XTerra Dunsborough
1 Apr 2023
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
XTerra Long Course
XTerra Short Course
XTerra Kids
XTerra Aquathlon
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Top 1
Top 3
Top 5
Top 10
Male
Male Under 15
View All
Pos
Name
Time
1
Felix RANSOME MARIN (#2030)
00:40:19.99
2
George WILSON (#2034)
00:41:32.20
3
Levi STANCOMBE (#2008)
00:43:41.88
Male Under 13
View All
Pos
Name
Time
1
Kai GLEESON (#2099)
00:39:45.55
2
Chris JIANG (#2032)
00:41:09.17
3
Aiden WOODBRIDGE (#2055)
00:41:26.48
Male Under 11
View All
Pos
Name
Time
1
George COWAN (#2045)
00:46:26.84
2
Riley WADE (#2026)
00:46:47.71
3
Kohle WARD (#2112)
00:49:25.62
Male Under 9
View All
Pos
Name
Time
1
Leo TODD (#2073)
00:40:57.01
2
Henry DUNCAN (#2062)
00:42:41.23
3
Johnny DRINKWATER (#2029)
00:43:13.61
Team U15 Male
View All
Pos
Name
Time
1
The Chows (#2525)
00:40:51.09
2
Itchy Peanuts (#2519)
00:44:12.45
3
Lucy And Hudson (#2532)
00:46:10.06
Team U11 Male
View All
Pos
Name
Time
1
The G.O.A.T. (#2505)
00:38:42.00
2
Local Boys (#2509)
00:43:53.87
3
The Sixty Niners (#2535)
00:45:59.61
Female
Female Under 15
View All
Pos
Name
Time
1
Emily ANDERSON (#2035)
00:44:03.08
2
Zara PENTER (#2136)
00:45:07.69
3
Nyah STANCOMBE (#2007)
00:50:33.92
Female Under 13
View All
Pos
Name
Time
1
Tori STANCOMBE (#2009)
00:45:43.82
2
Ruby NOCK (#2131)
00:49:46.95
3
Anika EPTON (#2011)
00:51:04.40
Female Under 11
View All
Pos
Name
Time
1
Emily CROW (#2018)
00:49:57.01
2
Fiona KRANSOFF (#2096)
00:50:52.23
3
Kiara DONNAN (#2110)
00:51:11.73
Female Under 9
View All
Pos
Name
Time
1
Georgia ELDRIDGE (#2134)
00:43:14.94
2
Lily ROBERTS HOLDER (#2549)
00:47:01.75
3
Pheobe STACK (#2545)
00:52:14.03
Team U15 Female
View All
Pos
Name
Time
1
The Snapcracklepop's (#2502)
00:43:58.99
2
3 Chicks (#2503)
00:45:56.80
3
Bbq Bananas (#2518)
00:48:33.32
Team U11 Female
View All
Pos
Name
Time
1
Young Guns (#2524)
00:51:14.63
2
The Bananas (#2526)
00:51:22.12
3
Sparkles (#2500)
00:52:40.41
© 2023