Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2017
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
5
[6]
7
8
9
10
11
12
Page 6 of 12 (569 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
Start Time
169
619
Brady DILLON
Brady DILLON #619
Male Y09
00:19:36.35
00:19:36.35
15
(111)
Y09
15
00:05:17.09
Male
111
WILS
5:26 min/km
Year 09 Male
13:28:35
179
626
Darcy WILSON
Darcy WILSON #626
Male Y09
00:19:54.34
00:19:54.34
16
(115)
Y09
16
00:05:35.07
Male
115
WILS
5:31 min/km
Year 09 Male
13:28:35
183
452
Darcy PRIDE
Darcy PRIDE #452
Male Y09
00:20:02.61
00:20:02.61
17
(119)
Y09
17
00:05:43.34
Male
119
REDD
5:34 min/km
Year 09 Male
13:28:35
186
88
Tom DELROY
Tom DELROY #88
Male Y09
00:20:10.36
00:20:10.36
18
(121)
Y09
18
00:05:51.09
Male
121
GOLD
5:36 min/km
Year 09 Male
13:28:35
203
623
Max MUNRO
Max MUNRO #623
Male Y09
00:20:30.35
00:20:30.35
19
(132)
Y09
19
00:06:11.09
Male
132
WILS
5:41 min/km
Year 09 Male
13:28:35
204
266
Luke CALLAGHAN
Luke CALLAGHAN #266
Male Y09
00:20:34.60
00:20:34.60
20
(133)
Y09
20
00:06:15.34
Male
133
KNIG
5:42 min/km
Year 09 Male
13:28:35
214
89
Ethan GILFUIS
Ethan GILFUIS #89
Male Y09
00:20:47.25
00:20:47.25
21
(138)
Y09
21
00:06:27.98
Male
138
GOLD
5:46 min/km
Year 09 Male
13:28:35
271
449
Ben MANTARAS
Ben MANTARAS #449
Male Y09
00:22:33.17
00:22:33.17
22
(163)
Y09
22
00:08:13.91
Male
163
REDD
6:15 min/km
Year 09 Male
13:28:35
272
450
Rupert MCCAULEY
Rupert MCCAULEY #450
Male Y09
00:22:34.80
00:22:34.80
23
(164)
Y09
23
00:08:15.54
Male
164
REDD
6:16 min/km
Year 09 Male
13:28:35
278
95
Angus SKOU CHRISTENSEN
Angus SKOU CHRISTENSEN #95
Male Y09
00:22:40.91
00:22:40.91
24
(170)
Y09
24
00:08:21.64
Male
170
GOLD
6:18 min/km
Year 09 Male
13:28:35
281
451
Sam OSBORNE
Sam OSBORNE #451
Male Y09
00:22:43.35
00:22:43.35
25
(173)
Y09
25
00:08:24.09
Male
173
REDD
6:18 min/km
Year 09 Male
13:28:35
314
274
Hayden STEWART-REDGEWELL
Hayden STEWART-REDGEWELL #274
Male Y09
00:23:43.43
00:23:43.43
26
(189)
Y09
26
00:09:24.16
Male
189
KNIG
6:35 min/km
Year 09 Male
13:28:35
337
271
Oliver GINBEY
Oliver GINBEY #271
Male Y09
00:24:23.34
00:24:23.34
27
(196)
Y09
27
00:10:04.07
Male
196
KNIG
6:46 min/km
Year 09 Male
13:28:35
339
620
Jesse HEYWOOD
Jesse HEYWOOD #620
Male Y09
00:24:33.10
00:24:33.10
28
(197)
Y09
28
00:10:13.84
Male
197
WILS
6:49 min/km
Year 09 Male
13:28:35
340
93
Chad MONTGOMERIE
Chad MONTGOMERIE #93
Male Y09
00:24:33.11
00:24:33.11
29
(198)
Y09
29
00:10:13.84
Male
198
GOLD
6:49 min/km
Year 09 Male
13:28:35
341
94
Matthew NORRISH
Matthew NORRISH #94
Male Y09
00:24:33.89
00:24:33.89
30
(199)
Y09
30
00:10:14.63
Male
199
GOLD
6:49 min/km
Year 09 Male
13:28:35
374
618
Alexander DE CHANEET
Alexander DE CHANEET #618
Male Y09
00:25:41.60
00:25:41.60
31
(210)
Y09
31
00:11:22.34
Male
210
WILS
7:08 min/km
Year 09 Male
13:28:35
375
622
Jing Da LUO
Jing Da LUO #622
Male Y09
00:25:44.45
00:25:44.45
32
(211)
Y09
32
00:11:25.19
Male
211
WILS
7:09 min/km
Year 09 Male
13:28:35
385
624
Conor ROSSITER
Conor ROSSITER #624
Male Y09
00:26:15.94
00:26:15.94
33
(215)
Y09
33
00:11:56.67
Male
215
WILS
7:17 min/km
Year 09 Male
13:28:35
397
621
Samuel LANAGAN
Samuel LANAGAN #621
Male Y09
00:26:58.40
00:26:58.40
34
(217)
Y09
34
00:12:39.14
Male
217
WILS
7:29 min/km
Year 09 Male
13:28:35
399
268
Jake EADES
Jake EADES #268
Male Y09
00:26:59.19
00:26:59.19
35
(218)
Y09
35
00:12:39.92
Male
218
KNIG
7:29 min/km
Year 09 Male
13:28:35
403
87
Anton CUNNINGHAM
Anton CUNNINGHAM #87
Male Y09
00:27:04.73
00:27:04.73
36
(219)
Y09
36
00:12:45.47
Male
219
GOLD
7:31 min/km
Year 09 Male
13:28:35
410
272
Thomas MCGREGOR
Thomas MCGREGOR #272
Male Y09
00:27:39.67
00:27:39.67
37
(225)
Y09
37
00:13:20.41
Male
225
KNIG
7:41 min/km
Year 09 Male
13:28:35
471
85
David BASHAM
David BASHAM #85
Male Y09
00:37:23.29
00:37:23.29
38
(252)
Y09
38
00:23:04.03
Male
252
GOLD
10:23 min/km
Year 09 Male
13:28:35
91
Mathew JAMES
Mathew JAMES #91
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
GOLD
Year 09 Male
13:28:35
448
Jayden DAVIES
Jayden DAVIES #448
Male Y09
Not started
Not started
Y09
Male
REDD
Year 09 Male
13:28:35
453
Byron SCHOFIELD
Byron SCHOFIELD #453
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
REDD
Year 09 Male
13:28:35
455
Seb TEASDALE
Seb TEASDALE #455
Male Y09
DNS
DNS
Y09
Male
REDD
Year 09 Male
13:28:35
98
460
Shannon DALTON
Shannon DALTON #460
Female Y10
00:17:52.01
00:17:52.01
1
(23)
Y10
1
Female
23
REDD
4:57 min/km
Year 10 Female
13:51:27
104
634
Joanna OTTER
Joanna OTTER #634
Female Y10
00:17:59.78
00:17:59.78
2
(28)
Y10
2
00:00:07.77
Female
28
WILS
4:59 min/km
Year 10 Female
13:51:27
111
282
Giselle TAYLOR
Giselle TAYLOR #282
Female Y10
00:18:08.45
00:18:08.45
3
(32)
Y10
3
00:00:16.44
Female
32
KNIG
5:02 min/km
Year 10 Female
13:51:27
136
627
Emily ANDERSON
Emily ANDERSON #627
Female Y10
00:18:45.92
00:18:45.92
4
(41)
Y10
4
00:00:53.91
Female
41
WILS
5:12 min/km
Year 10 Female
13:51:27
141
465
Hannah PHILLIPS-PRESCOTT
Hannah PHILLIPS-PRESCOTT #465
Female Y10
00:18:52.20
00:18:52.20
5
(44)
Y10
5
00:01:00.19
Female
44
REDD
5:14 min/km
Year 10 Female
13:51:27
148
462
Elisa HONEGGER
Elisa HONEGGER #462
Female Y10
00:19:10.68
00:19:10.68
6
(46)
Y10
6
00:01:18.67
Female
46
REDD
5:19 min/km
Year 10 Female
13:51:27
151
103
Lexi SWART
Lexi SWART #103
Female Y10
00:19:12.70
00:19:12.70
7
(47)
Y10
7
00:01:20.69
Female
47
GOLD
5:20 min/km
Year 10 Female
13:51:27
174
628
Emma BARRETT
Emma BARRETT #628
Female Y10
00:19:43.99
00:19:43.99
8
(61)
Y10
8
00:01:51.98
Female
61
WILS
5:28 min/km
Year 10 Female
13:51:27
219
280
Ali SOUTHWELL
Ali SOUTHWELL #280
Female Y10
00:20:51.32
00:20:51.32
9
(81)
Y10
9
00:02:59.31
Female
81
KNIG
5:47 min/km
Year 10 Female
13:51:27
242
636
Lily ROBERTS
Lily ROBERTS #636
Female Y10
00:21:37.61
00:21:37.61
10
(97)
Y10
10
00:03:45.60
Female
97
WILS
6:00 min/km
Year 10 Female
13:51:27
243
461
Sarah HOLDMAN
Sarah HOLDMAN #461
Female Y10
00:21:37.85
00:21:37.85
11
(98)
Y10
11
00:03:45.84
Female
98
REDD
6:00 min/km
Year 10 Female
13:51:27
296
101
Tessa KEANE
Tessa KEANE #101
Female Y10
00:23:02.86
00:23:02.86
12
(114)
Y10
12
00:05:10.85
Female
114
GOLD
6:24 min/km
Year 10 Female
13:51:27
297
629
Shelby BINDON
Shelby BINDON #629
Female Y10
00:23:02.90
00:23:02.90
13
(115)
Y10
13
00:05:10.89
Female
115
WILS
6:24 min/km
Year 10 Female
13:51:27
322
283
Amy WUTCHAK
Amy WUTCHAK #283
Female Y10
00:24:05.77
00:24:05.77
14
(130)
Y10
14
00:06:13.76
Female
130
KNIG
6:41 min/km
Year 10 Female
13:51:27
342
466
Grace READING
Grace READING #466
Female Y10
00:24:34.36
00:24:34.36
15
(143)
Y10
15
00:06:42.35
Female
143
REDD
6:49 min/km
Year 10 Female
13:51:27
366
633
Georgina NADIN
Georgina NADIN #633
Female Y10
00:25:28.61
00:25:28.61
16
(158)
Y10
16
00:07:36.60
Female
158
WILS
7:04 min/km
Year 10 Female
13:51:27
367
632
Claire MARTIN
Claire MARTIN #632
Female Y10
00:25:30.29
00:25:30.29
17
(159)
Y10
17
00:07:38.28
Female
159
WILS
7:05 min/km
Year 10 Female
13:51:27
376
104
Katharina TURNER
Katharina TURNER #104
Female Y10
00:25:50.42
00:25:50.42
18
(165)
Y10
18
00:07:58.41
Female
165
GOLD
7:10 min/km
Year 10 Female
13:51:27
396
279
Grace SMITH
Grace SMITH #279
Female Y10
00:26:56.19
00:26:56.19
19
(180)
Y10
19
00:09:04.18
Female
180
KNIG
7:28 min/km
Year 10 Female
13:51:27
401
276
Ella BUTLER
Ella BUTLER #276
Female Y10
00:27:04.11
00:27:04.11
20
(183)
Y10
20
00:09:12.10
Female
183
KNIG
7:31 min/km
Year 10 Female
13:51:27
402
275
Portia ATKINSON
Portia ATKINSON #275
Female Y10
00:27:04.35
00:27:04.35
21
(184)
Y10
21
00:09:12.34
Female
184
KNIG
7:31 min/km
Year 10 Female
13:51:27
424
631
Isabella GILCHRIST
Isabella GILCHRIST #631
Female Y10
00:28:15.30
00:28:15.30
22
(192)
Y10
22
00:10:23.29
Female
192
WILS
7:50 min/km
Year 10 Female
13:51:27
1
2
3
4
5
[6]
7
8
9
10
11
12
Page 6 of 12 (569 items)