Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2017
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Page 1 of 12 (569 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
Start Time
30
Lily ADAMS
Lily ADAMS #30
Female Y07
DNS
DNS
Y07
Female
GOLD
Year 07 Female
12:55:29
474
31
Ashley BRUMMELMAN
Ashley BRUMMELMAN #31
Female Y07
00:39:56.50
00:39:56.50
39
(222)
Y07
39
00:24:44.93
Female
222
GOLD
11:05 min/km
Year 07 Female
12:55:29
56
32
Holly DELROY
Holly DELROY #32
Female Y07
00:16:37.94
00:16:37.94
2
(13)
Y07
2
00:01:26.38
Female
13
GOLD
4:37 min/km
Year 07 Female
12:55:29
308
33
Jorja GUBBINS
Jorja GUBBINS #33
Female Y07
00:23:26.49
00:23:26.49
21
(122)
Y07
21
00:08:14.92
Female
122
GOLD
6:30 min/km
Year 07 Female
12:55:29
217
34
Sienna HAFFNER
Sienna HAFFNER #34
Female Y07
00:20:49.35
00:20:49.35
18
(79)
Y07
18
00:05:37.78
Female
79
GOLD
5:47 min/km
Year 07 Female
12:55:29
189
35
Neve HAWKINS
Neve HAWKINS #35
Female Y07
00:20:12.19
00:20:12.19
12
(67)
Y07
12
00:05:00.63
Female
67
GOLD
5:36 min/km
Year 07 Female
12:55:29
211
36
Isabel HAWKINS
Isabel HAWKINS #36
Female Y07
00:20:46.60
00:20:46.60
15
(74)
Y07
15
00:05:35.03
Female
74
GOLD
5:46 min/km
Year 07 Female
12:55:29
383
37
Charlee HOOKHAM
Charlee HOOKHAM #37
Female Y07
00:26:10.70
00:26:10.70
33
(170)
Y07
33
00:10:59.13
Female
170
GOLD
7:16 min/km
Year 07 Female
12:55:29
355
38
Bianca MCCONVILLE
Bianca MCCONVILLE #38
Female Y07
00:25:01.49
00:25:01.49
29
(151)
Y07
29
00:09:49.92
Female
151
GOLD
6:57 min/km
Year 07 Female
12:55:29
382
39
Lauren PARTRIDGE
Lauren PARTRIDGE #39
Female Y07
00:26:10.29
00:26:10.29
32
(169)
Y07
32
00:10:58.72
Female
169
GOLD
7:16 min/km
Year 07 Female
12:55:29
95
40
Maisy ROSE
Maisy ROSE #40
Female Y07
00:17:49.65
00:17:49.65
5
(21)
Y07
5
00:02:38.08
Female
21
GOLD
4:57 min/km
Year 07 Female
12:55:29
390
41
Riya TUPKARI
Riya TUPKARI #41
Female Y07
00:26:48.10
00:26:48.10
34
(175)
Y07
34
00:11:36.53
Female
175
GOLD
7:26 min/km
Year 07 Female
12:55:29
52
42
Shvetanshu DAVÉ
Shvetanshu DAVÉ #42
Male Y07
00:16:23.59
00:16:23.59
9
(41)
Y07
9
00:03:14.07
Male
41
GOLD
4:33 min/km
Year 07 Male
12:52:23
119
43
Tom DAVIS
Tom DAVIS #43
Male Y07
00:18:21.79
00:18:21.79
17
(85)
Y07
17
00:05:12.27
Male
85
GOLD
5:06 min/km
Year 07 Male
12:52:23
44
Louie DOHERTY
Louie DOHERTY #44
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
GOLD
Year 07 Male
12:52:23
273
45
Samuel FERRARI
Samuel FERRARI #45
Male Y07
00:22:40.33
00:22:40.33
28
(165)
Y07
28
00:09:30.80
Male
165
GOLD
6:17 min/km
Year 07 Male
12:52:23
284
46
Zack GASCOINE
Zack GASCOINE #46
Male Y07
00:22:49.30
00:22:49.30
30
(175)
Y07
30
00:09:39.77
Male
175
GOLD
6:20 min/km
Year 07 Male
12:52:23
177
47
Joel GILFUIS
Joel GILFUIS #47
Male Y07
00:19:52.57
00:19:52.57
23
(114)
Y07
23
00:06:43.04
Male
114
GOLD
5:31 min/km
Year 07 Male
12:52:23
69
48
Hayden NOBLE
Hayden NOBLE #48
Male Y07
00:17:00.24
00:17:00.24
10
(53)
Y07
10
00:03:50.71
Male
53
GOLD
4:43 min/km
Year 07 Male
12:52:23
206
49
Will REID
Will REID #49
Male Y07
00:20:38.85
00:20:38.85
26
(135)
Y07
26
00:07:29.32
Male
135
GOLD
5:44 min/km
Year 07 Male
12:52:23
162
50
Maia ANDERSON
Maia ANDERSON #50
Female Y08
00:19:24.60
00:19:24.60
10
(57)
Y08
10
00:03:44.26
Female
57
GOLD
5:23 min/km
Year 08 Female
13:14:10
51
Sophie BURNS
Sophie BURNS #51
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
GOLD
Year 08 Female
13:14:10
468
52
Layne DEVENISH
Layne DEVENISH #52
Female Y08
00:35:03.36
00:35:03.36
28
(218)
Y08
28
00:19:23.02
Female
218
GOLD
9:44 min/km
Year 08 Female
13:14:10
469
53
Claire LINAKER
Claire LINAKER #53
Female Y08
00:35:04.21
00:35:04.21
29
(219)
Y08
29
00:19:23.87
Female
219
GOLD
9:44 min/km
Year 08 Female
13:14:10
387
54
Grace LINAKER
Grace LINAKER #54
Female Y08
00:26:41.83
00:26:41.83
26
(172)
Y08
26
00:11:01.49
Female
172
GOLD
7:24 min/km
Year 08 Female
13:14:10
307
55
Grace SATIE
Grace SATIE #55
Female Y08
00:23:25.86
00:23:25.86
19
(121)
Y08
19
00:07:45.52
Female
121
GOLD
6:30 min/km
Year 08 Female
13:14:10
66
56
Lucy SEYMOUR-FARLEY
Lucy SEYMOUR-FARLEY #56
Female Y08
00:16:58.76
00:16:58.76
4
(16)
Y08
4
00:01:18.42
Female
16
GOLD
4:42 min/km
Year 08 Female
13:14:10
57
Layla UREN
Layla UREN #57
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
GOLD
Year 08 Female
13:14:10
122
58
Sari WOOTTON
Sari WOOTTON #58
Female Y08
00:18:24.85
00:18:24.85
8
(35)
Y08
8
00:02:44.51
Female
35
GOLD
5:06 min/km
Year 08 Female
13:14:10
59
Tim ABBOTT
Tim ABBOTT #59
Male Y08
DNS
DNS
Y08
Male
GOLD
Year 08 Male
13:11:58
60
Jack ADAMS
Jack ADAMS #60
Male Y08
DNS
DNS
Y08
Male
GOLD
Year 08 Male
13:11:58
465
61
T'kyi BELL
T'kyi BELL #61
Male Y08
00:33:55.35
00:33:55.35
45
(250)
Y08
45
00:19:17.28
Male
250
GOLD
9:25 min/km
Year 08 Male
13:11:58
345
62
Heinrich DOHSE
Heinrich DOHSE #62
Male Y08
00:24:39.35
00:24:39.35
41
(201)
Y08
41
00:10:01.28
Male
201
GOLD
6:50 min/km
Year 08 Male
13:11:58
202
63
Samuel FRANKLIN
Samuel FRANKLIN #63
Male Y08
00:20:30.35
00:20:30.35
27
(131)
Y08
27
00:05:52.28
Male
131
GOLD
5:41 min/km
Year 08 Male
13:11:58
253
64
Mitchell FROST
Mitchell FROST #64
Male Y08
00:21:51.76
00:21:51.76
31
(151)
Y08
31
00:07:13.69
Male
151
GOLD
6:04 min/km
Year 08 Male
13:11:58
65
Mackie GLENISTER
Mackie GLENISTER #65
Male Y08
DNS
DNS
Y08
Male
GOLD
Year 08 Male
13:11:58
280
66
Harry MARTIN
Harry MARTIN #66
Male Y08
00:22:41.35
00:22:41.35
34
(172)
Y08
34
00:08:03.28
Male
172
GOLD
6:18 min/km
Year 08 Male
13:11:58
199
67
Clancy NORRISH
Clancy NORRISH #67
Male Y08
00:20:27.85
00:20:27.85
26
(129)
Y08
26
00:05:49.78
Male
129
GOLD
5:41 min/km
Year 08 Male
13:11:58
39
68
Camillo PILLONEL
Camillo PILLONEL #68
Male Y08
00:15:55.10
00:15:55.10
7
(31)
Y08
7
00:01:17.03
Male
31
GOLD
4:25 min/km
Year 08 Male
13:11:58
61
69
Zac REID
Zac REID #69
Male Y08
00:16:51.10
00:16:51.10
12
(47)
Y08
12
00:02:13.03
Male
47
GOLD
4:40 min/km
Year 08 Male
13:11:58
194
70
Will ROBINSON
Will ROBINSON #70
Male Y08
00:20:19.98
00:20:19.98
24
(126)
Y08
24
00:05:41.91
Male
126
GOLD
5:38 min/km
Year 08 Male
13:11:58
254
71
Cameron SWART
Cameron SWART #71
Male Y08
00:21:54.10
00:21:54.10
32
(152)
Y08
32
00:07:16.03
Male
152
GOLD
6:05 min/km
Year 08 Male
13:11:58
363
72
Aditi ARUN
Aditi ARUN #72
Female Y09
00:25:22.31
00:25:22.31
31
(156)
Y09
31
00:10:06.20
Female
156
GOLD
7:02 min/km
Year 09 Female
13:30:48
362
73
Rita DORKHOM
Rita DORKHOM #73
Female Y09
00:25:20.50
00:25:20.50
30
(155)
Y09
30
00:10:04.39
Female
155
GOLD
7:02 min/km
Year 09 Female
13:30:48
74
Holly GANATTA
Holly GANATTA #74
Female Y09
DNS
DNS
Y09
Female
GOLD
Year 09 Female
13:30:48
285
75
Jade GUBBINS
Jade GUBBINS #75
Female Y09
00:22:52.11
00:22:52.11
21
(110)
Y09
21
00:07:36.00
Female
110
GOLD
6:21 min/km
Year 09 Female
13:30:48
76
Evie HOWSON
Evie HOWSON #76
Female Y09
DNS
DNS
Y09
Female
GOLD
Year 09 Female
13:30:48
77
Emy JONES
Emy JONES #77
Female Y09
DNS
DNS
Y09
Female
GOLD
Year 09 Female
13:30:48
32
78
Lauren MELLETT
Lauren MELLETT #78
Female Y09
00:15:42.82
00:15:42.82
2
(6)
Y09
2
00:00:26.71
Female
6
GOLD
4:21 min/km
Year 09 Female
13:30:48
447
79
Olivia MUNRO
Olivia MUNRO #79
Female Y09
00:30:17.34
00:30:17.34
47
(209)
Y09
47
00:15:01.23
Female
209
GOLD
8:24 min/km
Year 09 Female
13:30:48
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Page 1 of 12 (569 items)