Bunbury Cathedral Grammar Cross Country
3 May 2018
Results
Details
 
Contact
Junior 3.6km Run
Senior 3.6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Page 2 of 11 (513 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
89
47
Holly DELROY
Holly DELROY #47
Female Y08
00:16:48.73
00:16:48.73
2
(20)
Y08
2
00:01:54.09
Female
20
GOLD
21
4:40 min/km
90
39
Clayton JACKSON
Clayton JACKSON #39
Male Y07
00:16:49.36
00:16:49.36
10
(70)
Y07
10
00:03:22.67
Male
70
GOLD
22
4:40 min/km
91
126
Bailey HAFFNER
Bailey HAFFNER #126
Male Y11
00:16:49.71
00:16:49.71
14
(71)
Y11
14
00:04:10.19
Male
71
GOLD
23
4:40 min/km
92
122
Ben COLE
Ben COLE #122
Male Y11
00:16:50.94
00:16:50.94
15
(72)
Y11
15
00:04:11.42
Male
72
GOLD
24
4:40 min/km
93
63
Hayden NOBLE
Hayden NOBLE #63
Male Y08
00:16:51.61
00:16:51.61
11
(73)
Y08
11
00:04:13.65
Male
73
GOLD
25
4:41 min/km
100
153
Bailey WOOTTON
Bailey WOOTTON #153
Male Y12
00:17:00.52
00:17:00.52
9
(78)
Y12
9
00:02:36.25
Male
78
GOLD
26
4:43 min/km
102
65
Will REID
Will REID #65
Male Y08
00:17:10.87
00:17:10.87
13
(79)
Y08
13
00:04:32.92
Male
79
GOLD
27
4:46 min/km
111
119
Lexi SWART
Lexi SWART #119
Female Y11
00:17:21.93
00:17:21.93
3
(28)
Y11
3
00:01:41.66
Female
28
GOLD
28
4:49 min/km
126
58
Tom DAVIS
Tom DAVIS #58
Male Y08
00:17:45.96
00:17:45.96
16
(93)
Y08
16
00:05:08.01
Male
93
GOLD
29
4:56 min/km
159
107
Bailey HOOKHAM
Bailey HOOKHAM #107
Male Y10
00:18:27.15
00:18:27.15
17
(111)
Y10
17
00:04:05.69
Male
111
GOLD
30
5:07 min/km
169
133
Charlotte MASSEY
Charlotte MASSEY #133
Female Y12
00:18:49.77
00:18:49.77
9
(52)
Y12
9
00:03:44.33
Female
52
GOLD
31
5:13 min/km
174
62
Joel GILFUIS
Joel GILFUIS #62
Male Y08
00:19:09.60
00:19:09.60
22
(120)
Y08
22
00:06:31.65
Male
120
GOLD
32
5:19 min/km
182
151
Ben WILKOSZ
Ben WILKOSZ #151
Male Y12
00:19:16.62
00:19:16.62
16
(126)
Y12
16
00:04:52.36
Male
126
GOLD
33
5:21 min/km
185
118
Jessica O'FLAHERTY
Jessica O'FLAHERTY #118
Female Y11
00:19:17.51
00:19:17.51
6
(58)
Y11
6
00:03:37.24
Female
58
GOLD
34
5:21 min/km
195
55
Maisy ROSE
Maisy ROSE #55
Female Y08
00:19:25.97
00:19:25.97
11
(64)
Y08
11
00:04:31.32
Female
64
GOLD
35
5:23 min/km
197
94
Emy JONES
Emy JONES #94
Female Y10
00:19:29.10
00:19:29.10
14
(66)
Y10
14
00:05:54.48
Female
66
GOLD
36
5:24 min/km
198
134
Sabrina MCCONVILLE
Sabrina MCCONVILLE #134
Female Y12
00:19:32.14
00:19:32.14
11
(67)
Y12
11
00:04:26.70
Female
67
GOLD
37
5:25 min/km
204
123
Rynhardt DOHSE
Rynhardt DOHSE #123
Male Y11
00:19:55.32
00:19:55.32
29
(135)
Y11
29
00:07:15.80
Male
135
GOLD
38
5:32 min/km
210
66
Maia ANDERSON
Maia ANDERSON #66
Female Y09
00:20:06.93
00:20:06.93
17
(73)
Y09
17
00:05:15.36
Female
73
GOLD
39
5:35 min/km
218
36
Joshua BEATON
Joshua BEATON #36
Male Y07
00:20:28.65
00:20:28.65
21
(140)
Y07
21
00:07:01.96
Male
140
GOLD
40
5:41 min/km
245
51
Neve HAWKINS
Neve HAWKINS #51
Female Y08
00:21:28.51
00:21:28.51
15
(90)
Y08
15
00:06:33.86
Female
90
GOLD
41
5:57 min/km
246
108
Mathew JAMES
Mathew JAMES #108
Male Y10
00:21:30.25
00:21:30.25
24
(156)
Y10
24
00:07:08.80
Male
156
GOLD
42
5:58 min/km
247
89
Aditi ARUN
Aditi ARUN #89
Female Y10
00:21:32.46
00:21:32.46
19
(91)
Y10
19
00:07:57.84
Female
91
GOLD
43
5:59 min/km
251
148
Sam LINAKER
Sam LINAKER #148
Male Y12
00:21:37.50
00:21:37.50
24
(158)
Y12
24
00:07:13.24
Male
158
GOLD
44
6:00 min/km
257
152
Jed WILKOSZ
Jed WILKOSZ #152
Male Y12
00:21:44.77
00:21:44.77
25
(162)
Y12
25
00:07:20.51
Male
162
GOLD
45
6:02 min/km
260
82
Clancy NORRISH
Clancy NORRISH #82
Male Y09
00:21:45.94
00:21:45.94
30
(164)
Y09
30
00:08:35.33
Male
164
GOLD
46
6:02 min/km
261
149
Matthew RILEY
Matthew RILEY #149
Male Y12
00:21:47.24
00:21:47.24
27
(165)
Y12
27
00:07:22.97
Male
165
GOLD
47
6:03 min/km
262
34
Eva MAAG
Eva MAAG #34
Female Y07
00:21:47.95
00:21:47.95
12
(97)
Y07
12
00:05:45.75
Female
97
GOLD
48
6:03 min/km
263
69
Claire LINAKER
Claire LINAKER #69
Female Y09
00:21:51.56
00:21:51.56
21
(98)
Y09
21
00:06:59.99
Female
98
GOLD
49
6:04 min/km
264
92
Jade GUBBINS
Jade GUBBINS #92
Female Y10
00:21:52.37
00:21:52.37
22
(99)
Y10
22
00:08:17.75
Female
99
GOLD
50
6:04 min/km
265
106
Ethan GILFUIS
Ethan GILFUIS #106
Male Y10
00:21:54.01
00:21:54.01
26
(166)
Y10
26
00:07:32.56
Male
166
GOLD
51
6:05 min/km
269
48
Jorja GUBBINS
Jorja GUBBINS #48
Female Y08
00:22:02.22
00:22:02.22
17
(101)
Y08
17
00:07:07.58
Female
101
GOLD
52
6:07 min/km
270
54
Lauren PARTRIDGE
Lauren PARTRIDGE #54
Female Y08
00:22:04.89
00:22:04.89
18
(102)
Y08
18
00:07:10.25
Female
102
GOLD
53
6:08 min/km
275
117
Tessa KEANE
Tessa KEANE #117
Female Y11
00:22:19.76
00:22:19.76
10
(104)
Y11
10
00:06:39.50
Female
104
GOLD
54
6:12 min/km
281
79
Mitchell FROST
Mitchell FROST #79
Male Y09
00:22:24.16
00:22:24.16
34
(173)
Y09
34
00:09:13.55
Male
173
GOLD
55
6:13 min/km
289
78
Heinrich DOHSE
Heinrich DOHSE #78
Male Y09
00:22:42.03
00:22:42.03
35
(177)
Y09
35
00:09:31.42
Male
177
GOLD
56
6:18 min/km
292
29
Marnie CARTER
Marnie CARTER #29
Female Y07
00:22:44.13
00:22:44.13
15
(114)
Y07
15
00:06:41.94
Female
114
GOLD
57
6:18 min/km
293
130
Zanthee CARTER
Zanthee CARTER #130
Female Y12
00:22:49.76
00:22:49.76
21
(115)
Y12
21
00:07:44.32
Female
115
GOLD
58
6:20 min/km
294
129
Jayde ANDREWS
Jayde ANDREWS #129
Female Y12
00:22:49.77
00:22:49.77
22
(116)
Y12
22
00:07:44.32
Female
116
GOLD
59
6:20 min/km
297
98
Roshni RAMESH
Roshni RAMESH #98
Female Y10
00:22:59.71
00:22:59.71
25
(117)
Y10
25
00:09:25.09
Female
117
GOLD
60
6:23 min/km
302
124
James GARSTONE
James GARSTONE #124
Male Y11
00:23:05.47
00:23:05.47
38
(181)
Y11
38
00:10:25.95
Male
181
GOLD
61
6:24 min/km
304
61
Zack GASCOINE
Zack GASCOINE #61
Male Y08
00:23:08.42
00:23:08.42
28
(183)
Y08
28
00:10:30.47
Male
183
GOLD
62
6:25 min/km
310
113
Amber ANDREWS
Amber ANDREWS #113
Female Y11
00:23:15.84
00:23:15.84
13
(125)
Y11
13
00:07:35.58
Female
125
GOLD
63
6:27 min/km
311
114
Shruthi ARUNKUMAR
Shruthi ARUNKUMAR #114
Female Y11
00:23:15.84
00:23:15.84
14
(126)
Y11
14
00:07:35.58
Female
126
GOLD
64
6:27 min/km
317
90
Rita DORKHOM
Rita DORKHOM #90
Female Y10
00:23:29.15
00:23:29.15
27
(129)
Y10
27
00:09:54.53
Female
129
GOLD
65
6:31 min/km
320
50
Isabel HAWKINS
Isabel HAWKINS #50
Female Y08
00:23:42.69
00:23:42.69
24
(132)
Y08
24
00:08:48.04
Female
132
GOLD
66
6:35 min/km
333
101
Odette TELFER
Odette TELFER #101
Female Y10
00:24:14.21
00:24:14.21
31
(140)
Y10
31
00:10:39.59
Female
140
GOLD
67
6:43 min/km
337
81
Harry MARTIN
Harry MARTIN #81
Male Y09
00:24:18.12
00:24:18.12
41
(195)
Y09
41
00:11:07.52
Male
195
GOLD
68
6:45 min/km
338
53
Bianca MCCONVILLE
Bianca MCCONVILLE #53
Female Y08
00:24:19.22
00:24:19.22
28
(143)
Y08
28
00:09:24.58
Female
143
GOLD
69
6:45 min/km
345
52
Charlee HOOKHAM
Charlee HOOKHAM #52
Female Y08
00:24:52.94
00:24:52.94
31
(149)
Y08
31
00:09:58.29
Female
149
GOLD
70
6:54 min/km
1
[2]
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Page 2 of 11 (513 items)