Single Track Minds Race - Kalamunda 50
26 Jun 2022
Results
Details
 
Contact
Kalamunda 50
Kalamunda 25
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Top 1
Top 3
Top 5
Top 10
Male
Junior Male
View All
Pos
Name
Time
1
Finn REILLY (#230)
02:22:33.19
2
Noah GOWLAND (#113)
02:42:05.76
Open Male
View All
Pos
Name
Time
1
Bailey CHRISTIE (#97)
02:09:02.07
2
Hayden JAMES (#95)
02:17:21.62
3
Brian SING (#225)
02:19:24.22
4
Oliver JAMES (#92)
02:19:24.45
5
Cameron SCHMID (#107)
02:20:50.82
6
Matthew SHEPHERD (#224)
02:21:31.46
7
Nathan JONES (#211)
02:22:23.20
8
Michael DENTON (#207)
02:23:32.39
9
Robbie RHODES (#220)
02:25:29.37
10
Jon GREGG (#103)
02:26:10.91
Masters Male 40-49
View All
Pos
Name
Time
1
Strunk TOBIAS (#187)
02:27:23.31
2
Ashley WILLIAMS (#190)
02:28:51.51
3
Jason BENNETT (#162)
02:29:59.82
4
Igor PAVIC (#34)
02:31:54.77
5
Nathan SCHMIEDTE (#182)
02:32:25.35
6
John JORDAN (#175)
02:37:21.14
7
Clive JONES (#174)
02:37:42.56
8
Damon WILMORE (#326)
02:37:52.78
9
Simon DUNCALF (#167)
02:38:30.07
10
Peter DUFF (#31)
02:39:38.59
Super Masters M50+
View All
Pos
Name
Time
1
Neil RATTRAY (#248)
02:28:51.32
2
Chris DAVISON (#237)
02:30:26.18
3
Chris ERCEGOVICH (#238)
02:36:44.26
4
Tony TUCKNOTT (#253)
02:37:31.48
5
Drew MITCHELL (#246)
02:38:40.55
6
Lance PORTMAN (#132)
02:40:00.70
7
Julian ATKINSON (#233)
02:43:59.11
8
Lindsay DOVE (#122)
02:45:28.72
9
Brendan MCQUILLAN (#245)
02:45:38.99
10
Chris WATT (#131)
02:53:27.16
Grand Masters M60+
View All
Pos
Name
Time
1
David EQUID (#14)
02:55:46.86
2
Colin MCCRORY (#156)
03:08:02.18
3
John DOWNING (#153)
03:09:48.76
4
Greg FISHER (#15)
03:12:11.24
5
Martin SPIBEY (#11)
03:14:26.30
6
Bert FLOSS (#155)
03:20:51.90
7
Peter CAMPBELL (#16)
03:34:25.03
8
Steven GREENSHIELDS (#12)
03:36:56.66
9
Tim ANSELL (#13)
03:37:22.21
10
John FARRELLY (#154)
03:38:23.42
E-Bike
View All
Pos
Name
Time
1
Wayne GRIMLEY (#8)
02:18:02.36
2
Matt SEVIOR (#327)
02:26:52.89
3
Nathan PARISH (#3)
02:36:01.57
4
Trevor LEWIS (#2)
02:46:33.47
5
Frederic AUBE (#147)
02:48:12.46
6
Justin PRIEST (#351)
02:51:35.07
7
Phil SHEPLEY (#151)
02:59:22.96
8
Adam PLUMMER (#150)
03:27:30.06
9
Grant OTTO (#5)
03:27:56.63
10
Grant ADAMS (#4)
03:32:17.92
Female
Open Female
View All
Pos
Name
Time
1
Tracey CHAPMAN (#194)
02:44:16.96
2
Zoe DAVISON (#78)
02:49:08.69
3
Sarah TUCKNOTT (#201)
02:51:27.37
4
Elyse ROWE (#328)
02:55:38.14
5
Stephanie VAN AMERONGEN (#259)
02:57:40.37
6
Mikayla SMITH (#75)
02:59:21.33
7
Ashlea SMITH (#74)
03:12:39.27
8
Simone MCCALLUM (#196)
03:19:31.63
9
Stephanie PEGG (#198)
03:23:03.05
10
Sophie FORREST (#195)
03:30:07.32
Masters Female 40-49
View All
Pos
Name
Time
1
Fern COOPER (#191)
02:57:40.78
2
Adelia NEETHLING (#71)
03:05:15.11
3
Brooke SCOTT (#72)
03:10:38.06
4
Holly TAYLOR (#193)
03:26:10.36
Super Masters F50+
View All
Pos
Name
Time
1
Melanie RODRIGUE (#256)
03:23:45.01
2
Louise BLACK (#76)
03:25:14.36
3
Jan O'BRIEN (#146)
03:44:20.05
4
Turi INNESMANNING (#255)
03:52:21.29
5
Julie DENHOLM (#144)
03:57:26.32
6
Christine CUTHBERTSON (#143)
03:59:19.81
7
Rowena COLE (#145)
04:11:35.58
Grand Masters F60+
View All
Pos
Name
Time
1
Jenny TUCKNOTT (#158)
03:43:35.62
E-Bike
View All
Pos
Name
Time
1
Sabrina ARKLIE (#352)
03:07:44.93
© 2023