Swimming WA OWS 1718 #9 - Shorehaven
11 Feb 2018
Results
Details
 
Contact
500m Swim
1.25km Swim
2.5km Swim
5km Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (27 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
State
Country
Points
Pace
312
Amanda MORRIS
Amanda MORRIS #312
Female Chaperone
DNS
DNS
Chaperone
Female
Western Australia
AUS
11
99
Tim WILSON
Tim WILSON #99
Male Chaperone
00:13:50
00:13:50
1
(6)
Chaperone
1
Male
6
Western Australia
AUS
27:40 min/km
18
96
Wayne PHILLIPS
Wayne PHILLIPS #96
Male Chaperone
00:19:02
00:19:02
2
(9)
Chaperone
2
00:05:11
Male
9
Western Australia
AUS
38:04 min/km
90
Travis KELLY
Travis KELLY #90
Male Chaperone
DNS
DNS
Chaperone
Male
Western Australia
AUS
93
Russell MARLEY
Russell MARLEY #93
Male Chaperone
DNF
DNF
Chaperone
Male
Western Australia
AUS
10
309
Kate LONG
Kate LONG #309
Female Legends (35-49)
00:13:48
00:13:48
1
(5)
Legends (35-49)
1
Female
5
Western Australia
AUS
27:36 min/km
15
307
Monique HERBST
Monique HERBST #307
Female Legends (35-49)
00:18:08
00:18:08
2
(7)
Legends (35-49)
2
00:04:19
Female
7
Western Australia
AUS
36:16 min/km
4
88
Ben FISSIOLI
Ben FISSIOLI #88
Male Legends (35-49)
00:12:01
00:12:01
1
(3)
Legends (35-49)
1
Male
3
Western Australia
AUS
24:02 min/km
301
Brittany ADAMS
Brittany ADAMS #301
Female Open (18-34)
DNS
DNS
Open (18-34)
Female
Western Australia
AUS
16
313
Jacki SHORT
Jacki SHORT #313
Female Super Legends (50+)
00:18:09
00:18:09
1
(8)
Super Legends (50+)
1
Female
8
New South Wales
AUS
36:18 min/km
303
Kaitlyn BROWN
Kaitlyn BROWN #303
Female Under 11
DNS
DNS
Under 11
Female
Tuart Hill Swim Club
Western Australia
AUS
1
337
Lucas NAYLER
Lucas NAYLER #337
Male Under 11
00:10:08
00:10:08
1
(1)
Under 11
1
Male
1
20:16 min/km
9
98
Tarick WILSON
Tarick WILSON #98
Male Under 11
00:13:44
00:13:44
2
(5)
Under 11
2
00:03:36
Male
5
Western Australia
AUS
27:28 min/km
14
95
Ashton PHILLIPS
Ashton PHILLIPS #95
Male Under 11
00:15:43
00:15:43
3
(8)
Under 11
3
00:05:35
Male
8
Guildford & Kalamunda Districts Swim Club
Western Australia
AUS
31:26 min/km
92
Lucas MARLEY
Lucas MARLEY #92
Male Under 11
DNF
DNF
Under 11
Male
Western Australia
AUS
2
302
Sophie BRADLEY
Sophie BRADLEY #302
Female Under 15
00:10:50
00:10:50
1
(1)
Under 15
1
Female
1
PERTH CITY SWIM CLUB
Western Australia
AUS
21:40 min/km
6
304
Olivia CROSSEN
Olivia CROSSEN #304
Female Under 15
00:12:55
00:12:55
2
(3)
Under 15
2
00:02:04
Female
3
Western Australia
AUS
25:50 min/km
13
310
Grace LOTE
Grace LOTE #310
Female Under 15
00:14:48
00:14:48
3
(6)
Under 15
3
00:03:57
Female
6
Western Australia
AUS
29:36 min/km
17
306
Charlotte HERBERT
Charlotte HERBERT #306
Female Under 15
00:18:19
00:18:19
4
(9)
Under 15
4
00:07:28
Female
9
Western Australia
AUS
36:38 min/km
3
94
Andrew MORRIS
Andrew MORRIS #94
Male Under 15
00:10:59
00:10:59
1
(2)
Under 15
1
Male
2
Western Australia
AUS
21:58 min/km
7
91
Lachlan MARLEY
Lachlan MARLEY #91
Male Under 15
00:13:07
00:13:07
2
(4)
Under 15
2
00:02:08
Male
4
Western Australia
AUS
26:14 min/km
12
86
Tate CAPPELLETTI
Tate CAPPELLETTI #86
Male Under 15
00:14:40
00:14:40
3
(7)
Under 15
3
00:03:41
Male
7
Victoria Park Swim Club
Western Australia
AUS
29:20 min/km
19
89
Jason HOWELL
Jason HOWELL #89
Male Under 15
00:19:05
00:19:05
4
(10)
Under 15
4
00:08:06
Male
10
Western Australia
AUS
38:10 min/km
20
87
Harrison DE VOS
Harrison DE VOS #87
Male Under 15
00:19:08
00:19:08
5
(11)
Under 15
5
00:08:09
Male
11
Western Australia
AUS
38:16 min/km
97
Marcus VAN BUEREN
Marcus VAN BUEREN #97
Male Under 15
DNS
DNS
Under 15
Male
Western Australia
AUS
5
305
Rheannon DALTON
Rheannon DALTON #305
Female Under 18
00:12:30
00:12:30
1
(2)
Under 18
1
Female
2
Western Australia
AUS
25:00 min/km
8
311
Eleanor MILLER
Eleanor MILLER #311
Female Under 18
00:13:32
00:13:32
2
(4)
Under 18
2
00:01:01
Female
4
Western Australia
AUS
27:04 min/km
Page 1 of 1 (27 items)
© 2023