Hotel Rottnest Port to Pub 2019
16 Mar 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Austral Fisheries 25km Ultra
K & L Gates Solo 19.7km
Rottnest Express Duo
KC Australia Team of 4
KC Australia Team of 6
Rottnest Express Duo Assisted
KC Australia Team of 4 Assisted
KC Australia Team of 6 Assisted
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
Page 2 of 2 (63 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
AvAge
Swimmer1
Swimmer2
Pace
32
239
Qbc Rigs
Qbc Rigs #239
Male Juvies
06:43:34.2
06:43:34.2
1
(14)
Juvies
1
Male
14
15.50
Luke Smoothy
David Zipasuca
20:26 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
1
205
Aspen Corporate
Aspen Corporate #205
Mixed Invincibles Mixed
04:11:55.8
04:11:55.8
1
(1)
Invincibles Mixed
1
Mixed
1
21.00
Byron Kimber
Rebekah Weller
12:45 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
37
261
Team Walton
Team Walton #261
Mixed Invincibles Mixed
06:56:25.5
06:56:25.5
2
(14)
Invincibles Mixed
2
02:44:29.7
Mixed
14
19.50
Grace Walton
William Walton
21:05 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
54
253
Thenevernudes
Thenevernudes #253
Mixed Invincibles Mixed
09:17:22.5
09:17:22.5
3
(17)
Invincibles Mixed
3
05:05:26.7
Mixed
17
23.00
Isaac Freshwater
Ingrid Freshwater
28:13 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
219
Ex-Seals
Ex-Seals #219
Mixed Invincibles Mixed
DNF
DNF
Invincibles Mixed
Mixed
19.50
Mitchell Jones
Hannah De Lacy
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
5
256
Twinnies
Twinnies #256
Female Invincibles
05:14:28.2
05:14:28.2
1
(1)
Invincibles
1
Female
1
24.00
Monique Bain
Jenna Gold
15:55 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
16
208
Chafing The Dream
Chafing The Dream #208
Female Invincibles
06:07:48.6
06:07:48.6
2
(3)
Invincibles
2
00:53:20.4
Female
3
27.00
Claire Kennedy
Rob Brindal
18:37 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
23
213
Drunken Commitment
Drunken Commitment #213
Female Invincibles
06:19:15.0
06:19:15.0
3
(7)
Invincibles
3
01:04:46.8
Female
7
28.00
Monica Eisenlohr
James Brindal
19:12 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
25
224
Hectical
Hectical #224
Female Invincibles
06:27:22.6
06:27:22.6
4
(8)
Invincibles
4
01:12:54.4
Female
8
28.50
Heather Claire Foulner
Calum Foulner
19:36 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
40
221
Gals
Gals #221
Female Invincibles
07:10:11.7
07:10:11.7
5
(9)
Invincibles
5
01:55:43.5
Female
9
18.00
Lauren Fleming
Grace Foley
21:46 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
46
223
Girls With Curls
Girls With Curls #223
Female Invincibles
07:28:55.1
07:28:55.1
6
(11)
Invincibles
6
02:14:26.9
Female
11
28.50
Sarina Bowyer
Dorine Devos
22:43 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
11
217
Eastern Rise Surfboards
Eastern Rise Surfboards #217
Male Invincibles
05:52:33.8
05:52:33.8
1
(3)
Invincibles
1
Male
3
27.50
Curtis Schulze
Hamish Firth
17:51 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
212
Dover Road Dad Bods
Dover Road Dad Bods #212
Male Invincibles
DSQ
DSQ
Invincibles
Male
29.00
James Lewin
Benjamin Lyons
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
1
[2]
Page 2 of 2 (63 items)