X Adventure Race Dunsborough
30 Mar 2019
Results
Details
 
Contact
Long Course X-Adventure
Short Course X-Adventure
Kids X-Adventure
Aquathlon-X
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (5 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
TWAmbr
Swimmer
Runner
Pace
Swim
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
T1
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Run
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
22
3505
Smiddies
Smiddies #3505
Female Female Team
00:54:58.66
00:54:58.66
1
(7)
Female Team
1
Female
7
Chloe Motzouris
Janet Smith
8:56 min/km
00:20:34.35
20:34 min/km
37
1
16
00:00:45.77
11
3
3
00:33:38.53
6:43 min/km
15
1
3
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Split
Time
Accumulative Positions (from start)
Split Positions (from prev. split or leg)
From Start
Prev Leg
Prev Split
Time of Day
Overall
Category
Gender
Overall
Category
Gender
Swim
00:20:34.35
00:20:34.35
00:20:34.35
10:50:26.35
37
1
16
37
1
16
T1
00:21:20.13
00:00:45.77
00:00:45.77
10:51:12.13
31
1
14
11
3
3
Run
00:54:58.66
00:33:38.53
00:33:38.53
11:24:50.66
22
1
7
15
1
3
43
3503
Xtra Crazy
Xtra Crazy #3503
Female Female Team
01:06:48.33
01:06:48.33
2
(18)
Female Team
2
00:11:49.67
Female
18
Lee Dabic
Jayne Lincoln
10:51 min/km
00:25:10.40
25:10 min/km
47
3
21
00:00:47.74
12
4
4
00:40:50.18
8:10 min/km
40
3
16
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Split
Time
Accumulative Positions (from start)
Split Positions (from prev. split or leg)
From Start
Prev Leg
Prev Split
Time of Day
Overall
Category
Gender
Overall
Category
Gender
Swim
00:25:10.40
00:25:10.40
00:25:10.40
10:55:02.40
47
3
21
47
3
21
T1
00:25:58.15
00:00:47.74
00:00:47.74
10:55:50.15
44
3
19
12
4
4
Run
01:06:48.33
00:40:50.18
00:40:50.18
11:36:40.33
43
2
18
40
3
16
44
3504
Dogpaddle And Crawl
Dogpaddle And Crawl #3504
Female Female Team
01:08:33.98
01:08:33.98
3
(19)
Female Team
3
00:13:35.32
Female
19
Rohan Hayhow
Donna Codalonga
11:08 min/km
00:28:12.26
28:12 min/km
48
4
22
00:00:41.42
9
2
2
00:39:40.29
7:56 min/km
38
2
15
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Split
Time
Accumulative Positions (from start)
Split Positions (from prev. split or leg)
From Start
Prev Leg
Prev Split
Time of Day
Overall
Category
Gender
Overall
Category
Gender
Swim
00:28:12.26
00:28:12.26
00:28:12.26
10:58:04.26
48
4
22
48
4
22
T1
00:28:53.68
00:00:41.42
00:00:41.42
10:58:45.68
47
4
21
9
2
2
Run
01:08:33.98
00:39:40.29
00:39:40.29
11:38:25.98
44
3
19
38
2
15
47
3506
Kate N Bec
Kate N Bec #3506
Female Female Team
01:09:31.77
01:09:31.77
4
(21)
Female Team
4
00:14:33.11
Female
21
Kate Harriss
Rebecca R
11:18 min/km
00:23:59.64
23:59 min/km
44
2
19
00:00:38.46
6
1
1
00:44:53.67
8:58 min/km
45
4
19
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Split
Time
Accumulative Positions (from start)
Split Positions (from prev. split or leg)
From Start
Prev Leg
Prev Split
Time of Day
Overall
Category
Gender
Overall
Category
Gender
Swim
00:23:59.64
00:23:59.64
00:23:59.64
10:53:51.64
44
2
19
44
2
19
T1
00:24:38.10
00:00:38.46
00:00:38.46
10:54:30.10
41
2
16
6
1
1
Run
01:09:31.77
00:44:53.67
00:44:53.67
11:39:23.77
47
4
21
45
4
19
3507
Xtra Crazy
Xtra Crazy #3507
Female Female Team
DNS
DNS
Female Team
Female
Lee Dabic
Jayne Lincoln
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on Twitter
Share on Facebook
Split
Time
Accumulative Positions (from start)
Split Positions (from prev. split or leg)
From Start
Prev Leg
Prev Split
Time of Day
Overall
Category
Gender
Overall
Category
Gender
Swim
T1
Run
Page 1 of 1 (5 items)