Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
6 May 2015
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
7
8
[9]
10
11
12
13
14
Page 9 of 14 (668 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
268
831
Brodie ELY
Brodie ELY #831
Male Y08
00:19:40.30
00:19:40.30
44
(184)
Y08
44
Male
184
WILS
5:27 min/km
Year 08 Male
267
837
Jordan MACPHERSON
Jordan MACPHERSON #837
Male Y08
00:19:40.10
00:19:40.10
43
(183)
Y08
43
Male
183
WILS
5:27 min/km
Year 08 Male
266
379
Darcy SMITH
Darcy SMITH #379
Female Y10
00:19:35.90
00:19:35.90
16
(84)
Y10
16
Female
84
KNIG
5:26 min/km
Year 10 Female
265
811
Darcy WILSON
Darcy WILSON #811
Male Y07
00:19:31.00
00:19:31.00
20
(182)
Y07
20
Male
182
WILS
5:25 min/km
Year 07 Male
264
898
Mike SOUTH
Mike SOUTH #898
Male Y10
00:19:28.40
00:19:28.40
21
(181)
Y10
21
Male
181
WILS
5:24 min/km
Year 10 Male
263
946
Abraham ALLNUTT
Abraham ALLNUTT #946
Male Y12
00:19:25.50
00:19:25.50
37
(180)
Y12
37
Male
180
WILS
5:23 min/km
Year 12 Male
262
647
Josh CASTRO
Josh CASTRO #647
Male Y10
00:19:24.60
00:19:24.60
20
(179)
Y10
20
Male
179
REDD
5:23 min/km
Year 10 Male
261
382
Grace TOWNSEND
Grace TOWNSEND #382
Female Y10
00:19:22.60
00:19:22.60
15
(83)
Y10
15
Female
83
KNIG
5:22 min/km
Year 10 Female
260
802
Noah EICHNER
Noah EICHNER #802
Male Y07
00:19:19.50
00:19:19.50
19
(178)
Y07
19
Male
178
WILS
5:22 min/km
Year 07 Male
259
203
Jake EARDLEY-WILMOT
Jake EARDLEY-WILMOT #203
Male Y12
00:19:19.30
00:19:19.30
36
(177)
Y12
36
Male
177
GOLD
5:22 min/km
Year 12 Male
258
114
Sam LINAKER
Sam LINAKER #114
Male Y09
00:19:19.10
00:19:19.10
30
(176)
Y09
30
Male
176
GOLD
5:21 min/km
Year 09 Male
257
861
Chas COOPER
Chas COOPER #861
Male Y09
00:19:18.10
00:19:18.10
29
(175)
Y09
29
Male
175
WILS
5:21 min/km
Year 09 Male
256
298
Nicholas AMMON
Nicholas AMMON #298
Male Y07
00:19:16.30
00:19:16.30
18
(174)
Y07
18
Male
174
KNIG
5:21 min/km
Year 07 Male
255
598
Brendan PEACOCK
Brendan PEACOCK #598
Male Y08
00:19:15.70
00:19:15.70
42
(173)
Y08
42
Male
173
REDD
5:21 min/km
Year 08 Male
254
314
Georgia O'NEILL
Georgia O'NEILL #314
Female Y08
00:19:14.20
00:19:14.20
15
(82)
Y08
15
Female
82
KNIG
5:20 min/km
Year 08 Female
253
68
Tessa KEANE
Tessa KEANE #68
Female Y08
00:19:14.00
00:19:14.00
14
(81)
Y08
14
Female
81
GOLD
5:20 min/km
Year 08 Female
252
338
Hana ANDERSON
Hana ANDERSON #338
Female Y09
00:19:12.70
00:19:12.70
15
(80)
Y09
15
Female
80
KNIG
5:20 min/km
Year 09 Female
251
330
Harrison PARTRIDGE
Harrison PARTRIDGE #330
Male Y08
00:19:05.40
00:19:05.40
41
(172)
Y08
41
Male
172
KNIG
5:18 min/km
Year 08 Male
250
82
James GARSTONE
James GARSTONE #82
Male Y08
00:19:05.00
00:19:05.00
40
(171)
Y08
40
Male
171
GOLD
5:18 min/km
Year 08 Male
249
832
Samuel FOX-SLATER
Samuel FOX-SLATER #832
Male Y08
00:19:04.90
00:19:04.90
39
(170)
Y08
39
Male
170
WILS
5:18 min/km
Year 08 Male
248
617
Levi CHURCHER
Levi CHURCHER #617
Male Y09
00:19:03.90
00:19:03.90
28
(169)
Y09
28
Male
169
REDD
5:17 min/km
Year 09 Male
247
91
Andrew SYMONDS
Andrew SYMONDS #91
Male Y08
00:19:03.90
00:19:03.90
38
(168)
Y08
38
Male
168
GOLD
5:17 min/km
Year 08 Male
246
613
Rose SCOTT
Rose SCOTT #613
Female Y09
00:19:02.20
00:19:02.20
14
(79)
Y09
14
Female
79
REDD
5:17 min/km
Year 09 Female
245
870
Kasey BINDON
Kasey BINDON #870
Female Y10
00:19:02.10
00:19:02.10
14
(78)
Y10
14
Female
78
WILS
5:17 min/km
Year 10 Female
244
446
Kirsten ROBERTS
Kirsten ROBERTS #446
Female Y12
00:19:00.80
00:19:00.80
10
(77)
Y12
10
Female
77
KNIG
5:16 min/km
Year 12 Female
243
109
Aidan DAGGETT
Aidan DAGGETT #109
Male Y09
00:19:00.60
00:19:00.60
27
(167)
Y09
27
Male
167
GOLD
5:16 min/km
Year 09 Male
242
833
Shane GODDARD
Shane GODDARD #833
Male Y08
00:18:59.10
00:18:59.10
37
(166)
Y08
37
Male
166
WILS
5:16 min/km
Year 08 Male
241
97
Charlotte MASSEY
Charlotte MASSEY #97
Female Y09
00:18:59.00
00:18:59.00
13
(76)
Y09
13
Female
76
GOLD
5:16 min/km
Year 09 Female
240
705
Tom LEIGHTON
Tom LEIGHTON #705
Male Y12
00:18:58.70
00:18:58.70
35
(165)
Y12
35
Male
165
REDD
5:16 min/km
Year 12 Male
239
311
Ari FLEMING
Ari FLEMING #311
Female Y08
00:18:57.20
00:18:57.20
13
(75)
Y08
13
Female
75
KNIG
5:15 min/km
Year 08 Female
238
159
Selina TURNER
Selina TURNER #159
Female Y11
00:18:54.40
00:18:54.40
11
(74)
Y11
11
Female
74
GOLD
5:15 min/km
Year 11 Female
237
422
Joshua HISLOP
Joshua HISLOP #422
Male Y11
00:18:54.10
00:18:54.10
32
(164)
Y11
32
Male
164
KNIG
5:15 min/km
Year 11 Male
236
798
Matilda WILSON
Matilda WILSON #798
Female Y07
00:18:52.70
00:18:52.70
17
(73)
Y07
17
Female
73
WILS
5:14 min/km
Year 07 Female
235
168
Lucas KEANE
Lucas KEANE #168
Male Y11
00:18:50.20
00:18:50.20
31
(163)
Y11
31
Male
163
GOLD
5:13 min/km
Year 11 Male
234
304
Oliver GINBEY
Oliver GINBEY #304
Male Y07
00:18:49.50
00:18:49.50
17
(162)
Y07
17
Male
162
KNIG
5:13 min/km
Year 07 Male
233
679
Benjamin KIRKE
Benjamin KIRKE #679
Male Y11
00:18:48.80
00:18:48.80
30
(161)
Y11
30
Male
161
REDD
5:13 min/km
Year 11 Male
232
555
Bronte WHITTAKER
Bronte WHITTAKER #555
Female Y07
00:18:48.70
00:18:48.70
16
(72)
Y07
16
Female
72
REDD
5:13 min/km
Year 07 Female
231
54
Tom DELROY
Tom DELROY #54
Male Y07
00:18:48.40
00:18:48.40
16
(160)
Y07
16
Male
160
GOLD
5:13 min/km
Year 07 Male
230
124
Ella COULSON
Ella COULSON #124
Female Y10
00:18:48.20
00:18:48.20
13
(71)
Y10
13
Female
71
GOLD
5:13 min/km
Year 10 Female
229
289
Anna LEA
Anna LEA #289
Female Y07
00:18:47.20
00:18:47.20
15
(70)
Y07
15
Female
70
KNIG
5:13 min/km
Year 07 Female
228
58
Strauss JANSE VAN RENSBURG
Strauss JANSE VAN RENSBURG #58
Male Y07
00:18:47.20
00:18:47.20
15
(159)
Y07
15
Male
159
GOLD
5:13 min/km
Year 07 Male
227
113
Kobi KIERATH
Kobi KIERATH #113
Male Y09
00:18:47.10
00:18:47.10
26
(158)
Y09
26
Male
158
GOLD
5:13 min/km
Year 09 Male
226
620
Bj GREATREX
Bj GREATREX #620
Male Y09
00:18:46.50
00:18:46.50
25
(157)
Y09
25
Male
157
REDD
5:12 min/km
Year 09 Male
225
920
Taylor KERSHAW
Taylor KERSHAW #920
Male Y11
00:18:43.00
00:18:43.00
29
(156)
Y11
29
Male
156
WILS
5:11 min/km
Year 11 Male
224
462
Bailey SWEETAPPLE
Bailey SWEETAPPLE #462
Male Y12
00:18:42.60
00:18:42.60
34
(155)
Y12
34
Male
155
KNIG
5:11 min/km
Year 12 Male
223
320
Ari BERLINER
Ari BERLINER #320
Male Y08
00:18:42.60
00:18:42.60
36
(154)
Y08
36
Male
154
KNIG
5:11 min/km
Year 08 Male
222
670
Rachel SNOW
Rachel SNOW #670
Female Y11
00:18:41.90
00:18:41.90
10
(69)
Y11
10
Female
69
REDD
5:11 min/km
Year 11 Female
221
582
Fraser BROWN
Fraser BROWN #582
Male Y08
00:18:41.10
00:18:41.10
35
(153)
Y08
35
Male
153
REDD
5:11 min/km
Year 08 Male
220
657
James RASMUSSEN
James RASMUSSEN #657
Male Y10
00:18:40.90
00:18:40.90
19
(152)
Y10
19
Male
152
REDD
5:11 min/km
Year 10 Male
219
145
Ryan MARTIN
Ryan MARTIN #145
Male Y10
00:18:40.70
00:18:40.70
18
(151)
Y10
18
Male
151
GOLD
5:11 min/km
Year 10 Male
1
2
3
...
7
8
[9]
10
11
12
13
14
Page 9 of 14 (668 items)
© 2023