Lake Leschenaultia OWS
11 Nov 2018
Results
Details
 
Contact
3.2km Swim
1.6km Swim
800m Swim
400m Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (17 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
1
15
Sanko VON BOEHM
Sanko VON BOEHM #15
Male 11-15
00:06:56.9
00:06:56.9
1
(1)
11-15
1
Male
1
Central Aquatic Swimming & SLS Club
1
17:22 min/km
7
13
Madison MERTENS
Madison MERTENS #13
Female 11-15
00:09:30.7
00:09:30.7
2
(2)
11-15
2
00:00:31.6
Female
2
Central Aquatic Swimming & SLS Club
2
23:46 min/km
9
11
Maya MCGUIRE
Maya MCGUIRE #11
Female Under 11
00:09:55.4
00:09:55.4
1
(3)
Under 11
1
Female
3
Central Aquatic Swimming & SLS Club
3
24:48 min/km
16
3
Tahlia DSOUZA
Tahlia DSOUZA #3
Female 11-15
00:13:40.9
00:13:40.9
3
(7)
11-15
3
00:04:41.8
Female
7
Central Aquatic Swimming & SLS Club
4
34:12 min/km
12
9
Hannah LUKE
Hannah LUKE #9
Female Under 11
00:10:48.3
00:10:48.3
3
(5)
Under 11
3
00:00:52.9
Female
5
E Fremantle State Swim
1
27:00 min/km
13
10
Nicola LUKE
Nicola LUKE #10
Female 40-44
00:10:49.6
00:10:49.6
1
(6)
40-44
1
Female
6
Melville Masters
1
27:03 min/km
15
12
Douglas MCLEAN
Douglas MCLEAN #12
Male 75-79
00:12:04.0
00:12:04.0
1
(9)
75-79
1
Male
9
Melville Masters
2
30:09 min/km
16
John WHITEHEAD
John WHITEHEAD #16
Male 70-74
DNS
DNS
70-74
Male
Somerset Sea Snakes
11
240
Paul HARDWICK
Paul HARDWICK #240
Male 45-49
00:10:01.0
00:10:01.0
1
(7)
45-49
1
Male
7
25:02 min/km
14
14
Jake NORREGAARD
Jake NORREGAARD #14
Male Under 11
00:11:16.1
00:11:16.1
3
(8)
Under 11
3
00:02:33.5
Male
8
28:10 min/km
5
1
Ayla DENNISON
Ayla DENNISON #1
Female 11-15
00:08:59.1
00:08:59.1
1
(1)
11-15
1
Female
1
22:27 min/km
6
2
Craig DENNISON
Craig DENNISON #2
Male 35-39
00:09:04.4
00:09:04.4
1
(5)
35-39
1
Male
5
22:40 min/km
4
4
James EGERTON-WARBURTON
James EGERTON-WARBURTON #4
Male Under 11
00:08:51.1
00:08:51.1
2
(4)
Under 11
2
00:00:08.5
Male
4
22:07 min/km
2
5
Michael EGERTON-WARBURTON
Michael EGERTON-WARBURTON #5
Male 11-15
00:08:30.1
00:08:30.1
2
(2)
11-15
2
00:01:33.2
Male
2
21:15 min/km
10
6
Phoebe EGERTON-WARBURTON
Phoebe EGERTON-WARBURTON #6
Female Under 11
00:10:00.7
00:10:00.7
2
(4)
Under 11
2
00:00:05.3
Female
4
25:01 min/km
3
7
Lewis ELLIOTT
Lewis ELLIOTT #7
Male Under 11
00:08:42.6
00:08:42.6
1
(3)
Under 11
1
Male
3
21:46 min/km
8
8
Paul FROST
Paul FROST #8
Male 60-64
00:09:48.7
00:09:48.7
1
(6)
60-64
1
Male
6
24:31 min/km
Page 1 of 1 (17 items)