St James' Anglican School Cross Country
10 May 2019
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3-4
Year 5-6
Senior
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (107 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Pace
1.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
43
Lucas PALMER
Lucas PALMER #43
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
CER
0
44
Bethany PAPPS
Bethany PAPPS #44
Female Y05
DNS
DNS
Y05
Female
CER
0
45
Santiago PUERTA
Santiago PUERTA #45
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
CER
0
46
Mollie SELFRIDGE
Mollie SELFRIDGE #46
Female Y05
DNS
DNS
Y05
Female
CER
0
47
Chino TANCREDI
Chino TANCREDI #47
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
CER
0
64
Perry YOUSSEF
Perry YOUSSEF #64
Female Y06
DNS
DNS
Y06
Female
CER
0
176
Karter STEVENSON
Karter STEVENSON #176
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
EGLI
0
178
Jae TURNILL
Jae TURNILL #178
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
EGLI
0
284
Aaron MITCHELL
Aaron MITCHELL #284
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
SYD
0
285
Riley NEASMITH
Riley NEASMITH #285
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
SYD
0
282
Tyler LEVEN
Tyler LEVEN #282
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
SYD
0
289
Maya REYNOLDS
Maya REYNOLDS #289
Female Y05
DNS
DNS
Y05
Female
SYD
0
295
Hayden LEVEN
Hayden LEVEN #295
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
SYD
0
298
Keaghan RAUBENHEIMER
Keaghan RAUBENHEIMER #298
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
SYD
0
302
Tyla WILLIAMSON
Tyla WILLIAMSON #302
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
SYD
0
407
Aidan FACEY
Aidan FACEY #407
Male Y05
DNS
DNS
Y05
Male
TWI
0
413
Kade FISHER
Kade FISHER #413
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
TWI
0
415
Juliette HODGSON
Juliette HODGSON #415
Female Y06
DNS
DNS
Y06
Female
TWI
0
423
Josh WHITE
Josh WHITE #423
Male Y06
DNS
DNS
Y06
Male
TWI
0
74
158
Tahlia ETCHELLS
Tahlia ETCHELLS #158
Female Y05
00:20:06.97
00:20:06.97
18
(33)
Y05
18
00:09:04.52
Female
33
EGLI
4
33
8:02 min/km
00:10:38.61
10:38 min/km
78
19
36
00:09:28.36
9:28 min/km
76
19
34
78
280
Zoe CLEMENTS-JEWERY
Zoe CLEMENTS-JEWERY #280
Female Y05
00:21:04.70
00:21:04.70
21
(36)
Y05
21
00:10:02.25
Female
36
SYD
3
30
8:25 min/km
00:11:22.40
11:22 min/km
79
20
37
00:09:42.30
9:42 min/km
77
20
35
75
281
Georgie DICKINSON
Georgie DICKINSON #281
Female Y05
00:20:23.55
00:20:23.55
19
(34)
Y05
19
00:09:21.10
Female
34
SYD
5
32
8:09 min/km
00:11:23.15
11:23 min/km
80
21
38
00:09:00.40
9:00 min/km
73
18
33
77
164
Nirronto PRONOY
Nirronto PRONOY #164
Male Y05
00:20:46.96
00:20:46.96
17
(42)
Y05
17
00:11:22.76
Male
42
EGLI
7
34
8:18 min/km
00:11:35.39
11:35 min/km
81
17
43
00:09:11.57
9:11 min/km
75
17
42
79
304
Lucas WRIGHT
Lucas WRIGHT #304
Male Y06
00:21:44.71
00:21:44.71
26
(43)
Y06
26
00:12:15.18
Male
43
SYD
1
25
8:41 min/km
00:11:46.34
11:46 min/km
82
27
44
00:09:58.37
9:58 min/km
78
26
43
81
55
Wyatt CONSTANTINE
Wyatt CONSTANTINE #55
Male Y06
00:22:45.97
00:22:45.97
27
(44)
Y06
27
00:13:16.43
Male
44
CER
7
24
9:06 min/km
00:12:02.15
12:02 min/km
83
28
45
00:10:43.82
10:43 min/km
79
27
44
83
157
Joshua BENNETT
Joshua BENNETT #157
Male Y05
00:23:45.16
00:23:45.16
18
(46)
Y05
18
00:14:20.96
Male
46
EGLI
5
33
9:30 min/km
00:12:55.10
12:55 min/km
84
18
46
00:10:50.06
10:50 min/km
81
19
46
88
39
Caitlyn BRIGHT
Caitlyn BRIGHT #39
Female Y05
00:24:10.47
00:24:10.47
22
(40)
Y05
22
00:13:08.02
Female
40
CER
9
29
9:40 min/km
00:12:56.52
12:56 min/km
85
22
39
00:11:13.95
11:13 min/km
84
21
37
84
402
Aden CRONJE
Aden CRONJE #402
Male Y05
00:23:45.80
00:23:45.80
19
(47)
Y05
19
00:14:21.59
Male
47
TWI
5
32
9:30 min/km
00:12:57.14
12:57 min/km
86
19
47
00:10:48.66
10:48 min/km
80
18
45
86
54
Ryleigh LAWRENCE
Ryleigh LAWRENCE #54
Female Y06
00:24:05.98
00:24:05.98
17
(38)
Y06
17
00:12:23.52
Female
38
CER
8
34
9:38 min/km
00:13:02.16
13:02 min/km
87
18
40
00:11:03.81
11:03 min/km
83
16
36
85
279
Cody BRADSHAW
Cody BRADSHAW #279
Male Y05
00:23:57.22
00:23:57.22
20
(48)
Y05
20
00:14:33.01
Male
48
SYD
4
31
9:34 min/km
00:13:03.16
13:03 min/km
88
20
48
00:10:54.05
10:54 min/km
82
20
47
1
408
Barnaby LANCASTER-SIMPER
Barnaby LANCASTER-SIMPER #408
Male Y05
00:09:24.20
00:09:24.20
1
(1)
Y05
1
Male
1
TWI
22
50
3:45 min/km
00:05:21.14
5:21 min/km
1
1
1
00:04:03.06
4:03 min/km
1
1
1
2
301
Jasper STAY
Jasper STAY #301
Male Y06
00:09:29.53
00:09:29.53
1
(2)
Y06
1
Male
2
SYD
19
50
3:47 min/km
00:05:22.87
5:22 min/km
2
1
2
00:04:06.65
4:06 min/km
2
1
2
4
160
Calvin KREMER
Calvin KREMER #160
Male Y05
00:10:18.20
00:10:18.20
2
(4)
Y05
2
00:00:54.00
Male
4
EGLI
23
49
4:07 min/km
00:05:42.54
5:42 min/km
3
2
3
00:04:35.66
4:35 min/km
7
3
7
3
169
Luke BRITTON
Luke BRITTON #169
Male Y06
00:10:15.15
00:10:15.15
2
(3)
Y06
2
00:00:45.61
Male
3
EGLI
22
49
4:06 min/km
00:05:44.96
5:44 min/km
4
2
4
00:04:30.18
4:30 min/km
3
2
3
5
166
Harry SMITH
Harry SMITH #166
Male Y05
00:10:29.26
00:10:29.26
3
(5)
Y05
3
00:01:05.06
Male
5
EGLI
20
48
4:11 min/km
00:05:56.64
5:56 min/km
6
3
6
00:04:32.61
4:32 min/km
4
2
4
7
422
Luca SAMPSON
Luca SAMPSON #422
Male Y06
00:10:35.95
00:10:35.95
4
(7)
Y06
4
00:01:06.42
Male
7
TWI
18
47
4:14 min/km
00:05:56.33
5:56 min/km
5
3
5
00:04:39.62
4:39 min/km
8
5
8
6
181
Harrison WOODYER
Harrison WOODYER #181
Male Y06
00:10:33.15
00:10:33.15
3
(6)
Y06
3
00:01:03.62
Male
6
EGLI
21
48
4:13 min/km
00:05:58.14
5:58 min/km
7
4
7
00:04:35.01
4:35 min/km
5
3
5
9
38
Ava BRIGGS
Ava BRIGGS #38
Female Y05
00:11:02.45
00:11:02.45
1
(1)
Y05
1
Female
1
CER
22
50
4:24 min/km
00:06:05.66
6:05 min/km
8
1
1
00:04:56.79
4:56 min/km
10
1
1
11
173
Lincoln MORRIS
Lincoln MORRIS #173
Male Y06
00:11:21.88
00:11:21.88
7
(10)
Y06
7
00:01:52.34
Male
10
EGLI
16
44
4:32 min/km
00:06:24.74
6:24 min/km
9
5
8
00:04:57.13
4:57 min/km
11
7
10
10
293
Justin DIGIOVANNI
Justin DIGIOVANNI #293
Male Y06
00:11:07.78
00:11:07.78
6
(9)
Y06
6
00:01:38.24
Male
9
SYD
12
45
4:27 min/km
00:06:24.89
6:24 min/km
10
6
9
00:04:42.88
4:42 min/km
9
6
9
8
292
Matthew DICKINSON
Matthew DICKINSON #292
Male Y06
00:11:01.02
00:11:01.02
5
(8)
Y06
5
00:01:31.49
Male
8
SYD
14
46
4:24 min/km
00:06:25.76
6:25 min/km
11
7
10
00:04:35.26
4:35 min/km
6
4
6
12
411
Neve SAMPSON
Neve SAMPSON #411
Female Y05
00:11:34.78
00:11:34.78
2
(2)
Y05
2
00:00:32.33
Female
2
TWI
21
49
4:37 min/km
00:06:28.80
6:28 min/km
12
2
2
00:05:05.98
5:05 min/km
12
2
2
14
290
Keeley SYME
Keeley SYME #290
Female Y05
00:11:43.55
00:11:43.55
3
(4)
Y05
3
00:00:41.10
Female
4
SYD
17
48
4:41 min/km
00:06:30.40
6:30 min/km
13
3
3
00:05:13.15
5:13 min/km
16
3
4
17
161
Amelia KUIPER
Amelia KUIPER #161
Female Y05
00:12:09.13
00:12:09.13
4
(5)
Y05
4
00:01:06.67
Female
5
EGLI
19
47
4:51 min/km
00:06:32.14
6:32 min/km
14
4
4
00:05:36.98
5:36 min/km
22
4
6
13
299
Halle RICHARDS
Halle RICHARDS #299
Female Y06
00:11:42.45
00:11:42.45
1
(3)
Y06
1
Female
3
SYD
20
50
4:40 min/km
00:06:32.14
6:32 min/km
15
1
5
00:05:10.30
5:10 min/km
14
1
3
16
406
Koby ECCLETON
Koby ECCLETON #406
Male Y05
00:12:05.66
00:12:05.66
4
(12)
Y05
4
00:02:41.46
Male
12
TWI
19
47
4:50 min/km
00:06:46.64
6:46 min/km
16
4
11
00:05:19.02
5:19 min/km
17
4
13
19
414
Kauai GATTAS NUNES
Kauai GATTAS NUNES #414
Male Y06
00:12:16.45
00:12:16.45
10
(14)
Y06
10
00:02:46.92
Male
14
TWI
12
41
4:54 min/km
00:06:47.39
6:47 min/km
17
8
12
00:05:29.06
5:29 min/km
20
11
16
22
59
George OREILLY
George OREILLY #59
Male Y06
00:12:25.95
00:12:25.95
11
(16)
Y06
11
00:02:56.42
Male
16
CER
16
40
4:58 min/km
00:06:47.88
6:47 min/km
18
9
13
00:05:38.06
5:38 min/km
23
12
17
21
172
Layla MACMILLAN
Layla MACMILLAN #172
Female Y06
00:12:23.81
00:12:23.81
2
(6)
Y06
2
00:00:41.36
Female
6
EGLI
24
49
4:57 min/km
00:06:48.08
6:48 min/km
19
2
6
00:05:35.73
5:35 min/km
21
2
5
24
58
Noah MONGER
Noah MONGER #58
Male Y06
00:12:45.12
00:12:45.12
13
(18)
Y06
13
00:03:15.59
Male
18
CER
14
38
5:06 min/km
00:06:49.65
6:49 min/km
20
10
14
00:05:55.47
5:55 min/km
28
13
20
[1]
2
3
Page 1 of 3 (107 items)