Dalyellup Beach SLSC Twilight Run
14 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
8km Run
4km Run
4km Walk
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (50 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Pace
1
98
Cash PARKER
Cash PARKER #98
Male Under 8
00:25:27.76
00:25:27.76
(Finished)
1
(1)
Finished
Under 8
1
Male
1
6:21 min/km
2
4
Bella ANDREW
Bella ANDREW #4
Female Under 8
00:33:18.43
00:33:18.43
(Finished)
1
(1)
Finished
Under 8
1
Female
1
8:19 min/km
3
5
Tayla ANDREW
Tayla ANDREW #5
Female Under 12
00:37:20.43
00:37:20.43
(Finished)
1
(2)
Finished
Under 12
1
Female
2
9:20 min/km
4
44
Connor FRASER
Connor FRASER #44
Male Under 12
00:37:36.43
00:37:36.43
(Finished)
1
(2)
Finished
Under 12
1
Male
2
9:24 min/km
5
117
Logan SMITH
Logan SMITH #117
Male Under 12
00:39:12.83
00:39:12.83
(Finished)
2
(3)
Finished
Under 12
2
Male
3
9:48 min/km
6
118
Maya SMITH
Maya SMITH #118
Female Under 8
00:39:48.93
00:39:48.93
(Finished)
2
(3)
Finished
Under 8
2
Female
3
9:57 min/km
7
25
Georgina CLARKE
Georgina CLARKE #25
Female Under 16
00:40:45.81
00:40:45.81
(Finished)
1
(4)
Finished
Under 16
1
Female
4
10:11 min/km
8
99
Clayton PARKER
Clayton PARKER #99
Male 40-49
00:40:56.64
00:40:56.64
(Finished)
1
(4)
Finished
40-49
1
Male
4
10:14 min/km
9
97
Beau PARKER
Beau PARKER #97
Male Under 8
00:40:56.68
00:40:56.68
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 8
2
Male
5
10:14 min/km
10
89
Olivia MUNRO
Olivia MUNRO #89
Female Under 16
00:41:32.93
00:41:32.93
(Finished)
2
(5)
Finished
Under 16
2
Female
5
10:23 min/km
11
135
Bronte WHITTAKER
Bronte WHITTAKER #135
Female Under 16
00:41:33.16
00:41:33.16
(Finished)
3
(6)
Finished
Under 16
3
Female
6
10:23 min/km
12
90
Melinda NANI
Melinda NANI #90
Female 30-39
00:42:38.36
00:42:38.36
(Finished)
1
(7)
Finished
30-39
1
Female
7
10:39 min/km
13
20
Michelle BIRNIE
Michelle BIRNIE #20
Female 30-39
00:42:39.20
00:42:39.20
(Finished)
2
(8)
Finished
30-39
2
Female
8
10:39 min/km
14
31
Sue DANIELS
Sue DANIELS #31
Female 50-59
00:43:06.68
00:43:06.68
(Finished)
1
(9)
Finished
50-59
1
Female
9
10:46 min/km
15
46
Dianne GETLEY
Dianne GETLEY #46
Female 60+
00:45:05.42
00:45:05.42
(Finished)
1
(10)
Finished
60+
1
Female
10
11:16 min/km
16
33
Cassidy DAVIS
Cassidy DAVIS #33
Female Under 16
00:47:48.69
00:47:48.69
(Finished)
4
(11)
Finished
Under 16
4
Female
11
11:57 min/km
17
120
Jasmine SOULOS
Jasmine SOULOS #120
Female Under 16
00:47:48.69
00:47:48.69
(Finished)
5
(12)
Finished
Under 16
5
Female
12
11:57 min/km
18
42
Helena FERREIRA
Helena FERREIRA #42
Female 40-49
00:47:59.55
00:47:59.55
(Finished)
1
(13)
Finished
40-49
1
Female
13
11:59 min/km
19
47
Kerry GRAHAM
Kerry GRAHAM #47
Female 40-49
00:47:59.68
00:47:59.68
(Finished)
2
(14)
Finished
40-49
2
Female
14
11:59 min/km
20
91
Rikki NETTLETON
Rikki NETTLETON #91
Female 50-59
00:48:42.93
00:48:42.93
(Finished)
2
(15)
Finished
50-59
2
Female
15
12:10 min/km
21
92
Wayne NETTLETON
Wayne NETTLETON #92
Male 50-59
00:48:43.43
00:48:43.43
(Finished)
1
(6)
Finished
50-59
1
Male
6
12:10 min/km
22
12
Lynne BARON
Lynne BARON #12
Female 30-39
00:51:00.64
00:51:00.64
(Finished)
3
(16)
Finished
30-39
3
Female
16
12:45 min/km
23
142
Erin Elkerman
Erin Elkerman #142
Female Under 18
00:51:01.44
00:51:01.44
(Finished)
1
(17)
Finished
Under 18
1
Female
17
12:45 min/km
24
143
Laura Culting
Laura Culting #143
Female Under 16
00:51:01.44
00:51:01.44
(Finished)
6
(18)
Finished
Under 16
6
Female
18
12:45 min/km
25
39
Kate DUGDALE
Kate DUGDALE #39
Female Under 12
00:51:12.42
00:51:12.42
(Finished)
2
(19)
Finished
Under 12
2
Female
19
12:48 min/km
26
49
Emily HADDEN
Emily HADDEN #49
Female 30-39
00:51:12.63
00:51:12.63
(Finished)
4
(20)
Finished
30-39
4
Female
20
12:48 min/km
27
119
Phil SMITH
Phil SMITH #119
Male 30-39
00:51:43.94
00:51:43.94
(Finished)
1
(7)
Finished
30-39
1
Male
7
12:55 min/km
28
116
Indigo SMITH
Indigo SMITH #116
Female Under 8
00:51:44.33
00:51:44.33
(Finished)
3
(21)
Finished
Under 8
3
Female
21
12:56 min/km
29
45
Maddison FRASER
Maddison FRASER #45
Female Under 12
00:51:58.44
00:51:58.44
(Finished)
3
(22)
Finished
Under 12
3
Female
22
12:59 min/km
30
55
Alyssa HORNER
Alyssa HORNER #55
Female Under 12
00:51:58.94
00:51:58.94
(Finished)
4
(23)
Finished
Under 12
4
Female
23
12:59 min/km
31
111
Charli-Rose SEIVWRIGHT
Charli-Rose SEIVWRIGHT #111
Female Under 8
00:52:10.43
00:52:10.43
(Finished)
4
(24)
Finished
Under 8
4
Female
24
13:02 min/km
32
132
John TUFFIN
John TUFFIN #132
Male 60+
00:52:12.94
00:52:12.94
(Finished)
1
(8)
Finished
60+
1
Male
8
13:03 min/km
33
95
Nicola O'BRIEN
Nicola O'BRIEN #95
Female 30-39
00:52:39.92
00:52:39.92
(Finished)
5
(25)
Finished
30-39
5
Female
25
13:09 min/km
34
67
Mary KENT
Mary KENT #67
Female 30-39
00:52:40.32
00:52:40.32
(Finished)
6
(26)
Finished
30-39
6
Female
26
13:10 min/km
35
109
Cecily RICHARDS
Cecily RICHARDS #109
Female 30-39
00:54:07.77
00:54:07.77
(Finished)
7
(27)
Finished
30-39
7
Female
27
13:31 min/km
36
113
Isabel SEIVWRIGHT
Isabel SEIVWRIGHT #113
Female Under 8
00:56:07.67
00:56:07.67
(Finished)
5
(28)
Finished
Under 8
5
Female
28
14:01 min/km
37
112
Deb SEIVWRIGHT
Deb SEIVWRIGHT #112
Female 40-49
00:56:16.87
00:56:16.87
(Finished)
3
(29)
Finished
40-49
3
Female
29
14:04 min/km
38
114
Nathan SEIVWRIGHT
Nathan SEIVWRIGHT #114
Male 30-39
00:56:19.13
00:56:19.13
(Finished)
2
(9)
Finished
30-39
2
Male
9
14:04 min/km
39
136
Jodee WHITTAKER
Jodee WHITTAKER #136
Female 40-49
00:56:20.32
00:56:20.32
(Finished)
4
(30)
Finished
40-49
4
Female
30
14:05 min/km
40
21
Marianne BYRNE
Marianne BYRNE #21
Female 50-59
00:56:20.94
00:56:20.94
(Finished)
3
(31)
Finished
50-59
3
Female
31
14:05 min/km
41
64
Gabrielle KELLY
Gabrielle KELLY #64
Female 50-59
00:56:22.62
00:56:22.62
(Finished)
4
(32)
Finished
50-59
4
Female
32
14:05 min/km
42
38
Robbie DRUMMOND
Robbie DRUMMOND #38
Male 50-59
00:59:07.91
00:59:07.91
(Finished)
2
(10)
Finished
50-59
2
Male
10
14:46 min/km
43
37
Darlene DRUMMOND
Darlene DRUMMOND #37
Female 50-59
00:59:09.16
00:59:09.16
(Finished)
5
(33)
Finished
50-59
5
Female
33
14:47 min/km
59
Jessica JORDAN
Jessica JORDAN #59
Female Under 12
DNS
DNS
(DNS)
DNS
Under 12
Female
min/km
60
Kelly JORDAN
Kelly JORDAN #60
Female 30-39
DNS
DNS
(DNS)
DNS
30-39
Female
min/km
65
Hazel KENDALL
Hazel KENDALL #65
Female 40-49
DNF
DNF
(DNF)
DNF
40-49
Female
min/km
66
Sarah KENDALL
Sarah KENDALL #66
Female 18-29
DNS
DNS
(DNS)
DNS
18-29
Female
min/km
68
Stephanie KENT
Stephanie KENT #68
Female Under 18
DNS
DNS
(DNS)
DNS
Under 18
Female
min/km
96
Jen PAGE
Jen PAGE #96
Female 40-49
DNS
DNS
(DNS)
DNS
40-49
Female
min/km
100
Kirsty PARKER
Kirsty PARKER #100
Female 40-49
DNS
DNS
(DNS)
DNS
40-49
Female
min/km
Page 1 of 1 (50 items)