SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (135 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
32
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
00:29:10.0
00:29:10.0
3
(21)
U17
3
00:03:26.9
Male
21
Trigg Island SLSC
U/16
14:35 min/km
Wave 1
33
62
Nicholas DART
Nicholas DART #62
Male U15
00:29:16.0
00:29:16.0
8
(22)
U15
8
00:03:39.0
Male
22
Fremantle SLSC
U/15
14:38 min/km
Wave 3
34
161
Kai MARCHETTO
Kai MARCHETTO #161
Male U14
00:29:27.0
00:29:27.0
6
(23)
U14
6
00:01:25.9
Male
23
Trigg Island SLSC
U/14
14:43 min/km
Wave 3
35
242
Eamon WALKER
Eamon WALKER #242
Male U17
00:29:31.0
00:29:31.0
4
(24)
U17
4
00:03:47.9
Male
24
North Cottesloe SLSC
U/17
14:45 min/km
Wave 1
38
202
Michael QUARTERMAINE
Michael QUARTERMAINE #202
Male 30-34
00:29:36.0
00:29:36.0
1
(25)
30-34
1
Male
25
Quinns Mindarie SLSC
U/31
14:48 min/km
Wave 2
44
195
Robert PASS
Robert PASS #195
Male 30-34
00:30:07.0
00:30:07.0
2
(26)
30-34
2
00:00:31.0
Male
26
North Cottesloe SLSC
U/36
15:03 min/km
Wave 2
47
204
Jack REYNOLDS
Jack REYNOLDS #204
Male U14
00:30:38.0
00:30:38.0
7
(27)
U14
7
00:02:36.9
Male
27
North Cottesloe SLSC
U/14
15:19 min/km
Wave 3
49
24
Nat BENJANUVATRA
Nat BENJANUVATRA #24
Male 40-44
00:30:47.0
00:30:47.0
1
(28)
40-44
1
Male
28
North Cottesloe SLSC
U/41
15:23 min/km
Wave 2
52
14
Luke AWANG
Luke AWANG #14
Male U14
00:31:11.0
00:31:11.0
8
(29)
U14
8
00:03:09.9
Male
29
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
15:35 min/km
Wave 3
53
123
Robert INNOCENT
Robert INNOCENT #123
Male 45-49
00:31:11.0
00:31:11.0
1
(30)
45-49
1
Male
30
Trigg Island SLSC
U/48
15:35 min/km
Wave 2
55
55
Michael COOK
Michael COOK #55
Male 60+
00:31:20.0
00:31:20.0
1
(31)
60+
1
Male
31
Trigg Island SLSC
U/72
15:40 min/km
Wave 2
61
155
John LISHMAN
John LISHMAN #155
Male 50-54
00:32:14.0
00:32:14.0
2
(32)
50-54
2
00:04:42.0
Male
32
North Cottesloe SLSC
U/52
16:07 min/km
Wave 2
66
133
Ben JOHNSON
Ben JOHNSON #133
Male U15
00:32:43.0
00:32:43.0
9
(33)
U15
9
00:07:06.0
Male
33
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:21 min/km
Wave 3
67
154
Mark LEWIS
Mark LEWIS #154
Male 55-59
00:32:51.0
00:32:51.0
1
(34)
55-59
1
Male
34
Fremantle SLSC
U/59
16:25 min/km
Wave 2
75
144
Benjamin JUENGLING
Benjamin JUENGLING #144
Male 30-34
00:35:13.0
00:35:13.0
3
(35)
30-34
3
00:05:37.0
Male
35
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/34
17:36 min/km
Wave 2
78
41
John CAHILL
John CAHILL #41
Male 50-54
00:36:11.0
00:36:11.0
3
(36)
50-54
3
00:08:39.0
Male
36
SECRET HARBOUR SLSC
U/51
18:05 min/km
Wave 2
85
246
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #246
Male U17
00:37:45.0
00:37:45.0
5
(37)
U17
5
00:12:01.9
Male
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
18:52 min/km
Wave 1
90
137
Cody JONES
Cody JONES #137
Male U17
00:39:16.0
00:39:16.0
6
(38)
U17
6
00:13:32.9
Male
38
SECRET HARBOUR SLSC
U/16
19:38 min/km
Wave 1
92
86
Clifford FORD
Clifford FORD #86
Male 60+
00:40:22.0
00:40:22.0
2
(39)
60+
2
00:09:02.0
Male
39
North Cottesloe SLSC
U/63
20:11 min/km
Wave 2
27
Jackson BLOM
Jackson BLOM #27
Male U14
Not started
Not started
U14
Male
Coogee Beach SLSC Inc (WA)
U/14
Wave 3
212
Clem RYAN
Clem RYAN #212
Male 55-59
Not started
Not started
55-59
Male
Trigg Island SLSC
U/60
Wave 2
43
David CALEY
David CALEY #43
Male 55-59
DNS
DNS
55-59
Male
City of Perth SLSC
U/56
Wave 2
170
Lee MCGOVERN
Lee MCGOVERN #170
Male 50-54
Not started
Not started
50-54
Male
North Cottesloe SLSC
U/52
Wave 2
61
James CURREY
James CURREY #61
Male U15
Not started
Not started
U15
Male
Fremantle SLSC
U/15
Wave 3
224
Max SMITH
Max SMITH #224
Male U14
Not started
Not started
U14
Male
MULLALOO SLSC
U/14
Wave 3
66
Alec DAVISON
Alec DAVISON #66
Male U17
DNF
DNF
U17
Male
Fremantle SLSC
U/17
Wave 1
54
Matthew COLLISS
Matthew COLLISS #54
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
Wave 1
171
Sam MCGOVERN
Sam MCGOVERN #171
Male U19
Not started
Not started
U19
Male
City of Perth SLSC
U/18
Wave 2
104
Sam HARLICK
Sam HARLICK #104
Male U19
Not started
Not started
U19
Male
North Cottesloe SLSC
U/19
Wave 2
75
Glenn ELDON
Glenn ELDON #75
Male 45-49
Not started
Not started
45-49
Male
COTTESLOE SLSC
U/47
Wave 2
99
Jeff GREENFIELD
Jeff GREENFIELD #99
Male 45-49
Not started
Not started
45-49
Male
Trigg Island SLSC
U/47
Wave 2
209
Robert ROSS
Robert ROSS #209
Male 40-44
Not started
Not started
40-44
Male
Quinns Mindarie SLSC
U/44
Wave 2
191
Neil O'LEARY
Neil O'LEARY #191
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/55
Wave 1
45
Benjamin CARRICK
Benjamin CARRICK #45
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
City of Perth SLSC
U/30
Wave 1
136
Angus JOHNSTON-WALKER
Angus JOHNSTON-WALKER #136
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
Busselton SLSC
U/16
Wave 1
1
2
[3]
Page 3 of 3 (135 items)
© 2023