Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest
8 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
6
7
8
[9]
10
11
12
13
Page 9 of 13 (625 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
State
Country
Run
Swim
Paddle
MTB
Pace
Run
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
TeamRun
O/Pos
C/Pos
G/Pos
82
363
Team TOP GUN
Team TOP GUN #363
Mixed Team of 2 Prime
05:01:54.20
05:01:54.20
8
(31)
Team of 2 Prime
8
Mixed
31
WA
AUS
Dave Allan
Chris Marshall
Dave Allan
Chris Marshall
5:19 min/km
01:07:39.70
79
7
21
00:38:10.30
212
26
105
01:25:36.30
199
16
89
01:33:01.90
56
3
21
00:17:26.00
106
9
26
84
663
Team Team caffeinated
Team Team caffeinated #663
Mixed Team of 4 Veteran
05:02:06.40
05:02:06.40
9
(32)
Team of 4 Veteran
9
Mixed
32
WA
AUS
Charlie Gilkes
Jason Spiro
Gregory Bayne
Richard Clark
5:19 min/km
01:16:45.50
236
15
82
00:33:22.10
92
15
55
01:08:32.00
24
2
10
01:43:52.40
164
17
74
00:19:34.40
216
10
66
86
406
Team 2 Long Men
Team 2 Long Men #406
Mixed Team of 2 Prime
05:02:07.50
05:02:07.50
9
(33)
Team of 2 Prime
9
Mixed
33
WA
AUS
Mike Longman
Andrew Longman
Mike Longman
Andrew Longman
5:19 min/km
01:17:31.30
247
26
88
00:37:47.60
203
23
100
01:30:00.70
260
21
115
01:20:02.50
12
1
3
00:16:45.40
78
5
13
87
387
Team Narrogin Wheelers
Team Narrogin Wheelers #387
Mixed Team of 2 Prime
05:02:37.70
05:02:37.70
10
(34)
Team of 2 Prime
10
Mixed
34
WA
AUS
Tim Wiese
Paul Keppel
Tim Wiese
Paul Keppel
5:20 min/km
01:08:16.50
92
10
27
00:32:06.20
63
11
37
01:12:59.70
57
7
30
01:46:15.20
196
18
90
00:23:00.10
364
35
140
88
425
Team Team GRAV
Team Team GRAV #425
Mixed Team of 2 Veteran
05:02:54.20
05:02:54.20
4
(35)
Team of 2 Veteran
4
Mixed
35
WA
AUS
Greg Robinson
Andrew Varnavides
Greg Robinson
Andrew Varnavides
5:20 min/km
01:12:35.50
168
6
51
00:33:59.10
105
5
64
01:31:29.50
282
20
126
01:29:01.40
34
2
13
00:15:48.70
51
1
8
89
507
Team Phat Punks
Team Phat Punks #507
Mixed Team of 4 Mixed
05:03:02.50
05:03:02.50
11
(36)
Team of 4 Mixed
11
Mixed
36
WA
AUS
Sarah Ware
Ben Koontz
Nathan Paull
Shaun Height
5:20 min/km
01:13:57.50
184
20
58
00:36:18.50
161
31
86
01:27:52.90
236
39
104
01:29:52.90
38
6
14
00:15:00.70
29
1
2
91
390
Team Steve and Ian
Team Steve and Ian #390
Mixed Team of 2 Prime
05:03:47.00
05:03:47.00
11
(37)
Team of 2 Prime
11
Mixed
37
WA
AUS
Steven Lear
Ian Morrison
Steven Lear
Ian Morrison
5:21 min/km
01:18:10.20
261
27
93
00:32:03.20
62
10
36
01:30:17.80
263
22
117
01:26:21.60
24
2
8
00:16:54.20
83
7
16
94
679
Team this time again
Team this time again #679
Mixed Team of 4 Veteran
05:04:28.80
05:04:28.80
10
(38)
Team of 4 Veteran
10
Mixed
38
WA
AUS
Jay Morgan
Peter Winter
Kevin Jaques
Bryan Stanley
5:22 min/km
01:20:21.20
298
23
109
00:33:42.30
96
16
58
01:14:34.00
71
9
35
01:37:33.80
104
9
45
00:18:17.50
148
9
39
97
666
Team Watered Down 8
Team Watered Down 8 #666
Mixed Team of 4 Veteran
05:05:22.00
05:05:22.00
11
(39)
Team of 4 Veteran
11
Mixed
39
WA
AUS
Paul Blackford
Andrew Richardson
Phillip Best
Trevor Pollard
5:23 min/km
01:23:47.70
339
26
120
00:30:56.30
42
7
25
01:11:43.30
43
5
22
01:37:13.80
97
8
42
00:21:40.90
316
16
116
98
472
Team Warriors
Team Warriors #472
Mixed Team of 4 Mixed
05:05:56.70
05:05:56.70
12
(40)
Team of 4 Mixed
12
Mixed
40
WA
AUS
Rory Thomson
Simon Bedbrook
Andy Roberts
Emma Bedbrook
5:23 min/km
01:07:36.50
76
6
20
00:28:49.90
16
4
7
01:16:10.20
86
17
43
01:52:16.80
260
44
118
00:21:03.30
290
34
103
100
361
Team JP
Team JP #361
Mixed Team of 2 Prime
05:06:51.20
05:06:51.20
12
(41)
Team of 2 Prime
12
Mixed
41
WA
AUS
Peter Rasmussen
Peter Rasmussen
Jake McDonald
Jake McDonald
5:24 min/km
01:13:35.60
180
15
57
00:38:30.90
222
27
110
01:14:41.40
72
8
36
01:43:13.50
158
15
71
00:16:49.80
82
6
15
103
615
Team Mixed Up
Team Mixed Up #615
Mixed Team of 4 Mixed
05:08:03.80
05:08:03.80
13
(42)
Team of 4 Mixed
13
Mixed
42
WA
AUS
Jenni Davidson
Ethan Jackson
Ashley Nesbit
Rod
5:25 min/km
01:19:51.90
289
32
102
00:25:18.80
3
2
2
01:11:31.30
42
10
21
01:51:44.20
254
43
114
00:19:37.60
219
18
67
104
644
Team Mack1
Team Mack1 #644
Mixed Team of 4 Mixed
05:08:18.10
05:08:18.10
14
(43)
Team of 4 Mixed
14
Mixed
43
WA
AUS
Andrew Culnane
Rhonda Pearsall
John Pavlinovich
Miles Armstrong
5:26 min/km
01:24:30.20
353
39
128
00:33:18.70
91
19
54
01:11:54.20
45
11
23
01:38:26.30
111
20
49
00:20:08.70
243
23
79
106
408
Team Shore Thing
Team Shore Thing #408
Mixed Team of 2 Prime
05:08:44.30
05:08:44.30
13
(44)
Team of 2 Prime
13
Mixed
44
WA
AUS
Mark Schmidt
Mark Schmidt
Alex Rovira
Alex Rovira
5:26 min/km
01:13:57.80
185
16
59
00:40:11.00
281
33
134
01:09:59.00
28
4
12
01:48:50.70
222
20
100
00:15:45.80
48
2
7
113
378
TEAM Sachs Express
TEAM Sachs Express #378
Mixed Team of 2 Prime
05:10:38.60
05:10:38.60
14
(45)
Team of 2 Prime
14
Mixed
45
WA
AUS
Dave Noblett
Aaron Boase
Aaron Boase
Aaron Boase
5:28 min/km
01:14:16.10
193
18
62
00:30:31.40
36
4
21
01:29:59.10
259
20
114
01:37:28.20
103
10
44
00:18:23.80
152
16
41
114
695
Team yehna
Team yehna #695
Mixed Team of 4 Junior
05:10:45.80
05:10:45.80
1
(46)
Team of 4 Junior
1
Mixed
46
WA
AUS
Isaac Barton
Meg Gibson
Cooper Gibson
Olivia Richardson
5:28 min/km
01:05:44.10
61
1
12
00:31:30.70
52
1
30
01:08:23.50
23
1
9
02:06:40.70
390
3
161
00:18:26.80
155
2
42
116
381
Team Team Dizzy
Team Team Dizzy #381
Mixed Team of 2 Prime
05:11:42.20
05:11:42.20
15
(47)
Team of 2 Prime
15
Mixed
47
WA
AUS
Rachel Duczynski
Rachel Duczynski
Rachel Duczynski
Guy Duczynski
5:29 min/km
01:12:34.50
166
14
50
00:29:51.70
26
3
13
01:22:03.40
154
13
72
01:50:00.00
234
23
103
00:17:12.60
95
8
22
121
368
Team WalkHard
Team WalkHard #368
Mixed Team of 2 Prime
05:13:40.20
05:13:40.20
16
(48)
Team of 2 Prime
16
Mixed
48
WA
AUS
Hayden Walker
Brad Hardingham
Brad Hardingham
Hayden Walker
5:31 min/km
01:11:07.50
152
13
45
00:30:33.80
38
5
22
01:22:35.00
160
14
75
01:49:37.30
225
21
101
00:19:46.60
229
23
72
122
667
Team Riverdogs
Team Riverdogs #667
Mixed Team of 4 Veteran
05:14:14.00
05:14:14.00
12
(49)
Team of 4 Veteran
12
Mixed
49
WA
AUS
Allan Colthart
Michelle Colthart
Dave Blunt
Sarah Blunt
5:32 min/km
01:09:44.50
124
7
37
00:39:32.50
258
32
124
01:15:14.50
76
10
38
01:47:14.60
207
21
94
00:22:27.90
349
20
134
123
629
Team bangas for ana's
Team bangas for ana's #629
Mixed Team of 4 Mixed
05:14:34.40
05:14:34.40
15
(50)
Team of 4 Mixed
15
Mixed
50
WA
AUS
Sophie Barnden-Brown
Rachel Ross
Simon Gray
Callum McCrudden
5:32 min/km
01:17:41.50
251
30
90
00:30:25.40
35
9
20
01:27:50.20
234
38
103
01:39:35.00
123
22
55
00:19:02.30
186
12
54
128
645
Team SHAKEN NOT STIRRED
Team SHAKEN NOT STIRRED #645
Mixed Team of 4 Mixed
05:15:50.30
05:15:50.30
16
(51)
Team of 4 Mixed
16
Mixed
51
WA
AUS
Dorian Moro
Sarita Bennett
Ian Kininmonth
Nikky Lee
5:34 min/km
01:16:14.10
223
26
75
00:40:25.10
286
50
137
01:06:48.50
17
4
6
01:53:32.60
276
47
124
00:18:50.00
175
11
49
129
687
Team Wavemasters
Team Wavemasters #687
Mixed Team of 4 Veteran
05:16:03.70
05:16:03.70
13
(52)
Team of 4 Veteran
13
Mixed
52
WA
AUS
Wayne Pelusey
Richie Horner
Wayne Hughes
Homie Harris
5:34 min/km
01:27:59.30
402
31
153
00:33:05.20
85
13
50
01:16:26.40
90
12
45
01:40:26.20
130
16
60
00:18:06.60
142
8
37
130
519
Team MR Maulers
Team MR Maulers #519
Mixed Team of 4 Veteran
05:16:23.10
05:16:23.10
14
(53)
Team of 4 Veteran
14
Mixed
53
WA
AUS
Mark Barrett-Lennard
Paul Manners
Christo Edwards
Tim Garstone
5:34 min/km
01:09:30.90
118
6
35
00:36:44.80
173
24
89
01:27:34.10
231
24
100
01:40:10.60
128
15
58
00:22:22.70
342
18
132
131
639
Team Slack Attack
Team Slack Attack #639
Mixed Team of 4 Mixed
05:16:36.50
05:16:36.50
17
(54)
Team of 4 Mixed
17
Mixed
54
WA
AUS
Nicole Smith
Angela Moore
Simon Kirke
David Slack
5:35 min/km
01:30:35.70
430
55
169
00:34:56.00
125
27
72
01:22:20.90
159
28
74
01:28:02.90
31
4
11
00:20:41.00
273
30
95
132
397
Team Breaking Your Limits
Team Breaking Your Limits #397
Mixed Team of 2 Prime
05:16:38.70
05:16:38.70
17
(55)
Team of 2 Prime
17
Mixed
55
WA
AUS
Scott French
Lauren Jones
Scott French
Scott French
5:35 min/km
01:06:39.60
68
6
17
00:31:20.10
51
7
29
01:42:41.10
412
35
182
01:36:31.10
89
8
36
00:19:26.80
210
21
64
133
606
Team Try Hards
Team Try Hards #606
Mixed Team of 4 Mixed
05:16:44.30
05:16:44.30
18
(56)
Team of 4 Mixed
18
Mixed
56
WA
AUS
Andy Richardson
Katherine Taylor
Neil Gibson
Benjamin Taylor
5:35 min/km
01:06:08.50
65
5
15
00:44:56.30
368
65
162
01:12:37.10
51
12
26
01:51:10.90
249
41
112
00:21:51.50
322
42
121
135
382
Team Hale & Pace
Team Hale & Pace #382
Mixed Team of 2 Prime
05:17:47.10
05:17:47.10
18
(57)
Team of 2 Prime
18
Mixed
57
WA
AUS
Travis Kell
Nic Christie
Nic Christie
Travis Kell
5:36 min/km
01:16:44.50
235
24
81
00:31:04.20
43
6
26
01:31:59.10
287
25
130
01:37:41.00
106
11
47
00:20:18.30
255
28
85
136
494
Team Eat My Dust :P
Team Eat My Dust :P #494
Mixed Team of 4 Junior
05:17:56.50
05:17:56.50
2
(58)
Team of 4 Junior
2
Mixed
58
WA
AUS
Kyle Sorensen
Harper Baron-Hay
Jeremy Sorensen
Kylie Sheedy
5:36 min/km
01:20:52.10
305
3
111
00:37:24.80
193
3
95
01:14:24.10
69
2
34
01:42:26.10
152
1
67
00:22:49.40
359
3
139
140
377
Team Accidental Adventurers
Team Accidental Adventurers #377
Mixed Team of 2 Prime
05:18:42.00
05:18:42.00
19
(59)
Team of 2 Prime
19
Mixed
59
WA
AUS
Darren Gogan
Katherine Ross
Katherine Ross
Darren Gogan
5:37 min/km
01:17:08.00
240
25
84
00:33:49.80
101
16
61
01:19:10.20
116
11
58
01:50:16.40
239
24
106
00:18:17.60
149
15
40
141
674
SOPHIE Row
SOPHIE Row #674
Mixed Team of 4 Veteran
05:19:13.20
05:19:13.20
15
(60)
Team of 4 Veteran
15
Mixed
60
WA
AUS
Naree Cowan
Sophie Row
Jeff Vidler
Scott Bradley
5:37 min/km
01:16:40.90
232
14
79
00:38:27.10
218
27
109
01:12:45.90
53
7
28
01:50:49.80
245
27
110
00:20:29.50
261
14
90
143
447
Team Hay St Chiro team
Team Hay St Chiro team #447
Mixed Team of 2 Veteran
05:19:32.80
05:19:32.80
5
(61)
Team of 2 Veteran
5
Mixed
61
WA
AUS
Jasmin Bailey
Jasmin Bailey
Nathalie Laurendeau
Nathalie Laurendeau
5:38 min/km
01:19:58.00
290
14
103
00:39:20.50
248
15
119
01:35:26.10
324
24
146
01:27:14.90
27
1
9
00:17:33.30
114
5
30
144
471
Team Brutti's Bits
Team Brutti's Bits #471
Mixed Team of 4 Mixed
05:19:48.30
05:19:48.30
19
(62)
Team of 4 Mixed
19
Mixed
62
WA
AUS
Nico Brutti
Tessa Eckersley
David Prosser
Nico Brutti
5:38 min/km
01:11:21.00
154
15
46
00:40:33.00
287
51
138
01:10:25.30
32
6
15
01:58:53.50
332
55
146
00:18:35.50
166
10
47
145
207
Team RETIRED DOUBLES
Team RETIRED DOUBLES #207
Mixed AR Pair
05:20:09.00
05:20:09.00
3
(63)
AR Pair
3
Mixed
63
WA
AUS
Bruce Dewar
Keira Macfarlane
5:38 min/km
01:16:33.50
230
5
78
00:35:43.50
147
2
80
01:21:52.40
150
4
70
01:45:43.80
191
4
87
00:20:15.80
251
6
84
146
670
Team MuffTudders
Team MuffTudders #670
Mixed Team of 4 Veteran
05:20:20.80
05:20:20.80
16
(64)
Team of 4 Veteran
16
Mixed
64
WA
AUS
Gavin Smith
David Rowe
Mick Daw
Stephen Baker
5:38 min/km
01:18:29.60
264
19
94
00:34:48.40
121
17
71
01:30:19.50
264
27
118
01:35:09.40
72
6
28
00:21:33.90
310
15
112
148
572
Team That Team
Team That Team #572
Mixed Team of 4 Mixed
05:20:24.70
05:20:24.70
20
(65)
Team of 4 Mixed
20
Mixed
65
WA
AUS
Marie Adams
Mark Bush
Alan Draper
James Le Roux Hartslief
5:39 min/km
01:28:33.80
406
51
157
00:30:54.00
41
11
24
01:22:40.30
161
29
76
01:36:26.50
87
15
35
00:21:50.10
321
41
120
152
681
Team ward
Team ward #681
Mixed Team of 4 Veteran
05:21:30.20
05:21:30.20
17
(66)
Team of 4 Veteran
17
Mixed
66
WA
AUS
Bruce Barrington
Nicholas Hamer
Tim Norrish
Andrew Ward
5:40 min/km
01:21:47.90
317
25
114
00:29:59.60
28
5
14
01:17:02.60
96
13
48
01:50:17.20
240
25
107
00:22:22.90
344
19
133
154
660
Team Narwhals
Team Narwhals #660
Mixed Team of 4 Veteran
05:21:49.10
05:21:49.10
18
(67)
Team of 4 Veteran
18
Mixed
67
WA
AUS
Bob Anderson
Rob Wallwork
Barry Ashwin
John Wray
5:40 min/km
01:16:30.10
228
13
77
00:35:45.00
149
20
82
01:11:18.20
38
4
18
01:52:54.00
270
29
123
00:25:21.80
438
32
181
155
442
TEAM Ed And Jamo
TEAM Ed And Jamo #442
Mixed Team of 2 Veteran
05:21:51.50
05:21:51.50
6
(68)
Team of 2 Veteran
6
Mixed
68
WA
AUS
Shane Jamieson
Ed Negus
Shane Jamieson
Ed Negus
5:40 min/km
01:13:11.00
175
7
54
00:34:38.50
117
8
69
01:41:07.10
395
29
178
01:37:02.90
94
5
40
00:15:52.00
53
2
9
156
689
Team Honey Badgers
Team Honey Badgers #689
Mixed Team of 4 Veteran
05:21:59.30
05:21:59.30
19
(69)
Team of 4 Veteran
19
Mixed
69
WA
AUS
Brant Edwards
Ashley Verwijmeren
Simon Walker
Andrew Della-Sale
5:40 min/km
01:10:35.50
142
10
42
00:37:45.10
201
25
99
01:21:45.20
149
19
69
01:48:06.70
215
23
97
00:23:46.80
398
28
162
158
467
Team 3chicks and a stick
Team 3chicks and a stick #467
Mixed Team of 4 Mixed
05:22:30.00
05:22:30.00
21
(70)
Team of 4 Mixed
21
Mixed
70
WA
AUS
Caresse Mitchell
Mia Emms
Timothy Mitchell
Raelene Bennet
5:41 min/km
01:46:41.80
515
77
220
00:46:36.60
405
69
176
02:25:21.70
00:23:49.90
402
57
164
165
589
Team Crakesters
Team Crakesters #589
Mixed Team of 4 Mixed
05:23:42.70
05:23:42.70
22
(71)
Team of 4 Mixed
22
Mixed
71
WA
AUS
Danelle Milward
Jenny Crake
Steven Crake
Aaron Milward
5:42 min/km
01:31:39.40
442
60
177
00:42:04.20
317
57
150
01:33:21.10
306
47
138
01:16:16.30
6
1
2
00:20:21.70
257
26
87
166
359
Team Fisher
Team Fisher #359
Mixed Team of 2 Prime
05:23:49.10
05:23:49.10
20
(72)
Team of 2 Prime
20
Mixed
72
WA
AUS
Peter Fisher
Peter Fisher
John Fisher
John Fisher
5:42 min/km
01:01:52.00
28
2
4
00:39:59.40
272
31
130
01:32:16.70
293
26
133
01:48:49.50
221
19
99
00:20:51.50
280
30
99
167
439
Team The PB's
Team The PB's #439
Mixed Team of 2 Veteran
05:23:49.80
05:23:49.80
7
(73)
Team of 2 Veteran
7
Mixed
73
WA
AUS
Jez Evans
Paul Bennett
Paul Bennett
Jez Evans
5:42 min/km
01:17:40.20
250
10
89
00:37:01.20
185
12
92
01:25:29.50
196
11
87
01:43:24.50
159
10
72
00:20:14.40
247
13
81
168
693
Team Waller/Vaisey
Team Waller/Vaisey #693
Mixed Team of 2 Prime
05:24:49.20
05:24:49.20
21
(74)
Team of 2 Prime
21
Mixed
74
WA
AUS
Nicholas Waller
Will Vaisey
5:43 min/km
01:14:04.90
188
17
61
00:42:02.80
316
34
149
01:16:23.90
89
9
44
01:54:47.80
293
27
129
00:17:29.80
109
11
28
169
671
Team Shinboners
Team Shinboners #671
Mixed Team of 4 Veteran
05:25:12.60
05:25:12.60
20
(75)
Team of 4 Veteran
20
Mixed
75
WA
AUS
Simon Stewart
Rob Oliver
Paul Wallwork
Patrick Gillen
5:44 min/km
01:18:03.00
257
18
92
00:29:07.10
21
3
9
01:20:52.30
135
17
65
01:54:08.10
287
30
126
00:23:02.10
367
22
142
171
576
TEAM Tiara
TEAM Tiara #576
Mixed Team of 4 Mixed
05:25:45.30
05:25:45.30
23
(76)
Team of 4 Mixed
23
Mixed
76
WA
AUS
Carolyn Powley
Mia
Troy Bennet
5:44 min/km
01:26:51.90
389
47
146
00:31:48.00
60
14
35
01:16:37.00
91
18
46
01:48:08.40
216
37
98
00:22:20.00
341
47
131
174
577
Team Team Dunsy
Team Team Dunsy #577
Mixed Team of 4 Mixed
05:26:15.60
05:26:15.60
24
(77)
Team of 4 Mixed
24
Mixed
77
WA
AUS
Jane Heaven
Monique Vollprecht
Mieke Boerema
Trevor Lawrence-Brown
5:45 min/km
01:24:14.50
347
38
124
00:33:48.30
100
22
60
01:20:45.50
133
24
63
01:44:25.40
172
29
76
00:23:01.90
366
50
141
175
616
Team Best Friends
Team Best Friends #616
Mixed Team of 4 Mixed
05:26:17.10
05:26:17.10
25
(78)
Team of 4 Mixed
25
Mixed
78
WA
AUS
Ben Deakin
Kristina Moore
Mark Smith
Russell Hood-Penn
5:45 min/km
01:24:58.00
359
40
131
00:45:08.30
376
67
165
01:15:58.70
82
15
40
01:39:56.60
127
23
57
00:20:15.50
250
24
83
176
412
Team Rachelle & Euan
Team Rachelle & Euan #412
Mixed Team of 2 Veteran
05:26:33.80
05:26:33.80
8
(79)
Team of 2 Veteran
8
Mixed
79
WA
AUS
Rachelle Doyle
Rachelle Doyle
Euan Cameron
Euan Cameron
5:45 min/km
01:30:10.80
427
24
167
00:47:37.20
428
26
186
01:12:15.60
46
2
24
01:37:21.60
102
6
43
00:19:08.60
189
9
55
177
636
Team Rafferty Rules
Team Rafferty Rules #636
Mixed Team of 4 Mixed
05:26:53.70
05:26:53.70
26
(80)
Team of 4 Mixed
26
Mixed
80
WA
AUS
Naomi Loraine
Priscilla Rafferty
Greg Rafferty
Craig Rafferty
5:45 min/km
01:45:42.80
512
76
218
00:32:16.30
69
16
40
01:14:18.30
68
13
33
01:33:52.60
64
11
25
00:20:43.70
274
31
96
1
2
3
...
6
7
8
[9]
10
11
12
13
Page 9 of 13 (625 items)