NIPSSA Regional Cross Country
24 Jun 2016
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (120 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
109
968
Mia HARVEY
Mia HARVEY #968
Female Y2
00:04:15.67
00:04:15.67
51
(51)
Y2
51
Female
51
ST JAMES' ANGLICAN
9
5:40 min/km
110
1078
Rebecca MILLARD
Rebecca MILLARD #1078
Female Y2
00:04:15.68
00:04:15.68
52
(52)
Y2
52
Female
52
ST LUKES
10
5:40 min/km
111
1080
Spohia SANTORO
Spohia SANTORO #1080
Female Y2
00:04:16.28
00:04:16.28
53
(53)
Y2
53
Female
53
ST LUKES
11
5:41 min/km
112
489
Tilly DENNY-ITI
Tilly DENNY-ITI #489
Female Y2
00:04:17.70
00:04:17.70
54
(54)
Y2
54
Female
54
ST STEPHENS DUNCRAIG
12
5:43 min/km
113
969
Maya REYNOLDS
Maya REYNOLDS #969
Female Y2
00:04:19.22
00:04:19.22
55
(55)
Y2
55
Female
55
ST JAMES' ANGLICAN
10
5:45 min/km
114
966
Georgie DICKINSON
Georgie DICKINSON #966
Female Y2
00:04:21.47
00:04:21.47
56
(56)
Y2
56
Female
56
ST JAMES' ANGLICAN
11
5:48 min/km
115
974
Neave WILLIAMSON
Neave WILLIAMSON #974
Female Y2
00:04:21.72
00:04:21.72
57
(57)
Y2
57
Female
57
ST JAMES' ANGLICAN
12
5:48 min/km
116
440
Ava Ward WARD
Ava Ward WARD #440
Female Y2
00:04:24.20
00:04:24.20
58
(58)
Y2
58
Female
58
ST STEPHENS CARRAMAR
11
5:52 min/km
117
699
Skye VAN LELYVELD
Skye VAN LELYVELD #699
Female Y2
00:04:24.20
00:04:24.20
59
(59)
Y2
59
Female
59
Lake Joondalup Baptist
12
5:52 min/km
214
Eliza BRENNAN
Eliza BRENNAN #214
Female Y2
Not Started
Not Started
Y2
Female
PADBURY CATHOLIC
min/km
1
323
Felix BRIGGS
Felix BRIGGS #323
Male Y2
00:02:59.69
00:02:59.69
1
(1)
Y2
1
Male
1
ST MARKS ACS
1
3:59 min/km
2
551
Shay BURKE
Shay BURKE #551
Male Y2
00:03:00.71
00:03:00.71
2
(2)
Y2
2
Male
2
WHITFORD CATHOLIC
1
4:00 min/km
3
554
Campbell CREYK
Campbell CREYK #554
Male Y2
00:03:00.92
00:03:00.92
3
(3)
Y2
3
Male
3
WHITFORD CATHOLIC
2
4:01 min/km
4
559
Anthony VREBEC
Anthony VREBEC #559
Male Y2
00:03:01.23
00:03:01.23
4
(4)
Y2
4
Male
4
WHITFORD CATHOLIC
3
4:01 min/km
5
560
Leo WHELAHAN
Leo WHELAHAN #560
Male Y2
00:03:04.56
00:03:04.56
5
(5)
Y2
5
Male
5
WHITFORD CATHOLIC
4
4:06 min/km
6
219
Tyson MUSCA
Tyson MUSCA #219
Male Y2
00:03:05.22
00:03:05.22
6
(6)
Y2
6
Male
6
PADBURY CATHOLIC
1
4:06 min/km
7
434
Jamie HORAN
Jamie HORAN #434
Male Y2
00:03:06.40
00:03:06.40
7
(7)
Y2
7
Male
7
ST STEPHENS CARRAMAR
1
4:08 min/km
8
558
Ben ROWE
Ben ROWE #558
Male Y2
00:03:06.40
00:03:06.40
8
(8)
Y2
8
Male
8
WHITFORD CATHOLIC
5
4:08 min/km
9
224
Jacob WILLSHIRE
Jacob WILLSHIRE #224
Male Y2
00:03:09.45
00:03:09.45
9
(9)
Y2
9
Male
9
PADBURY CATHOLIC
2
4:12 min/km
10
160
Jordan MANIFOLD
Jordan MANIFOLD #160
Male Y2
00:03:10.73
00:03:10.73
10
(10)
Y2
10
Male
10
LIWARA
1
4:14 min/km
12
331
Kydn MEYER
Kydn MEYER #331
Male Y2
00:03:12.23
00:03:12.23
11
(11)
Y2
11
Male
11
ST MARKS ACS
2
4:16 min/km
13
500
Beau TURNER
Beau TURNER #500
Male Y2
00:03:12.29
00:03:12.29
12
(12)
Y2
12
Male
12
ST STEPHENS DUNCRAIG
1
4:16 min/km
14
3
Ashton RAO
Ashton RAO #3
Male Y2
00:03:13.30
00:03:13.30
13
(13)
Y2
13
Male
13
FRANCIS JORDAN
1
4:17 min/km
15
1
Archie BROWN
Archie BROWN #1
Male Y2
00:03:14.73
00:03:14.73
14
(14)
Y2
14
Male
14
FRANCIS JORDAN
2
4:19 min/km
16
695
Jordan KRUGER
Jordan KRUGER #695
Male Y2
00:03:15.54
00:03:15.54
15
(15)
Y2
15
Male
15
Lake Joondalup Baptist
1
4:20 min/km
17
221
Tom SANDERS
Tom SANDERS #221
Male Y2
00:03:15.73
00:03:15.73
16
(16)
Y2
16
Male
16
PADBURY CATHOLIC
3
4:20 min/km
18
322
Maxim ALBRECHT
Maxim ALBRECHT #322
Male Y2
00:03:16.35
00:03:16.35
17
(17)
Y2
17
Male
17
ST MARKS ACS
3
4:21 min/km
19
216
Declan COOPER
Declan COOPER #216
Male Y2
00:03:16.56
00:03:16.56
18
(18)
Y2
18
Male
18
PADBURY CATHOLIC
4
4:22 min/km
20
215
Kian CARTMELL
Kian CARTMELL #215
Male Y2
00:03:17.18
00:03:17.18
19
(19)
Y2
19
Male
19
PADBURY CATHOLIC
5
4:22 min/km
21
433
Mitchell CALLCOTT
Mitchell CALLCOTT #433
Male Y2
00:03:17.38
00:03:17.38
20
(20)
Y2
20
Male
20
ST STEPHENS CARRAMAR
3
4:23 min/km
22
155
Daniel ELLIOT
Daniel ELLIOT #155
Male Y2
00:03:17.49
00:03:17.49
21
(21)
Y2
21
Male
21
LIWARA
2
4:23 min/km
23
156
Harrison GILFORD
Harrison GILFORD #156
Male Y2
00:03:17.99
00:03:17.99
22
(22)
Y2
22
Male
22
LIWARA
3
4:23 min/km
26
153
Finn ALLSWORTH
Finn ALLSWORTH #153
Male Y2
00:03:19.41
00:03:19.41
23
(23)
Y2
23
Male
23
LIWARA
4
4:25 min/km
27
217
Flynn MCGUANNE
Flynn MCGUANNE #217
Male Y2
00:03:19.73
00:03:19.73
24
(24)
Y2
24
Male
24
PADBURY CATHOLIC
6
4:26 min/km
28
158
Noah HAY
Noah HAY #158
Male Y2
00:03:20.69
00:03:20.69
25
(25)
Y2
25
Male
25
LIWARA
5
4:27 min/km
29
493
Lucas FLEAY
Lucas FLEAY #493
Male Y2
00:03:20.73
00:03:20.73
26
(26)
Y2
26
Male
26
ST STEPHENS DUNCRAIG
2
4:27 min/km
30
553
Oliver COHN
Oliver COHN #553
Male Y2
00:03:22.24
00:03:22.24
27
(27)
Y2
27
Male
27
WHITFORD CATHOLIC
7
4:29 min/km
31
495
Hudson HALL
Hudson HALL #495
Male Y2
00:03:22.47
00:03:22.47
28
(28)
Y2
28
Male
28
ST STEPHENS DUNCRAIG
3
4:29 min/km
32
972
Harry SMITH
Harry SMITH #972
Male Y2
00:03:22.47
00:03:22.47
29
(29)
Y2
29
Male
29
ST JAMES' ANGLICAN
1
4:29 min/km
33
494
Austin GOFF
Austin GOFF #494
Male Y2
00:03:23.49
00:03:23.49
30
(30)
Y2
30
Male
30
ST STEPHENS DUNCRAIG
4
4:31 min/km
34
332
Charley WILLISON
Charley WILLISON #332
Male Y2
00:03:24.50
00:03:24.50
31
(31)
Y2
31
Male
31
ST MARKS ACS
4
4:32 min/km
35
5
Isaac RICHARDSON
Isaac RICHARDSON #5
Male Y2
00:03:24.71
00:03:24.71
32
(32)
Y2
32
Male
32
FRANCIS JORDAN
4
4:32 min/km
36
431
Riley BIRKETT
Riley BIRKETT #431
Male Y2
00:03:25.31
00:03:25.31
33
(33)
Y2
33
Male
33
ST STEPHENS CARRAMAR
4
4:33 min/km
38
154
Darcy BASTOW
Darcy BASTOW #154
Male Y2
00:03:26.94
00:03:26.94
34
(34)
Y2
34
Male
34
LIWARA
6
4:35 min/km
39
609
Lucus ARRIGONI
Lucus ARRIGONI #609
Male Y2
00:03:27.73
00:03:27.73
35
(35)
Y2
35
Male
35
Alkimos Baptist
1
4:36 min/km
42
610
Jake BATTEN
Jake BATTEN #610
Male Y2
00:03:29.18
00:03:29.18
36
(36)
Y2
36
Male
36
Alkimos Baptist
2
4:38 min/km
46
690
Tyson CUPIT
Tyson CUPIT #690
Male Y2
00:03:32.43
00:03:32.43
37
(37)
Y2
37
Male
37
Lake Joondalup Baptist
3
4:43 min/km
47
1072
Phoenix BUKTENCIA
Phoenix BUKTENCIA #1072
Male Y2
00:03:32.43
00:03:32.43
38
(38)
Y2
38
Male
38
ST LUKES
1
4:43 min/km
51
1073
Mitchell CAILES
Mitchell CAILES #1073
Male Y2
00:03:35.47
00:03:35.47
39
(39)
Y2
39
Male
39
ST LUKES
2
4:47 min/km
52
496
Alex HOLDEN
Alex HOLDEN #496
Male Y2
00:03:35.68
00:03:35.68
40
(40)
Y2
40
Male
40
ST STEPHENS DUNCRAIG
8
4:47 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (120 items)