Kennedy Baptist College Cross Country
5 May 2021
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
18
19
[20]
21
22
23
24
25
Page 20 of 25 (1203 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
Wave
2km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
3km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
250
Jackson FITZGERALD
Jackson FITZGERALD #250
Male Y11
Not started
Not started
Y11
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
253
Ashley MOLES
Ashley MOLES #253
Male Y11
Started
Started
Y11
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
00:25:46.35
12:53 min/km
923
51
497
257
Andy AHN
Andy AHN #257
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
258
Anthony ALVARES
Anthony ALVARES #258
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
260
Emily BILLINGHAM
Emily BILLINGHAM #260
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
265
Arlo DAMJANOVICH-NAPOLEON
Arlo DAMJANOVICH-NAPOLEON #265
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
266
Pasan DIAS
Pasan DIAS #266
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
273
Maeson LEVERELL
Maeson LEVERELL #273
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
274
Alannah NUGENT
Alannah NUGENT #274
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
275
Wang PUN
Wang PUN #275
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
276
Isabelle SERVICE
Isabelle SERVICE #276
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
277
John WIESNER
John WIESNER #277
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
278
Ruiqi ZHANG
Ruiqi ZHANG #278
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
279
Anne-Marie ANSON
Anne-Marie ANSON #279
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
280
Tyler-James ARENA
Tyler-James ARENA #280
Male Y12
Not started
Not started
Y12
Male
Eyre
0
3
W4 Senior Boys
281
Rachel ARIANTO
Rachel ARIANTO #281
Female Y12
Not started
Not started
Y12
Female
Eyre
0
3
W3 Senior Girls
27
15
Xavier BENSON
Xavier BENSON #15
Male Y07
00:12:19.65
00:12:19.65
1
(27)
Y07
1
Male
27
Eyre
1
175
3
4:06 min/km
W2 Junior Boys
00:08:24.59
4:12 min/km
27
1
27
00:03:55.06
3:55 min/km
34
3
34
52
134
Kate ANDERSEN
Kate ANDERSEN #134
Female Y09
00:13:20.62
00:13:20.62
1
(2)
Y09
1
Female
2
Eyre
2
175
3
4:26 min/km
W1 Junior Girls
00:09:03.93
4:31 min/km
48
1
2
00:04:16.69
4:16 min/km
80
2
3
66
79
Sienna LILLY
Sienna LILLY #79
Female Y08
00:13:42.54
00:13:42.54
1
(4)
Y08
1
Female
4
Eyre
3
175
3
4:34 min/km
W1 Junior Girls
00:09:25.40
4:42 min/km
63
1
3
00:04:17.14
4:17 min/km
82
2
5
73
282
Indiana BARNES
Indiana BARNES #282
Female Y12
00:13:49.25
00:13:49.25
1
(6)
Y12
1
Female
6
Eyre
4
175
3
4:36 min/km
W3 Senior Girls
00:09:26.46
4:43 min/km
64
1
4
00:04:22.78
4:22 min/km
98
2
10
74
24
Maddison CARLEY
Maddison CARLEY #24
Female Y07
00:13:50.81
00:13:50.81
1
(7)
Y07
1
Female
7
Eyre
5
175
3
4:36 min/km
W1 Junior Girls
00:09:29.82
4:44 min/km
71
1
8
00:04:20.99
4:20 min/km
91
1
8
13
241
Max CALVERLEY
Max CALVERLEY #241
Male Y11
00:11:34.01
00:11:34.01
2
(13)
Y11
2
00:00:43.16
Male
13
Eyre
6
150
3
3:51 min/km
W4 Senior Boys
00:07:53.24
3:56 min/km
12
2
12
00:03:40.76
3:40 min/km
16
3
16
33
46
Austin FRENCH
Austin FRENCH #46
Male Y07
00:12:30.96
00:12:30.96
2
(33)
Y07
2
00:00:11.31
Male
33
Eyre
7
150
3
4:10 min/km
W2 Junior Boys
00:08:53.53
4:26 min/km
42
3
41
00:03:37.43
3:37 min/km
14
1
14
59
230
Kyrah DANIELS
Kyrah DANIELS #230
Female Y11
00:13:33.83
00:13:33.83
2
(3)
Y11
2
00:00:21.74
Female
3
Eyre
8
150
3
4:31 min/km
W3 Senior Girls
00:09:27.47
4:43 min/km
65
2
5
00:04:06.35
4:06 min/km
59
1
1
87
25
Charlotte CELENZA
Charlotte CELENZA #25
Female Y07
00:14:04.81
00:14:04.81
2
(11)
Y07
2
00:00:14.00
Female
11
Eyre
9
150
3
4:41 min/km
W1 Junior Girls
00:09:42.15
4:51 min/km
89
2
12
00:04:22.66
4:22 min/km
97
2
9
97
190
Rebecca BENSTEAD
Rebecca BENSTEAD #190
Female Y10
00:14:13.19
00:14:13.19
2
(13)
Y10
2
00:00:12.97
Female
13
Eyre
10
150
3
4:44 min/km
W3 Senior Girls
00:09:46.23
4:53 min/km
91
2
13
00:04:26.96
4:26 min/km
116
1
13
28
271
Ethan ELLIOTT
Ethan ELLIOTT #271
Male Y12
00:12:19.95
00:12:19.95
3
(28)
Y12
3
00:02:20.47
Male
28
Eyre
11
125
3
4:06 min/km
W4 Senior Boys
00:08:15.98
4:07 min/km
22
3
22
00:04:03.97
4:03 min/km
52
4
52
40
14
Lachlan BENSON
Lachlan BENSON #14
Male Y07
00:12:45.82
00:12:45.82
3
(40)
Y07
3
00:00:26.17
Male
40
Eyre
12
125
3
4:15 min/km
W2 Junior Boys
00:08:42.92
4:21 min/km
38
2
38
00:04:02.90
4:02 min/km
49
5
49
95
109
Rebecca ASHBY
Rebecca ASHBY #109
Female Y09
00:14:12.76
00:14:12.76
3
(12)
Y09
3
00:00:52.14
Female
12
Eyre
13
125
3
4:44 min/km
W1 Junior Girls
00:09:41.15
4:50 min/km
87
2
10
00:04:31.61
4:31 min/km
136
4
19
194
75
Erin GARLAND
Erin GARLAND #75
Female Y08
00:15:47.06
00:15:47.06
3
(34)
Y08
3
00:02:04.52
Female
34
Eyre
14
125
3
5:15 min/km
W1 Junior Girls
00:10:58.63
5:29 min/km
193
5
36
00:04:48.43
4:48 min/km
183
3
35
118
43
Aleisha DUFTY
Aleisha DUFTY #43
Female Y07
00:14:32.31
00:14:32.31
4
(18)
Y07
4
00:00:41.50
Female
18
Eyre
15
110
3
4:50 min/km
W1 Junior Girls
00:10:03.61
5:01 min/km
120
5
19
00:04:28.69
4:28 min/km
122
4
14
119
300
Latysha DERECOURT
Latysha DERECOURT #300
Female Y10
00:14:35.71
00:14:35.71
4
(19)
Y10
4
00:00:35.49
Female
19
Eyre
16
110
3
4:51 min/km
W3 Senior Girls
00:10:04.57
5:02 min/km
122
4
20
00:04:31.14
4:31 min/km
133
3
17
148
219
Abby ARNOLD
Abby ARNOLD #219
Female Y11
00:14:56.21
00:14:56.21
4
(24)
Y11
4
00:01:44.12
Female
24
Eyre
17
110
3
4:58 min/km
W3 Senior Girls
00:10:24.51
5:12 min/km
155
5
28
00:04:31.70
4:31 min/km
137
4
20
197
88
Lauren BLAIR
Lauren BLAIR #88
Female Y08
00:15:49.06
00:15:49.06
4
(35)
Y08
4
00:02:06.51
Female
35
Eyre
18
110
3
5:16 min/km
W1 Junior Girls
00:10:58.43
5:29 min/km
192
4
35
00:04:50.63
4:50 min/km
188
5
37
15
174
Jake BROOMFIELD
Jake BROOMFIELD #174
Male Y10
00:11:44.28
00:11:44.28
5
(15)
Y10
5
00:01:25.02
Male
15
Eyre
19
100
3
3:54 min/km
W4 Senior Boys
00:08:02.96
4:01 min/km
16
6
16
00:03:41.32
3:41 min/km
17
6
17
48
285
Mitchel BEKINK
Mitchel BEKINK #285
Male Y12
00:13:10.72
00:13:10.72
5
(48)
Y12
5
00:03:11.24
Male
48
Eyre
20
100
3
4:23 min/km
W4 Senior Boys
00:09:00.61
4:30 min/km
46
5
45
00:04:10.11
4:10 min/km
68
5
67
54
28
Seth MCGILLIVRAY
Seth MCGILLIVRAY #28
Male Y07
00:13:23.77
00:13:23.77
5
(52)
Y07
5
00:01:04.11
Male
52
Eyre
21
100
3
4:27 min/km
W2 Junior Boys
00:09:24.30
4:42 min/km
61
7
59
00:03:59.47
3:59 min/km
44
4
44
186
191
Estelle CELESTI-CROSBY
Estelle CELESTI-CROSBY #191
Female Y10
00:15:36.01
00:15:36.01
5
(31)
Y10
5
00:01:35.79
Female
31
Eyre
22
100
3
5:12 min/km
W3 Senior Girls
00:10:44.49
5:22 min/km
177
5
33
00:04:51.51
4:51 min/km
191
6
39
290
267
Laura DIXON
Laura DIXON #267
Female Y12
00:17:47.34
00:17:47.34
5
(75)
Y12
5
00:03:58.09
Female
75
Eyre
23
100
3
5:55 min/km
W3 Senior Girls
00:12:01.48
6:00 min/km
266
5
66
00:05:45.86
5:45 min/km
314
5
77
58
268
Cameron DONNELLY
Cameron DONNELLY #268
Male Y12
00:13:33.25
00:13:33.25
6
(56)
Y12
6
00:03:33.76
Male
56
Eyre
24
90
3
4:31 min/km
W4 Senior Boys
00:13:33.25
13:33 min/km
17
187
Nicholas DAVIDSON
Nicholas DAVIDSON #187
Male Y10
00:11:50.58
00:11:50.58
7
(17)
Y10
7
00:01:31.32
Male
17
Eyre
25
80
3
3:56 min/km
W4 Senior Boys
00:07:59.88
3:59 min/km
15
5
15
00:03:50.70
3:50 min/km
28
9
28
160
16
Matilda BEZANT
Matilda BEZANT #16
Female Y07
00:15:06.11
00:15:06.11
7
(27)
Y07
7
00:01:15.30
Female
27
Eyre
26
80
3
5:02 min/km
W1 Junior Girls
00:10:19.71
5:09 min/km
143
8
25
00:04:46.40
4:46 min/km
177
9
33
249
173
Scarlett BRIMAGE
Scarlett BRIMAGE #173
Female Y10
00:16:51.09
00:16:51.09
7
(52)
Y10
7
00:02:50.87
Female
52
Eyre
27
80
3
5:37 min/km
W3 Senior Girls
00:12:19.69
6:09 min/km
286
13
76
00:04:31.39
4:31 min/km
135
4
18
84
48
Blake HOLT
Blake HOLT #48
Male Y07
00:14:02.21
00:14:02.21
8
(74)
Y07
8
00:01:42.56
Male
74
Eyre
28
75
3
4:40 min/km
W2 Junior Boys
00:09:57.83
4:58 min/km
110
12
95
00:04:04.38
4:04 min/km
53
6
53
377
287
Georgia BRAY
Georgia BRAY #287
Female Y12
00:19:43.59
00:19:43.59
8
(107)
Y12
8
00:05:54.34
Female
107
Eyre
29
75
3
6:34 min/km
W3 Senior Girls
00:13:13.70
6:36 min/km
352
6
99
00:06:29.89
6:29 min/km
415
11
133
36
198
Lachlan FRENCH
Lachlan FRENCH #198
Male Y10
00:12:36.76
00:12:36.76
9
(36)
Y10
9
00:02:17.50
Male
36
Eyre
30
70
3
4:12 min/km
W4 Senior Boys
00:08:26.98
4:13 min/km
30
8
30
00:04:09.78
4:09 min/km
67
15
66
42
58
Mitchell ATKINSON
Mitchell ATKINSON #58
Male Y08
00:12:47.64
00:12:47.64
9
(42)
Y08
9
00:01:45.09
Male
42
Eyre
31
70
3
4:15 min/km
W2 Junior Boys
00:08:55.09
4:27 min/km
44
9
43
00:03:52.55
3:52 min/km
30
5
30
85
36
Judah DAS
Judah DAS #36
Male Y07
00:14:02.47
00:14:02.47
9
(75)
Y07
9
00:01:42.82
Male
75
Eyre
32
70
3
4:40 min/km
W2 Junior Boys
00:09:57.77
4:58 min/km
109
11
94
00:04:04.69
4:04 min/km
54
7
54
206
128
Emma KEMPSON
Emma KEMPSON #128
Female Y09
00:15:51.35
00:15:51.35
9
(39)
Y09
9
00:02:30.73
Female
39
Eyre
33
70
3
5:17 min/km
W1 Junior Girls
00:11:03.65
5:31 min/km
209
10
43
00:04:47.70
4:47 min/km
182
8
34
224
221
Sophie ASHBY
Sophie ASHBY #221
Female Y11
00:16:21.84
00:16:21.84
9
(46)
Y11
9
00:03:09.75
Female
46
Eyre
34
70
3
5:27 min/km
W3 Senior Girls
00:11:02.04
5:31 min/km
206
9
41
00:05:19.80
5:19 min/km
246
10
53
1
2
3
...
18
19
[20]
21
22
23
24
25
Page 20 of 25 (1203 items)
© 2023