40
32
258
James STEINER
James STEINER #258
Male Under 10
00:10:57
00:10:57
22
(22)
Under 10
22
Male
22
Hillcrest Primary School
5:28 min/km
00:10:24
00:00:32
31
210
Rhiley BUTLER
Rhiley BUTLER #210
Male Under 10
00:10:45
00:10:45
21
(21)
Under 10
21
Male
21
Hillcrest Primary School
5:22 min/km
00:10:06
00:00:39
30
222
Jessica FRIESSBOURG
Jessica FRIESSBOURG #222
Female Under 10
00:10:37
00:10:37
10
(10)
Under 10
10
Female
10
mater christi
5:18 min/km
00:10:03
00:00:34
29
228
Carter HAGAN
Carter HAGAN #228
Male Under 10
00:10:36
00:10:36
20
(20)
Under 10
20
Male
20
ISWA
5:18 min/km
00:10:01
00:00:35
28
256
Patrick SHAW
Patrick SHAW #256
Male Under 10
00:10:32
00:10:32
19
(19)
Under 10
19
Male
19
St Emilie's primary school
5:16 min/km
00:09:58
00:00:34
27
240
Kade LYON
Kade LYON #240
Male Under 10
00:10:26
00:10:26
18
(18)
Under 10
18
Male
18
Neerigen brook
5:13 min/km
00:10:26
26
249
Gianni NORRISH
Gianni NORRISH #249
Male Under 10
00:10:18
00:10:18
17
(17)
Under 10
17
Male
17
St Peters Primary School Inglewood
5:09 min/km
00:09:40
00:00:38
25
234
Lila JOHN
Lila JOHN #234
Female Under 10
00:10:09
00:10:09
9
(9)
Under 10
9
Female
9
5:04 min/km
00:09:33
00:00:36
24
260
Kalum TERPOU
Kalum TERPOU #260
Male Under 10
00:10:01
00:10:01
16
(16)
Under 10
16
Male
16
Yanchep Primary
5:00 min/km
00:09:26
00:00:34
23
223
Caleb GIDGUP
Caleb GIDGUP #223
Male Under 10
00:09:50
00:09:50
15
(15)
Under 10
15
Male
15
Midland Primary
4:55 min/km
00:09:19
00:00:30
22
227
Emma GREENWOOD
Emma GREENWOOD #227
Female Under 10
00:09:49
00:09:49
8
(8)
Under 10
8
Female
8
St Peter's Primary School Inglewood
4:54 min/km
00:04:38
00:05:11
21
206
Lucas BLAIR
Lucas BLAIR #206
Male Under 10
00:09:41
00:09:41
14
(14)
Under 10
14
Male
14
4:50 min/km
00:09:05
00:00:35
20
269
Emily BAILEY
Emily BAILEY #269
Female Under 10
00:09:31
00:09:31
7
(7)
Under 10
7
Female
7
4:45 min/km
00:04:19
00:05:11
19
116
Jessica BARNETT
Jessica BARNETT #116
Female Under 10
00:09:18
00:09:18
6
(6)
Under 10
6
Female
6
4:39 min/km
00:04:19
00:04:59
18
255
Cody SANGSTER
Cody SANGSTER #255
Male Under 10
00:09:14
00:09:14
13
(13)
Under 10
13
Male
13
Freshwater Bay
4:37 min/km
00:04:11
00:05:03
17
237
Thalia LEMUS
Thalia LEMUS #237
Female Under 10
00:09:09
00:09:09
5
(5)
Under 10
5
Female
5
4:34 min/km
00:04:07
00:05:01
16
217
Zoe DALLIMORE
Zoe DALLIMORE #217
Female Under 10
00:09:06
00:09:06
4
(4)
Under 10
4
Female
4
All Saints' College
4:33 min/km
00:04:11
00:04:54
[1]
2
Page 1 of 2 (64 items)
© 2023