Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
6 May 2015
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y07
Y08
Y09
Y10
Y11
Y12
All clubs
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
[1]
2
3
4
5
6
7
...
11
12
13
14
Page 1 of 14 (668 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
1
308
Josh TAIT
Josh TAIT #308
Male Y07
00:12:47.50
00:12:47.50
1
(1)
Y07
1
Male
1
KNIG
3:33 min/km
Year 07 Male
2
177
Bryte TOWNSEND
Bryte TOWNSEND #177
Male Y11
00:13:07.80
00:13:07.80
1
(2)
Y11
1
Male
2
GOLD
3:38 min/km
Year 11 Male
3
591
Lewis EVANS-THOMSON
Lewis EVANS-THOMSON #591
Male Y08
00:13:22.60
00:13:22.60
1
(3)
Y08
1
Male
3
REDD
3:42 min/km
Year 08 Male
4
868
Joshua WIGMORE
Joshua WIGMORE #868
Male Y09
00:13:27.80
00:13:27.80
1
(4)
Y09
1
Male
4
WILS
3:44 min/km
Year 09 Male
5
397
Bailey TAYLOR
Bailey TAYLOR #397
Male Y10
00:13:28.10
00:13:28.10
1
(5)
Y10
1
Male
5
KNIG
3:44 min/km
Year 10 Male
6
595
William JACKSON
William JACKSON #595
Male Y08
00:13:34.70
00:13:34.70
2
(6)
Y08
2
Male
6
REDD
3:46 min/km
Year 08 Male
7
956
Berto MULLER
Berto MULLER #956
Male Y12
00:13:38.90
00:13:38.90
1
(7)
Y12
1
Male
7
WILS
3:47 min/km
Year 12 Male
8
420
Tom HANSON
Tom HANSON #420
Male Y11
00:13:39.20
00:13:39.20
2
(8)
Y11
2
Male
8
KNIG
3:47 min/km
Year 11 Male
9
412
Kimmy TAIT
Kimmy TAIT #412
Female Y11
00:13:50.90
00:13:50.90
1
(1)
Y11
1
Female
1
KNIG
3:50 min/km
Year 11 Female
10
329
Luke PAOLIELLO
Luke PAOLIELLO #329
Male Y08
00:14:00.70
00:14:00.70
3
(9)
Y08
3
Male
9
KNIG
3:53 min/km
Year 08 Male
11
678
Tristan KINKELLA
Tristan KINKELLA #678
Male Y11
00:14:04.90
00:14:04.90
3
(10)
Y11
3
Male
10
REDD
3:54 min/km
Year 11 Male
12
923
Mac RICHARDSON
Mac RICHARDSON #923
Male Y11
00:14:06.10
00:14:06.10
4
(11)
Y11
4
Male
11
WILS
3:55 min/km
Year 11 Male
13
361
Sam PATANE
Sam PATANE #361
Male Y09
00:14:06.70
00:14:06.70
2
(12)
Y09
2
Male
12
KNIG
3:55 min/km
Year 09 Male
14
951
Zac JONES
Zac JONES #951
Male Y12
00:14:10.80
00:14:10.80
2
(13)
Y12
2
Male
13
WILS
3:56 min/km
Year 12 Male
15
385
Dylan BOYLE
Dylan BOYLE #385
Male Y10
00:14:11.60
00:14:11.60
2
(14)
Y10
2
Male
14
KNIG
3:56 min/km
Year 10 Male
16
568
Franco VAN ZYL
Franco VAN ZYL #568
Male Y07
00:14:13.30
00:14:13.30
2
(15)
Y07
2
Male
15
REDD
3:57 min/km
Year 07 Male
17
52
Luke BROTHERS
Luke BROTHERS #52
Male Y07
00:14:13.50
00:14:13.50
3
(16)
Y07
3
Male
16
GOLD
3:57 min/km
Year 07 Male
18
626
Louis TUNSTILL
Louis TUNSTILL #626
Male Y09
00:14:20.20
00:14:20.20
3
(17)
Y09
3
Male
17
REDD
3:58 min/km
Year 09 Male
19
596
Kane JOHNSTON
Kane JOHNSTON #596
Male Y08
00:14:23.00
00:14:23.00
4
(18)
Y08
4
Male
18
REDD
3:59 min/km
Year 08 Male
20
957
Max PATERSON
Max PATERSON #957
Male Y12
00:14:23.50
00:14:23.50
3
(19)
Y12
3
Male
19
WILS
3:59 min/km
Year 12 Male
21
863
Chevy HAMILTON
Chevy HAMILTON #863
Male Y09
00:14:24.70
00:14:24.70
4
(20)
Y09
4
Male
20
WILS
4:00 min/km
Year 09 Male
22
865
Riley HILL
Riley HILL #865
Male Y09
00:14:29.40
00:14:29.40
5
(21)
Y09
5
Male
21
WILS
4:01 min/km
Year 09 Male
23
830
Luke CAVANAGH
Luke CAVANAGH #830
Male Y08
00:14:30.20
00:14:30.20
5
(22)
Y08
5
Male
22
WILS
4:01 min/km
Year 08 Male
24
350
Annika KEALL
Annika KEALL #350
Female Y09
00:14:31.60
00:14:31.60
1
(2)
Y09
1
Female
2
KNIG
4:02 min/km
Year 09 Female
25
716
Gray YATES
Gray YATES #716
Male Y12
00:14:31.60
00:14:31.60
4
(23)
Y12
4
Male
23
REDD
4:02 min/km
Year 12 Male
26
922
Luke REILLY
Luke REILLY #922
Male Y11
00:14:33.70
00:14:33.70
5
(24)
Y11
5
Male
24
WILS
4:02 min/km
Year 11 Male
27
161
Cameron BEST
Cameron BEST #161
Male Y11
00:14:34.90
00:14:34.90
6
(25)
Y11
6
Male
25
GOLD
4:03 min/km
Year 11 Male
28
200
Connor BURROWS
Connor BURROWS #200
Male Y12
00:14:36.80
00:14:36.80
5
(26)
Y12
5
Male
26
GOLD
4:03 min/km
Year 12 Male
29
859
Jed AINSWORTH
Jed AINSWORTH #859
Male Y09
00:14:39.10
00:14:39.10
6
(27)
Y09
6
Male
27
WILS
4:04 min/km
Year 09 Male
30
153
Kate DUNCAN
Kate DUNCAN #153
Female Y11
00:14:39.30
00:14:39.30
2
(3)
Y11
2
Female
3
GOLD
4:04 min/km
Year 11 Female
31
111
Joshua GEERLINGS
Joshua GEERLINGS #111
Male Y09
00:14:41.80
00:14:41.80
7
(28)
Y09
7
Male
28
GOLD
4:04 min/km
Year 09 Male
32
326
Matthew HANSON
Matthew HANSON #326
Male Y08
00:14:45.50
00:14:45.50
6
(29)
Y08
6
Male
29
KNIG
4:05 min/km
Year 08 Male
33
835
Jye JENSEN
Jye JENSEN #835
Male Y08
00:14:48.40
00:14:48.40
7
(30)
Y08
7
Male
30
WILS
4:06 min/km
Year 08 Male
34
645
Luke BROEKMAN
Luke BROEKMAN #645
Male Y10
00:14:49.80
00:14:49.80
3
(31)
Y10
3
Male
31
REDD
4:07 min/km
Year 10 Male
35
921
Kaidyn PRICE
Kaidyn PRICE #921
Male Y11
00:14:50.70
00:14:50.70
7
(32)
Y11
7
Male
32
WILS
4:07 min/km
Year 11 Male
36
460
Mitch LOCKHART
Mitch LOCKHART #460
Male Y12
00:14:57.70
00:14:57.70
6
(33)
Y12
6
Male
33
KNIG
4:09 min/km
Year 12 Male
37
715
Justin WORKMAN
Justin WORKMAN #715
Male Y12
00:14:58.00
00:14:58.00
7
(34)
Y12
7
Male
34
REDD
4:09 min/km
Year 12 Male
38
358
Rajindra MADIGASEKARA
Rajindra MADIGASEKARA #358
Male Y09
00:14:58.40
00:14:58.40
8
(35)
Y09
8
Male
35
KNIG
4:09 min/km
Year 09 Male
39
599
Liam SHEPHERD
Liam SHEPHERD #599
Male Y08
00:15:03.00
00:15:03.00
8
(36)
Y08
8
Male
36
REDD
4:10 min/km
Year 08 Male
40
362
Anton SOUTHWELL
Anton SOUTHWELL #362
Male Y09
00:15:05.10
00:15:05.10
9
(37)
Y09
9
Male
37
KNIG
4:11 min/km
Year 09 Male
41
457
Cameron GOODLAD
Cameron GOODLAD #457
Male Y12
00:15:06.90
00:15:06.90
8
(38)
Y12
8
Male
38
KNIG
4:11 min/km
Year 12 Male
42
841
Max SINCLAIR
Max SINCLAIR #841
Male Y08
00:15:08.50
00:15:08.50
9
(39)
Y08
9
Male
39
WILS
4:12 min/km
Year 08 Male
43
357
Bihindu DE SILVA
Bihindu DE SILVA #357
Male Y09
00:15:12.20
00:15:12.20
10
(40)
Y09
10
Male
40
KNIG
4:13 min/km
Year 09 Male
44
296
Maddie TOWNSEND-HYDE
Maddie TOWNSEND-HYDE #296
Female Y07
00:15:12.80
00:15:12.80
1
(4)
Y07
1
Female
4
KNIG
4:13 min/km
Year 07 Female
45
46
Lauren MELLETT
Lauren MELLETT #46
Female Y07
00:15:13.00
00:15:13.00
2
(5)
Y07
2
Female
5
GOLD
4:13 min/km
Year 07 Female
46
322
Henry DELBRIDGE
Henry DELBRIDGE #322
Male Y08
00:15:14.20
00:15:14.20
10
(41)
Y08
10
Male
41
KNIG
4:13 min/km
Year 08 Male
47
414
Djarrah AUDET
Djarrah AUDET #414
Male Y11
00:15:15.10
00:15:15.10
8
(42)
Y11
8
Male
42
KNIG
4:14 min/km
Year 11 Male
48
328
Matt KEENAN
Matt KEENAN #328
Male Y08
00:15:19.70
00:15:19.70
11
(43)
Y08
11
Male
43
KNIG
4:15 min/km
Year 08 Male
49
354
Lawson ARTHUR
Lawson ARTHUR #354
Male Y09
00:15:20.00
00:15:20.00
11
(44)
Y09
11
Male
44
KNIG
4:15 min/km
Year 09 Male
50
130
Kate MELLETT
Kate MELLETT #130
Female Y10
00:15:22.50
00:15:22.50
1
(6)
Y10
1
Female
6
GOLD
4:16 min/km
Year 10 Female
[1]
2
3
4
5
6
7
...
11
12
13
14
Page 1 of 14 (668 items)
© 2023