City Beach Primary Interhouse Cross Country
6 Jun 2018
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y03
All teams
Acacia
Dampiera
Zamia
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
Page 1 of 1 (19 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Pace
1
12
Matthew HAYNES
Matthew HAYNES #12
Male Y03
00:04:07.65
00:04:07.65
1
(1)
Y03
1
Male
1
Zamia
1
20
4:07 min/km
2
17
Creedence TOLCON
Creedence TOLCON #17
Male Y03
00:04:13.97
00:04:13.97
2
(2)
Y03
2
00:00:06.32
Male
2
Zamia
2
16
4:13 min/km
3
19
Oisin WORMALD
Oisin WORMALD #19
Male Y03
00:04:18.24
00:04:18.24
3
(3)
Y03
3
00:00:10.59
Male
3
Dampiera
1
12
4:18 min/km
4
10
Tejas ESELTINE
Tejas ESELTINE #10
Male Y03
00:04:39.33
00:04:39.33
4
(4)
Y03
4
00:00:31.68
Male
4
Acacia
1
8
4:39 min/km
5
7
Cooper BRIGGS
Cooper BRIGGS #7
Male Y03
00:04:46.67
00:04:46.67
5
(5)
Y03
5
00:00:39.02
Male
5
Dampiera
2
3
4:46 min/km
6
4
Lila ROONEY
Lila ROONEY #4
Female Y03
00:04:53.20
00:04:53.20
1
(1)
Y03
1
Female
1
Acacia
2
20
4:53 min/km
7
8
Theodore BUNGEY
Theodore BUNGEY #8
Male Y03
00:04:54.42
00:04:54.42
6
(6)
Y03
6
00:00:46.77
Male
6
Dampiera
3
3
4:54 min/km
8
18
Joseph-Kendwa WARTH
Joseph-Kendwa WARTH #18
Male Y03
00:05:11.50
00:05:11.50
7
(7)
Y03
7
00:01:03.85
Male
7
Dampiera
4
3
5:11 min/km
9
2
Stella GROVES
Stella GROVES #2
Female Y03
00:05:13.34
00:05:13.34
2
(2)
Y03
2
00:00:20.13
Female
2
Acacia
3
16
5:13 min/km
10
5
Candace SALFINGER
Candace SALFINGER #5
Female Y03
00:05:14.15
00:05:14.15
3
(3)
Y03
3
00:00:20.95
Female
3
Dampiera
5
12
5:14 min/km
11
15
John PRINGLE
John PRINGLE #15
Male Y03
00:05:17.41
00:05:17.41
8
(8)
Y03
8
00:01:09.76
Male
8
Acacia
4
3
5:17 min/km
12
9
Lucas DOIG
Lucas DOIG #9
Male Y03
00:05:23.49
00:05:23.49
9
(9)
Y03
9
00:01:15.84
Male
9
Acacia
5
3
5:23 min/km
13
14
Oliver INDRIZZI
Oliver INDRIZZI #14
Male Y03
00:05:23.99
00:05:23.99
10
(10)
Y03
10
00:01:16.34
Male
10
Zamia
3
3
5:23 min/km
14
13
Thomas HOWARD-ADAMS
Thomas HOWARD-ADAMS #13
Male Y03
00:05:28.82
00:05:28.82
11
(11)
Y03
11
00:01:21.17
Male
11
Acacia
6
3
5:28 min/km
15
1
Indiana BOWLER
Indiana BOWLER #1
Female Y03
00:05:32.24
00:05:32.24
4
(4)
Y03
4
00:00:39.03
Female
4
Dampiera
6
8
5:32 min/km
16
6
Carla YOUNG
Carla YOUNG #6
Female Y03
00:06:26.24
00:06:26.24
5
(5)
Y03
5
00:01:33.03
Female
5
Zamia
4
2
6:26 min/km
17
16
Matthew STREETER
Matthew STREETER #16
Male Y03
00:06:53.20
00:06:53.20
12
(12)
Y03
12
00:02:45.55
Male
12
Zamia
5
1
6:53 min/km
3
Indi PORTEOUS
Indi PORTEOUS #3
Female Y03
Not started
Not started
Y03
Female
Zamia
0
11
Jack FOX
Jack FOX #11
Male Y03
Not started
Not started
Y03
Male
Dampiera
0
Page 1 of 1 (19 items)