Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest
8 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (625 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
State
Country
Run
Swim
Paddle
MTB
Pace
Run
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
TeamRun
O/Pos
C/Pos
G/Pos
47
648
Team Hab life
Team Hab life #648
Mixed Team of 4 Mixed
04:45:07.30
04:45:07.30
4
(13)
Team of 4 Mixed
4
Mixed
13
WA
AUS
Jill Dwyer
Jacqui Day
Todd Brewer
Anthony Dwyer
5:01 min/km
01:20:52.30
306
33
112
00:31:13.90
45
12
27
00:58:21.60
1
1
1
01:37:35.20
105
19
46
00:17:04.30
89
4
20
7
563
Team D4
Team D4 #563
Male Team of 4 Male
04:07:54.00
04:07:54.00
4
(7)
Team of 4 Male
4
Male
7
WA
AUS
Ben Borrett
Scott Gamble
Daniel Humble
Jeremy Lowe
4:22 min/km
00:57:34.80
11
3
9
00:29:54.00
27
13
14
00:58:44.20
2
1
1
01:25:33.90
22
6
15
00:16:07.10
58
7
39
2
540
Team U-FIT SOUTHWEST
Team U-FIT SOUTHWEST #540
Male Team of 4 Male
03:53:30.10
03:53:30.10
1
(2)
Team of 4 Male
1
Male
2
WA
AUS
Stuart Caulfield
Kane Freeman
James Duncan
Damon Wilmore
4:07 min/km
00:52:49.70
2
1
2
00:28:04.40
11
6
6
01:00:41.90
3
2
2
01:17:01.20
7
3
5
00:14:52.90
27
3
21
23
567
Team Run Fat Boy Run
Team Run Fat Boy Run #567
Male Team of 4 Male
04:36:16.40
04:36:16.40
7
(19)
Team of 4 Male
7
Male
19
WA
AUS
Asher Lindquist
Ben Hedley
Ben Dallin
Mark Wright
4:52 min/km
00:58:36.30
14
5
12
00:32:52.30
80
24
29
01:02:08.40
4
3
3
01:45:38.90
188
38
93
00:17:00.50
87
9
59
5
497
Team The Four Amigos
Team The Four Amigos #497
Male Team of 4 Male
04:06:38.50
04:06:38.50
3
(5)
Team of 4 Male
3
Male
5
WA
AUS
Mitch Thomas
Luke Taylor
Nicholas Pond
Jesse Lawton
4:20 min/km
01:02:39.60
35
10
29
00:28:26.90
13
8
8
01:02:33.60
5
4
4
01:19:01.50
10
4
8
00:13:56.90
11
1
10
3
520
Team Team SmartStyle
Team Team SmartStyle #520
Male Team of 4 Male
03:59:14.90
03:59:14.90
2
(3)
Team of 4 Male
2
Male
3
WA
AUS
Balinga Pasco
Andrew Donaldson
Matt Coutts
Rowan Brown
4:13 min/km
00:54:34.20
5
2
5
00:23:50.50
2
1
1
01:03:22.80
6
5
5
01:22:18.10
16
5
12
00:15:09.30
34
4
25
73
401
Team Chocolate Holmes
Team Chocolate Holmes #401
Mixed Team of 2 Prime
04:58:15.00
04:58:15.00
6
(26)
Team of 2 Prime
6
Mixed
26
WA
AUS
Leon Berthelsen
Brodie Holmes
Brodie Holmes
Leon Berthelsen
5:15 min/km
01:09:46.50
127
12
38
00:27:47.50
10
1
5
01:03:25.00
7
1
2
01:52:07.00
258
25
116
00:25:09.00
436
39
180
45
463
Team Jenko 1 2 and 3
Team Jenko 1 2 and 3 #463
Male Team of 4 Male
04:44:07.00
04:44:07.00
12
(33)
Team of 4 Male
12
Male
33
WA
AUS
Kent Jenkinson
Kent Jenkinson
Rob Jenkinson
Mitchell Jenkinson
5:00 min/km
01:00:58.80
25
6
20
00:27:43.30
8
5
5
01:04:02.90
8
6
6
01:53:16.10
274
53
135
00:18:05.90
140
20
90
70
469
Team #UNITED FUEL & TURBO
Team #UNITED FUEL & TURBO #469
Mixed Team of 4 Mixed
04:56:43.40
04:56:43.40
7
(24)
Team of 4 Mixed
7
Mixed
24
WA
AUS
Brett Cassidy
Asa Nowell
Jorden Ringrose
Jorden Ringrose
5:13 min/km
01:15:02.80
200
22
65
00:32:39.70
74
18
44
01:04:08.30
9
2
3
01:46:17.20
197
36
91
00:18:35.40
165
9
46
33
511
Team Bolters
Team Bolters #511
Male Team of 4 Male
04:40:35.70
04:40:35.70
10
(25)
Team of 4 Male
10
Male
25
WA
AUS
Matthew Bowman
Sam McManis
Samuel Maurice
Tim Butler
4:56 min/km
01:03:13.20
43
14
34
00:34:34.00
115
34
42
01:04:11.80
10
7
7
01:39:39.90
125
28
62
00:18:56.80
182
26
113
4
1
Sam CLARK
Sam CLARK #1
Male Prime (18-39 years)
03:59:49.20
03:59:49.20
2
(4)
Prime (18-39 years)
2
Male
4
NZL
Sam Clark
Sam Clark
Sam Clark
Sam Clark
4:13 min/km
00:56:21.00
8
5
7
00:35:28.00
138
9
55
01:04:24.60
11
1
8
01:10:52.80
1
1
1
00:12:42.80
3
3
3
6
2
Jarad KOHLAR
Jarad KOHLAR #2
Male Prime (18-39 years)
04:07:48.80
04:07:48.80
3
(6)
Prime (18-39 years)
3
Male
6
TAS
AUS
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
4:22 min/km
00:53:55.20
3
2
3
00:36:33.80
169
12
70
01:04:47.10
12
2
9
01:19:42.10
11
5
9
00:12:50.60
5
5
5
19
316
Marcus BROCKHURST
Marcus BROCKHURST #316
Male Prime (18-39 years)
04:33:53.20
04:33:53.20
9
(15)
Prime (18-39 years)
9
Male
15
WA
AUS
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
4:49 min/km
01:02:00.80
30
16
24
00:38:30.60
221
20
92
01:05:10.90
13
3
10
01:32:11.20
50
13
30
00:15:59.70
54
20
36
10
618
Team MTM PHYSIOTHERAPY GLENGARRY
Team MTM PHYSIOTHERAPY GLENGARRY #618
Mixed Team of 4 Mixed
04:17:19.50
04:17:19.50
1
(1)
Team of 4 Mixed
1
Mixed
1
WA
AUS
Brad Hart
Rachel Harris
Jaime Roberts
Andrew Highet
4:32 min/km
00:57:13.10
10
1
2
00:29:07.40
22
5
10
01:05:54.40
14
3
4
01:25:32.50
21
3
6
00:19:32.10
213
17
65
1
5
Braden CURRIE
Braden CURRIE #5
Male Prime (18-39 years)
03:49:08.90
03:49:08.90
1
(1)
Prime (18-39 years)
1
Male
1
NZL
Braden Currie
Braden Currie
Braden Currie
Braden Currie
4:02 min/km
00:49:07.40
1
1
1
00:28:33.20
15
1
9
01:06:39.00
15
4
11
01:11:59.60
2
2
2
00:12:49.70
4
4
4
13
367
Team FREO DOCTORS
Team FREO DOCTORS #367
Mixed Team of 2 Prime
04:25:59.50
04:25:59.50
1
(2)
Team of 2 Prime
1
Mixed
2
WA
AUS
Dave Janmaat
Rory Walsh
4:41 min/km
00:59:44.70
17
1
3
00:32:58.30
82
13
49
01:06:48.20
16
2
5
01:33:04.50
57
4
22
00:13:23.80
6
1
1
128
645
Team SHAKEN NOT STIRRED
Team SHAKEN NOT STIRRED #645
Mixed Team of 4 Mixed
05:15:50.30
05:15:50.30
16
(51)
Team of 4 Mixed
16
Mixed
51
WA
AUS
Dorian Moro
Sarita Bennett
Ian Kininmonth
Nikky Lee
5:34 min/km
01:16:14.10
223
26
75
00:40:25.10
286
50
137
01:06:48.50
17
4
6
01:53:32.60
276
47
124
00:18:50.00
175
11
49
8
20
Thomas CHADBOURNE
Thomas CHADBOURNE #20
Male Prime (18-39 years)
04:08:20.80
04:08:20.80
4
(8)
Prime (18-39 years)
4
Male
8
WA
AUS
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
4:22 min/km
00:55:13.60
6
4
6
00:32:10.40
65
4
23
01:07:07.90
18
5
12
01:21:26.10
13
6
10
00:12:22.80
2
2
2
74
651
Team Sandy Crew
Team Sandy Crew #651
Mixed Team of 4 Mixed
04:58:16.20
04:58:16.20
8
(27)
Team of 4 Mixed
8
Mixed
27
WA
AUS
Aya Okano
Laura Tafuro
Brant Tapley
Dave Berry
5:15 min/km
01:26:35.80
388
46
145
00:30:19.20
32
7
17
01:07:25.10
19
5
7
01:36:41.30
91
16
37
00:17:14.80
99
5
24
11
8
Brody BAKER
Brody BAKER #8
Male Prime (18-39 years)
04:17:43.30
04:17:43.30
6
(10)
Prime (18-39 years)
6
Male
10
WA
AUS
Brody Baker
Brody Baker
Brody Baker
Brody Baker
4:32 min/km
00:58:35.60
13
7
11
00:35:07.40
132
7
50
01:07:42.10
20
6
13
01:22:23.00
17
8
13
00:13:55.20
10
9
9
41
657
Team Kill Or Cure
Team Kill Or Cure #657
Mixed Team of 4 Veteran
04:42:54.90
04:42:54.90
5
(9)
Team of 4 Veteran
5
Mixed
9
WA
AUS
Gavan Wise
Russell Thomson
Mark Lee
Courtney Hayes
4:59 min/km
01:06:46.20
69
3
18
00:32:07.70
64
9
38
01:08:00.20
21
1
8
01:39:11.30
120
13
54
00:16:49.50
81
2
14
42
265
Kevin WHITE
Kevin WHITE #265
Male Veteran (40-49 years)
04:43:24.60
04:43:24.60
7
(32)
Veteran (40-49 years)
7
Male
32
WA
AUS
Kevin White
Kevin White
Kevin White
Kevin White
4:59 min/km
01:03:57.40
44
4
35
00:35:12.20
133
4
51
01:08:13.80
22
1
14
01:39:33.10
122
12
61
00:16:28.10
68
12
48
114
695
Team yehna
Team yehna #695
Mixed Team of 4 Junior
05:10:45.80
05:10:45.80
1
(46)
Team of 4 Junior
1
Mixed
46
WA
AUS
Isaac Barton
Meg Gibson
Cooper Gibson
Olivia Richardson
5:28 min/km
01:05:44.10
61
1
12
00:31:30.70
52
1
30
01:08:23.50
23
1
9
02:06:40.70
390
3
161
00:18:26.80
155
2
42
84
663
Team Team caffeinated
Team Team caffeinated #663
Mixed Team of 4 Veteran
05:02:06.40
05:02:06.40
9
(32)
Team of 4 Veteran
9
Mixed
32
WA
AUS
Charlie Gilkes
Jason Spiro
Gregory Bayne
Richard Clark
5:19 min/km
01:16:45.50
236
15
82
00:33:22.10
92
15
55
01:08:32.00
24
2
10
01:43:52.40
164
17
74
00:19:34.40
216
10
66
18
547
Team Smooth Balls
Team Smooth Balls #547
Male Team of 4 Male
04:33:47.70
04:33:47.70
5
(14)
Team of 4 Male
5
Male
14
WA
AUS
Mike Haederle
John Andrews
Darryl Long
Robert Tweddle
4:49 min/km
01:02:38.50
34
9
28
00:27:32.90
6
3
3
01:09:04.30
25
8
15
01:37:15.70
99
21
50
00:17:16.30
100
11
64
36
564
Team The exporters
Team The exporters #564
Male Team of 4 Male
04:41:25.10
04:41:25.10
11
(27)
Team of 4 Male
11
Male
27
WA
AUS
Blake Smaniotto
Bailey Hill
Darcy Freeman
Cameron Smith
4:57 min/km
01:02:52.90
39
12
31
00:30:16.60
31
14
15
01:09:19.70
26
9
16
01:38:59.30
117
27
58
00:19:56.60
236
36
141
46
383
Team Bangers & Mash
Team Bangers & Mash #383
Mixed Team of 2 Prime
04:44:17.90
04:44:17.90
3
(12)
Team of 2 Prime
3
Mixed
12
WA
AUS
James Marangou
Michael Bingemann
Michael Bingemann
James Marangou
5:00 min/km
01:02:48.70
37
3
5
00:29:26.10
23
2
11
01:09:53.70
27
3
11
01:44:34.20
174
17
78
00:17:35.20
119
13
32
106
408
Team Shore Thing
Team Shore Thing #408
Mixed Team of 2 Prime
05:08:44.30
05:08:44.30
13
(44)
Team of 2 Prime
13
Mixed
44
WA
AUS
Mark Schmidt
Mark Schmidt
Alex Rovira
Alex Rovira
5:26 min/km
01:13:57.80
185
16
59
00:40:11.00
281
33
134
01:09:59.00
28
4
12
01:48:50.70
222
20
100
00:15:45.80
48
2
7
14
690
Team Act Belong Commit Crusaders
Team Act Belong Commit Crusaders #690
Mixed Team of 4 Veteran
04:31:07.40
04:31:07.40
1
(3)
Team of 4 Veteran
1
Mixed
3
WA
AUS
John Marsh
Garth Civil
Rob Hosking
Todd Andrews
4:46 min/km
01:10:55.50
147
11
44
00:28:32.00
14
2
6
01:10:18.70
29
3
13
01:26:03.00
23
3
7
00:15:18.20
38
1
5
43
372
Team Steve and Ben
Team Steve and Ben #372
Mixed Team of 2 Prime
04:43:27.20
04:43:27.20
2
(10)
Team of 2 Prime
2
Mixed
10
WA
AUS
Steve Gobby
Ben Mercer
Ben Mercer
Steve Gobby
4:59 min/km
01:09:30.30
117
11
34
00:31:30.90
53
8
31
01:10:21.10
30
5
14
01:35:24.80
75
6
29
00:16:40.10
75
4
12
22
192
Ross LEWIN
Ross LEWIN #192
Male Veteran (40-49 years)
04:35:56.70
04:35:56.70
2
(18)
Veteran (40-49 years)
2
Male
18
WA
AUS
Ross Lewin
Ross Lewin
Ross Lewin
Ross Lewin
4:52 min/km
01:01:49.30
27
1
22
00:36:07.60
156
6
64
01:10:21.70
31
2
17
01:33:16.20
59
6
35
00:14:21.90
14
2
12
144
471
Team Brutti's Bits
Team Brutti's Bits #471
Mixed Team of 4 Mixed
05:19:48.30
05:19:48.30
19
(62)
Team of 4 Mixed
19
Mixed
62
WA
AUS
Nico Brutti
Tessa Eckersley
David Prosser
Nico Brutti
5:38 min/km
01:11:21.00
154
15
46
00:40:33.00
287
51
138
01:10:25.30
32
6
15
01:58:53.50
332
55
146
00:18:35.50
166
10
47
322
474
Team Green Machine
Team Green Machine #474
Mixed Team of 4 Mixed
05:57:27.60
05:57:27.60
49
(132)
Team of 4 Mixed
49
Mixed
132
WA
AUS
Acacia Green
Cary Green
Leigh Burns
Cary Green
6:18 min/km
01:36:18.90
471
67
194
00:33:46.00
98
21
59
01:10:31.40
33
7
16
02:36:51.30
15
173
Paul GARDNER
Paul GARDNER #173
Male Veteran (40-49 years)
04:31:13.40
04:31:13.40
1
(12)
Veteran (40-49 years)
1
Male
12
WA
AUS
Paul Gardner
Paul Gardner
Paul Gardner
Paul Gardner
4:47 min/km
01:02:02.60
32
3
26
00:35:49.80
151
5
59
01:10:35.20
34
3
18
01:27:53.90
30
3
19
00:14:51.90
26
4
20
210
496
Team Smart Arnold DSMJ
Team Smart Arnold DSMJ #496
Male Team of 4 Male
05:34:36.80
05:34:36.80
41
(108)
Team of 4 Male
41
Male
108
WA
AUS
Daniel Lewis
Mark Smith
Matthew Evans
Joel Lewis
5:54 min/km
01:25:14.10
364
74
206
00:36:44.30
171
51
72
01:10:49.20
35
10
19
02:02:47.10
360
69
184
00:19:02.10
185
27
116
24
592
Team Team PCS
Team Team PCS #592
Mixed Team of 4 Mixed
04:37:31.80
04:37:31.80
2
(5)
Team of 4 Mixed
2
Mixed
5
WA
AUS
Peter Long
Tahlia Jensen
Peter Caldwell
Robert Cheeseman
4:53 min/km
01:05:05.30
52
3
9
00:27:11.60
5
3
3
01:10:58.90
36
8
17
01:35:49.00
81
13
32
00:18:27.00
157
8
43
81
510
Team The A-Team
Team The A-Team #510
Male Team of 4 Male
05:01:32.60
05:01:32.60
19
(45)
Team of 4 Male
19
Male
45
WA
AUS
Andrew Baylee
Haize Joly
Trevor Tilley
Jason Pontre
5:19 min/km
01:15:21.30
205
44
125
00:27:03.80
4
2
2
01:11:15.30
37
11
20
01:49:58.70
233
49
118
00:17:53.50
131
16
83
154
660
Team Narwhals
Team Narwhals #660
Mixed Team of 4 Veteran
05:21:49.10
05:21:49.10
18
(67)
Team of 4 Veteran
18
Mixed
67
WA
AUS
Bob Anderson
Rob Wallwork
Barry Ashwin
John Wray
5:40 min/km
01:16:30.10
228
13
77
00:35:45.00
149
20
82
01:11:18.20
38
4
18
01:52:54.00
270
29
123
00:25:21.80
438
32
181
252
506
Team Built By S
Team Built By S #506
Male Team of 4 Male
05:41:35.50
05:41:35.50
51
(125)
Team of 4 Male
51
Male
125
WA
AUS
Roger Pyne
Steve Hancock
Nathan Chandler
Simon Hancock
6:01 min/km
01:23:10.40
331
69
194
00:31:16.60
48
16
19
01:11:27.60
39
12
21
01:44:19.10
169
35
85
00:21:21.80
301
49
166
51
613
Team Made to Move Physiotherapy
Team Made to Move Physiotherapy #613
Mixed Team of 4 Mixed
04:49:52.10
04:49:52.10
5
(16)
Team of 4 Mixed
5
Mixed
16
WA
AUS
Kelly McGinnity
Russell Leadbetter
Graham Hush
Dean Edwards
5:06 min/km
01:08:33.20
100
10
29
00:32:10.80
66
15
39
01:11:29.50
40
9
19
01:40:35.00
135
26
63
00:17:03.60
88
3
19
53
379
Team Shao & Andy
Team Shao & Andy #379
Mixed Team of 2 Veteran
04:50:12.90
04:50:12.90
1
(17)
Team of 2 Veteran
1
Mixed
17
WA
AUS
Shao Wu
Andy Garswood
Andy Garswood
Shao Wu
5:07 min/km
01:08:34.20
101
2
30
00:29:05.40
20
1
8
01:11:29.90
41
1
20
01:44:49.60
178
12
82
00:16:13.80
63
3
10
103
615
Team Mixed Up
Team Mixed Up #615
Mixed Team of 4 Mixed
05:08:03.80
05:08:03.80
13
(42)
Team of 4 Mixed
13
Mixed
42
WA
AUS
Jenni Davidson
Ethan Jackson
Ashley Nesbit
Rod
5:25 min/km
01:19:51.90
289
32
102
00:25:18.80
3
2
2
01:11:31.30
42
10
21
01:51:44.20
254
43
114
00:19:37.60
219
18
67
97
666
Team Watered Down 8
Team Watered Down 8 #666
Mixed Team of 4 Veteran
05:05:22.00
05:05:22.00
11
(39)
Team of 4 Veteran
11
Mixed
39
WA
AUS
Paul Blackford
Andrew Richardson
Phillip Best
Trevor Pollard
5:23 min/km
01:23:47.70
339
26
120
00:30:56.30
42
7
25
01:11:43.30
43
5
22
01:37:13.80
97
8
42
00:21:40.90
316
16
116
9
3
Hayden WILDE
Hayden WILDE #3
Male Prime (18-39 years)
04:08:27.20
04:08:27.20
5
(9)
Prime (18-39 years)
5
Male
9
NZL
Hayden Wilde
Hayden Wilde
Hayden Wilde
Hayden Wilde
4:22 min/km
00:53:56.70
4
3
4
00:33:23.30
94
6
34
01:11:46.20
44
7
22
01:17:53.40
8
3
6
00:11:27.60
1
1
1
104
644
Team Mack1
Team Mack1 #644
Mixed Team of 4 Mixed
05:08:18.10
05:08:18.10
14
(43)
Team of 4 Mixed
14
Mixed
43
WA
AUS
Andrew Culnane
Rhonda Pearsall
John Pavlinovich
Miles Armstrong
5:26 min/km
01:24:30.20
353
39
128
00:33:18.70
91
19
54
01:11:54.20
45
11
23
01:38:26.30
111
20
49
00:20:08.70
243
23
79
176
412
Team Rachelle & Euan
Team Rachelle & Euan #412
Mixed Team of 2 Veteran
05:26:33.80
05:26:33.80
8
(79)
Team of 2 Veteran
8
Mixed
79
WA
AUS
Rachelle Doyle
Rachelle Doyle
Euan Cameron
Euan Cameron
5:45 min/km
01:30:10.80
427
24
167
00:47:37.20
428
26
186
01:12:15.60
46
2
24
01:37:21.60
102
6
43
00:19:08.60
189
9
55
31
170
Brett EDELMAN
Brett EDELMAN #170
Male Veteran (40-49 years)
04:39:31.40
04:39:31.40
4
(23)
Veteran (40-49 years)
4
Male
23
WA
AUS
Brett Edelman
Brett Edelman
Brett Edelman
Brett Edelman
4:55 min/km
01:07:25.50
74
10
50
00:33:06.00
86
1
32
01:12:22.60
47
4
23
01:29:51.60
37
4
23
00:16:45.70
79
17
56
37
18
John CARROLL
John CARROLL #18
Male Prime (18-39 years)
04:41:44.80
04:41:44.80
13
(28)
Prime (18-39 years)
13
Male
28
WA
AUS
John Carroll
John Carroll
John Carroll
John Carroll
4:58 min/km
01:00:00.80
19
11
16
00:42:37.30
334
41
156
01:12:30.60
48
8
24
01:31:02.40
44
12
27
00:15:33.70
42
16
30
111
452
Team Look out Mud
Team Look out Mud #452
Female Team of 4 Female
05:09:44.60
05:09:44.60
1
(9)
Team of 4 Female
1
Female
9
WA
AUS
Karlene Marzec
Linda Jackson
Tricia Gilbert
Linda Jackson
5:27 min/km
01:17:22.50
243
5
17
00:31:35.00
54
3
3
01:12:31.10
49
1
1
01:48:29.70
220
3
13
00:19:46.30
228
2
19
219
678
Team Masterbeaters
Team Masterbeaters #678
Mixed Team of 4 Veteran
05:36:19.10
05:36:19.10
22
(93)
Team of 4 Veteran
22
Mixed
93
WA
AUS
Alec Milroy
Ethan Norris
Ben Rundell
Dale Williams
5:55 min/km
01:28:22.10
404
32
155
00:32:51.60
79
12
47
01:12:33.40
50
6
25
01:58:52.30
331
33
145
00:23:39.70
392
27
159
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (625 items)