Kapinara Primary Cross Country
8 Jun 2016
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (26 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
1
54
Alfred MILLS
Alfred MILLS #54
Male Y03
00:03:58.14
00:03:58.14
1
(1)
Y03
1
Male
1
Winter
1
3:58 min/km
2
35
Seong HELY
Seong HELY #35
Male Y03
00:04:14.37
00:04:14.37
2
(2)
Y03
2
Male
2
Elliot
1
4:14 min/km
3
51
Joshua HARMER
Joshua HARMER #51
Male Y03
00:04:14.77
00:04:14.77
3
(3)
Y03
3
Male
3
Winter
2
4:14 min/km
4
47
Robert PORTER
Robert PORTER #47
Male Y03
00:04:18.43
00:04:18.43
4
(4)
Y03
4
Male
4
Strickland
1
4:18 min/km
5
45
Lucas KLOMFASS
Lucas KLOMFASS #45
Male Y03
00:04:31.42
00:04:31.42
5
(5)
Y03
5
Male
5
Strickland
2
4:31 min/km
6
55
Luis NETTLESHIP
Luis NETTLESHIP #55
Male Y03
00:04:35.69
00:04:35.69
6
(6)
Y03
6
Male
6
Winter
3
4:35 min/km
7
52
Nicholas JULIAN
Nicholas JULIAN #52
Male Y03
00:04:40.59
00:04:40.59
7
(7)
Y03
7
Male
7
Winter
4
4:40 min/km
8
42
Zachary ANDERSON
Zachary ANDERSON #42
Male Y03
00:04:41.19
00:04:41.19
8
(8)
Y03
8
Male
8
Strickland
3
4:41 min/km
9
48
Seb SOLOMON
Seb SOLOMON #48
Male Y03
00:04:41.19
00:04:41.19
9
(9)
Y03
9
Male
9
Strickland
4
4:41 min/km
11
50
Theo EYGELAAR
Theo EYGELAAR #50
Male Y03
00:04:49.97
00:04:49.97
10
(10)
Y03
10
Male
10
Winter
5
4:49 min/km
13
43
Kai BANKS
Kai BANKS #43
Male Y03
00:05:00.46
00:05:00.46
11
(11)
Y03
11
Male
11
Strickland
5
5:00 min/km
17
36
Drew LEE
Drew LEE #36
Male Y03
00:05:09.20
00:05:09.20
12
(12)
Y03
12
Male
12
Elliot
3
5:09 min/km
18
46
David LEE
David LEE #46
Male Y03
00:05:09.80
00:05:09.80
13
(13)
Y03
13
Male
13
Strickland
9
5:09 min/km
22
34
Riley DENSLEY-DAWN
Riley DENSLEY-DAWN #34
Male Y03
00:05:18.54
00:05:18.54
14
(14)
Y03
14
Male
14
Elliot
7
5:18 min/km
23
33
Luka DAWKINS
Luka DAWKINS #33
Male Y03
00:05:19.47
00:05:19.47
15
(15)
Y03
15
Male
15
Elliot
8
5:19 min/km
26
56
Alex TASOVAC
Alex TASOVAC #56
Male Y03
00:05:31.93
00:05:31.93
16
(16)
Y03
16
Male
16
Winter
8
5:31 min/km
29
38
Thomas PICCININI
Thomas PICCININI #38
Male Y03
00:05:43.93
00:05:43.93
17
(17)
Y03
17
Male
17
Elliot
10
5:43 min/km
33
44
Sullivan ENGLAND
Sullivan ENGLAND #44
Male Y03
00:05:56.70
00:05:56.70
18
(18)
Y03
18
Male
18
Strickland
11
5:56 min/km
34
49
Robin CAMPBELL
Robin CAMPBELL #49
Male Y03
00:05:56.71
00:05:56.71
19
(19)
Y03
19
Male
19
Winter
13
5:56 min/km
35
40
Novak STINTON
Novak STINTON #40
Male Y03
00:05:56.91
00:05:56.91
20
(20)
Y03
20
Male
20
Elliot
11
5:56 min/km
41
Edward ANDERSON
Edward ANDERSON #41
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Strickland
min/km
39
Rupert SMALL
Rupert SMALL #39
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Elliot
min/km
37
Jethro LUCAS
Jethro LUCAS #37
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Elliot
min/km
53
Zak LEAMAN
Zak LEAMAN #53
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Winter
min/km
57
Finn TAYLOR
Finn TAYLOR #57
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Winter
min/km
58
Nicholas THYER
Nicholas THYER #58
Male Y03
Not Started
Not Started
Y03
Male
Winter
min/km
Page 1 of 1 (26 items)