Mullaloo Mile MSWA
5 Mar 2022
Results
Details
 
Contact
LiveLighter MSWA 1.6km State OWS
1.6km Public
3.2km Challenge
800m Novice
400m Try It
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (139 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Wetsuit
Points
Pace
10
39
Clinton GREENER
Clinton GREENER #39
Male 45-49
00:23:06.8
00:23:06.8
2
(10)
45-49
2
00:00:16.7
Male
10
Beatty Park Masters
1
4
14:26 min/km
49
38
Tin GREEFF
Tin GREEFF #38
Male 40-44
00:28:45.6
00:28:45.6
6
(26)
40-44
6
00:07:52.1
Male
26
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
2
2
17:58 min/km
90
37
Stuart GRAY
Stuart GRAY #37
Male 80-84
00:34:21.9
00:34:21.9
1
(44)
80-84
1
Male
44
Claremont Masters
02:50:52.9
4
4
12
21:28 min/km
13
36
Peter GRAY
Peter GRAY #36
Male 55-59
00:23:26.0
00:23:26.0
1
(12)
55-59
1
Male
12
Sandgropers
1
12
14:38 min/km
35
Alex GOWER
Alex GOWER #35
Male 50-54
DNS
DNS
50-54
Male
Claremont Masters
02:50:52.9
4
0
106
34
Andrew GOLDSWAIN
Andrew GOLDSWAIN #34
Male 50-54
00:38:05.0
00:38:05.0
8
(51)
50-54
8
00:16:35.0
Male
51
Superfins
1
1
23:48 min/km
82
33
Colin GIBSON
Colin GIBSON #33
Male 55-59
00:33:36.5
00:33:36.5
5
(40)
55-59
5
00:10:10.5
Male
40
Armadale Masters
1
1
21:00 min/km
78
32
Jackie GARDINER
Jackie GARDINER #32
Female 45-49
00:32:16.2
00:32:16.2
2
(39)
45-49
2
00:05:57.2
Female
39
Perth City
02:21:18.9
1
6
2
20:10 min/km
31
Nick GAHAN
Nick GAHAN #31
Male 45-49
DNS
DNS
45-49
Male
Perth City
02:21:18.9
1
0
48
30
Carri FORRESTER
Carri FORRESTER #30
Female 40-44
00:28:43.5
00:28:43.5
2
(23)
40-44
2
00:00:48.2
Female
23
Melville Masters
1
8
17:57 min/km
53
29
Stephen FIDGE
Stephen FIDGE #29
Male 55-59
00:30:10.2
00:30:10.2
2
(28)
55-59
2
00:06:44.2
Male
28
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
7
6
18:51 min/km
51
28
Alison FARMER
Alison FARMER #28
Female 55-59
00:29:03.5
00:29:03.5
2
(24)
55-59
2
00:00:34.3
Female
24
Claremont Masters
02:50:52.9
4
3
10
18:09 min/km
71
27
Miriam EVERALL
Miriam EVERALL #27
Female 40-44
00:31:41.4
00:31:41.4
4
(36)
40-44
4
00:03:46.1
Female
36
Carine Masters
2
1
19:48 min/km
99
26
Tanya ELSON
Tanya ELSON #26
Female 45-49
00:36:23.2
00:36:23.2
4
(51)
45-49
4
00:10:04.2
Female
51
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
5
1
22:44 min/km
120
25
Theresa ELLIOTT
Theresa ELLIOTT #25
Female 75-79
00:47:14.0
00:47:14.0
3
(67)
75-79
3
00:15:18.9
Female
67
Claremont Masters
02:50:52.9
4
8
8
29:31 min/km
116
24
Jan ECCLES
Jan ECCLES #24
Female 65-69
00:41:29.0
00:41:29.0
9
(63)
65-69
9
00:14:15.1
Female
63
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
11
1
25:55 min/km
23
Caroline DYER
Caroline DYER #23
Female 45-49
DNS
DNS
45-49
Female
Maida Vale Masters
0
63
22
Kelley DOHMEN
Kelley DOHMEN #22
Female 50-54
00:31:07.0
00:31:07.0
6
(32)
50-54
6
00:07:34.3
Female
32
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
7
Non compliant
19:26 min/km
95
21
Heather CROFT
Heather CROFT #21
Female 65-69
00:35:28.1
00:35:28.1
5
(48)
65-69
5
00:08:14.2
Female
48
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
3
4
22:10 min/km
26
20
Graham CROFT
Graham CROFT #20
Male 70-74
00:26:19.7
00:26:19.7
1
(18)
70-74
1
Male
18
Claremont Masters
02:50:52.9
4
1
14
16:27 min/km
58
19
Charles CROFT
Charles CROFT #19
Male 70-74
00:30:46.4
00:30:46.4
3
(29)
70-74
3
00:04:26.7
Male
29
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
3
10
19:14 min/km
27
18
Rachael COOPER
Rachael COOPER #18
Female 30-34
00:26:33.7
00:26:33.7
1
(9)
30-34
1
Female
9
Guildford Kalamunda Masters
1
12
16:36 min/km
59
17
Ian CLEAVER-WILKINSON
Ian CLEAVER-WILKINSON #17
Male 60-64
00:30:48.5
00:30:48.5
4
(30)
60-64
4
00:10:01.4
Male
30
Bold Park Masters
02:49:56.8
3
3
4
19:15 min/km
32
16
Claire CICCOTOSTO
Claire CICCOTOSTO #16
Female 30-34
00:27:32.8
00:27:32.8
3
(13)
30-34
3
00:00:59.1
Female
13
Riverton Masters
1
6
17:13 min/km
5
15
Donovan CASTELYN
Donovan CASTELYN #15
Male 30-34
00:22:26.9
00:22:26.9
1
(5)
30-34
1
Male
5
Perth City
02:21:18.9
1
3
14
14:01 min/km
54
14
Gillian CARUSO
Gillian CARUSO #14
Female 50-54
00:30:18.9
00:30:18.9
5
(26)
50-54
5
00:06:46.2
Female
26
Armadale Masters
1
4
18:56 min/km
72
13
Rex BURKE
Rex BURKE #13
Male 65-69
00:31:43.0
00:31:43.0
1
(36)
65-69
1
Male
36
Melville Masters
1
8
19:49 min/km
73
12
Cliff BRENNAN
Cliff BRENNAN #12
Male 40-44
00:31:43.4
00:31:43.4
8
(37)
40-44
8
00:10:49.9
Male
37
Cockburn Masters
03:01:50.2
5
4
1
19:49 min/km
91
11
Greg BOURNE
Greg BOURNE #11
Male 35-39
00:34:25.6
00:34:25.6
3
(45)
35-39
3
00:11:50.1
Male
45
Maida Vale Masters
1
1
21:31 min/km
42
10
Maelle BOURDAIS
Maelle BOURDAIS #10
Female 30-34
00:28:03.9
00:28:03.9
6
(19)
30-34
6
00:01:30.2
Female
19
Perth City
02:21:18.9
1
3
2
17:32 min/km
1
9
Paul BLACKBEARD
Paul BLACKBEARD #9
Male 60-64
00:20:47.1
00:20:47.1
1
(1)
60-64
1
Male
1
Perth City
02:21:18.9
1
1
14
12:59 min/km
89
8
Rebecca BILTOFT
Rebecca BILTOFT #8
Female 45-49
00:34:18.0
00:34:18.0
3
(46)
45-49
3
00:07:59.0
Female
46
Newman Churchlands
1
1
21:26 min/km
52
7
Lauren BARNETT
Lauren BARNETT #7
Female 40-44
00:29:14.2
00:29:14.2
3
(25)
40-44
3
00:01:18.9
Female
25
Carine Masters
1
6
18:16 min/km
94
6
Matthew BARNDON
Matthew BARNDON #6
Male 35-39
00:35:09.8
00:35:09.8
4
(47)
35-39
4
00:12:34.3
Male
47
Carine Masters
1
1
21:58 min/km
31
5
Amy BARKER
Amy BARKER #5
Female 25-29
00:27:28.7
00:27:28.7
2
(12)
25-29
2
00:02:39.3
Female
12
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
3
8
17:10 min/km
81
4
Tracey AXIAK
Tracey AXIAK #4
Female 55-59
00:33:33.1
00:33:33.1
6
(42)
55-59
6
00:05:03.9
Female
42
Westcoast Masters
02:27:52.6
2
9
1
20:58 min/km
83
3
Tanya ANDREWS
Tanya ANDREWS #3
Female 40-44
00:33:38.8
00:33:38.8
5
(43)
40-44
5
00:05:43.5
Female
43
Armadale Masters
2
1
21:01 min/km
111
2
Ruth ANDREW
Ruth ANDREW #2
Female 70-74
00:39:16.2
00:39:16.2
3
(58)
70-74
3
00:07:52.7
Female
58
Beatty Park Masters
2
1
24:32 min/km
1
Kerry ALLEN
Kerry ALLEN #1
Female 60-64
DNS
DNS
60-64
Female
Belmont Masters
0
1
2
[3]
Page 3 of 3 (139 items)
© 2023