Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2018
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Page 1 of 11 (513 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
32
Ella FROST
Ella FROST #32
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
GOLD
33
Sienna GUIDI
Sienna GUIDI #33
Female Y07
Not Started
Not Started
Y07
Female
GOLD
38
Ben HALLETT
Ben HALLETT #38
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
GOLD
45
Lily ADAMS
Lily ADAMS #45
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
GOLD
49
Sienna HAFFNER
Sienna HAFFNER #49
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
GOLD
59
Louie DOHERTY
Louie DOHERTY #59
Male Y08
Started
Started
Y08
Male
GOLD
64
Andrew O'FLAHERTY
Andrew O'FLAHERTY #64
Male Y08
DNS
DNS
Y08
Male
GOLD
71
Grace SATIE
Grace SATIE #71
Female Y09
DNS
DNS
Y09
Female
GOLD
76
Jack ADAMS
Jack ADAMS #76
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
GOLD
80
Mackie GLENISTER
Mackie GLENISTER #80
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
GOLD
87
Cameron SWART
Cameron SWART #87
Male Y09
Not Started
Not Started
Y09
Male
GOLD
93
Evie HOWSON
Evie HOWSON #93
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
GOLD
103
Luke BROTHERS
Luke BROTHERS #103
Male Y10
DNS
DNS
Y10
Male
GOLD
104
Angus CHRISTENSEN
Angus CHRISTENSEN #104
Male Y10
Query
Query
Y10
Male
GOLD
110
Chad MONTGOMERIE
Chad MONTGOMERIE #110
Male Y10
DNS
DNS
Y10
Male
GOLD
116
Jessica FERRARI
Jessica FERRARI #116
Female Y11
DNS
DNS
Y11
Female
GOLD
120
Katharina TURNER
Katharina TURNER #120
Female Y11
DNS
DNS
Y11
Female
GOLD
121
Jordan BARKER
Jordan BARKER #121
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
GOLD
125
Cooper GEORGE
Cooper GEORGE #125
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
GOLD
131
Ash FARMER
Ash FARMER #131
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
128
Nico MYBURGH
Nico MYBURGH #128
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
GOLD
135
Katie MCMANUS
Katie MCMANUS #135
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
136
Monique OGLE
Monique OGLE #136
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
138
Megan READ
Megan READ #138
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
140
Hannah SMITH
Hannah SMITH #140
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
142
Sophie STEWART
Sophie STEWART #142
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
143
Harmony SUTHERLAND
Harmony SUTHERLAND #143
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
GOLD
146
Aidan DAGGETT
Aidan DAGGETT #146
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
GOLD
147
Oakley HANDS
Oakley HANDS #147
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
GOLD
150
Chanuka WERAPITIYA
Chanuka WERAPITIYA #150
Male Y12
DNS
DNS
Y12
Male
GOLD
7
41
Jonah LINCOLN
Jonah LINCOLN #41
Male Y07
00:13:26.68
00:13:26.68
1
(7)
Y07
1
Male
7
GOLD
1
3:44 min/km
10
95
Lauren MELLETT
Lauren MELLETT #95
Female Y10
00:13:34.62
00:13:34.62
1
(1)
Y10
1
Female
1
GOLD
2
3:46 min/km
15
84
Zac REID
Zac REID #84
Male Y09
00:13:54.18
00:13:54.18
6
(14)
Y09
6
00:00:43.57
Male
14
GOLD
3
3:51 min/km
23
75
Tim ABBOTT
Tim ABBOTT #75
Male Y09
00:14:24.17
00:14:24.17
9
(20)
Y09
9
00:01:13.57
Male
20
GOLD
4
4:00 min/km
36
132
Emily GRAHAM
Emily GRAHAM #132
Female Y12
00:15:05.44
00:15:05.44
1
(6)
Y12
1
Female
6
GOLD
5
4:11 min/km
37
83
Camillo PILLONEL
Camillo PILLONEL #83
Male Y09
00:15:08.67
00:15:08.67
10
(31)
Y09
10
00:01:58.06
Male
31
GOLD
6
4:12 min/km
41
40
Joel JAMES
Joel JAMES #40
Male Y07
00:15:18.84
00:15:18.84
4
(34)
Y07
4
00:01:52.15
Male
34
GOLD
7
4:15 min/km
45
86
Bradley SANDER
Bradley SANDER #86
Male Y09
00:15:28.75
00:15:28.75
12
(38)
Y09
12
00:02:18.15
Male
38
GOLD
8
4:17 min/km
53
44
Hugh TELFER
Hugh TELFER #44
Male Y07
00:15:44.43
00:15:44.43
6
(45)
Y07
6
00:02:17.74
Male
45
GOLD
9
4:22 min/km
56
88
Callum WATTS
Callum WATTS #88
Male Y09
00:15:56.14
00:15:56.14
14
(47)
Y09
14
00:02:45.53
Male
47
GOLD
10
4:25 min/km
57
37
William DARLOW
William DARLOW #37
Male Y07
00:15:56.18
00:15:56.18
7
(48)
Y07
7
00:02:29.49
Male
48
GOLD
11
4:25 min/km
58
112
Miles STANIFORTH-SMITH
Miles STANIFORTH-SMITH #112
Male Y10
00:15:56.50
00:15:56.50
5
(49)
Y10
5
00:01:35.05
Male
49
GOLD
12
4:25 min/km
66
111
Matthew NORRISH
Matthew NORRISH #111
Male Y10
00:16:16.47
00:16:16.47
8
(54)
Y10
8
00:01:55.01
Male
54
GOLD
13
4:31 min/km
75
57
Shvetanshu DAV+
Shvetanshu DAV+ #57
Male Y08
00:16:28.90
00:16:28.90
10
(61)
Y08
10
00:03:50.94
Male
61
GOLD
14
4:34 min/km
77
109
Strauss JANSE VAN RENSBURG
Strauss JANSE VAN RENSBURG #109
Male Y10
00:16:30.00
00:16:30.00
10
(63)
Y10
10
00:02:08.54
Male
63
GOLD
15
4:35 min/km
78
77
Luka COULSON
Luka COULSON #77
Male Y09
00:16:31.10
00:16:31.10
16
(64)
Y09
16
00:03:20.50
Male
64
GOLD
16
4:35 min/km
82
74
Sari WOOTTON
Sari WOOTTON #74
Female Y09
00:16:39.08
00:16:39.08
4
(15)
Y09
4
00:01:47.51
Female
15
GOLD
17
4:37 min/km
83
85
Will ROBINSON
Will ROBINSON #85
Male Y09
00:16:41.45
00:16:41.45
18
(68)
Y09
18
00:03:30.84
Male
68
GOLD
18
4:38 min/km
86
72
Lucy SEYMOUR-FARLEY
Lucy SEYMOUR-FARLEY #72
Female Y09
00:16:46.60
00:16:46.60
6
(18)
Y09
6
00:01:55.03
Female
18
GOLD
19
4:39 min/km
87
35
Meghan WATTS
Meghan WATTS #35
Female Y07
00:16:47.69
00:16:47.69
2
(19)
Y07
2
00:00:45.50
Female
19
GOLD
20
4:39 min/km
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Page 1 of 11 (513 items)