John Septimus Roe Secondary Cross Country
17 Apr 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
7
[8]
9
10
...
20
21
22
Page 8 of 22 (1058 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Dist
Pace
Wave
708
Declan CATTERMOLE-THOMPSON
Declan CATTERMOLE-THOMPSON #708
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
ROEB
3.5
Wave 2 Yr07
619
707
Oliver BRODIE
Oliver BRODIE #707
Male Y07
00:37:45.92
00:37:45.92
67
(366)
Y07
67
00:23:43.32
Male
366
ROEB
96
3.5
10:47 min/km
Wave 2 Yr07
706
Jayan AMBA
Jayan AMBA #706
Male Y07
DNS
DNS
Y07
Male
ROEB
3.5
Wave 2 Yr07
821
705
Manar AL-ZUBAYDY
Manar AL-ZUBAYDY #705
Female Y07
00:49:43.79
00:49:43.79
70
(377)
Y07
70
00:31:17.44
Female
377
ROEB
132
3.5
14:12 min/km
Wave 2 Yr07
704
Milly ZERKANI
Milly ZERKANI #704
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
PARM
3.5
Wave 7 Yr12
703
Ribka ZELALEM
Ribka ZELALEM #703
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
PARM
3.5
Wave 7 Yr12
777
702
Jacob WILSON
Jacob WILSON #702
Male Y12
00:43:29.64
00:43:29.64
47
(423)
Y12
47
00:29:52.27
Male
423
PARM
129
3.5
12:25 min/km
Wave 7 Yr12
307
701
Ryan WILLIAMSON
Ryan WILLIAMSON #701
Male Y12
00:27:13.82
00:27:13.82
26
(230)
Y12
26
00:13:36.44
Male
230
PARM
55
3.5
7:46 min/km
Wave 7 Yr12
562
700
Skye THOMAS
Skye THOMAS #700
Female Y12
00:35:35.15
00:35:35.15
17
(224)
Y12
17
00:18:38.31
Female
224
PARM
98
3.5
10:10 min/km
Wave 7 Yr12
793
699
Mylyne THACH
Mylyne THACH #699
Female Y12
00:44:13.89
00:44:13.89
47
(363)
Y12
47
00:27:17.05
Female
363
PARM
135
3.5
12:38 min/km
Wave 7 Yr12
377
698
Daniel TESIC
Daniel TESIC #698
Male Y12
00:29:18.18
00:29:18.18
30
(263)
Y12
30
00:15:40.81
Male
263
PARM
64
3.5
8:22 min/km
Wave 7 Yr12
792
697
Ashleigh SHIRLOW
Ashleigh SHIRLOW #697
Male Y12
00:44:12.65
00:44:12.65
54
(430)
Y12
54
00:30:35.27
Male
430
PARM
134
3.5
12:37 min/km
Wave 7 Yr12
72
696
Joshua SARTAIN
Joshua SARTAIN #696
Male Y12
00:17:18.62
00:17:18.62
6
(66)
Y12
6
00:03:41.25
Male
66
PARM
10
3.5
4:56 min/km
Wave 7 Yr12
674
695
Janelle RAZMOVSKI
Janelle RAZMOVSKI #695
Female Y12
00:39:33.85
00:39:33.85
23
(291)
Y12
23
00:22:37.01
Female
291
PARM
114
3.5
11:18 min/km
Wave 7 Yr12
780
694
Tobias RAJWANTH
Tobias RAJWANTH #694
Male Y12
00:43:29.89
00:43:29.89
50
(426)
Y12
50
00:29:52.52
Male
426
PARM
130
3.5
12:25 min/km
Wave 7 Yr12
693
Zoe POWER
Zoe POWER #693
Female Y12
DNS
DNS
Y12
Female
PARM
3.5
Wave 7 Yr12
71
692
Riley OLIPHANT
Riley OLIPHANT #692
Male Y12
00:17:08.16
00:17:08.16
5
(65)
Y12
5
00:03:30.79
Male
65
PARM
9
3.5
4:53 min/km
Wave 7 Yr12
782
691
Madeline MCLEOD
Madeline MCLEOD #691
Female Y12
00:43:31.29
00:43:31.29
43
(356)
Y12
43
00:26:34.45
Female
356
PARM
132
3.5
12:26 min/km
Wave 7 Yr12
781
690
Keira LEVIN
Keira LEVIN #690
Female Y12
00:43:30.73
00:43:30.73
42
(355)
Y12
42
00:26:33.89
Female
355
PARM
131
3.5
12:25 min/km
Wave 7 Yr12
772
689
Jennifer LE
Jennifer LE #689
Female Y12
00:43:14.44
00:43:14.44
41
(354)
Y12
41
00:26:17.60
Female
354
PARM
128
3.5
12:21 min/km
Wave 7 Yr12
810
688
Amelia HUGHES
Amelia HUGHES #688
Female Y12
00:47:11.52
00:47:11.52
52
(369)
Y12
52
00:30:14.68
Female
369
PARM
141
3.5
13:29 min/km
Wave 7 Yr12
770
687
Chloe HILL
Chloe HILL #687
Female Y12
00:43:14.24
00:43:14.24
39
(352)
Y12
39
00:26:17.40
Female
352
PARM
127
3.5
12:21 min/km
Wave 7 Yr12
798
686
Aidan GREY
Aidan GREY #686
Male Y12
00:44:17.12
00:44:17.12
55
(431)
Y12
55
00:30:39.74
Male
431
PARM
136
3.5
12:39 min/km
Wave 7 Yr12
128
685
Jaxon FERNANDO
Jaxon FERNANDO #685
Male Y12
00:19:37.89
00:19:37.89
13
(109)
Y12
13
00:06:00.51
Male
109
PARM
19
3.5
5:36 min/km
Wave 7 Yr12
769
684
Landon CONNELL
Landon CONNELL #684
Male Y12
00:43:14.06
00:43:14.06
43
(418)
Y12
43
00:29:36.68
Male
418
PARM
126
3.5
12:21 min/km
Wave 7 Yr12
487
683
Anantasak CHOOCHUAI
Anantasak CHOOCHUAI #683
Male Y12
00:32:55.74
00:32:55.74
33
(313)
Y12
33
00:19:18.37
Male
313
PARM
85
3.5
9:24 min/km
Wave 7 Yr12
239
682
Matthew BEOR
Matthew BEOR #682
Male Y12
00:24:34.59
00:24:34.59
22
(185)
Y12
22
00:10:57.21
Male
185
PARM
42
3.5
7:01 min/km
Wave 7 Yr12
670
681
Khun BAWI HRING
Khun BAWI HRING #681
Female Y12
00:39:30.17
00:39:30.17
22
(289)
Y12
22
00:22:33.33
Female
289
PARM
113
3.5
11:17 min/km
Wave 7 Yr12
680
Yabsira ZELALEM
Yabsira ZELALEM #680
Female Y11
DNS
DNS
Y11
Female
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
96
679
Isaac WILSON
Isaac WILSON #679
Male Y11
00:18:20.69
00:18:20.69
28
(86)
Y11
28
00:04:39.82
Male
86
PARM
14
3.5
5:14 min/km
Wave 6 Yr11
232
678
Lee WATSON
Lee WATSON #678
Male Y11
00:24:13.05
00:24:13.05
46
(181)
Y11
46
00:10:32.18
Male
181
PARM
38
3.5
6:55 min/km
Wave 6 Yr11
187
677
Daniel WALLACE
Daniel WALLACE #677
Male Y11
00:22:17.55
00:22:17.55
44
(153)
Y11
44
00:08:36.68
Male
153
PARM
31
3.5
6:22 min/km
Wave 6 Yr11
676
Solana VO
Solana VO #676
Female Y11
DNS
DNS
Y11
Female
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
675
Will TSOCAS
Will TSOCAS #675
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
614
674
Lucas STAMELOS
Lucas STAMELOS #674
Male Y11
00:37:11.86
00:37:11.86
74
(363)
Y11
74
00:23:30.99
Male
363
PARM
105
3.5
10:37 min/km
Wave 6 Yr11
651
673
Angelina PHAM
Angelina PHAM #673
Female Y11
00:38:53.40
00:38:53.40
47
(278)
Y11
47
00:24:33.04
Female
278
PARM
109
3.5
11:06 min/km
Wave 6 Yr11
93
672
Willow ODGERS
Willow ODGERS #672
Female Y11
00:18:08.00
00:18:08.00
5
(10)
Y11
5
00:03:47.63
Female
10
PARM
13
3.5
5:10 min/km
Wave 1 (Blue Ribbon)
545
671
Queenie NGUYEN
Queenie NGUYEN #671
Female Y11
00:34:59.21
00:34:59.21
36
(211)
Y11
36
00:20:38.85
Female
211
PARM
95
3.5
9:59 min/km
Wave 6 Yr11
244
670
Olivia MESSERE
Olivia MESSERE #670
Female Y11
00:24:47.08
00:24:47.08
12
(57)
Y11
12
00:10:26.72
Female
57
PARM
43
3.5
7:04 min/km
Wave 6 Yr11
420
669
Kaleb MASRESHA
Kaleb MASRESHA #669
Male Y11
00:30:39.41
00:30:39.41
61
(282)
Y11
61
00:16:58.54
Male
282
PARM
70
3.5
8:45 min/km
Wave 6 Yr11
668
Tafadzwa MAKATE
Tafadzwa MAKATE #668
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
444
667
Joshua LUNAN
Joshua LUNAN #667
Male Y11
00:31:16.73
00:31:16.73
64
(295)
Y11
64
00:17:35.86
Male
295
PARM
75
3.5
8:56 min/km
Wave 6 Yr11
191
666
Nate KERIMOFSKI
Nate KERIMOFSKI #666
Male Y11
00:22:24.24
00:22:24.24
45
(157)
Y11
45
00:08:43.37
Male
157
PARM
34
3.5
6:24 min/km
Wave 6 Yr11
238
665
William JOHNSTON
William JOHNSTON #665
Male Y11
00:24:30.94
00:24:30.94
47
(184)
Y11
47
00:10:50.07
Male
184
PARM
41
3.5
7:00 min/km
Wave 6 Yr11
664
Ross HUGHES
Ross HUGHES #664
Male Y11
DNS
DNS
Y11
Male
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
663
Lyla HOSKEN
Lyla HOSKEN #663
Female Y11
DNS
DNS
Y11
Female
PARM
3.5
Wave 6 Yr11
484
662
Aditi HANDA
Aditi HANDA #662
Female Y11
00:32:47.71
00:32:47.71
27
(172)
Y11
27
00:18:27.34
Female
172
PARM
84
3.5
9:22 min/km
Wave 6 Yr11
738
661
Jessica HAMBROOK
Jessica HAMBROOK #661
Female Y11
00:41:57.12
00:41:57.12
55
(324)
Y11
55
00:27:36.75
Female
324
PARM
125
3.5
11:59 min/km
Wave 6 Yr11
178
660
Ryan GREEN
Ryan GREEN #660
Male Y11
00:21:56.46
00:21:56.46
42
(146)
Y11
42
00:08:15.59
Male
146
PARM
28
3.5
6:16 min/km
Wave 6 Yr11
654
659
Charlotte GILHOME
Charlotte GILHOME #659
Female Y11
00:38:58.32
00:38:58.32
49
(280)
Y11
49
00:24:37.95
Female
280
PARM
110
3.5
11:08 min/km
Wave 6 Yr11
1
2
3
...
7
[8]
9
10
...
20
21
22
Page 8 of 22 (1058 items)
© 2023